هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


آیلین.پرینس
آیلین.پرینس


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۲۲:۰۰
معرفی شخصیت نام:
آیلین پرینس
توانایی ها:
جانور نمایی به شکل عقاب طلایی.
ویژگی های ظاهری:
موهاش طلایی و بلند و موج داره و چشم های قرمزی داره که اگه توش نگاه کنید اون روز کاملا سیرید. همیشه یه ردای بلند و مشکی تنشه.
ویژگی های اخلاقی:
زود عصبانی می شه و برای هر بار که عصبانیش کنید بدونید که احتمال زنده موندنتون چندان زیاد نیست. عاشق نوشتن رول های طنز و مسخره کردن دامبلدوره. شخصیتش دست کمی از بلاتریکس نداره. تو بچگی دختر مهربانی بود ولی بعد از دو سال رفتارش به کلی عوض شد. از هر نوع ماهی متنفره و ازشون دوری می کنه. اگه عصبانی بشه برای مدت طولانی عصبانی می مونه. به بچگیش اعتماد نکنید؛ اثر اون دوران کلا در شخصیتش پاک شده.
نژاد
دورگه
گروه:
ریونکلا
پاترونوس:
ندارد. مرگخواران پاترونوس ندارند.
بوگارت:
ماهی سالمون
توضیحات:
اون توی امارتی زیبا در لندن به دنیا اومد. مادرش که ساحره ی زیبایی بود توی محفل ققنوس عضو بود و او به همین دلیل از مادرش بدش می اومد. پدر اون هم مشنگ بود و آیلین از او بدش می آمد. یک روز آیلین برای تفریح داشت در باغچشان دنبال صدف میگشت پیدا می کرد که ناگهان اتفاقی که سال ها انتظارش را می کشید افتاد: جغدی با نامه ی هاگوارتز برای او آمده بود. خلاصه او به هاگوارتز رفت. هر چه بزرگ تر می شد علاقه اش هم به جادو ی سیاه و اربابش بیشتر می شد. احتمالام می گویید چرا به اسلایترین نرفت؟ پس باید بدانید که او باهوش بود؛ باهوش تر از آنکه به اسلایترین برود.بعد از اینکه سال های تحصیل او در هاگوارتز به پایان رسید، مستقیم پیش لرد سیاه رفت و درخواست مرگخوار شدن کرد. لرد سیاه هم پذیرفت. او اکنون ۳۶ سال دارد و یکی از وفادار ترین خادمان لرد سیاه است. از همان اول در هاگوارتز همه دامبلدور را دوست داشتند و او را به خاطر عقیده اش مسخره می کردند ولی او که نوک تیزی داشت باعث کوری یک سوم دانش آموزان زمان خودش شد. دوستانش در مدرسه او را چشم لیزری صدا می کردند چون در موقع عصبانیت نگاه هایی می کرد که آدم را یاد لیزر می انداخت. او همواره از شکننجه کردن دیگران لذت می برد و ترسی از تلسم های ممنوعه را نداشت. او تقریبا از هر گروه ویژگی ای داشت؛ کمی شرور و خودپسند، کمی سختکوش( این مورد فقت در زمینه های مرگخواری وجود داشت)کمی شجاع و خیلی باهوش. محفلی ها از سال ها پیش او را به عنوان یک بلای غیر طبیعی قبول کردند و از دید او تعجب نمی کنند. ولی حتی خود مرخواران هم کمی از او می ترسیدند و از او دوری می کردند ولی مشکلی نبود؛ او به تنهایی عادت کرده بود
شناسه نمایشی آیلین پرینس
محل زندگی بالای سر ارباب
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل شکنجه کردن ملت
علاقه‌مندی‌ها ارباب و ریونکلاو
عضویت از ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۲۰:۳۲
اجتماعی
پیام‌ها 182
وفاداری‌ها مرگخواران
مرگخواران
آخرین ورود ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ۱۴:۱۱
امضا ارباب... میشه کروشیو بزنم؟
چشاتونو رد کنید بیاد!

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: باشگاه دوئل
(۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ۱۸:۵۰:۲۳)
انجمن‌ ها پاسخ به: تولد هفده سالگی جادوگران
(۱۳۹۹/۱۰/۱۵ ۱۱:۲۹:۲۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: باشگاه دوئل
(۱۳۹۹/۱۰/۱۴ ۱۷:۰۴:۳۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: تولد هفده سالگی جادوگران
(۱۳۹۹/۱۰/۱۳ ۱۱:۴۴:۳۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: تولد هفده سالگی جادوگران
(۱۳۹۹/۱۰/۱۲ ۱۶:۲۴:۱۷)
نمایش همه

نظرها

نظرها نظر
(۱۳۹۹/۹/۱۳ ۱۲:۲۶:۰۹)
نظرها نظر
(۱۳۹۹/۱/۴ ۱۴:۳۵:۳۸)
نظرها نظر
(۱۳۹۹/۱/۳ ۱۹:۰۲:۵۶)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.