هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


George-Weasley
George-Weasley


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۱/۱۷ ۰:۵۰
معرفی شخصیت نام:
جرج ویزلی

گروه:
گریفندور

چوبدستی:
چوب درخت کاکائو و مغز موی تسترال

پاتروناس:
شیر

ویژگیهای اخلاقی:
آدم خیلی خیلی شوخ طبع و موذی ایه. برای دوستاش و برادر دوقلوش از جون مایه می ذاره و همیشه سرگرم کشیدن نقشه برای خرابکاریه. آدم قابل اعتمادیه؛ اما چون همیشه در حال خرابکاریه، ممکنه بعضی از افراد بهش اعتماد نکنن.

ویژگیهای ظاهری:
مثل هر ویزلی دیگه ای، دارای موی قرمز، قد بلند و بافتنی های مامان دوز. معمولا لباساش رو با فرد ست می کنه. از اونجایی که تازگیا فروشگاه شوخی های ویزلی رو می گردونه، جدیدا خوش پوش تر شده.

توضیح:
جرج ویزلی، برادر دوقلوی فرد ویزلی بود که از بدو تولد، شروع به شیطنت کرد. این شیطنت ها تا موقع ورود و حتی خروجش از هاگوارتز ادامه داشت؛ مثلا همیشه در حال ترسوندن رون از آکرومانتیولا بود یا با نقشه ی غارتگر، به هر جای ممنوعه ای می رفت.
مفید ترین کار جرج، بیرون کردن آمبریج به کمک فرد و با استفاده از ترقه های دکتر فیلی باستر بود؛ به طوری که اگر جرج و فرد به کمک جادوآموزای بیچاره نرسیده بودن، حتما همشون امتحان سمجشون رو غول غارنشین می گرفتن!

با شروع جنگ هاگوارتز، جرج و فرد به عضویت محفل ققنوس در میان و پس از محاصره شدن توسط جمعی از مرگخواران، فرد به قتل می رسه و داغش توی دل جرج می مونه؛ به طوری که پس از مرگ فرد، جرج دیگه قادر به ساخت پاتروناس نمی شه؛ در واقع، دیگه خاطره ی خوبی نداشته که به اون فکر کنه و پاتروناس بسازه...
جرج پس از جنگ هاگوارتز، از طریق فروش شوخی های ویزلی پولدار می شه و پس از ازدواج با آنجلینا جانسون، صاحب دو بچه به نام های رکسان ویزلی و فرد جرج ویزلی می شن!
شناسه نمایشی جرج ویزلی
محل زندگی پناهگاه
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۹/۱/۷ ۱۴:۳۹
اجتماعی
پیام‌ها 5
وفاداری ها گریفیندور
گریفیندور
آخرین ورود ۱۳۹۹/۱/۱۷ ۱۸:۵۳
امضا همه ی رویاهای ما می توانند محقق شوند... اگر ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم.

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۹/۱/۱۶ ۱۳:۵۶:۱۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
(۱۳۹۹/۱/۹ ۱۵:۱۸:۱۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
(۱۳۹۹/۱/۷ ۲۳:۰۳:۳۰)
انجمن‌ ها پاسخ به: کارگاه داستان نویسی
(۱۳۹۹/۱/۷ ۲۰:۱۹:۳۹)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.