هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


dark_passenger
dark_passenger iam.dextermorgan@yahoo.com


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۶/۱/۳ ۴:۳۰
معرفی شخصیت نام: باروفیو


گروه: ریونکلا


ویژگی های ظاهری و اخلاقی: قد بلند و‌ جثه لاغر و استخوانی، چشم های چپ (لوچ) چانه ی دراز و دندان های نامنظم و خرگوشی، کفش و جوراب های عموما تا به تا و یقه ی زیر پیراهنی که همواره یک طرفش از یقه ردا بیرون زده (چپ و راست شیقتی!) یک فقره خال گوشتی نیز روی گونه راستش مشاهده میشود، عینک ته استکانی گردی هنگان مطالعه بر چشم دارد، رداهایش چند سایزی برای او بزرگ میباشند. به طور خلاصه با نیم نگاهی به ظاهر و چهره او اولین لغتی که به ذهن هر فرد میرسد «گیج» است.


چوبدستی: از جنس شاخ گاومیش و مغزی دمب گاومیش! طول ۶۹ سنت و قطری بسیار بیش از حد معمول !


جارو: گاومیش بالدار را ترجیح میدهد.


معرفی کوتاه: باروفیو جادوگریست متولد لیورپول و بزرگ‌شده استون ویلا که هم اکنون به طور قرضی ساکن آرسنال میباشد! وی در کودکی تا مدت زیادی شانه خاصی از جادوگری بروز نمیداد و از همین روی خانواده اش نگران بودند او فشفشه باشد اما سرنجام نذر و نیاز و حاجت های مادرش کارگر افتاد و او از غیب مقداری تاپاله گاومیش در ظرف خالی شله زرد که دختر همسایه پس آورده بود ظاهر کرد! پس از این اقدام درخشان، وی سالیان درازی دوباره نیروی جادوییش را غلاف نمود تا سال اول هاگوارتز که در امتحانات پایانی پس از چندین ساعت کلنجار با چوبدستی استاد ممتحن که او را «بی استعداد تر از گاو» خطاب کرده بود را به گوساله تبدیل کرد و استاد مذکور تا آخر عمر گوساله ماند. وی به مدد ترس اساتید از تبدیل شدن به گوساله تا امتحانات owl نیز موفق نشد استفاده ای از چوبدستی اش بکند تا این که ممتحن رسمی وزارتخانه را در این آزمون ها به گاومیش تبدیل کرد و‌برای همیشه از ادامه تحصیل در هاگوارتز محروم شد.

باروفیو شغل های زیادی را برای کسب درامد امتحان کرد اما برای هیچ کدام از آن کارها ساخته نشده بود. کفاشی در گوشه دیاگون که با یک طلسم کفش ها را به جای واکس به تاپاله گاومیش آغشته میکرد، باربری در کینگزکراس که هرچه تحویل میگرفت گاو تحویل میداد و کافه چی ای که تمام نوشیدنی های کافه اش شیر گاومیش بود از جمله منسب هاییست که او آزمود و فهمید که خطاست!
شناسه نمایشی باروفیو
محل زندگی محصولات لبنی میش استفاده کنید!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل گاوچرون، کارگر
علاقه‌مندی‌ها شیر
عضویت از ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۲:۴۲
اجتماعی
پیام‌ها 191
آخرین ورود ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۷:۱۵
امضا
I'm sick of psychotic society somebody save meفعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: جادوگر تی وی
(۱۳۹۶/۱/۵ ۰:۳۵:۱۰)
انجمن‌ ها پاسخ به: ورزشگاه ترنسیلوانیا
(۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۲۳:۱۴:۲۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
(۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۲:۱۶:۰۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: مجموعه ورزشی غول های غارنشین
(۱۳۹۵/۱۲/۷ ۲۲:۰۸:۵۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: خانه ی جغد ها
(۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۸:۴۰:۱۴)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.