هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Spellbound
Spellbound


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۲/۵ ۱۹:۳۰
معرفی شخصیت نام: مگان جونز

جنسیت: دختر

گروه: هافلپاف

نژاد: مشنگ زاده

چوبدستی: چوب سرخس با مغز ریسه قلب اژدها 23 سانتی متر و انعطاف پذیر

پاترونوس: روباه

جارو: نیمبوس2020

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: موهای مشکی با فرفری های درشت داره، چشمامش قهوه ای سوخته ست و مژه هاش بلنده. زود عصبانی میشه و دیر از دلش درمیاد. باهوش و مهربونه. دوستاش اونو مگی صدا می کنن. کتاب خوندن و فیلم دیدن رو دوست داره. اولش خشک و جدیه ولی وقتی باهاش دوست بشی، بامزه و شوخه. یکمی هم عجیب غریبه و وقتی ناراحته سعی می کنه بروز نده ولی گاهی هم یهویی میزنه زیر گریه.

معرفی: قبل از این که نامه هاگوارتز به دستش برسه زندگی معمولی ای داشت. ولی بعد از گرفتن نامه و اومدنش به هاگوارتز زندگیش عوض شد. خانواده ش بعد از اینکه فهمیدن اون یه جادوگره اوایل خوششون نمی اومد ولی بعدا با این قضیه کنار اومدن. به خاطر مشنگ زاده بودنش، از زندگی مشنگ ها خیلی سردر میاره و با وسایلشون آشناست. یکی از ورزش های رزمی مشنگ زاده هارو به اسم کاراته بلده. کوییدیچ رو دوست داره. اون عاشق جادوی سیاهه و سعی می کنه ورد های جدید زیادی رو یاد بگیره. معتقده معجون سازی خسته کننده ولی به درد بخوره. موسیقی هم دوست داره.
شناسه نمایشی مگان جونز
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
علاقه‌مندی‌ها شوخی کردن، کتاب و موسیقی، کنجکاوی
عضویت از ۱۳۹۹/۲/۳ ۲۰:۱۰
اجتماعی
وب سایت http://spellbound.blog.ir/
پیام‌ها 31
وفاداری ها هافلپاف
هافلپاف
آخرین ورود ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۱:۳۲
امضا
No one is me
and that's my power

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.