هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


HaaryPotter11
HaaryPotter11


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۲:۰۰
معرفی شخصیت نام:چارلی ویزلی
تولد: 12 دسامبر 1972
گروه :گریفیندور
ویژگی های ظاهری: قد بلند،موی نارنجی مانند همه ی خانواده ام.
ویژگی های اخلاقی:مهربان،پرتلاش،جسور و شجاع
جارو:نیمبوس2000
معرفی: تولد 12 دسامبر 1972 (21 آذر 1351) فرزند دوم آرتور و مالی ویزلی هستم. من از بیل کوچکتر و از باقی فرزندان خانواده ویزلی بزرگتر هستم. من هم مانند اکثر جادوگران بریتانیا در سن 11 سالگی بین سال های 1984 تا 1991 (1363 تا 1370) مشغول تحصیل شدم و مانند باقی اعضای خانواده ام برای گروه گریفیندور انتخاب شد.

در زمان تحصیلم در هاگوارتز توانستم هم به مقام سرپرستی دانش آموزان و هم کاپیتانی تیم کوییدیچ گریفیندور دست پیدا کندم. تحصیلات من در هاگوارتز هم زمان با تحصیل نیمفادورا تانکس بود. البته ما هیچ وقت با هم همکلاس نبودیم. پس از فارغ التحصیلی از هاگوارتز به رومانی رفتم در آنجا مشغول تحصیل درباره اژدها ها شدم. پس از به قدرت رسیدن مجدد ولدمورت من هم مانند اکثر اعضای خانواده، عضو محفل ققنوس شدم و در جنگ نهایی جادوگران در هاگوارتز شرکت داشتم. پس از سقوط همیشگی ولدمورت من هم مجددا به رومانی برگشتم و مشغول کار با موجودات جادویی شدم.

من محبوب ترین عضو خانواده برای هاگرید بود، علاقه بیش از حد ما به موجودات خطرناک جادویی، باعث شده بود تا هاگرید همیشه جویای احوال من از رون باشد. همچنین من هم کار مهمی برای هاگرید انجام داده بودم که باعث می شد هاگرید من را بیشتر از باقی اعضا دوست بدارد. در سال تحصیلی اول هری و رون در هاگوارتز، من، نوربرت اژدهایی که کم کم داشت باعث دردسر هاگرید می شد را به رومانی بردم و از او مراقبت کردم و او را بزرگ کردم. البته بعدا معلوم شد آن اژدها ماده است.

من برادر مهربان و دوست داشتنی ویزلی ها بودم و همیشه دیگر برادرانم از من به خوبی یاد می کردند. من در دوره کاپیتانی خود در تیم کوییدیچ گریفیندور توانسته بودم رکورد های خوبی را به جای بگذارم که متاسفانه بیشتر آن رکوردها توسط هری پاتر شکسته شد.
شناسه نمایشی چارلی ویزلی
محل زندگی هاگوارتز
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل کارمند وزارت سحر و جادو
علاقه‌مندی‌ها کوییدیچ،نگاه کردن به هاگوارتز،تغییر شکل،کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه
اطلاعات بیشتر من خود هری پاترم.اگه سوالی دارید بهم جغد بفرستید
عضویت از ۱۳۹۹/۲/۲۹ ۱۶:۱۱
اجتماعی
پیام‌ها 15
وفاداری ها گریفیندور
گریفیندور
آخرین ورود ۱۳۹۹/۳/۹ ۱۷:۴۷
امضا
من یه گریفیندوری امتصویر کوچک شده

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.