هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Eeh
Eeh


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۰/۱/۲ ۲:۳۰
معرفی شخصیت نام: آلبوس دامبلدور
جبهه: باباجان...؟

سلام فرزندِ بابا. من آلبوسم. پدرت. بله، پدرت. در ناحیه شونه ها و بین ابروهات کمی تنش میبینم فرزندم، اگر شل کنی برات توضیح میدم منظورم چیه. حتا تو تام، ابرو نداری ولی شونه که داری. منظورم اینه که من بابای محفلم، جایی که از درهای کوچک و نمورش قهرمانان زیادی قدم به داخل گذاشتن. و به بیرون. زیادم این کارو میکردن. آخه دس به آب تو حیاطه.
شعار اصلی من پیروی همه جوره از عشق و دوستیه، عشق بورز تا دنیا به روت عشق بورزه! باور کن فرزندِ بابا، زمانی که شیلنگ عشقو وا کنی دنیا شیلنگ های زیادیو به روت وا میکنه. در های زیادی هم به سمتت گشوده خواهند شد، ولی مهم نیست چون تو محفل ما فقط یه در داریم و اونم درهای رحمت الهیه. تو محفل پیاز میخوریم، عشق میورزیم و نور الهی رو در آغوش میگیریم. حتا تو تام. برای تو هم پیاز هست، خجالت نکش.
اهم. کجا بودیم. قرار بود خودمو معرفی کنم. بذار فرزند بابا، اول از همه با رد کردن شایعاتی که درموردم دست به دست میشه شروع کنم، و بگم اتفاقا من بابای لطیف و مهربانی هستم و با بچها میانه ی خوبی دارم. دروغ میگن.
عاشق آبنبات لیمویی و جوراب های گرمم، پیاز و هری رو هم خیلی دوست دارم. ما هر شب تو محفل سر این مسئله بحث میکنیم که پیاز سبزیِ برگزیده ست یا میوه ی برگزیده، اما بر همگان آشکاره که هری پسرِ برگزیده ست.
الانم بیشتر از این دم در واینستا بابا جان. بیا تو که سرده.
شناسه نمایشی آلبوس دامبلدورold
محل زندگی سایه‌ها نترس، تو فانوسی بابا جان!
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۴۰۰/۱/۲ ۲:۲۴
اجتماعی
پیام‌ها 18
آخرین ورود ۱۴۰۰/۱۱/۵ ۱۱:۴۱
امضا
برید کنار پیری نشید!

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: خورندگان معجون راستی
(۱۴۰۰/۱۰/۹ ۱:۳۸:۱۳)
انجمن‌ ها پاسخ به: ضروريات محفل
(۱۴۰۰/۸/۲۹ ۱۹:۲۶:۱۷)
انجمن‌ ها پاسخ به: نقد پست های انجمن محفل ققنوس
(۱۴۰۰/۸/۲۶ ۲۰:۵۶:۰۳)
انجمن‌ ها پاسخ به: ویلای صدفی
(۱۴۰۰/۸/۲۴ ۴:۰۰:۰۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: دنیای وارونه
(۱۴۰۰/۸/۲۳ ۰:۵۶:۵۶)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.