هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


wendel
wendel


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۴:۰۰
معرفی شخصیت وندلین شگفت انگیز
گروه هافلپاف

ویژگی های ظاهری: توضیح دادنش بسیار سخت است. وندلین دگرگون نما نیست، با این حال چون آدم سست عنصری است، مدام در حال تغییر دادن چهره خودش است (شکر خدا جادو هم که دست و بال آدم را حسابی باز می گذارد، یاه یاه!) در نتیجه با چهره های مختلفی شناسایی، ولی هرگز دستگیر نشده است. با این حال می توان قاطعانه گفت او ساحره است!

ویژگی های اخلاقی: وندل ساحره جلفی است که لنگه ندارد. این بی لنگه بودن باعث شده سال ها مجرد باقی بماند! وی از خودآزاری و دگر آزاری به صورت توأمان رنج می برد. به طوری که بارها خودش را به دام مشنگ ها انداخته تا او را بسوزانند، و بعد از سوزانده شدن متواری گشته تا جای دیگری خودش را به دردسر بیندازد. از آنجا که این شخصیت در بدو ورود به ایفاست هنوز ویژگی اخلاقی خاصی جز این ها در option هایش تعبیه نشده است و این معرفی تکمیل خواهد شد بعدا ها!
شناسه نمایشی وندلین شگفت انگیز
محل زندگی اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۳/۵/۲۳ ۱:۵۲
اجتماعی
پیام‌ها 382
وفاداری ها مرگخواران
مرگخواران
آخرین ورود ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۲۲:۲۹
امضا
تصویر کوچک شده


دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.