هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: به نظر شما اگه دامبلدور مرده حالا رازداره محفل کی می شه؟؟
پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ببخشید میشه بپرسم کجای کتاب گفته پروفسور مک گونگال جادوی سیاه نمیدونه ؟ بگین ما هم بدونیم

همون طور که قبلا هم گفتم پروفسور مک گونگال هم تجربش از همه بیشتر و هم اینکه قدرت جادویی بسیار زیادی داره که در بسیاری از جاها در کتاب به این موضوع اشاره شده ! و همچنین همیشه هم کسی بوده که در صورت غیبت دامبلدور جاش رو پر میکرده !

فکر میکنم مناسب ترین گزینه همون پروفسور مکگونگال باشه !!!

در مورد اینکه محفل تعطیل میشه یا نه هم به طور کامل نظرم رو توی پستهای قبلی گفتم فکر نکنم نیازی باشه دوباره تکرار کنم !

برای اینکه کاملا متوجه نظرات من بشید پیشنهاد میکنم به پستهای قبلی من مراجعه کنید . من دیگه چند بار باید یک موضوع رو توضیح بدم

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

اسکاریس کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۴ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ شنبه ۷ مرداد ۱۳۸۵
از محل زندگی کرم ها...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
خیلی عجیب غریبه چون مکگونگال چیزی از جادوی سیاه نمی دونه و مودی اصلا به درد این کار نمی خوره.هری هم خیلی بچه است اصلا محفلی نباید باشه...خیلی راحت

مچل با مچل ... کرم با کرم...

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

Araz Rad

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۰۲ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
به نظر من مک گوناگل می شه. چون اون حالاش هم بعد از دامبلدور حرف اول رو می زنه. البته ممکن هم هست که هری بشه ولی در این مورد که کس دیگری بشه نظری ندارم.

مردی که آمد ولی نتوانست برود!

پیام زده شده در: ۳:۳۹ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خب به نظر من پروفسور مک گونگال واسه این کار بسیار مناسبه چون هم سنش از همه بیشتره ، هم اینکه اون الان جانشین دامبلدور شده تا وقتی که رئیس جدید انتخاب بشه ، هم آدم مورد اعتمادی هست .....
البته یک نکته این وسط باقی میمونه که حرف خودمو نقض میکنه اونم اینه که توی کتاب پنجم وقتی با چهار تا طلسم مک گونگال راهی سنت مانگو شد حالا ممکنه بشه بهش گفت جادوگر قدرتمندیه؟ مسلما دامبلدور قدرتمند ترین جادوگری بود که توی کتاب وجود داشت ولی یک فکر دیگه هم هست که من فکر میکنم پروفسور اسلاگ هورن عضو محفل ققنوس میشه و میتونه رئیس اونجا هم باشه بله !
پروفسور اسلاگ هورن مسلما جادوگر قدرتمندیه و توانایی های زیادی داره چه در معجون سازی و چه در جادوگری و البته تغییر شکل و مسلما قابل اعتماد هم هست و مطمئنن مرگ دامبلدور باعث میشه که اون تمام این موضوع ها رو جدی بگیره و احساس خطر بکنه و مبارزه رو شروع بکنه .....

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
مرگ دامبلدور یه شک بزرگی به محفل وارد کرد و معمولا این جور شک ها تا یک مدتی افراد رو گیج میکنن و این باعث میشه ولدمورت با آزادی بیشتری عمل کنه (تو کتاب 5 صفحه ی 139نوشته)وقتی ولدمورت بدونه دامبلدوری هست که از کار هاش سر در بیاره تا مدتی بااحتیاط عمل میکنه اما اگه دامبلدور از سر راهش کنار بره دیگه هیچ مانعی سر راهش وجود نداره
و این موضوع باعث میشه که وزارت خونه با ولدمورت معامله های بکنه مثلا اختیاراتی بهش بده یا بعضی از افراد شو آزاد کنه ویا جلوی فعالیت محفل رو بگیره و ولدمورت هم قبول میکنه آسیب کمتری به مردم وارد کنه و برای مردم هم مهمترین چیز اینه که کمتر آسیب ببینند این موضوع میتونه باعث بشه که فشار زیادی روی محفل وارد بشه تافعالیتشونو کمتر کنن و البته ممکن بعضی از افراد محفل هم تصمیم بگیرند که در محفل فعالیت نکنند تا آسیب نبینند چون مرگ دامبلدور به محفل آسیب زیادی زده
در مجموع این جور موضوع ها باعث میشه که محفل خیلی ضعیف بشه و بعضی از افرادش توسط ولدمورت کشته بشنو بقیه هم به نظر من دور هری جمع میشن (مثل حرفی که اسنیپ تو آخر صفحه ی 47 و اول صفحه 48 زد) مثل یک ستون که اونها رو متحد کنه !!!!! چون فقط هری که با جدّییت بر علیه ولدمورت مبارزه میکنه البته منظورم این نیست که هری میشه راز دار محفل ولی احتمالا محفل به شکل فعلی وجود نداره ولی صد درصد دامبلدور این موضوع رو هم پیشبینی کرده و دستور عمل های رو به محفل داده مثلا گفته که فقط از هری محافظت کنن یا در بعضی از کار ها هم کمکش کنن و احتمال داره که وصیّت نامه دامبلدور پیدا بشه که در اون همه ی این دستور ها رو داده و شایدم یک نامه ی جدا برای هری گذاشته باشه

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب من همون طور هم که قبلا گفتم من میگم اگر محفلی باشه مک گونگال رئیس اونجا میشه به دلیل اینکه هم جادوگر قدرتمندیه هم اینکه خوب مبارزه میکنه و هم اینکه توانایی اداره یک گروه رو هم داره در ضمن به دامبلدور هم خیلی نزدیکه و دامبلدور هر موقع میخواست کار مهمی رو به کسی واگذار کنه قطعا اون شخص خود مکگونگال بود
اما حالا در مورد بقیه گزینه های توی نظر سنجی هم یک نظری بدم:
اول هری پاتر :
خب ببینید هری هم جادوگر قوی ای هست ولی خب هنوز نقطه ضعف های زیادی داره مثلا هنوز تحصیلاتش تموم نشده هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیره و از اون گذشته تا حالا عضو محفل نبوده که این خیلی مهمه کسی که در آینده میخواد رهبریه محفل رو به عهده بگیره باید یک سابقه ای داشته باشه چندتا پیرهن بیشتر از بقیه پاره کرده باشه . باید بدونه که باید از کجا شروع کنه هری هیچ کدوم از این ویژگی ها رو نداره در حقیقت هری هنوز بچه ست و از عهده اینجور کارا بر نمیاد .
حالا لوپین : ببینین لوپین جادوگر قدرتمند و خوش فکریه و تا حالا هم بارها نشون داده که شخص قابل اعتمادی هم هست ولی خب به نظر من اگر اونو بخوایم با کسی مثل مکگونگال مقایسه کنیم مکگونگال ویژگیها و برتری های بیشتری داره و البته من فکر میکنم توانایی های بیشتری هم برای رهبریه محفل داره و نکته دیگه هم اینکه لوپین همیشه شاگرد مکگونگال بوده و از همین جا میشه اینطور نتیجه گرفت که خب هر چی باشه دیگه مکگونگال سنش از لوپین بیشتر و تجربه بیشتری داره و احتمالا قدرتمند تره ( در کتاب هری پاتر در بعضی از جاهاش به این موضوع اشاره شده ) و حتما اعضای محفل هم بیشتر اون رو قبول دارند
مودی :
خب مودی هم جادوگر قدرتمندیه شاید خیلی هم قدرتمند ولی با توجه به شخصیتی که داره فکر نکنم رهبر خوب و مناسبی باشه . منظور من اینه که مودی همیشه خیلی آدم تند خویی بوده همیشه عاقلانه فکر نمیکنه خیلی مواقع عجولانه کار میکنه که نمونش تو کتاب فراوونه و از این نظر برای رهبری مناسب نیست . مودی فقط به درد این میخوره که بهش بگن برو فلان کس رو دستگیر کن بیار . اگر کتاب رو خوب خونده باشید احتمالا متوجه منظور من میشید
یک شخص جدید :
به نظر من امکان اینکه یک شخص جدید رهبریه محفل رو به عهده بگیره زیر صفره . رولینگ تمام جادوگران قدرتمند عضو محفل رو به ما معرفی کرده به نظر من دیگه کسی نمونده . اگرم یکم فکر کنید میبینید که حق با منه . مثلا شما فرض کنید توی کتاب هفتم هری رفته تو محفل بعد مثلا یک نفر میاد میگه هری ما رئیس جدید محفل رو انتخاب کردیم !!! هری : خب کی هست ؟
اون شخص : نمیشناسیش تا حالا ندیدیش ؟ بیا بهت معرفیش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میبینین واقعا مسخرست که یک نفر انتخاب شه که تا حالا در کتاب هیچ اشاره ای بهش نشده باشه ( یک دفعه از آسمون بیفته وسط محفل ) اونم کسی که از این همه آدم برتر باشه و توانایی اداره محفل هم داشته باشه اصلا منطقی نیست
محفل اصلا وجود نداره :
خب به نظر من این فرضیه تا حدی درسته . البته نه اینکه محفل اصلا وجود نداشته باشه ولی باید قبول کرد که وقتی دامبلدور ( و فاکس ) و اسنیپ خائن تو محفل نباشن کار محفل پیش نمیره و از اینجا میشه این طور برداشت کرد که بله در کتاب هفتم محفل پا برجاست اما دیگه فعالیت سابق رو نداره چون دوتا مهره اصلی در آن غایبند اما این بدین معنی نیست که دیگه همه چی تموم شد حتما اعضای محفل همیشه همدیگر را جزو گروه محفل میدانند و حتما در کتاب هفتم از آنها با این نام یاد میشه و حتما دامبلدور قبل از مردنش به آنها دستوراتی رو داده تا بعدا بهش عمل کنند و صددرصد همشون گوش به زنگ نشستند تا هر موقع هری به کمکشون نیاز داشت همراهیش کنن

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
نه اقای عزیز شما خشن نیستید ما یا من برای عرض احترام به شما میگم اقا دوست عزیز
بعد من میگم این تاپیک تا یک هفته ی دیگر بگذاریم اگر جواب نداد اون وقت ببندینش بهتره

ویرایش ناظر: من اصراری به بستنش ندارم. اگه فکر می‌کنی جای بحث داره هنوز، یا مطالبی هست که گفته نشده می‌ذاریم باشه.

بعدم من کلا خوشم نمیاد خیلی رسمی باهام برخورد شه. دوستانه باشه خیلی بهترتره!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۸ ۱:۳۲:۳۶
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۸ ۱:۳۴:۰۷

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
دقت کردین سوالی که رولینگ تو سایتش تو قسمت FAQ گذاشته مربوط به همین موضوع می شه؟ یعنی باید اتفاق جالبی بیفته که این سوال رو واسه FAQ POLL مطرح کرده.

نقد شد!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۸ ۱:۴۴:۴۳

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
نمیدونم اقای جیمز پاتر عزیز هر چی خودتون صلاح میدونید عمل کنید

ویرایش ناظر: عزیز من! من گفتم اگه به نظرت جای بحث داره که بذاریم باشه! اگرم نداره که ببندیمش بره! آره یا نه؟!

بعدم اینکه چرا شما همه‌تون به من می‌گید آقای جیمز پاتر؟! این قده خشنم؟!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۰:۴۹:۰۴
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۰:۴۹:۴۱
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۰:۵۱:۱۳

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ یکشنبه ۴ دی ۱۳۸۴

ماریه تا اجکومب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۲۹ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵
از فعلا هاگوارتز البته اگه بسته نشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
به نظر من که آقای ویزلی هم بد نیست چون:
1- قابل اعتماده
2- انم باید یه کاری کرده باشه تا از یک نواختی در بیاد.

آدم زیر تریلی 18 چرخ بره ولی جاس

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.