هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Neko
Neko


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۴/۲۱ ۱۵:۱۰
معرفی شخصیت نام:ماتیلدا گرینفورت

گروه:اسلیترین

نژاد:دورگه(جادوگر_خون آشام)

ویژگی ظاهری:قد نسبتا بلند ، پوست سفید و موهای نقره ای صاف و بلند ی همچون ابریشم دارد . چشمان سبزی دارد که در موقعیت هایی خاص مانند زمانی که عطشش به خون زیاد میشود ،خون مینوشد و وقتی عصبانی میشود به رنگ قرمز تغییر پیدا می کند . اغلب لباس هایی شیک و مجلل به تن میکند و به جواهرات سنگی علاقه زیادی دارد . راه رفتنش به گونه ایست که هرکه اورا ببیند گمان میکند تازه از خواب بیدار شده!

ویژگی اخلاقی: چهره اش خونسرد است اما شخصیتی زود جوش و زود رنج دارد و سریع از کوره در می رود . به ماجراجویی علاقه زیادی دارد به همین علت یا دردسر درست می کند یا توی دردسر می افتد. شخصیت خسته ای دارد و معمولا در هرجا احساس خستگی کند همانجا میخوابد. علاقه زیادی به شیرینی جات و تنقلات دارد و اکثر اوقات در دستش خوردنی های متنوعی میبینید. خون انسان هارا دوست دارد ولی ترجیح میدهد تا حد امکان به کسی آسیب نزند، هرچند که مجبور است به علت نیازش به خون، ماهی دو بار دست به انجام اینکار بزند.

چوب دستی:چوب درخت افرا و هسته ققنوس 30 سانتی متر

جارو:نیمبوس 2001

خلاصه زندگی: در خانواده ای ثروتمند در بریتانیا بدنیا آمد . نام پدرش رابرت (اصیل زاده) و مادرش ویولت (خون آشام) است. ماتیلدا برادر بزرگتری هم داشت که خیلی به او وابسته بود اما وقتی که تنها شش سال داشت برادرش را به علت بیماری و ضعیف بودن از دست داد. او از کودکی مهارت زیادی در معجون سازی و جادوی سیاه داشت و زمانی که بزرگ تر شد خانواده اش برای پرورش و افزایش قدرت های فرزندشان او را به مدرسه ی جادوگری هاگوارتز فرستادند .
شناسه نمایشی ماتیلدا گرینفورت
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۵:۴۷
اجتماعی
پیام‌ها 16
آخرین ورود ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ ۰:۳۵

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: مرگ خواران دریایی!
(۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۲۲:۴۶:۲۳)
انجمن‌ ها پاسخ به: زندگی به سبک سیاه
(۱۳۹۸/۹/۱۴ ۲۱:۲۶:۱۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: کافه تفريحات سياه!
(۱۳۹۸/۸/۹ ۲۳:۵۹:۵۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: موزه جادو و تاریخ جادوگری
(۱۳۹۸/۸/۹ ۱۹:۵۶:۲۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: گورستان ریدل ها
(۱۳۹۸/۸/۳ ۱۷:۲۶:۳۱)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.