هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


perfectly_imperfect
perfectly_imperfect


شخصی
تاریخ گرفتن نقش ۱۴۰۰/۴/۱۹ ۱۸:۱۰
معرفی شخصیت نام: الکس

نام خانوادگی: وندزبری

گروه: گریفیندور

سن: ۱۵ سال

چوب دستی: چوب لورل، ۱۱ و نیم اینچ، تقریبا انعطاف پذیر، با هسته‌ی قلب اژدها

پاترونوس: سمور جنگلی

گونه: ماگل زاده

توانایی ها: توانایی در اجرای انواع جادو ها، توانایی در درست کردن انواع معجون ها، توانایی حل مسئله در سخت ترین شرایط و ارزیابی موقعیت ها

علاقه مندی ها: خواندن کتاب های ماگل ها و جادوگرها، کشیدن نقاشی های جادویی

ویژگی های ظاهری: پوست سفید و گونه هایی گلگون، موهایی قرمز و فرفری، قد نسبتا بلند و اندامی لاغر، دست هایی ظریف و انگشتانی کشیده و چشمانی پر از مهر و محبت دارد.

ویژگی های اخلاقی: فردی گوشه گیر و منزوی است و دوستان زیادی ندارد. اما به شدت به همان عده کم وفادار و متعهد است. در همه حال به دنبال رعایت اصول انسانی است. از جادوی سیاه نفرت قلبی دارد و ارباب تاریکی ها را فردی می داند که به خاطر رنج هایش رو به کشتن انسان های بی گناه آورده است. فردی مهربان و پر احساس است و سعی می کند هرگز کسی را از خودش نرنجاند. گاهی از رفتار آدم ها به خاطر ماگل زاده بودن و تفاوت هایی که دارد به تنگ می آید. هرگز عصبانی نمی شود و سعی می کند در همه مواقع بهترین راه حل را برای حل مشکلش برگزیند. فردی است که در اکثر اوقات پیرو منطق است اما گاهی همه جیز را به دست احساسش می سپارد. شجاع و ریسک پذیر است و در موقعیت های حساس حرکت های ذکاوتمندانه ای انجام می دهد. همچنین می توان گفت او نسبتا باهوش است.

توضیحات: او فرزند پدر و مادری معلم است و خواهر یا برادری ندارد. خانه و خانواده او بسیار گرم و صمیمی هستند و پدر و مادرش هر دو او را بسیار دوست دارند؛ البته که این احساس متقابل است. الکس پیش از دریافت دعوتنامه از هاگوارتز در مدرسه نیز به خاطر تفاوت هایش فردی گوشه گیر بود. در هاگوارتز به عنوان دانش آموزی مسئولیت پذیر شناخته شده است و مقاله هایش همواره باعث تعجب اساتید است.
شناسه نمایشی الکس وندزبری
منطقه‌ی زمانی (GMT+3:30) تهران
عضویت از ۱۴۰۰/۳/۱۹ ۱۷:۳۱
اجتماعی
پیام‌ها 39
آخرین ورود ۱۴۰۰/۱۲/۸ ۱۸:۴۸

فعالیت‌های اخیر

انجمن‌ ها

انجمن‌ ها پاسخ به: پستخانه ی هاگزمید(نامه سرگشاده)
(۱۴۰۰/۶/۲۶ ۱۵:۰۲:۰۲)
انجمن‌ ها پاسخ به: استادیوم آزادی
(۱۴۰۰/۶/۲۴ ۲۳:۴۴:۲۰)
انجمن‌ ها پاسخ به: کلاس «شفابخشی جادویی»
(۱۴۰۰/۶/۱۰ ۲۳:۱۲:۱۵)
انجمن‌ ها پاسخ به: شركت حمل و نقل جادویی
(۱۴۰۰/۶/۸ ۲۳:۳۲:۵۶)
انجمن‌ ها پاسخ به: ورزشگاه عرق جبین (کیو سی ارزشی)
(۱۴۰۰/۶/۳ ۲۳:۵۹:۵۰)
نمایش همه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.