هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مثلث برمودا
پیام زده شده در: ۰:۲۹ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
همانطور که ناظر قبلی در پست شماره 68 گفته این مساله به جادو و جادوگری مربوط نمیشه و دلیل علمی داره فلذا تاپیک قفل شد.

پیام زده شده در: ۰:۱۹ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
با سلام! بعد از مدت ها خواستیم تو این تاپیک ها یه پستی بزنیم!

اول از همه یه نفر لطف می کنه خلاصه ایده هایی که داده شده رو بیاره یه جا؟

و سوال من اینه که اگه یه زیر دریایی از اون جا رد بشه چه اتفاقی براش میفته؟اصلا چرا بهش می گن مثلث؟

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
مثلث برمودا دلیل علمی داره و نمی شه اون رو تو شاخه ی جادو و جادوگری وارد کرد... دانشمندان مثلث برمودا رو به سیاهچاله ها ربط می دن بعضی ها به امام زمان... طی این همه سال هنوز کسی نتونسته راز مثلث رو کشف کنه پس با این بحث ها و نظریات کهنه نمی تونیم به نتیجه ای برسیم...

این تاپیک قفل می شه!

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۰:۱۹ دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
به نظر من که اینجا یک دلیل فیزیکی داره و ربطی به امام زمان نداره هر چند من شنیدم که میگن خوانواده امام زمان اونجا زندگی میکنن .خب باید بگم که چه دلیلی داره امام زمان تنها زندگی کنه ما وقتی امام زمان رو نشناسیم چه ببینیم چه نبینیم فرقی نداره در ضمن امام زمان کسی رو قربانی نمیکنه در صورتی که هر کی بره برمودا بر نمیگرده
من شنیدم که میگن دیوید کاپرفیلد رفته و برگشته و شنیدم یه کشتی رو هم اورده،بگم ها من شنیدم نمیدونم راسته
اما در کل من میگم اونجا جو زمین بیشتره

گزیده ای از برداشتهایم...
جوانا کاتلین رولینگ،بعد از نوشتن کتاب هری پاتر و Ø

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
"در محل پيوند دو اقيانوس بزرگ ( فكر كنم آرام و اطلس ) اين گونه به وجود آمده . و در آن قسمت جاذبه ي زمين بسيار زياد شده به طوري كه هر كشتي يا هواپيما يا وسيله ي نقليه ي ديگري به اون اطراف مي ره به درون آب منتهي مي شه" .
نظریه ای درست و کامل که اکثراً به این نکته توجه کرده اید.
ولی یک سوال ، هواپیماها چه می شوند؟آنها که دیگر ربطی به اقیانوس ندارند...اگر طوفان و گردباد رو هم حساب کنیم باز هم بالاخره باید یک هواپیما از آنجا رد بشود یا خیر؟
حالا نه اینکه امام زمان اونجا زندگی می کنه ، نه!فقط اینکه به نظر من یک قدرت خارق العاده اونجاست.
هر چند کتاب های زیادی در این باب نوشته شده است ولیکن هیچ یک به نتیجه ای قطعی نرسیدند.

با تشکر
بورگین

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

saman

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۵ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از jail
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
اين قطعه از زمين نشانه‌اي از قدرت بي‌نهايت خداونده. هر چي هم فيلم يا كتاب بخونيد بهتون كمكي نميكنه. چون اطلاعات اونا يا در حد نظريه‌ست، يا حدس و گمانه. اما اگه فيلم The Abyss ساخته جيمز كامرون رو ببينيد شايد به همون جمله اول من برسيد.

من امضا ندارم ميتونم اثر انگشت بزنم؟!!*#*@()%^#

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
بنده پس از تحقیقاتی که انجام دادم دلیل این کشکش و جاذبه ی مثلث برمودا رو فهمیدم:

1- به دلیل برخورد آبهای سرد و گرمی که در این منطقه وجود دارد که یکیش جریانی که از ژاپن میاد او ن یکیشم فکر کنم مال کانادا بود.

2-آپولنینگ و داونولینگی که در ابهای اقیانوس اطلس می افتد.
آپولینگ و داونولینگ حالتی است که ابها از زیر اقیانوس
به رو می ایند.

البته قابل ذکر است که این حالت (یعنی همون جاذبه ی برمودا)
فقط در بعضی از وقت ها می افتد!
خرافت روه مب هاین موضوع ربط ندین که این قضیه خیلی وقته توسط دانشمندان حل شده واگر دقت کرده باشین توی روزنامه ها هم چیزی ازش می نویسه!

همین دیگه!

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

کینگزلی شکلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۰ شنبه ۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ جمعه ۲۲ آذر ۱۳۸۷
از دنیای دموناتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
سارون جان من با نظرت موافقم و البته من از یک نفر هم پرسیدم اونم همینارو گفت بعلاوه ی جریانات اب سرد و گرم .
در مورد پیدا کردن لاشه های هواپیما ها و کشتی ها می گفت :این جریانات انقدر قوی هستند که باعث تکه تکه شدن و پخش شدن انها در جاهای دورتر و نهایتا مدفون شدن انها در گل و لای و شن ها میشه.اما من موافق نیستم یعنی تکه هاش انقدر کوچکند؟ یا اصلا هر تکه انقدر دورتر از تکه دیگر می افته که قابل شناسایی نباشه؟
تازه حالا اگر فرض بگیریم که این حرف ها و نظریات درشت باشه تکلیف اون چند نفری که زنده موندن تا قضیه را تعریف کنن و بعدش خود کشی کردن یا کشته شدن چی میشه؟یا انهایی که تحت هیچ شرایطی حاضر به حرف زدن نشدند و گفتند که نمی خوایم جون خودمون و خانوادمون رو به خطر بندازیم!
یا اون حفره ی سیاهی که توی اسمون دیدن چی بوده؟
خلاصه اینو بگم که قضیه مشکوکه!!!!!!!!!!!!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
من اطلاعات زیادی ندارم اما انگار در اقیانوس به دلیل نزدیک بودن با کوه های آتش فشانی میزان اب گرم در آب سرد اقیانوس افزایش پیدا می کنه و به همین دلیل در اون جا جاذبه ی زمین افزایش پیدا می کنه.مبحث جالبیه.ممنون از این که تاپیکش رو زدین در ضمن فیلم مثلث برمودا رو در ایام تعطیلات به نمایش گذاشتند.

پیام زده شده در: ۵:۰۱ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶

مسعود زماني

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۰۴ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
اسم جريانش "گلف استريم" هست دلبندم... و البته به اون شدت نيست كه كشتي ده هزارتني رو با خودش ببره... فقط اينقدر شدت داره كه مثلاً يك قايق چند صد كيلويي رو جابجا كنه... اين جريانات در واقع رودخانه هايي هستند در زير اقيانوس كه البته داستان جالب مارماهي هاي رودخانه آمازون رابطه مستقيمي با آن دارد. اين مارماهي ها مثل ماهي قزل آلا در همان مكان تولد خويش بايد جفت گيري كنند ولي در ايام ديگر در سواحل شرقي بريتانيا ديده ميشوند كه سفر قابل توجهي بنشر ميرسد(از اقيانوس اطلس عبور ميكنند!!!!) كه ثابت شده آنها خود را در جريان اين رودخانه قرار ميدهند و سفر ميكنند. گلف استريم در عكسهاي هوايي مانند يك رودخانه شيري رنگ در كف اقيانوس بنظر مي ايد.

فقط يك نكته : هنوز مسايلي وجود دارد كه لاينحل باقي مانده... من قبول دارم كه "چارلز برليتنز" با كتابهاي خودش در مورد مثلث برمودا خيلي خالي بندي كرده ولي بسياري از مسايلي كه او مطرح كرده كاملاً مستند و واقعي است...
در مورد اين قضيه متان هم يك سئوال: من موندم اين گاز بدبوي متان چه تاثيري روي قطب نما و وسايل الكترونيكي ميزاره؟؟؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.