هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


feeg
feeg


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۲۱:۰۰
معرفی شخصیت نام: خانوم فیگ

نام شناسنامه ای: آرابلادورين فیگ

سن: 84

نژاد/گونه: اصیل‌زاده، فشفشه، mature

گروه: اسلیترین

فعالیت در سایر احزاب، گروه‌ها و تشکّل‌های اجتماعی: عضو انجمن حمایت از حقوق حیوانات، کاپیتان تیم ملّی خام گیاهخواران، رییس افتخاری جنبش آزادی اجنه خانگی موسوم به تهوع، فعال در جنبش مدنی چهارشنبه‌های سفید، سردمدار طرح «جادوهای یواشکی فشفه‌ها»، عضو هیئت امنای خیریّه‌ی مردمی «شهدای هولوکاست»، فرمانده پایگاه بسیج خواهران کنیسه‌ی جامع لندن، فمنیست، آتئیست و عضو شورای مرکزی حذب «جمنص» (جبهه مردمی نیروهای صهیونیست)


زندگینامه: خانم فیگ در خانواده‌ای اصیل و از پدر و مادری جادوگر متولّد شد. او علی رغم بروز ندادن نیروهای جادویی در کودکی، به هاگوارتز فرستاده شد و به واسطه نفوذ پدرش تحصیلات خود را در این مدرسه به پایان رساند. پس از دوران تحصیل وی به ازدواج پرداخت و تا جایی که سن و سال و وضع مالی‌اش جوابگو بود این امر خطیر را ادامه داد و از برخی شوهران مرحوم/مفقود صاحب فرزند نیز شد. پس از آن که گرد پیری بر سرش نشست و بخش قابل توجهی از ثروت موروثی‌اش خرج شد، باز هم به ازدواج پرداخت اما ازدواج دیگر به او نپرداخت و وی مجبور شد به اجتماعی بودن قناعت کند. وی تا آغاز نهمین دهه از زندگی‌اش نقش پررنگی در فعالیت‌های اجتماعی فرهنگی جادوگران ایفا می‌کرد اما رفته رفته قوای جسمانی‌اش نیز تحلیل رفت و کمتر می‌توانست در جمع حضور پیدا کند. در این شرایط او باز هم می‌خواست به ازدواج بپردازد اما دیگر حتی دوستان اجتماعی نیز به او نمی‌پرداختند. وی که در محلّه‌ای ماگل نشین زندگی می‌کرد و جز گربه‌هایش کسی را نداشت، روز به روز افسرده تر می‌شد تا این که آلبوس دامبلدور بر سر راهش قرار گرفت و با نیروی قدرتمند عشق، شور جوانی را به خانم فیگ برگرداند. دامبلدور ضمن سرکشی‌های متناوب و جاری ساختن نیروی عشق، برای او شغلی نیز فراهم کرده بود تا هم به آفت بیکاری مبتلا نباشد و هم پس اندازش دست نخورده باقی بماند. فیگ شبانه روز خانه‌ی مقابلشان را می‌پایید و هر جمعه که دامبلدور را می‌دید، هرآنچه دیده و شنیده بود برای او تعریف می‌کرد و دامبلدور نیز متقابلا از آنچه او ندیده بود برایش تعریف می‌کرد.
شناسه نمایشی خانوم فیگ
محل زندگی این گردش گردون، نصیبم غم و درده!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل بپّا!
علاقه‌مندی‌ها cat, pussycat
عضویت از ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۷:۳۱
اجتماعی
پیام‌ها 24
وفاداری ها اسلیترین، محفل ققنوس
اسلیترین، محفل ققنوس
آخرین ورود ۱۳۹۹/۱/۱۶ ۲۲:۱۰
امضا هیچ‌وقت یک پیرزن رو از خونه خالی نترسون! هیچ‌وقت!

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: پناهگاه
(۱۳۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۱۵:۰۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: باکینگهام پلیس(قلعه مرموز لندن)
(۱۳۹۹/۱/۱۱ ۱۳:۴۴:۴۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: مهد کودک دیاگون
(۱۳۹۹/۱/۱۱ ۱۱:۴۱:۳۹)
انجمن‌ ها پاسخ به: بانک گرينگوتز-بانک جادوگران
(۱۳۹۹/۱/۱۱ ۰:۱۲:۱۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: برد شطرنج جادویی
(۱۳۹۹/۱/۷ ۱۹:۰۲:۱۱)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.