هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۰:۲۷:۱۲ سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
#1
نام: جنیفر
فامیل: داون
گروه:گریفیندور
نژاد:اصیل زاده
چوب دستی:33 سانتی متر،چوب توسکا،انعطاف پذیر،با هسته پر ققنوس
پاترونوس:آهو
ملیت: بریتانیایی
تاریخ تولد:۱۰ آوریل ۲۰۰۷
ظاهر: تقریبا همیشه یه شلوار پیشبند دار جین و یه بلوز زرد می پوشه .موهاش قهوه ای تیره و کوتاهه. رنگ چشماش قهوه تیره ست.
ویژگی های اخلاقی:خیلی باهوشه،خیلی شجاعه، خیلی مهربونه و به قدری کتاب خونه که یه کتاب قطور رو توی دو روز تموم میکنه.
زندگی نامه:جنیفر و پدر و مادرش داخل یه جنگل بدون خطر زندگی میکنن. از۷ سالگی پدر و مادرش از هاگوارتز و جادوگری چیزای زیادی براش گفتن. وقتی که نامه ی هاگوارتز براش اومد پدر و مادرش بهش خیلی افتخار کردن. اونا جنیفر رو به به کوچه ی دیاگون بردن و وسایل جادوگری مورد نیازش رو براش خریدن. وقتی دومین سال هاگوارتز رو تموم کرد پدرش داخل حیاط بزرگ خونه براش یه زمین کوییدیچ درست کرده بود و اونو مادر و پدرش هر روز با هم کوییدیچ تمرین میکردن. پدرش معلم کوییدیچ اون شد و این ورزش رو به طور کامل و حرفه ای بهش یاد داد. به همین خاطر قهرمان کوییدیچ مدرسه ست.


تایید شد!


ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۷ ۱۷:۴۸:۲۸

❤Jennifer Down❤


پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۰:۳۰:۰۵ شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
#2
سلام کلاه گروهبندی عزیز. من یه دختر خیلی مهربونم.عاشق کتابم و مدرسه و درس رو خیلی دوست دارم. رنگ مورد علاقم قرمزه و یکی از حیوون های مورد علاقم شیر هست.من زیاد شجاع نیستم ولی اگر کسی داخل خطر باشه خیلی شجاع میشم و مثل یه ابرقهرمان دوست دارم برم و سریع نجاتش بدم.خیلی باهوشم‌.آدم رکی هستم.من استعدادم داخل موسیقیه و در حال حاضر کلاس پیانو میرم.عاشق خوندن کتابای قدیمیم و معمولا کتاب های قدیمی مامانم رو برمیدارم و میخونم. عاشق ماجراجویی ام.
اولویت هام:
گریفیندور
ریونکلا
اصلا دوست ندارم که داخل هافلپاف و اسلیترین باشم. پس لطفا من رو یا داخل ریونکلا بزار یا داخل گریفیندور.هر کدوم شد مشکلی ندارم.


گریفیندور!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.


ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۴ ۱۶:۵۶:۰۱

❤Jennifer Down❤


پاسخ به: کارگاه داستان نویسی
پیام زده شده در: ۱۶:۰۸:۱۰ یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
#3
"تصویر شماره ی ۵"
سلام من لونا براون هستم. امروز داشتم کتاب میخوندم اتاق من یه میز تحریر داشت و روبروش پنجره ی بزرگی بود. داشتم روی میز تحریرم کتابمو میخوندم که یهو یه صدا شنیدم. شبیه صدای در زدن بود. رفتم در اتاقمو باز کردم و کسی نبود. از پله ها رفتم پایین و در خونمونو باز کردم بازم کسی نبود. گفتم شاید خیالاتی شدم. به خاطر همین برگشتم به اتاقم و در رو بستم. نشستم روی صندلیم و ادامه ی کتابمو خوندم(کتابم مربوط به گیاه ها بود.) دوباره صدای در رو شنیدم. و سرم رو که بالا آوردم یه جغد سفید همراه با یه نامه دیدم. پنجره رو باز کردم و نامه رو از جغد سفید گرفتم. وقتی که نامه رو باز که باز کردم دیدم که از طرف یه مدرسه جادوگری به نام هاگوارتزه. خلاصه به پدر و مادرم گفتم و اونا قبول کردن و حاضر شدم و رفتم داخل قطار. داخل قطار با دو تا پسر و یه دختر آشنا شدم به اسم هری و رون و هرماینی. ما با هم دوست شدیم. بعد رسیدیم و رفتیم داخل هاگوارتز. رفتیم توی سالن اصلی. اونجا بچه های زیادی نشسته بودن و یه کلاه روی یه صندلی بود. خلاصه هری و رون گروه بندی شدن. بعد از اونا هرماینی گروه بندی شد و بعد از هرماینی اسم من رو خوندن. رفتم روی صندلی نشستم و پرفسور مک گوناگال کلاه گروهبندی رو روی سرم گذاشت. کلاه گروهبندی بهم گفت:تو خیلی شجاعی. تو مهربونی و به همه کمک میکنی. تو خیلی باهوشی با توجه به اخلاقت و ویژگی هات گروهی که مناسبته گریفیندوره. پا شدم و رفتم کنار هرماینی و هری و رون نشستم. به همدیگه تبریک گفتیم و غذا خوردیم. بعد با سرگروهمون رفتیم داخل خوابگاه و اون شب رو من خیلی راحت خوابیدم قبل از خواب به خاطر عادتی که داشنم از پنجره به بیرون نگاه کردم و ستاره ها و ماه رو دیدم. من چون داخل مسیر خیلی خسته شده بودم خیلی سریع خوابم برد.

سلام به سایت خوب جادوگران. امیدوارم که داستانم خوب باشه و قابل قبولتون باشه. من فقط یه سوال دارم. وقتی که شما تایید کردین از کجا باید بفهمم؟ داخل پیام شخصی برام میاد؟ خیلی ممنونم و اینکه لطفا داستانمو قبول کنین خیلی براش زحمت کشیدم.

---
پاسخ:
پست روونی بود... بزرگترین مشکل اما پرش و عجله‌ای بود که داشتی. خیلی موقعیت‌ها بود که می‌شد از توش داستان نوشت و زیباتر کرد نوشته رو.
اما متنت انسجام لازم رو داره و با ارفاق می‌تونه از این مرحله رد بشه...

تایید شد.


ویرایش شده توسط Melika_luna در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۶:۱۱:۲۴
ویرایش شده توسط Melika_luna در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۶:۱۴:۴۳
ویرایش شده توسط تام جاگسن در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۳۱ ۱۲:۰۱:۱۳

❤Jennifer Down❤


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.