هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


roseta
roseta


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۸/۹ ۰:۰۰
معرفی شخصیت نام:
ناتسومی سوزوکی

معرفی:
رزا از خاندان اژدهایان دره ی مخفی ای در سرزمین زیر آب ژاپن هست. اعضای این خانواده قابلیت تغییر شکل به موجودات مختلف از جمله انسان را دارند. از اونجایی که اژدهایان از باستانی ترین موجودات روی این کره ی آبی-خاکی-هوایی هستند و هر سه قلمروی این دنیا رو قلمروی خود میدونند یه برتری بینی ای نسبت به بقیه ی موجودات دارند که باعث میشه خیلی اهمیتی به موجودات دیگه ندن و یه جورایی خودشون رو جدا کردن. از طرفی اژدهایانی هستند که در سرزمین هایی که انسان ها حکومت می کنند به بردگی و اسارت گرفته شده اند و انواع شکنجه ها و بیگاری های بر آنها روان میشود. به همین دلیل اژدهایان در سرزمین های دور از جامعه های بشری و مخفی شده با جادوهای قوی زندگی می کنند و هر گونه ارتباطی با موجودات دیگه رو به شدت منع می کنند.
این وضعیت برای اژدهایان جوانی که کنجکاو و ماجراجو با بال هایی شیفته ی پرواز در سرزمین های ناشناخته و ذهن هایی آماده ی انواع شگفتی ها هستند دشوار و محدود کننده هست.
رزا یکی از اون اژدهایان هست. چنین میشه که یه روز به طور پنهانی از دره ای که زندگی میکرد بیرون میاد و تا جزیره ی ژاپن شنا میکنه و بعد به شکل انسان تغییرشکل پیدا می کنه و تصمیم میگیره که بره جهانگردی کنه ولی چون هنوز خیلی کوچیک بوده و اژدهایان که عمر طولانی دارند، مخالف آموزش زودهنگام به کودکان هستند و بنظرشون بچه ها فقط باید بازی کنند و خوش بگذرونند، آموزش های جادویی ندیده و بخوبی قادر به کنترل جادوش نیست. در نتیجه تصمیم میگیره به مدرسه ی جادویی بره.
در ژاپن مدرسه ی جادویی ای هست ولی خیلی سخت گیر و با رداهای جادویی خاصی هستند که ممکنه منجر به لو رفتن رازش بشه. به خاطر همین میره بریتانیا واز یه خانواده ی ژاپنی خوشش میاد و با یکم جادو اونها رو متقاعد میکنه که یه بچه ی دیگه دارند. و بدین ترتیب نام جدید ناتسومی سوزوکی رو میپذیره و با انجام یه سری تقلبات و دستکاری های غیر قانونی سیستم نامه رسانی هاگوارتز رو هک می کنه تا فکر کنه ساحره هست و براش دعوت نامه بفرسته و به هاگوارتز میره.
و کلاه گروهبندی متوجه میشه که اون جادوگر نیست . با اینکه بین اسلیترین و هافلپاف اندکی شک داشته بنظرش میرسه که ویژگی های هافلپافی بیشتری داره و اونو به هافلپاف میفرسته.

گروه:
هافلپاف
ویژگی های ظاهری:
در واقع اژدهایی زرد اکلیلی و بشاش با چشمان سبز . که میتونه پرواز کنه. شنا کنه. آتیش از دهنش بیرون میاد. دمش فعلا کامل رشد نکرده ولی وقتی کامل رشد کنه تیغ های تیز و زهری خواهد داشت.
ویژگی های ظاهری انسانی:
هوووم....یه انسان یه سر و دو گوش؟
گاهی وقت ها دم و شاخ هم در میاره ^_^
موهای مشکی که تو نور به رنگ های مختلف در میاد. عمدتا طلایی و نقره ای
چشم های سبز جنگلی.
ویژگی های اخلاقی و توانمندی ها:
تو همه جا سرک می کشه. میتونه نامرئی بشه. چند شخصیت هماهنگ و متناقض .
علاقه مندی ها:
خوشمزجات بخصوص پنیر و قارچ، پروااااااااااااز، کتاب، فیلم، انیمه، جادوهای ممنوعه، خون آشام ها و انواع موجودات خطرناک

چوبدستی:
13 اینچ چوب درخت صنوبر. خودم درست کردم. چیزی هم توش نیست. به هر حال از چوب دستی نمیتونم استفاده کنم و نیازی هم بهش ندارم. فقط برای همرنگ جماعت شدنه.

جارو:
سال اولی ها اجازه ی بردن جاروی شخصی ندارند . یکی از جاروهای مدرسه رو بر میدارم . به هر حال اون جارو ها هم برام کار نمی کنند. خودم مجبورم رفتار یه جارو رو شبیه سازی کنم
شناسه نمایشی ناتسومی سوزوکی
محل زندگی ~Wonder Land~
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۸/۸/۵ ۱۱:۱۱
اجتماعی
پیام‌ها 17
وفاداری ها هافلپاف
هافلپاف
آخرین ورود ۱۳۹۸/۸/۱۹ ۱۸:۵۶

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.