هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


grif777
grif777


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۷/۵/۲۴ ۲۰:۴۰
معرفی شخصیت نام: بارناباس کاف
گروه: گریفیندور
رنگ چشم: مشکی
مو: مجعد و تا حدودی نقره فام
پاترونوس: عنکبوت
چوبدستی: چوب درخت کاج، ریسه قلب اژدها، 21 اینچ
جارو: نیمبوس 1985

اینجانب بارناباس کاف قبل از ورود به هاگوارتز، طی یک سنت شکنی چوبدستی خود را از گریگوروویچ تهیه نمودم. سپس به مدرسه هاگوارتز عزیمت کردم و در همان شب اول به مشکلی بزرگ برخوردم. کلاه گروهبندی مدتی طولانی با خود زمزمه می کرد لیکن گروه من را اعلام نمی نمود. پس از آن یک دله شدیم که بنا را بر مذاکره بگذاریم. ولی طی مذاکرات متعدد و طولانی نیز هر چه بنده بر اراده خود و شایستگی هایم و شجاعت و اصالت و سابقه خانوادگی ام برای ورود به خانه گریفیندور اصرار می کردم، ایشان با سماجت بیشتری انکار می ورزیدند. فاینلی بنده از منطقی بودن وی ناامید گشته و دست به دامان مدیریت محترم مدرسه گردیدم. و پس از رفت و آمدهای بسیار توانستم با اخذ مجوز کتبی از آن جناب و عبور از درون بانوی چاق وارد خانه ی پرافتخار گریفیندور شوم.

هفت سال سیاه را در هاگوارتز گذراندم. البته لزومی به ذکر این که برای هر دو طرف ماجرا، یعنی مدیریت و اساتید و کارکنان محترم و محترمه از یک سو، و بنده و دار و دسته از سوی دیگر، سیاه بود نمی بینم و از بیان آن گذر می کنم.

بنده در امتحانات سمج یا به عبارتی سطح جغد که در پایان سال پنجم برگزار می شود کمتر شر و شور تشریف داشتم و به همین علت در تمام دروس به کسب نمره ی O نائل آمدم. اما در امتحانات نهایی موسوم به سطح سوسمار که پایان سال آخر برگزار می شود، علیرغم اینکه طبیعتا هوش و ذکاوت و استعدادم به قوت خود باقی بود، اما به دلایل انضباطی و همان مبحث شر و شور که عرض کردم، اساتید بزرگوار با اینجانب عناد شتری ورزیده و علاوه بر کاهش نمره اخلاق، طی یک حرکت ناجوانمردانه نمرات دروس تخصصی بنده را نیز لطف کردند و کاهش دادند و بدین صورت با نمره O در یک درس که نامش را در وقت مقتضی خواهم گفت، و نمره E در یک درس دیگر، و نمره A در مابقی دروس از مدرسه ی پرافتخار هاگوارتز فارغ التحصیل گردیدم.

پس از فراغت از هاگوارتز، اینجانب بارناباس کاف به عنوان روزنامه نگار به روزنامه ی پیام امروز پیوستم و با تلاش و مرارت بسیار پس از چندی به حق خود یعنی سردبیری نشریه رسیدم. از این مدت خاطرات تلخ و شیرین بسیار زیادی دارم که در زندگینامه ام که در چند جلد تدوین شده و به زودی به چاپ خواهد رسید شرح مفصل آن آمده است. به طور خلاصه به عنوان یکی از خاطرات شیرین خود می توانم به آشنایی با ریتا جان اسکیتر اشاره کنم، که به رغم اینکه بنده به عنوان سردبیر مافوق وی هستم و هرگونه اوامری داشته باشم در هر لحظه از شبانه روز لازم الاجراست، ولی می توانم با فروتنی بگویم که زوج خوبی هستیم و لذت می بریم که با هم هستیم و خوشحالیم. و از نظر خصوصیت مکمل هم می باشیم به گونه ای که من توانسته ام ارتباط خوبی با همه افراد از پروفسور دامبلدور گرفته تا لرد ولدمورت داشته باشم. و همان گونه که می دانید هم اکنون در دفتر مرکزی پیام امروز در کوچه دیاگون مشغول به کار و خدمت رسانی و آگاهی بخشی به جامعه جادوگری می باشم.
شناسه نمایشی بارناباس کاف
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۲:۵۴
اجتماعی
پیام‌ها 9
آخرین ورود ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۱۶:۴۹

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.