هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


*ریگولوس*
*ریگولوس*


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ ۹:۱۰
معرفی شخصیت نام: ریگولوس بلک

گروه: اسلیترین

جارو: زمرد درخشان 504

چوبدستی: چوب درخت آبنوس و مغز ریسه قلب اژدها

وضعیت خونی: اصیل زاده

ویژگیهای اخلاقی: خیلی عبوسه و همیشه اخماش تو همه. برعکس برادرش سیریوس، شوخ طبع نیست و خیلی هم جدیه. خیلی مغروره و بخاطر همین مغرور بودنش هم خیلی صحبت نمی کنه. همیشه سعی می کنه برتریش رو نسبت به سیریوس ثابت کنه؛ البته برتریش نسبت به سیریوس به وضوح قابل مشاهده هست!

ویژگیهای ظاهری: موهای سیاه داره و رنگ چشمش هم قهوه ایه. اکثر اوقات عبوسه و چهره ی خندونی نداره. قدش هم نسبتا بلنده. اصلا هم صورتش شبیه سیریوس نیست و خیلی هم از این بابت خوشحاله.

پاترونوس: گربه

توضیح : ریگولوس، برادر سیریوس بلک بود که همیشه مورد توجه خانواده بود. او برای جلب توجه بیشتر خانواده اش، مرگخوار شد و شد مرگ خوار اسلیترینی؛ یعنی دقیقا همون چیزی که مادر و پدرش می خواستند. همچنین او از سیریوس متنفر بود. دیدید می گن مثل سگ و گربه افتادن به جون هم؟! این یکی پاتروناسش گربه س، اون یکی سگ!
آبش با سیریوس کلا تو یه جوب نمی ره؛ البته ریگولوس از این نهایت استفاده رو برده و همونطور که قبلا ذکر شده بود، همه کاری برای ثابت کردن خودش به خونوادش کرد؛ از رفتن به اسلیترین گرفته تا مرگخوار شدن!

◆◆◆


کوییدیچ او بسیار خوب بود و از اعضای انجمن اسلاگ بود؛ او پس از اینکه فهمید اربابش قصد ساختن جان پیچ را دارد، علیه او قیام کرد و تصمیم به نابودی قاب آویز اسلیترین گرفت. او توانست قاب آویز اصلی را بدست بیاورد؛ اما برای نجات کریچر جونشو به خطر انداخت و پس از مدتی مقاومت، توسط اینفری ها کشته شد خب.
شناسه نمایشی ریگولوس بلک
محل زندگی ویلا آباء و اجدادی خانواده بلک
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
علاقه‌مندی‌ها کریچر و ارباب
عضویت از ۱۳۹۸/۱۰/۸ ۱۳:۵۹
اجتماعی
وب سایت http://greenworld.blogfa.com
پیام‌ها 6
وفاداری ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۳:۰۱
امضا تصویر کوچک شده


اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.