هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


DrinaMalfoy.
DrinaMalfoy.


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۸:۵۰
معرفی شخصیت نام:سپتیموس رین مالفوی.(معمولا درینا صداش می کنن )

گروه:اسلیترین.

نژاد:اصیل زاده

جنسیت:دختر.

متولد:1 ژانویه 1983.

سن:16.

پاترونس:اسب.

شغل:دانش آموز هاگوارتز.

جارو:نیمبوس 3000.

چوبدستی:رنگ سفید با رگه های قهوه ای روشن-چوب درخت اشک عشق-موی تک شاخ-27 سانت-بسیار انعطاف پذیر.

حیوان خانگی:خرگوش سفید.

محل زندگی:لندن-انگلستان.

ظاهر:موهایی لخت به رنگ قهوه ای روشن که اکثر اوقات بالا روی سرش بسته شده و زمانی که باز است تا پایین شانه هایش امتداد دارد-پوستی سفید-چشمانی جذاب به رنگ عسلی و گاهی اوقات سبز زمردی-مژه هایی بلند-بینی ای قلمی و متناسب با لب های کشیده و زیباش-اورا اغلب با پیرهن سفید یا مشکی و دامن نسبتا کوتاهی با رنگی در تضاد آن می بینیم و همیشه بوت های بلند مشکی می پوشد وهمواره ظاهری فوق العاده آراسته دارد-قدی بلند و بدنی خوش فرم دارد-موهایش را از مادرش و چشمانش را از پدرش به ارث بردا است و می توان گفت ترکیب جالبی از این دو ساخته است-در کل همه دخترها و پسرها را به خود جذب می کند. عکس من

اخلاق:مهربان ولی در جای خودش جدی-وقتی عصبانی هست آدم هم می تونه بکشه و چهره اش ترسناک میشه و هیچ کس جرعت نزدیک شدن به او را ندارد-ظاهری خونسرد داره و احساساتش رو به این زودیا بروز نمیده-هیچ گاه خنده های بلند از او نمی بینید و به یک لبخند اکتفا می کنه-بسیار جاه طلبه و یک کاری رو که شروع کنه تا آخرش میره-بسیار مسممه و همینطور وحشتناک لجوج-به هیچ وجه رابطه خوبی با پسرها ندارد(بجر برادرش که پیش او مانند بچه ها رفتار می کند )-و یکی از ویژگی های بارزش شجاعتش هست (البته اگر ترس از حشراتش رو فاکتور بگیری )

علایق:هرچه زودتر بتواند به لرد سیاه ملحق شود و به او خدمت کند-کارهای خطرناک و ریسک دارو ماجراجویی -شکستن قوانین و انجام کارهایی که نباید بکنه-معجون سازی-عاشق بوت های بلند مشکی-24 ساعته آدامس می جوه و گاهی اوقات اون رو به موها و لباس های بچه های دیگه یا حتی سر چوب هاشون می چسبونه (تلفات تاحالا زیاد داده برای این کارش )-عاشق بافتن مو و از هر فرصتی برای این کار استفاده می کند-عاشق نقاشی و توی کتاب هاش جز طراحی های مختلف چیزی پیدا نمیشه -به طور عجیبی عاشق رقصه(مخصوصا باله) و بعضی اوقات در حین راه رفتن در سالن ها هم این حرکات رو انجام میده .

خانواده:در خانواده مالفوی ها به دنیا آمده اسم مادرش(که روی اسم خودش هم هست)رین و اسم پدرش اسپیریت مالفوی است. اسم برادرش که خیلی اورا دوست دارد و چهار سال از او بزرگتر است درایسن است. همه خانواده او به خصوص پسر عموی پدرش لوسیوس مالفوی عضو گروه مرگخواران هستند و اوهم می خواهد هرچه سریعتر به آنها بپیوندد.
شناسه نمایشی سپتیموس مالفوی
محل زندگی عمارت مالفوی ها
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل دانش آموز هاگوارتز
علاقه‌مندی‌ها درایسن برادرم،خانوادم و موسیقی
اطلاعات بیشتر دختری تودل برو و جذاب و البته شر
عاشق بی برو برگرد ماجراجویی و کارهای خطرناک
عضویت از ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۰:۱۲
اجتماعی
پیام‌ها 23
وفاداری ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۱۴:۰۳
امضا
?AFTER ALL THIS TIME

ALWAYSهرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.