هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


Hermion.Pater
Hermion.Pater


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۲:۰۰
معرفی شخصیت نام:
دیانا

نام خانوادگی:
کارتر

لقب:
Fiery storm

گروه:
اسلیترین

سن:
15سال

جنسیت:
دختر

چوبدستی:
35 سانتی متر، چوب درخت خاس با ریسه قلب اژدها

جارو:
Firebolt Supreme

علاقمندی ها:
کوویدیچ، نویسندگی، رویا پردازی

سپر مدافع:
اژدهای شاخدار

حیوان درونی:
عقاب طلایی

شغل:
جادوآموز،جست وجوگر تیم ملی کوویدیچ ایرلند،یکی از اعضای محفل ققنوس

ملیت:
ایرلندی

نماد خاندان:
عقاب طلایی

پدر و مادر:
سیریوس کارتر، مینروا مالفوی

ویژگی های ظاهری:
موهام بلند و فره و رنگش قهوه ایه.رنگ چشمام هم فیروزه ایه.در کل هم یک سفیدپوست و یک دگرگون نما هستم.اما تنها تغییری که دوست دارم تغییر. رنگ موم از قهوه ای به مشکیه.

ویژگی های اخلاقی:
همیشه آرام، صبور، مهربان، خیال پرداز و زیرک هستم و به حل کردن معما های سخت و چالش برانگیز علاقه خاصی دارم.اعتماد به نفس بالایی دارم و همه ی کارهایی که شروع می کنم رو با موفقیت کامل به پایان می رسونم.حافظه ی خیلی قوی دارم در حدی که با اولین برخورد با چیزی، می تونم تا ابد اونو به خاطر داشته باشم.به خاطر اینکه در محفل ققنوس هستم در اجرای طلسم ها و وردهای جادویی، چه ممنوعه و چه غیر ممنوعه مهارت خاصی دارم.فقط با یکبار دیدن یک ورد اونو تا ابد به خاطر میسپارم و می تونم اونو به نحو احسن انجام بدم.اما با این وجود دوست ندارم از طلسم های ممنوعه استفاده کنم.دوست دارم تمام وقت خالی که دارم رو با کتاب خوندن و نوشتن داستان پر کنم.از مرگخوار ها خوشم نمیاد و جز در مواقع لازم خودم رو از اونا دور نگه می دارم و باهاشون درگیر نمیشم.

توانمندی ها:
من یک جانورنمای قوی هستم و جانورنمام عقاب طلاییه. بعضی اوقات به شکل عقاب و در حال پرواز دیده می‌شم و بعضی اوقات به حالت انسانیم بر می گردم.در هاگوارتز که هستم،فقط بعضی شب ها به شکل عقاب به گشت زنی میرم.در اجرای طلسم ها و حتی طلسم های ممنوعه درست مثل مرگخوار ها مهارت دارم.یکی از اعضای محفل ققنوس هستم.جست وجوگر تیم کوویدیچ ایرلند هستم و پیروزی های زیادی براشون به ارمغان آوردم.لقب Fiery storm رو به خاطر اینکه سریع می تونم گوی زرین رو پیداکنم و در همون ثانیه های اول بازی اونو بگیرم بهم دادن.

توضیحات:
بزرگترین فرزند سیریوس کاتر، تاریخ تولد 8 آگوست سال 2006 ، همانند پدرم یک اسلیترینی باوقار، در هاگزمید زندگی می کنم،بر خلاف خاندان مالفوی،به خاندان کاتر و ویزلی شبیهم یکی از اعضای محفل ققنوس هستم(مثل پدربزرگم و پدرم)،ازطرف مادرم به خاندان مالفوی، ازطرف پدرم به خاندان کاتر و ازطرف مادربزرگم به خاندان ویزلی وصل هستم. پدربزرگم اسم بهترین دوستش رو روی پدرم گذاشته، و نام مادرم هم از اسم مدیر اون موقع هاگوارتز، مینروا مک گونگال برداشته شده.
نام مدیر هاگوارتز در زمان من پروفسور فیلت ویکه. در مدرسه به دروس ریاضیات جادویی، دفاع در برابر جادوی سیاه و ورد های جادویی علاقه مندم.جست وجوگر تیم ملی کوویدیچ ایرلند هستم و در هاگوارتز هم جست وجوگر تیم اسلیترینم و همچنین یکی از اسلیترینی هایی هستم که جادوی سیاه رو انتخاب نکردند.
شناسه نمایشی دیانا کارتر
محل زندگی دوبلین
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
شغل جادوآموز،جست وجوگر تیم ملی کوویدیچ ایرلند
علاقه‌مندی‌ها کوویدیچ، نویسندگی، رویا پردازی
اطلاعات بیشتر من یکی از نوادگان هری پاترم
پاترونوسم یک اژدهای شاخ داره و حیوون درونیم یک عقاب طلاییه
عضویت از ۱۴۰۰/۳/۹ ۱۴:۴۰
اجتماعی
پیام‌ها 22
وفاداری‌ها اسلیترین
اسلیترین
آخرین ورود ۱۴۰۰/۴/۱۳ ۱۳:۱۹

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: در جستجوی راز ققنوس(عضویت)
(۱۴۰۰/۳/۱۷ ۲۰:۲۲:۲۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟؟؟
(۱۴۰۰/۳/۱۷ ۱۱:۴۲:۰۴)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۰/۳/۱۶ ۱۱:۰۴:۰۸)
انجمن‌ ها پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
(۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۲:۱۶:۴۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: کی, کِی, کجا، با کی، چیکار؟؟؟
(۱۴۰۰/۳/۱۴ ۱۰:۱۰:۱۰)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.