هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


angrydad
angrydad


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۵/۲۵ ۵:۵۰
معرفی شخصیت نام: ماروولو

نام خانوادگی: گانت

گروه: اسلیترین

سپر مدافع: سگ پیر

جارو: پاک جارو جوانان گوجه‌ای (گوجه سبز) که در عقب سمت چپش رو با نخ شیرینی می‌بنده به میله ای که قرار بوده درِ ناموجودِ داشبورد رو کیپ کنه، و بابت حرکات نوسانیش می‌شه به عنوان سانتریفیوژ ازش استفاده کرد، و به آینه‌ی جلوش قاب آویز اسلیترین آویزونه. هفته‌ای یک بار هم جوش میاره که این آمار در روزهای گرم تابستون به روزی یک بار هم می‌رسه.

چوبدستی: چون همواره معتقد بوده که مرد باید کارای فنیشو خودش انجام بده و همچنین باور داشته که همه‌ی چوبدستی سازا متقلبن و به جای ریسه‌ی اصلی قلب اژدها، رگ دنبلان گوسفند چینی می‌ندازن توی چوبدستی و به آدم قالب می‌کنن - البته یه چوبدستی ساز ارمنی می‌شناسه که اهل تقلب نیست - چوبدستیش رو خودش از چوب تابوت یکی از اجداد با اصالتش تراشیده. انقدر هم زمخت و بی‌ظرافت این کار رو کرده که تا چند سال کف دستش به خاطر دست گرفتن این چوبدستی همیشه پر از زخم بود. و چون ریسه‌ی اصلی قلب اژدها گرون بوده، برای مغزیش از پروستات اژدها استفاده کرده. لازم به ذکره که اژدهاهه تکرر ادرار داشت و پروستاتشو عمل کرده بود و انداخته بود جلوی گربه، ماروولو از جلوی گربه ورداشت! خلاصه که براش مفت درومد.

ویژگی‌های ظاهری: یه سبیل چخماقی کلاسیک داره که قسمت‌های جلوییش کمی زرد شده و شایعات می‌گن این زردی به خاطر مصرف مشتقات مایع خشخاش ایجاد شده اما تا به حال کسی اون رو با سیخ و سنگ ندیده تا دلیل محکمه پسندی وجود داشته باشه. یکمی ته ریش رو صورتشه که نه بلند میشه و نه شیو و کابوس کساییه که می‌خوان باهاش روبوسی کنن! پوشش توی خونه به یک عرقگیر سفید و پیژامه‌ی آبی و سفید راه راه خلاصه می‌شه و خارج از اون، یک ردای سبز یشمی هم روی همین‌ها می‌پوشه. در فصل سرد سال، پاچه‌های این پیژامه رو می‌کنه توی جورابش.
شونه‌های افتاده و به جلو خم شده‌ای داره، سرش زیادی به بدنش نزدیکه، انگاری که توی خط تولید موقع وصل شدن دو تا چکش اضافی خورده باشه، رگ سیاتیکش گرفته و این باعث میشه یکمی بد راه بره. همه‌ی این‌ها، به دلیل سال‌های سال مسافرکشی در خط لیتل هنگلتون به دره‌ی گودریک و قالب خوردن بدنش پشت فرمون جاروشه.

ویژگی‌های جسمانی: مبتلا به بیماری دیابته و اگر روزانه سه وعده چوبدستیش رو توی ناف خودش فرو نکنه و طلسم انسولینیوس رو به کار نگیره، دچار اختلال حواس می‌شه. همچنین با بالا رفتن سنش عمل پروستات هم داشته و گاها دچار بی اختیاری ادرار می‌شه. درمانگرها بهش گفتن اگر سیگار رو کنار نذاره خیلی زود حنجره و ریه‌هاش رو از دست می‌ده اما ترک عادتی که از دوران نوجوانی همراه آدم بوده سخته بنابراین همچنان روزانه یک پاکت مگنا قرمز مصرف داره و صداش از اگزوز خاور قابل تمییز نیست.

ویژگی‌های اخلاقی: از یک یک مواردی که در بالا گفته شد، علیه دخترش استفاده می‌کنه! مثلا تو بچگی‌های مروپ با دسته‌ی اون پاک جارو انقدر کوبیده توی سرش که قسمت آشپزی مغز این دختر آسیب جدی دیده. یا اون چوبدستیه بود؟ اول از پیشنهاد مروپ برای استفاده از چوب تابوت استفاده کرد تا چوبدستی منحصر به فردی داشته باشه که نمایانگر اصالتش باشه. بعد که کارش تموم شد، به خاطر خراب کردن تابوت یک جادوگر اصیل و بی احترامی به اجدادشون، دخترش رو یک فصل کتک زد و چند روزی توی زیرزمین حبسش کرد. حتا دود سختی کارش هم توی چشم مروپ می‌ره و هر بار که مسافر کرایه نمی‌ده، اعصاب خوردیشو با داد و بی داد و غر زدن الکی سر این دختر خالی می‌کنه. گاها حوصلش که سر می‌ره، وانمود می‌کنه قندش بالا پایین شده تا خودشو بزنه به حواس پرتی و سر به سر مروپ بذاره. حتا به نظر می‌رسه بی اختیاری ادرارش هم بهونه‌ای بیش واسه اضافه کردن رخت و لباسی که مروپ باید بشوره نباشه!

ویژگی‌های عقیدتی-سیاسی: معتقده که تنها راه نجات، بازگشت نواده‌های سالازار به قدرته. از هر فرصتی برای مقایسه‌ی وضع کنونی با دوران حکومت اصیل‌زاده‌ها استفاده می‌کنه. ابایی نداره که اعلام کنه «اگر دست من باشه، تمام دورگه‌های بی‌پدرومادر رو گردن می‌زنم. همچنین مذهب و خرافاتی نذیر مرلین پیامبر رو افیون توده‌ها می‌دونه و می‌گه «فقط یک عده خشک‌مغزِ متحجرِ عقب‌افتاده‌یِ متعصب به این چیزا باور دارن.» تنها ارزش واقعی، اصالته. در راستای همین پایبندی به اصالت هم بعد از ازدواج دخترش با یک مشنگ، اون رو زنده به گور کرد و با فروختن رینگ اسپرت و سیستم صوتی که مدتی روی جاروش انداخته بود، سبیل قاضی رو چرب کرد تا اعلام بشه که «شواهد کافی برای ارتکاب قتل یافت نشد» و پرونده مختومه بشه. البته این کار رو فقط برای فرار از حکم اعدام انجام داد. در واقع به قتل ناموسیِ دخترش مروپینا افتخار می‌کرد و بابتش سرش رو بالا می‌گرفت.
شناسه نمایشی ماروولو گانت
محل زندگی من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل راننده تاکسی بازنشسته
عضویت از ۱۳۹۹/۵/۲۲ ۲:۳۵
اجتماعی
پیام‌ها 65
وفاداری ها مرگخواران
مرگخواران
آخرین ورود ۱۳۹۹/۷/۲ ۲:۲۹

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
(۱۳۹۹/۶/۲۷ ۳:۳۳:۳۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: آژانس مسافر بری
(۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۰:۴۴:۳۳)
انجمن‌ ها پاسخ به: دادسرای عمومی جادوگران
(۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۹:۰۶:۴۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: دادسرای عمومی جادوگران
(۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۶:۰۱:۱۰)
انجمن‌ ها پاسخ به: دادسرای عمومی جادوگران
(۱۳۹۹/۶/۲۵ ۵:۴۳:۲۲)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.