هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Kordelia.
Kordelia.


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۱/۱۶ ۱۰:۴۰
معرفی شخصیت نام:کردلیا گیفورد

گروه:ریونکلاو

نژاد:دورگه(مادر پری و پدر اصیل زاده)

جنسیت:دختر

متولد:12 مارس 1980

سن:15

پاترونس:عقاب

شغل
:دانش آموز هاگوارتز

جارو:نیمبوس2020

چوب دستی:قهوه ای روشن با رگه های طلایی-چوب درخت زندگی-موی پریزاد-25 سانت-انعطاف پذیر.

حیوان خانگی
:شاهین

بوگارت
:مرگ مادر

محل زندگی:فرانسه-پاریس-عمارت گیفورد ها

ظاهر:موهاش لخت و قهوه ایه اکثر اوقات اون ها رو می بنده ولی وقتی که بازشون میکنه تا پایین کمرش امتداد دارن-پوستی به رنگ سفید داره-چشمانی به رنگ قهوه ای نافذ داره-اکثر اوقات لباسی مشکی با شلوار لی میپوشه به همراه بوت های بلند چرم مشکی-قدش بلنده و خوش اندامه-عکس من

اخلاق:قلب مهربونی داره ولی بعد از مرگ ناگهانی مادرش مثل قبل نه می خنده نه مهربونی قبلش رو داره و تقریبا نسبت به همه چیز بی تفاوته-خیلی حساسه و کوچیکترین چیزی اشکش رو در میاره-با پسر ها میونه خوبی نداره-جاه طلبی زیادی داره و هر چیزی که بخواد رو به دست میاره-خیلی باهوشه-شدیدا لجبازه-شجاع ولی از حشرات نفرت بسیاری داره-قوی (یعنی پس از مرگ مادرش مجبور شد در مقابل خیلی چیز ها و احساسات قوی باشه)-تنفر زیادی از ماگل ها داره.

علایق
:بیشتر از همه دوست داره برای یک بار دیگه مادرش رو ببینی و برای اینکار هرکاری تا حالا کرده-پدرش که تنها کسی هست که توی این دنیا داره-موسیقی-انجام کارهای خطرناک و هیجان انگیز-سرپیچی از قوانین-رنگ مشکی و کلا رنگ های تیره-انتقام مادرش از ماگل ها-عروسک خرسی ای که مادرش برایش ساخته بود که همه جا همراهش است.

زندگی:او درعمارت گیفورد در سال 1980 متولد شد. نام پدرش جک و نام مادرش ویکتوریا بود. پدرش یک جادوگر اصیل زاده و مادرش یک پری بود. کردلیا تا پنج سالگی زندگی خوب و شیرینی رو با پدر و مادرش داشت تا اینکه روزی ماگل ها مادرش را کشتند. از اون روز به بعد کردلیا دیگر مثل قبل شاد نبود و غم همیشه در چشمانش لانه کرده بود. خانه آنها همیشه ساکت بود و اکثر اوقات کردلیا در خانه به خاطر کار پدرش در وزارت خونه تنها بود. تا اینکه نامه ای از هاگوارتز به دستش رسید و به این مدرسه رفت تا شاید کمی از بار غمش کم شود.
شناسه نمایشی کردلیا گیفورد
محل زندگی لندن
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل دانش آموز
علاقه‌مندی‌ها موسیقی ، هیجان ، خطر (از نظر من مثلث زندگی)
عضویت از ۱۳۹۹/۱/۲ ۱۶:۰۵
اجتماعی
پیام‌ها 17
وفاداری ها ریونکلاو
ریونکلاو
آخرین ورود ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۱۳:۵۵
امضا
...I wish I could turn back time so easily
...He made up for many things so that he could
تصویر کوچک شده


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.