هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
#1
‌‍‎سلام کلاه عزیز!
من خودم دوست داشتم توی گروه گریفیندور باشم، ولی توی سایت ویزاردینگ ورلد که تست دادم هربار چیزهای مختلفی آورد . از ویژگی‌هام بگم، دوستام میگن باهوش کلاسم، شجاعم و یه‌کمی کسی که جلوی زورگوها وای‌میسته . یعنی اگر کسی به شخص دیگه‌ای زور بگه من سفت‌وسخت جلوش وای‌میستم، البته به نظر دوستام . حالا، اگرهم نشد که گریفیندوری بشم، ریونکلاو رو هم دوست دارم .
انتخاب با خودت کلاه عزیز.


ویرایش شده توسط kimiii_a در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۰ ۱۳:۲۸:۵۹
دلیل ویرایش: نمیدونم چجوری این پستم رو نقل قول کنم، میتونید راهنمایی بفرمایید لطفا؟ ممنون میشم.


پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۱۰:۵۳ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
#2
{ خنده - کاغذ پوستی - تلخی - قدرت - کلاه - رنگ - پله}
هری دفتر 40 برگش را باز کرد. دفتر از "کاغذ پوستی" قدیمی ساخته شده بود . کم پیش میامد عمو ورنون و خاله پتونیا برای هری چیزی بخرند. هری به یاد آورد، چندماه پیش که عمو ورنون آن دفتر قدیمی را برایش خریده بود "خنده‌ی" ملیحی به لب داشت و زیرلب از عمو ورنون تشکر می‌کرد، اما عمو ورنون با "تلخی" به هری زور می‌گفت و "قدرتش" را نشان می‌داد. هری با خودش فکر کرد چرا چندماه پیش انقدر تباه بوده که از عمو ورنون و خاله پتونیا، که از او متنفر بودند تشکر کند؟ اما انقدر خسته بود که به خواب فرورفت و دیگر به چیزی فکر نکرد.
صبح روز بعد، هری با آشفتگی از خواب پرید! خوابی که دیده بود، وحشتناک بود . موجودی در جنگل، که "کلاهی" به "رنگ" پرکلاغی داشت، آرام آرام به سمت او میامد و حس می‌کرد، حتی در خواب جای زخمش درد می‌کند! صدای خش‌خشی خاله پتونیا بلند شد و با جیغ گوش‌خراشی گفت:
-هری! زودتر از "پله‌ها" بیا پایین و صبحونه درست کن!
هری که شب پیش کابوس وحشتناکی دیده بود، حوصله نداشت حتی در را باز کند، اما چه میشه کرد؟ او از یک سالگی در این خانه با پسرخاله‌ی چاقش، دادلی بزرگ شده بود.خوب بود. فقط بهتر بود بین پاراگرافای مختلفت دو بار اینتر می‌زدی تا داستانت ظاهر بهتری بگیره.

تایید شد.

مرحله بعد: گروهبندی


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۰ ۱۲:۰۲:۴۴


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.