هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

لاکرتیا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام دوباره.
راهکار سوم خوبه ولی تو عید اکثر بچه ها دسترسی به اینترنت ندارن،حتی اگه داشته باشنم اون رولی که با گوشی و تبلت میزنن بی شک اونی که باید درنمیاد.
اسنیپ اشاره کرد که ی ماهی بازی افتاد عقب شاید اگه اینجوری نمیشد الان بازی ها به هفته اخر نمیخورد و...ولی حالا کاریه که شده و باید واسش یه راهی پیدا کنیم.بنظرم اگه بازی هارو همونطور که تیم تنبل ها گفت بندازیم بعد عید بهتره.دست کم اینطوری هم همه از مسافرت برگشتن و درگیری های خونه تکونی و خرید رو ندارن از همه مهم تر تاریخ دوتا بازی به طرزیه که ممکنه برای کسی یه مشکلی پیش بیاد و به بازی نرسه اینطوری بازی تو تنش و استرس گیر میکنه و رول ها مسلما رول های همیشگی شخص درنمیاد.
پس ماهم مثل تیم تنبل های وزارتی درخواست مهلت بیشتر رو داریم.

دامبلدور همه بازیکنای بازی قبل تو ترکیب بودن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
درود دوباره

اول از همه عرض کنم که من با برگزاری بعد از عید و به عهده گرفتن مسئولیت ـش مشکلی ندارم و انجامش میدم. به نظر خودم با توجه به صحبت های سوروس عزیز راه سوم بهتر ـه.

و اما سوروس عزیز

اول از همه از شما و همه ی عزیزان دیگه شخصاً عذر خواهی می کنم که باعث ناراحتی ـتون شدم و باعث شده اینقدر با ناراحتی صحبت کنید.
در مورد داوری عرض کنم که واقعاً حق با شماست و خودم هم قبول دارم این لیگ رو به خاطر مسائلی اصلاً خوب برگزار نکردم و به همین خاطر بود که ادامه ـش رو به سیریوس عزیز واگزار کردم تا به کمی سر خودم خلوت تر بشه. در ضمن ما الان منتظر لیلی پاتر ـیم که بازی های شما رو قضاوت کنن ولی متأسفانه هنوز خبری نشده و باید دید رییس فدراسیون چه صلاحی می دونه. البته تا اونجایی که من اطلاع دارم تیم مقابل شما از بازیکنی استفاده کرده که توی ترکیب 4 نفر ـشون نبوده و ظاهراً جزو مجازی های تیم ـشون بوده! در نتیجه قطعاً برنده ی این بازی تیم تنبل های وزارتی ـه. (اگه اشتباه نکنم.)

باز هم از همه ی دوستان عرض معذرت دارم و امیدوارم منو ببخشید.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با درود

من راهکار سوم رو می پسندم با اعضای تیم هم مشورت کردم همگی این نظر رو پسند کردن به شرط اینکه مسابقه آخر باشه برای بعد از تعطیلات.همونطور که قبلا هم عرض کردم نزدیک سال نو هست و همه گرفتاری های بسیاری خارج از سایت دارن از جمله خرید و خونه تکونی و... بعد از سال تحویل هم مستحضر هستین که مسئله دید و بازدید و مسافرت هست و موقع پست زدن نیست و سایت خلوت تر از همیشه هست.همچنین لازم دونستم بگم ریاست فدراسیون مسلما انسانه نه کامپیوتر که بهش برنامه داده باشن این کار حتما باید این موقع انجام بشه!لطفا بد برداشت نشه.قصد کنایه زدن یا کسی رو متهم کردن در بین نیست. منظورم اینه شما،ای کسی که در مقام ریاست قرار میگیری و هر کسی میتونی باشی یا بودی و...(منظورم اصلا به بلک جان هم نیست که لطف کرد موقتا مسئولیت این لیگو عهده دار شد و دست بر قضا بدترین قسمتش هم گیرش اومد!) کلی عرض میکنم، کل روسای لیگ مثل ما از درگیری ها و کارای خارج از سایت خبر دارن اونم تو این وقت از سال و خودشون هم مثل ما درگیر و گرفتارن.حالا چنین چیزی پیش اومده.لیگ حدود دو هفته عقب افتاد زمانیکه وقت بازیکنا بیشتر بود و حس بیشتری هم داشتن برای پست زدن ولی مسابقه توش خلل افتاد و کسی هم حرفی نزد چون همه فکر کردن حتما برای ریاست لیگ مشکلی پیش اومده و اعتراضی نکردن چون درکش کردن می دونستن اونم آدمه خب گرفتاری براش پیش اومده.در نتیجه متقابلا توقع میره که این عقب افتادگی با فشار روی تیم های شرکت کننده جبران نشه.هدف از برگزاری این مسابقات دور هم بودن و خوشگذرونیه وگرنه همه می دونن به کسی چیزی غیر از این نمی رسه که براش اینجوری وقت می ذارن.هدف ملت تفریحه و اگر بنا باشه با فشار آوردن اونم تو موقعیت های حساس تاخیری که ناشی از تیم ها نبوده جبران شه مطمئنا این هدف زیر سوال میره.اگر کسی هم اعتراض نکنه بدون شک اون مسابقه دیگه رنگ و بوی همیشه رو نداره و پر از اضطراب و تنش خواهد بود چیزی که کیفیت لیگ و مسابقه رو به شدت میاره پایین و مورد پسند کسی هم نیست.همینطور که اعلام نشدن یک ماهه نتایج بازی قبل به اندازه کافی باعث ایجاد دلسردی بین بازیکنای حداقل تیم من شده.بقیه تیم هارو نمی دونم.

در کل منظورم درک متقابل بود.نیازه تو این شرایط هر دو طرف هم دیگه رو درک کنن و تو مشکلات در کنار هم باشن نه اینکه بگن مشکل توئه به ما ربطی نداره!

دیگه عرضی نمونده جز خواهش و اصرار مجدد برای تمدید وقت با در نظر گرفتن شرایط پیش اومده.

با تشکر!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
عرضم به حضور کاپیتان ها و نایبین حضور یافته در محل فدراسیون،

سه راه رو به شما پیشنهاد می کنم:

1- همین روال ادامه پیدا کنه و بازی ها امشب تموم بشه. یا به حد نصاب می رسه یا نه. اگر رسید، که طبق روال برنده مشخص میشه، اگر نشد و نرسید، باز هم داوری ها انجام میشه اما برنده رو من تعیین می کنم.

2- طبق حرفی که زدم الان من بهتون یک تا دو روز مهلت بیشتر میدم تا 24. اما از اون طرف، هفته آخر از ابتدای 25 شروع میشه تا انتهای 29.

3- تا آخر سال وقت رو بدم، از اون ور هفته آخر بره توی عید. ولی از اول عید به بعد رئیس فدراسیون دوباره آلبوس خواهد بود. چون من فقط تا 29 سایت هستم.

ویرایش:

تا پایان امشب باید نظرات رو اعلام کنین. وگرنه طبق روال سابق پیش میریم.

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۲ ۱۲:۵۱:۴۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

لاکرتیا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
ااااا نامردا یکم صبر میکردید منم برسم.
منم عرضم به حضورتون تقاضای وقت بیشتری رو دارم....میشه؟میشه؟میشه؟
اخه پروفسور...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
درود بر همه

اول از همه بگم آقا مجمع فدراسیون ما رو انداخته بیرون و سیریوس رو به عنوان رییس انتخاب کرده. در نتیجه من هیچ سمت اجرایی ندارم و حرفم همینجوریه.
حالا ممکنه براتون سوال پیش بیاد که اگه اینطوریه پس اینجا چه غلطی می کنی؟! در جواب باید بهتون بگم که بنده آلبوس پرسیوال ولفریک برایان دامبلدور هستم و تو هر کاری که دوست داشته باشم و عشقم بکشه سرک می کشم.

من پیشنهاد می کنم که بازی ها رو عقب نندازین. همونطور که تدی هم اشاره کرد، اگه این بازی عقب بیفته بازی آخر میره دقیقاً وسط تعطیلات عید. و مطمئن باشین اون خیلی بدتره.
به نظر من اگه می تونین همین روند رو برین که حداقل تا شب عید بازی ها تموم بشه و جام قهرمانی رو بدن به ملت.

در پایان هم بگم که، نامردا! مادر سیریوسا! توله بلاجر ها! من تیم ملی رو بردم جام جهانی! این همه بازی دوستانه با تیم های خفن دنیا گذاشتم. میزبانی جام ملت ها رو گرفتم! ایشالا ریاست فدراسیون از گلوتون پایین نره. ایشالا به تسترال گرم بخورین!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

موفقیت برای انسان بی جنبه مقدمه گستاخی ـست...

پیام زده شده در: ۴:۰۴ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود قربان!

والا دروغ چرا پست‌های بچه‌های کیوسی تقریبا آماده است و یکی دو تا کوافل و بلاجرو دیگه بزنن، بازی تمومه! ولی موقعیت تیم‌های دیگه رو درک می‌کنیم، خودمون هم بازی قبل تو همین شرایط بودیم و اگه می‌دونستیم میشه درخواست تمدید کرد، شاید اینکارو میکردیم و انقدر مورد لطف دوستان قرار نمی‌گرفتیم! بهرحال .. شاید برای بازی آخر بسته به اینکه تاریخ کی بشه نوبت ما برسه!

دردسرتون ندم.. کیوسی مشکلی با تمدید چند روزه نداره فقط امیدواریم باعث نشه هفته‌ی آخر بیفته وسط تعطیلات عید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
سلام
به عنوان كاپيتان( سوباسا )من هم درخواست وقت بيشتر رو دارم. به هر حال همونطور که سيوروس عزیز گفت و آرسينوس عزیز تأييد کرد مشکل هست, کار هست, خرید هم هست. پس لطفا وقت رو بيشتر کنید.

ممنون

تصویر کوچک شده

I'm James.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
سلام علیک

بنده به عنوان نایب کاپیتان تیم مرلین گاه سازی لندن اینجا هستم. ( خود کاپیتان تیم یعنی تراورز به من اختیارات کامل دادن در نبود خودشون! )

خوب... والا ما اینجاییم که درخواست وقت بیشتری داشته باشیم برای مسابقه، دلایل رو هم سیوروس اسنیپ عزیز کاملا ذکر کردن براتون.

با تشکرات

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
درود!

بلک جان من جدا درخواست تمدید وقت مسابقه پیش رو رو خواستارم.
موقعیت بدیه.آخر ساله.همه گرفتار و درگیرن.تشکر مینماییم اگر یه چند روز بیشتر بهمون وقت بدی.
قربان پنجه ت!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.