هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Peeeves
Peeeves


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۴/۲۱ ۱۵:۱۰
معرفی شخصیت مرد تنهای شب... مرد تنهای روز حتی... او فردی بود با مهر خموشی بر لب، وی حتی مهر روشنی هم بر لب داشت. در گوشه گوشه سولاخ های لا دیوار هاگوارتز، یک موجود با بعدی نامتعارف و دور از علم زندگی میکرد. موجودی که در جسمش چیزی جز کرم مشاهده نمیشود. بله، او همان است، همانی که به خباثتش میشناسندش. آزاردهنده و مستهجن. مردی که صبح تا شب به لهو لعب میپرداخت. مردی عیاش و کلاه بردار. مردم نمیدانند او مرد است یا زن، چون مشخص نیست واقعا، او نه ریش دارد و نه سیبیل. چیز های دیگشم معلوم نیست اصلا... عموما او را به خاطر صدایش به مرد بودن میشناسند. بعضی ها میگویند او یک جن است، چون این همه کرم در یک موجودی با جنس غیرجامد ناممکن بوده و بی سابقه است. ولی آنان نمیدانند که این مرد با همه موجودات جامد و مایع و گاز فرق دارد.

بگذارید بهتر بگویم، جامد با ذوب شدن تبدیل به مایع میشود و با بخار شدن تبدیل به گاز، گاز با میعان شدن تبدیل به مایع میشود و با تبرید تبدیل به جامد. ولی او به هیچ چیز تبدیل نمیشد. بلکه کرمی را به کرمی دیگر فرود می آورد و باعث ازدواج این دو میشد. (نظریه علمی پایستگی پیوز)

بعضی دیگر اما همچنان باور دارند که او یک روح است، روحی تنها و بی کس، که با اینکه خیلی با کس است، ولی اورا به بی کس بودن میشناسند و هرروز اعلامیه میزنند که به دنبال کسی برای دلداری دادن به این روح بیچاره.

اگر تا به اینجای ماجرا متوجه نشدید که این فرد کیست خب تبریک میگویم شما نیاز به هویج دارید. زیرا کمی بالاتر نام شناسه را لو داده و اذعان داشتم خدمتتون که نامم پیوز است.
پیوز روحیست تنها، که هرروز به دنبال شهلا میگردد و میخواهد به او صد گالیون بدهد خداوکیلی ولی گیرش نمیاید. برای همین ناموص ویزارد هارا مورد خشونت کلامی قرار میدهد زیرا احساس میکند مردی که بهتر فحش دهد جذاب تراست و بانوان زیباروی ویزاردة به سمت او گرایش پیدا میکنند. اورا قدیم ها به مردم آزاری و حالا که آمار طلاق و نیاز های مردان جامعه بالا رفته اورا به ناموص آزاری میشناسند.

او به مانند سر نیکولاس و هف جد وی که روح های باشرفی بودند نیست. او با تسبیح خود سر کوچه پس کوچه های هاگزمید می ایستد و دختران مردم را دید میزند. قبل از مرگش به او حتی چوب دستی نداده بودند زیرا او عادت داشت تا چوب درون آستین مردم کند. مردمی که اورا دیده اند ادعا میکنند که او چشم هایی درشت و بیرون زده، موهایی شلخته و رنگی بنفش دارد. ولی زر میزنند! رنگ او اتفاقا کاملا هم سفید است. (وی معتقد است که رنگ سفید نشانه نژاد برتر است و ادعا دارد که خود از این نژاد بیرون آمده! ینی واقعا بنفشه!!!)

او لب ندارد و دندان های پوسیده اش تا به بزرگراه همت نیز میرسد. کلاهی بوقی بر سر داشته و در آسمان میشیند که چیز عجیبی نیست، روحه خب!

وی همچنین بسیار گند دماغ و مزخرف است، نمیدانیم چگونه اورا به گروه گریفیندور راه داده اند... با او صمیمی نشوید وگرنه شبانه به خوابتان آمده و عمه شمارا با یک صلوات راهی خانه بخت میکند. باور کنید، پیوز همین حوالیست!
شناسه نمایشی پیوز
محل زندگی لا سولاخای هاگوارتز
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل عیاش
عضویت از ۱۳۹۹/۴/۲۱ ۲:۱۱
اجتماعی
پیام‌ها 24
وفاداری‌ها گریفیندور
گریفیندور
آخرین ورود ۱۴۰۰/۶/۲۶ ۲۳:۴۲
امضا
روحی بنفش با آرزو هایی مرده... میگردد به دنبال تو!

قدم قدم تا شاهلا، از اتاق تنگو تاریک تا جایی که حوریان زیست میکنند !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای دریافت ساحره !!!!
برای خودمان !!!!!

برخاسته از دوران رماتیسم!

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: کلاس «ماگل شناسی»
(۱۴۰۰/۶/۱۰ ۱۹:۲۱:۴۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: باشگاه دوئل
(۱۴۰۰/۵/۳۱ ۲۳:۲۵:۴۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: دفتر دوئل(محل درخواست دوئل)
(۱۴۰۰/۵/۲۵ ۲۱:۰۵:۰۰)
انجمن‌ ها پاسخ به: ستاد انتخاباتی پیوز
(۱۳۹۹/۵/۲ ۲۳:۱۵:۱۳)
انجمن‌ ها پاسخ به: بيلبورد دياگون
(۱۳۹۹/۵/۲ ۱۹:۲۶:۲۰)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.