هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Hades_h
Hades_h


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۲/۶ ۲۳:۵۰
معرفی شخصیت نام: امریک پلید

جنسیت: نمی‌دونم والا. خبر ندارم.

گروه: اسلیترین مرتیکه تسترال!

شغل: آزادم مرتیکه! شغل برا چیمه؟ اینا همه دسیسه های جادوگراس علیه ما جنا!

جبهه: این سیفیدا فقط بلدن از ما بیگاری بکشن! تسترالای بد رنگ! جبهه فقط سیاهی.

ویژگیهای اخلاقی و ظاهری: مگه میخوای بیای خواستگاریم؟ حالا که انقدر کنجکاوی یه چی بین تسترال و غول غارنشین. اخلاقمم که اصا گول به جان خودم. معترض به همه چی و ناامید از دنیا.

پاترونوس: ما جنا ازین مسخره بازی ها نداریم. حالا بعضی وقتا یه اژدهای سفیدی از سر چوبدستی میاد بیرون... فک کنم منظورت همونه.

توضیحات اضافه : یه جن گوش دراز یتیم که به گفته‌ی خودش سیفیدای مادرسیریوس توی بچگی مامان باباشو کشتن. البته دیالوگی که خودش از سفیدا یاد میکنه چیز دیگه ایه که... ولش کنید دیگه چه خبر؟
از اون به بعد با نا امیدی تمام و با دزدی کردن از مردم و هم نوعان خودش زندگی بدبختانه خودش رو می‌گذروند. شبا از پنجره ی پشت حموم وارد خونه ها میشد و اونجا می‌خوابید و صبح‌ها خونه هارو غارت می‌کرد. تا اینکه بعد ها خیلی تصمیم گرفت که از سیفیدای محفلی انتقام بگیره، پس عزمشو جزم کرد، یه تیکه چوب برداشت که تو آستینشون بکنه و تبدیل به یه مرگ خوار شد.
اخلاقیاتش توی یه جمله خلاصه میشه: ناامید از زندگی و معترض به همه چی. اونقدر ناامید که برای بازی تو نقش "گالیور، من میدونم، ما میمیریم" به هالیوود هم دعوت شد به جان مادرش.
در این دنیای جادویی عجیب غریبِ ترسناکِ باحال، به سختی دووم آورد و تنها چیزی که ازین دنیا چشید، ترس و وحشت بود به طوری که ترس واسش یه چیز عادی شده و تبدیل به موجودی شجاع شده.
هدف زندگیش دو چیزه:
"کشتن اون مادرسیریوسا؛ اعتراض به باقی تسترالا! "
شناسه نمایشی امریک پلید
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۹/۲/۵ ۲۰:۳۹
اجتماعی
پیام‌ها 4
وفاداری ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۳۹۹/۲/۸ ۱۹:۲۳

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۹/۲/۶ ۱۷:۲۶:۱۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
(۱۳۹۹/۲/۶ ۰:۳۷:۵۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: کارگاه داستان نویسی
(۱۳۹۹/۲/۵ ۲۳:۴۱:۴۸)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.