هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


m.g
m.g


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۲۲:۵۰
معرفی شخصیت نام:کوین آنتویستل

گروه:ریونکلاو

چوبدستی:چوب درخت افرا-مغز پرققنوس-طول 18سانتی متر-انعطاف پذیر

پاترونوس:یوزپلنگ

جارو:نیمبوس 3000

گروه خونی:دورگه

ویژگی های ظاهری:قدمتوسط-پوست نیمه روشن-موهای مجعد مشکی

ویژگی های اخلاقی:بسیارصمیمی-خوش قلب ومهربون-شجاع-ناسیونالیست نسبت به گروه وهم گروهی ها

علایق:تحقیق وپژوهش-مطالعه ی کتاب-نویسندگی-کوییدیچ-دوئل

زندگی نامه

کوین آنتویستل جز کسانی بود که شانس تنها یک باردر زندگی به آنها رو می کند شاید بپرسیدچرا؟ به خاطر اینکه:
کوین پسربچه ای پرجنب وجوش اما بامحبتی بود که در روستای کوچکی نزدیک گرینلند انگلیس به دنیا امد ولی دوران کودکی خودرا درتنهایی کامل سپری کرد زیرا نه برادری داشت نه خواهری پدرش هم که یک ماگل بود تصمیم گرفته بود تا کوین را از دنیای جذاب جادوگری دورنگه دارداما مادرش منکر این قضیه بود به خاطر همین هم بود که روحیه اورا با خواندن داستان های بیدل قصه گو پرورش دادو کوین هم به همین واسطه ازهمان دوران ها فکر جادوگرشدن را درسر می پروراندوهمین طورهم شد.
کوین پس ازاینکه دعوتنامه ی هاگوارتز رادریافت کردبه همراه عشق وعلاقه ی فراوان به گروه ریونکلاو (به خاطراینکه مادرش هم در ریونکلاو بود)راهی هاگوارتز شد ودرطول سالیان تحصیلش یکی از بهترین دانش اموزان این گروه به حساب می امد واین به واسطه ی طبع خوب و والای نویسندگی اش به همراه صمیمی بودن وشوخ بودنش بود.

اوپس از اتمام تحصیلاتش به تحقیق درباره ی وردهای قدیمی وسنتی مشغول شد ونهایتا با فراگیری دنیایی از وردها وارد وزارت سحر وجادوشد ودرحال حاضر به عنوان یکی ازجوانترین کارمندان این وزارت خانه همیشه خوش می درخشد ودرقسمت عملیاتی وزارتخانه مشغول به کار است.
لازم به ذکر است روحیه ی لطیف صمیمی وشوخ او تحت تاثیر فضای خشک کاری اش دروزارتخانه قرار نگرفته است وهمچنان همان پسر محبوب همیشگی است.
شناسه نمایشی کوین انتویسل
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۹:۲۰
اجتماعی
پیام‌ها 9
آخرین ورود ۱۳۹۸/۵/۱۲ ۱۷:۱۲

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.