هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


yooshiiiiii
yooshiiiiii


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۷/۲۷ ۲۳:۰۰
معرفی شخصیت نام: یوشی
نام خانوادگی: میزوهو
(از اونجایی که ژاپنیا اول فامیلو میگن بعد اسم، میزوهو یوشی خونده میشه.)

گروه: دلبرِ دلبران ریونکلاو

جبهه: بسی سیاهانه

چوبدستی: همونی که گاز گاز کرد و ریز ریز شد و باهاشون هدف گیری پرتاب توی سطل آشغالو تمرین کرد؟ بله، قطعا کاملا سالمه!

خصوصیات ظاهری: موهای قرمز کمی مایل به قهوه ای، چشم های تا به تایی که یکیشون تقریبا سبز-آبی و اونیکی قرمزه، دو تا شاخ کوچولو، دوتا بال به قول خودش اژدهایانه، یه گل سر شکل ماه که همیشه ی روونا رو موهاشه.

خصوصیات اخلاقی: این آبجیمون علاقه ی خاصی به گاز زدن هر چیز و نا چیزی که میاد جلو دهنش داره. البته در این راه از ناخن های زیباش هم کمک میگیره. اگر چیزی برای گاز زدن وسوسش کنه با تمام توان جیغ میکشه و به سمت اون حمله ور میشه. حالا اگر اون چیز موجود زنده باشه چجوری نگهش داره؟ معلومه. با ناخوناش! برای همین ناخوناشو تیز نگه میداره. تیز، نه زیادی بلند.

کمی تواضیح: خانوم خانوما جد اندر جدشون جانورنما به شکل اژدها بودن. ایشون هم سعی کرد بشه. اما یکی از مرحله های جانورنمایی رو یادش رفت انجام بده و نتیجش شد دوتا شاخ کوچولو که حتی تیز نیستن و یه جفت بال اژدهایی که انقدر ضعیفن که نمیتونه باهاشون پرواز کنه. اما خودش خیلی دوسشون داره و میگه نیمه اژدهاست. ادعا داره که کاملا عمدی یه مرحله رو غلط انجام داده تا اینجوری خاص و باحال بشه!

دقتی یازده سالش شده بود براش دعوت نامه هاگوارتز اومد و ایشون هم رفت و توی گروه ریونکلاو افتاد. اما بلاخره تحملشو از دست داد و نتونست به وسوسش غلبه کنه و چنان گازی از چوبدستیش گرفت که از وسط شکست! اونم از روونا خواسته، به قطعات میکروسکوپی تبدیلش کرد و باهاشون نشونه گیری تمرین کرد. هیچ وقتم به مامان باباش نگفت که چوبدستیشو نابود کرده! چون...اصلا چه نیازی بود که بگه؟ خودش به اون تیکه چوب بی مزه ی پیچیده علاقه داشت یا چی؟ از اون جا به بعد بود که دیگه رسما با چنگ و دندون چسبید به زندگی! تا وقتی دندون های به این تیزی داشت چوبدستی به چه کارش میومد اصلا؟

این شکلی یوشی تبدیل شد به یه نیمچه اژدهای گربه طینت ریونی ی سیاه گانه!
شناسه نمایشی میزوهو یوشی
محل زندگی چوبدستی متنفرم!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
علاقه‌مندی‌ها گاز گرفتن! چنگ انداختن!
عضویت از ۱۳۹۹/۷/۲۳ ۱:۰۴
اجتماعی
پیام‌ها 8
وفاداری ها ریونکلاو
ریونکلاو
آخرین ورود ۱۳۹۹/۹/۵ ۱۷:۰۵
امضا در برابر دندون هام همتون شت و پت میشید، گمونم!
تصویر کوچک شده

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: اسکله تفریحی
(۱۳۹۹/۸/۹ ۲۲:۳۲:۲۱)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۹/۷/۲۷ ۱۹:۵۳:۵۷)

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.