هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ پنجشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۰

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
اهم اهم!

با نام و یاد ملکه باس بتون بگم که شما واقعا جادوگرید؟ بعد شما که جادوگرید به ما ماگلا می گید مشنگ!؟

این تاپیک که هیچی! این انجمنم کلا هیچی! آقا اینجا صاحبی نداره! به گیس ملکه قسم اینجا کسی نیست جوابتونو بدن ملت جادوگر! برید خونتون .. خوشتون اومده هی می پستید توش برید تو تاپیک مدیران صحبت کنید!

محفل اصن ناظر نداره.. دامبلدوری هم در کار نیس.. باو کسی نیست که جواب بده..یــِستـِردِی؟!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۸ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۰
از از دنیای مردگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
سلام

چرا پس پست من رو تایید نمی کنید.

آخه دارم دیوونه می شم تورو خدا من رو تایید کنید

گودریک گریفندور معتقد بود:
اصالت بدون شجاعت مایه ننگ و کوشش بدون فداکاری باعث تفرقه و دانش بدون تواضع شروع تکبر است.

پیام زده شده در: ۰:۳۳ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰

الفیاس دوجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۹ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 47
آفلاین
سوال:اين محفله يا خونه خرابه?
لطفا هرجه زودتر جواب دهيد

از خانم رولينگ متشكرم كه همه ي مان را آفريد

---------

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۰

جرج.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۵ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱
از یه جایی که اصلا انتظارشو نداری!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
پس آلبوس چی شد؟اکه هی!! مهلت ارسال تموم شد اما دامبلدور

پیداش نشد!یه کاری بکنید برای این محفل اگر آلبوس دامبلدوری

نیست که حاضر به راه اندازیش بشه یه فرد دیگه رو(مثلا گودریک

گریفیندور)که هم فعال باشه هم پی گیر رو به عنوان مسوول بذارید

گفتم گودریک چون بچه های گریفیندور خوب میدونن چی میگم نه؟

امیدوارم موفق باشد محفلیان خفته!

یه بزرگی(فرد یا جرج ویزلی) میگه:بخند تا دنیا بروت بخنده!([color=006600][font=Arial]صبر �

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
لطفا یه سری هم به بد بخت بیچاره هایی که به قول خودتون(چادر نشین) اند بندازین...
منتظر تایید شما هستن به خدا.

با تشکر
آرکوس الیواندر

پیام زده شده در: ۸:۱۳ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۹

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
به نام خدا

سلامی دوباره بر یالار ریش سفیدان

راستش من خیلی جستجو کردم () اما تاپیک خوبی پیدا نکردم و می خوام یک تاپیک باز کنم.

اینبار برای تاپیک "خیابان نتزن"

خب شما فرض کنید این جا نزدیک به گردان محفل هست و مبارزات زیادی بین مرگخوارا و محفلیان در این جا انجام خواهد شد.

با تشکر

-------------------------------------------------------

نه نه ! ببین ! از خط دعوا و جنگ محفل و مرگخواران بیان بیرون یه کمی ! سنتی و پوسیده شده این گیس کشی ها !

یه تاپیکی باشه که فرهنگی - هنری - اجتماعی باشه.

اسم تاپیک رو بذار خیابون "گریمولد"
موضوع تاپیک هم بر پایه ی الافی و ولگردی و حقارت های خیابانی اعضای محفل بچرخه. مثلا دامبلدوری که تکیه میده به دیوار کوچه، چشم چرونی میکنه در برابر بانوان ماگل ! جیغولی که (جیمزی که) جای تیله بازی و یویو بازی میره قاطی ماگل ها باند گنگستر تشکیل میده. هری پاتری که با لباس مبدل میره توی این خیابون گریمولد گدایی میکنه.

آما ! هدف چیست ؟ اینکه حالا دلتون نشکنه و اون درگیری سنتی بین سپید و سیاه هم باشه، مرگخوارا قاطی سوژه های تاپیک کنید و به شکل های حقارت آمیزی سردرگم این وضعیت عجیب محفلی ها بشه و در قسمت های حتی بپیوندن ناخواسته به محفلی ها و کاراشون و لرد و نجینی تنها در خانه ی ریدل در انتظار بازگشت یاران بسوزند !

اگه طبق توضیحاتی که گفتم میخوای تاپیک بزنی، بزن !

موفق باشی !

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۲۴ ۱۰:۳۶:۲۱

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۹

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
به نام خدا

سلام بر سالار ریش سفیدان

یه مجوز می خوام برای تاپیک "آسمان همیشه سفید"

خب این جا هم به مبارزات جانانه با سیاهی می پردازیم.
فقط می خوام این انجمن رو زنده کنم فقط همین
لطفا مجوز بده

با تشکر

--------------------------------------------------------

نه نمیشه.

راستش اگر قصد فعال کردن داری بهتره از بین تاپیک هایی که هست یه تاپیک خاک خورده ورداری و سوژه جدید بدی. تاپیک جدید رو با این شرط مجوز میدیم که از نظر موضوعی و مکانی در محفل ققنوس جدید و جذاب باشه. بیشتر به تاپیکای فلسفی - هنری مجوز میدیم.

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۲۳ ۱۶:۵۹:۳۷

گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

اشاره تون محترم و قابل قبول. ای بابا ! نشد دیگه ! یه لینک پست هم میدادی به اون تاپیک دیگه. حالا تمایل داری بگو پیام و پست تاریخی شمارو رو بالای چت باکس به عنوان یک بلاک درج کنن؟!

قبل از شما هم بلیز اعتراض کرد به این موضوع. و اعتراض هردوی شما قابل قبوله. اما قضیه چیز دیگه ایه. وظیفه جهت دهی و رسوندن سوژه به آخرش بر عهده ای افراد خاصی از محفل گذاشته شده بود. بارها هم بهشون تاکید شد و تذکر هم دادم. اما ترجیح دادن این افراد که مصاحبه ی قلم پر انجام بدن یا مثلا ابهت نشون بدن به جاش در نحوه برخورد، چرندیاتی که بهش اسم "انتقاد" میدن رو بار این و اون کنن. یا به جاش توی تاپیک های غیر رول نگارش کنن تراوشات مبارک مغزشون رو. اون وقت به ما که میرسه مدعی میشن امتحان دارن، کنکور دارن. وقت دعوا و چرت و پرت نویسی در حد کیلومتر دارن این دوستان، اما وقت ندارن یکی دو ساعت چند خط مشارکت کنن و دور همی بخندن. کلا الان تمایل جامعه به گریه ست انگار !

بنده هم طبق اخطاری که داده بودم بهشون، هم به انجمن آسیب رسوندم هم کار اونا رو توی چند خط انجام دادم. باید توجه داشته باشن که محفل کارش گروهیه و نخوان که مشارکت کنن منم اینطوری خاتمه میدم. اینقدر به این کار آسیب زدن ادامه خواهم داد که رسما خودم بمونم و مثلا طی یک روز از صبح تا شب ده - دوازده رول پشت سر هم بنویسم. یه جورایی تمرین نویسندگی کنم . بعدشم برم جشن آکادمی جایزه نویسنده ی سال رو کسب کنم.

شما آسیب معنوی دیدی. می فهمم. باید جریمه بشم. آپاندیس پست تاریخی تون ترکید. لطفا شماره حساب تون رو لطف کنید، در اولین فرصت واریز میکنم !

شب بخیر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۱ چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۹

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
کلا این فرهنگ ویرایش پست اخر بین ناظرین جا نیفتاد که توی پست کسی دست نبرید ، این دوست عزیز که اومده یه سری جمله و محتوای تازه هم به پست من اضافه کرده ، پست در هر وضعیتی که باشه ناظر حق نداره محتواشو عوض کنه ، باهاش مشکل داری نادیده بگیر یا پاک کن.
اشاره میکنم به اخرین پستم در بحث های سر میز غذا.

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
آهای محفلی خوابی یا بیدار؟

فکر کنم آلبوس فعلی مهیار باشه، پس امیدوارم شناختی از من وجود داشته باشه اگرم اشتباه کردم بیشتر برای اینه که آلبوس مرده تا اینکه زنده باشه . خوب شد توی کتاب 6 آلبوس رو کشتت این رولینگ بدبخت وگرنه شما که بهانه ای برای غیبتتون داشتین جز سر زدن به دیار باقی جای حرف بود .

این انجمن الان مدت چندین ماه هست که خوابیده، من میخواستم روی صحبتم رو جیمز بگیرم که اینجا رو دوست داشت و میخواست براش خودکشی کنه! الان چش شده من موندم، آن هزاران بحث و جدل ها کجا رفته بازم من موندم. من به دو تای آخری گیر میدم چون این دو ناظر فعلی محفل فقط برمیگردن به محفل دو گزینشی قبل.

آن موقع که آس و بادراد اینجا بودن هزاران نفر از سرتاسر محفل اومدن و فعالیت آنها رو زیر سوال بردن، من هیچ کاری با هیچکدومشون ندارم هر کسی نقطه ضعفهایی داره که اگر سعی کنه آنها رو بپوشونه کار درستی کرده وگرنه ندیدن آنها نه برای خودش خوبه و نه برای دیگران و جز مضحکه‌ی خلق شدن هم براش فایده ای نداره .

انتخاب این دو آلبوس هم پویان و مهیا اگر اسمها رو اشتباه نکنم در زمان نظارت جیمز بود که خیلی به انتخابهاش عقیده داشتم اما الان به این نتیجه رسیدم سپر مدافع فقط برای خودش جور کرد که متاسفانه چون این طلسم رو بلد نبود هر دوتای آنها فقط جز نوری نبودن .

من احتیاجی به رو کردن سند ندارم چون هر کسی به یک نگاه به لیست محفل و یک نگاه به تاپیک محفل به اشتباهات و کم کاریهاتون پی میبره .

لیست محفل که خالی شده و اان یک سیل هجومی رو ما به طرف مرگخوارا داریم، چرا چون ناظرشون هر ماه ناظر فعال و عالی هست و وقت میزاره از بروز کردن سوژه و نقد گرفته تا وقت گذاشتن برای اعضا! اما یه نگاه به گروه خودتون بندازین.
17 نفر که یک سوم مرگخوارا عضو دارین اونم با کیا :

سارا اوانز و الیور وود و استرجس و رون ویزلی و تد ریموس و گرابلی و حتی خودتون به همراه آبرفورث و منیروا مک گونگال که هستن ولی فعالیتی ندارن در واقع یک گروه آدمک رو پدید آوردین...
( توهین به دوستان نباشه فقط تمثیل از فعالیت نداشتن بود وگرنه همگی سرور من هستن)
مخصوصاً شادی و ممد و اینا که من موندم چطور مدیران قبلی هم دسترسیشون بعد یه مدت گرفته شده منتهی این افراد هنوز در سایت هستن( البته این برمیگرده به مدیرت زیبا که مثلا شناسه های قبلی بسیاری هم هستند که هنوز مرگخوارن و لرد با هزار درخواست هنوز نتونسته مدیران رو به اجماع کلی برسونه(رویکرد کلی داشته باشین" من مثلاً لیلی اوانز رو مقایسه میکنم")

تاپیک ها هم که یکی از یکی بهتر .

کی فتوا داده شما توی گفگتگو با ناظرین زیر پستها رو ویرایش کنین ؟ ما که هر ثانیه وقت نداریم پستامون رو ببینیم، این با اصلی ترین قانون سایت در مورد ویرایش منافات داره، بد نیست بخونین حداقل الگوهای تازه واردا.

کو سوژه های بسیارتون آخرین سوژه ها مربوط به ماه قبله که اونم لرد ولدمورت یکیشو جمع کرده و دابی هم یه سوژه داده.

رویه تاپیک دنیای وارونه کلاً عوض شده شما خوابین؟

درخواستایی رو دیدم توی اعضای محفل از جلو نظام مال 15 خرداد به بعد همینجوری مونده، حال نکردین اصلاً نگاه بندازین.

و هزاران چیز دیگه که با چشمان من کم ارزش دیده نشده.

در کل نه به من چیزی میرسه، نه به هیچ کس دیگه ای که این حرفا رو براتون بزنه، میدونم که ممکنه این جمله رو بازم تکرار کنم که نرود میخ آهنین در سنگ! اما امیدوارم حداقل فعالیت خودتون رو افزایش یا راهی برای تازوه واردایی هر چند کم تجربه اما حداقل فعال باز بزارین من مثال خوبی هم حتی ندارم از محفلیا اما اشاره میکنم به کینگزلی و برتا و دابی و سیریوس بلک.

زمانی وقتی کسی حرفی میزد متهم میشد به نفع بردن ولی حالا که کسی برای منفعت هم نیست حرفاتون رو منظقی بزنین که باعث نشه شخصیت خودتون خراب بشه...

یا شایدم میتونین همینطوری ادامه بدین که دشمنان و نهنگها( اگر اشتباه نکنم شایدم کوسه ها)ی توهمی شما بر شما پیروز بشن و هر روز بیشتر بهتون ...

همینطور که در بسیاری از روایات اومده زمان همه چیز رو معلوم کرد.

خوش باشین ادامه بدین.

پینوشت: امیدوارم سیل افراد پاسخگو اینجا روانه نشه، چون پاسخ من فعالیت نمیشه، در شمن من کسی نیستم که بخواین بهم پاسخگو باشین جز یک کاربر عادی، پس برای وقتهامون ارزش قایل بشیم.

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.