هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


پتونیا
پتونیا


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۳۹۹/۹/۱۶ ۳:۱۰
معرفی شخصیت نام: پتونیا

نام خانوادگی: دورسلی

گروه: ریونکلاو

نژاد: صد در صد مشنگ زاده!

ویژگی های ظاهری: قبل از توضیح دادن این بخش بذارین مطمئن بشم که یه وقت حسود توی جمعمون نباشه که خدایی نکرده چشم نخورم...آخه می دونین ماه شب چهارده م اصلا! وارد هر مجلسی میشم محاله چهار پنج نفر از زیباییم سکته نکنن و هفت هشت نفرم دستاشونو نبرن! همین دختر اقدس خانم برای اولین بار که منو دید گفت که چه گردن اسب مانند ظریف و زیبایی دارم. اونقدر گردنم ظریف و زیباست که بهم این امکانو میده توی کار همسایه هام از پشت پنجره راحت تر سرک بکشم توی زندگی خودم با دقت تر به اطرافم نگاه کنم.

ویژگی های اخلاقی: همین الان کبری خانم پشت تلفن داشت بهم می گفت که اقدس خانم، همسایه بغلیمون، داشت پشت تلفن بهش می گفت یه وقت به گوش پتونیا نرسه ها...ولی کلا آدمیه که اخلاق نداره و خیلی فضوله! من که میدونم چرا اینارو در موردم میگه...اینا همش از روی حسادته. هر چی باشه خانواده ما آبرومند ترین خانواده پریوت درایون و دارنده جایزه بهترین همسایه سال! اونوقت اقدس خانم چی؟ همین دیروز از پشت پنجره دیدم که پسرش پوست موز رو از دودکش خونشون پرت کرد توی خیابون. به هر حال فرهنگ چیزیه که خیلی خانواده ها ازش محرومن و برای رفع حسادشون دیگرانو متهم به بی اخلاقی می کنن.

توضیحات بیشتر: در خانواده ای بسیار فرهیخته چشم به جهان گشودم. فرزند محبوب خانواده بودم و اصلا هم خواهری به نام لیلی نداشتم که بخواد محبوب قلب ها باشه‌! تازه این خواهر نداشته م هم اصلا با یه پسر چهار چشمی ازدواج نکرد که بخواد صاحب یه بچه عجیب و غریب مثل خودشون بشه! تمام ماجراهای مربوط به خواهرزاده م رو هم رولیانگ خانم، همسایه رو به روییمون برای زیر سوال بردن آبروی چندین ساله خانواده ما سر هم کرده.

البته بایدم چشم نداشته باشه خوشبختیمو ببینه...به هر حال همه ی اهالی پریوت درایو آرزوی داشتن شوهر فرهیخته ای مثل ورنون رو دارند. هر چی باشه آقامون صاحب معروف ترین شرکت دریل سازی جهانه. نظم و انضباط هم که توی تک تک اعمال و رفتارش مشخصه. تازه ورنون گفته بود جایی نگم ولی جایزه کسالت بار ترین مرد...آم...یعنی جایزه جذاب ترین مرد سال هم بار ها برنده شده. روزی که اومد خواستگاریم سوار بر اسب سفید بود. دخترای کوچه با دیدینش یکی یکی بیهوش می شدن. ولی خب من مثل لیلی و بقیه دخترا انقدر آدم ندیده نبودم که تا یه پسر دیدم بله بگم...نخیر! بارها و بارها با اسب سفیدش اومد خواستگاریم تا بله گفتم! تازه اولین سوالمم ازش این بود که ماه تولدش چیه. آخه می دونین؟ هیچی مهم تر از ماه تولد توی ازدواج نیست. همین شمسی خانم وقتی می خواست ازدواج کنه بهش گفتم این مسئله چقدر مهمه ولی به گوشش نرفت که نرفت! همین دیروز به طور خصوصی بهم خبر دادن که از شوهرش جدا شده. هر چند از اولم زن زندگی نبود...با اون شوهرش!

به هر حال میگن غیبت کار درستی نیست هر چند منم که غیبت نکردم فقط گوشه ای از حقایق رو به زبون آوردم...شما هم که همگی خودی هستین.

راستی شمسی خانم یه پسرم داشت که هر روز میرن از توی جوی آب جمعش می کنن؛ بر خلاف دادلی عزیزم که همیشه از توی کلانتری جمعش...اهم اهم...میریم دنبالش و از کلاس گلدوزی میاریمش.

پسرم آقاست! یه بار ندیدم یه حرف بد از دهنش در بیاد یا دستش روی کسی بلند بشه. یه بار خدمتکار خونه مون که یه پسر عینکیه (داشتن هرگونه نسبتی رو باهاش تکذیب می کنم.) خودزنی کرده بود و انداخته بود گردن دادرز مظلومم!

به قدری پسرم عاقل و با ادبه که مدام توی چشم ملته. یه بار چشمش زدن و بچم مریض شد. منم یه تخم مرغ برداشتم و اسم تمام فک و فامیل رو روش نوشتم. به عمه مارجش که رسیدم شکست...کور بشه دوتا تخم چشم حسودش که چشم دیدن یه دونه پسرمو نداره! معلومه دیگه...نکه خودش بچه نداره و کلی سگ و توله سگ دور خودش جمع کرده به بچه من حسودیش شده.

ولی خداروشکر آخرین بار که کف بین شخصیم ویزتم کرد گفتش توی طالع عزیزکم فقط موفقیت و شادکامی و رسیدن به مدارج بالای کتک زدن خدمتکار خونمونو می بینه.

ببینم نکنه چشم شماها هم شور باشه؟ بدویین بزنین به تخته ببینم!
شناسه نمایشی پتونیا دورسلی
محل زندگی دست همسایه های حسود و تنگ نظر!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۳۹۹/۹/۱۱ ۲:۵۴
اجتماعی
پیام‌ها 7
وفاداری‌ها ریونکلاو
ریونکلاو
آخرین ورود ۱۴۰۱/۴/۱۹ ۱۲:۵۲

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: بنگاه املاک گرگینه ی صورتی
(۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۹:۳۵:۳۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: كلاس پيشگويي
(۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱:۵۷:۰۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: بیمارستان سوانح جادویی سنت مانگو
(۱۴۰۱/۴/۱۳ ۳:۳۹:۵۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: تالار رمزتازها
(۱۴۰۱/۴/۱۱ ۱:۴۲:۲۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۳۹۹/۹/۱۶ ۵:۵۹:۵۷)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.