هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شهربازي ويزاردلند!!
پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ شنبه ۹ خرداد ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
خلاصه:
لرد با پافشاری مرگخواران به شهربازی ویزاردلند اومد. لرد از بچگی ترس و وحشت عجیبی از تمامی وسایل شهربازی،بجز اسبهای چرخان داشته و لی سعی بر مخفی کردن ترسش داره.مرگخواران که کم و بیش خبر دار شدن تصمیم بر گول زدن لرد دارن و میخوان اون رو به بهانه این که میخوان سوار"تونل شادی همراه با اسب" بشن ، لرد رو سوار بر تونل وحشت بکنن.

لرد ذرت را از دستان وی گرفت و کمی از آن را داخل دهانش برد.
- خوبه خوبه...خوشمزست.حالا بریم سوار اسبها بشیم.
بلاتریکس لبخند ساختگی زد و گفت:اِه اونجا رو...بارتی و مورفین هم دارن میان.
- آره آره...شاید اونها هم میخوان سوار بشن.
بارتی همان طور که مورفین را بدنبال خود میکشاند به سوی لرد و بلاتریکس آمد.وی نگاهی به پدر خود نمود و رو به وی گفت:بابا اون جا یک تونل شادی داره با کلی اسب و اینا.بیاین بریم سوار شیم.
مورفین سیگار خود را در دهان جابجا کرد و گفت:آره ارباب...بژون خودت خیلی باحاله...اِند ترس... یعنی شادی و ایناست.

ان سوی ماجرا

آنتونی اسب را بزور از روی دستگاه کند و همان طور که آن را با زحمت بر روی شانهایش میگذاشت بسوی تونل وحشت حرکت کرد.مونتگومری بیل خود را داخل رنگ فرو کرد و تابلوی "تونل وحشت" را به "تونل شادی" تغییر داد.در همین حال،مورگانا که جیغ زنان بسویشان میامد گفت:زود باشین!لرد داره میاد.الان میان سوار بشن.
مرگخواران نگاهی به یک دیگر کردند. برق شیطانی در چشمانشان دیده میشد!

لرد سیاه با قدمهای آرام بسوی مرگخوارانش رفت.وی نگاهی به تابلوی تازه رنگ شده انداخت و خطاب به مرگخوارانش گفت:
عجب!من قبلا هم اومده بودم ولی اینو هیچ وقت ندیدم....احتمالا جدید هست.بریم سوار بشیم.

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۹ ۱۶:۴۹:۰۹

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸

دابیold7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۶:۱۰ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از تو چه پنهون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
- خوب اول شما میرید تابلوی تونل وحشت رو تغییر میدید به تونل شادی! بعد من لرد رو میکشونم که بریم ذرت مکزیکی مشنگی بخوریم! اون وقت شما یه اسب میدزدید میذارید جای یکی از کابین های تونل وحشت. اون وقت همه میاید پیش ما به جز بارتی و مورفین. بعد بارتی و مورفین ییهو میان میگن ما یه اسب پیدا کردیم که به جای این که یه جا بچرخه میره تو یه جای رویایی.
ملت :
- فهمیدین؟
- بله
- بارتی تو هم فهمیدی؟
- اهووم
- مورفین فهمیدی؟ ... مورفین؟ ... مورفین کجاست؟

مرگخوار ها که دیدند مورفین نیست به دنبال او گشتند.

همان زمان - کنار اسب ها

-ارباب میشه برم دستشویی؟
- میتونی بری ولی سه سوته برگرد، میخوام 734 دور دیگه اسب سوار شیم.
- حتما میام ارباب.

یک ربع بعد - کنار جوب!

- بیاید من پیداش کردم.

در این مدت که مرگخوار ها در حال نقشه کشیدن بودند مورفین هم پیچاند و رفت از ساقی شهربازی! کمی مواد مخدر گرفت تا استعمال کند! و اکنون سیگار به لب در جوب افتاده بود.

- مورفین بلند شو.
- من تو فژام ... دارم مریخو میارم برای ارباب. بپا ژحل نخوره تو شرت

در این هنگام بلاتریکس هم که لرد را پیچانده بود و به مرگخوار ها پیوسته بود کروشیویی نثار مورفین کرد تا از هپروت بیرون بیاید.

- آخ چرا میژنی؟ هر چی ژده بودم پرید
- نقشه رو برای اینم بگو.

ده دقیقه بعد - نزد لرد

- مای لرد چه دستشویی تمیزی داره اینجا خیلی صفا داره. میاید برید ببینیم؟
- دستشویی دیدن داره بلا؟ کروشیو
- راس میگین مای لرد ... نقشه چی بود؟ ... آها خوب لرد میاین بریم یه چیزی بخوریم بعد اسب سواری کنیم؟ یه ذرت های مشنگی هست خیلی خوش مزست.
- ارباب غذای مشنگی بخوه بلا؟ کروشیو
- خوب پس بریم یه ذرت غیر مشنگی بخوریم.
- این شد یه چیزی. به خاطر این فکر خوبت بعد ذرت خوردن 50 دور اضافه اسب سوار میشیم!

امضاء: دابی ، جن

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
لرد مجال مخالفت به دیگران را مپنداد و به سرعت به تعداد مرگخواران بلیت خرید و دوباره روی اسب محبوبش پرید.

در ایم میان،بلاتریکس که از اینگونه ملایمت های رفتاری اربابش به ستوه آمده بود مدام زیر لب زمزمه میکرد : مرتیکه کچل،آبرومونو برده،خجالت نمیکشه.باید به درخواست ازدواج دامبل جواب مثبت میدادم،این یارو واسه ما...

- هوووم،بلا،به من نگفته بودی این موضوعو.
بلا به سرعت خود را جمع و جور کرد و گفت : من...؟چی...؟ارباب...
- مهم نیست،الان فعلا مشغول تفریحم.مجازاتت اینه که بمونی با من هی اسب سوار شیم صفا کنیم

بلا : cry:

بعد از پایان یافتن دور اخر لرد رو به مرگخواران کرد و گفت : خوب شما میتونید برین به بازی های دیگه برسین،من و بلا اینجا میمونیم و اسب سواری میکنیم.
ایوان نگاه ترحم آمیزی به بلا انداخت و به سمت تونل وحشت به راه افتاد.

2ساعت بعد

بلا : ارباب شما چقدر دیگه پول همراهتون هست؟پولای من تموم شدن.
لرد : عیب نداره ،کروشیو میزنیم بلیت میگیریم.
بلا : ارباب،دو بار آخرم به همین شیوه بلیت گرفتیم،کلا دکه بلیت فروشی رو بستن الان.

لرد اخم شدیدی به بلا کرد و گفت : کروشیو بوقی،من این وسیله رو میبرم خونه ریدل.خیلی جالبه،در نتیجه از الان من مالک اینم و بلیت نیاز ندارم.

چند متر آنطرف تر

ایوان : بکس بیاین یه ذره لرد و بزاریم سر کار.من میدونم اون میترسه،بیاین بگیم یه بازی جدید هست که با اسب میریم تو یه دنیای خیالی و اینا.بعد ببریمش تونل وحشت

مورگانا : یعنی واقعا انقدر بوقی ایوان؟اگه اون وسط مای لرد افتاد زبون پیتر لال بشه ایشالا مرد،چه خاکی تو سر مورفین بکنیم اونوقت؟

مونتی : لیدی اینهمه از خودت مایه میزاری خوب نیستا،ضعیف میشی! اما در کل نظر ایوان بد نیست،از وقتی کافه خلوت شده همه تفریحاتمونم از بین رفته.کیا موافقن؟

همه دست ها بجز دست مورگانا و مورفین بالا رفت.
مونتی : مورفین،مورفین؟موافقی؟
- شی؟با شی؟آره باو من موافقم.با چی بالاخره؟من موافقم.

مورگانا که شکست را پذیرفته بود با ناراحتی گفت : از کجا باید شروع کنیم ایوان؟

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
سوژه جدید!

بابا من نمیخوام بیام!مگه زوره!
- ارباب شما چند وقتِ دپرس شدید!براتون خوبه به مرلین!
-راست میگه پاپاآراست میگه پاپا!
- تازه شهربازی خیلی حال میده! آدم دلش باز میشه.
-راست میگه پاپا راست میگه پاپا!
- گذشته از اون در شهربازی آدم میتونه هرکاری دلش میخواد بکنه..بازی،تفریح،کروشیو کردن.
-راست میگه پاپا راست...

ارباب نگاه خشنی به بارتی کرد و کروشیویی را بسوی وی روانه ساخت.
- صدبار بهت گفتم تو جمع به من "پاپا" نگو!
-راست میگید پاپا!راست میگید پاپا

لرد به مرگخوارانش,که همگی با هیجان به شهربازی خیره شده بودند ،نگاه کرد و بعد به پارک تفریحی نگریست.صدای جیغ مردمی که سوار بر قطار وحشت شده بودند تا بیرون محوطه شهربازی شنیده میشد.لرد ولدمورت لبان خود را گاز گرفت و آه کشان به وسایل داخل شهربازی نگاه کرد. وی هیچ وقت از شهربازی خوشش نمیامد. لرد از تمامی وسایل شهربازی،بجز اسبهای چرخان وحشت داشت.اما هیچ کس نباید از ترس وی خبردار میشد!
مرگخواران همراه با لرد وارد شهربازی شدند. صدای هیاهوی مردم که برای سوار شدن وسایل عجله داشتند فضارا پر کرده بود. بلاتریکس تیکه ای از پشمکی که تازه خریده بود کند و همانطور که آن را دردهانش میگذاشت گفت:خب اول کدومو سوار بشیم؟چرخ و فلک خوبه؟
- آره!میگن اینجا بلندترین چرخوفلک رو داره!
لرد نگاهی به چرخ و فلک شهربازی نمود.چرخ و فلک،وسیله ای عظیم و دراز بود که تا بالای ابرها ادامه داشت. لردسرفه کوتاه کرد و رو به آنی مونی گفت:اِ..آنی مونی؟تو چرا رنگت پریده؟از چرخ و فلک میترسی؟خوب مشکلی نیست...نمیریم چرخ و فلک.بخاطر تو میریم اسبهای چرخان!
آنی مونی دهان خود را به نشانه اعتراض باز نمود ولی با کروشیو ارباب ساکت شد.لرد ولدمورت جلوتر از دیگران بسوی اسبهای چرخان رفت و گفت:منم خیلی دوست داشتم برم چرخ و فلک.ولی خب بخاطر آنی مونی نمیشه.

نیم ساعت بعد
لرد از اسب آبی رنگ پیاده شد و بسوی بلیت فروشی حرکت کرد. بارتی که دیگر از نشستن بر روی اسبها خسته شده بود، گفت:
بابایی الان دهمین باره که سوار اسبا میشیم!خسته شدیم دیگه!
لردنگاهی به بارتی کرد و گفت:اسب به این خوبی!هی میچرخه و کلی هیجان داره!یک بار دیگه هم همینو میریم و بعد میریم چیزای دیگه!

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۲۷ ۱۹:۱۳:۲۷
ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۲۷ ۲۳:۱۴:۳۳

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۵:۱۲ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۲
از كنار آرامگاه سپيد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
شهر بازي ويزاردلند

_ اهم..اهم..با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما بينندگان عزيز و محترم. ميدونم كه شما از خيلي وقت پيش منتظر ديدن اين برنامه ي هيجان انگيز و اين مسابقه ي ديدني بوديد كه بين 5 دختر جوان اجرا ميشه. به نظر شما هدف اين 5 نفر براي شركت در اين مسابقه چي بوده؟
خبرنگار اين جمله را به زبان آورد و وارد اتاق كوچكي در انتهاي شهربازي شد.
5 دختر جوان و زيبا درون اتاق نشسته بودند. خبرنگار به طرف يكي از دخترها ميره كه روبه روي آينه ي بزرگي نشسته و مشغول شانه زدن موهايش است.
_ سلام خانم.
دختر ، ابتدا نگاهي به خبرنگار و سپس نگاهي به دوربين انداخت و با صداي عجيب و دو رگه گفت: من هدف خاصي نداشتم.
خبرنگار ، مدتي به دوربين ( به شيوه ي زل زدن مهران مديري به دوربين ) نگاه كرد و بعد ، به طرف دو دختر ديگر به راه افتاد كه داشتند با يكديگر حرف ميزدند. ( به عبارتي ديگر ، دعوا ميكردند)
_ من برنده ي اون مسابقه خواهم شد.
_ كاملا اشتباه فكر كردي. چون من يك بازيگر حرفه اي مشنگي هستم و بهتر از تو ميتونم از روي اون چرخ و فلك بپرم.
_ كاري نكن كه من عصباني بشم.
_ ....
مرد خبرنگار كه از جمله ي آخر جا خورده بود ، به طرف يكي از دختر ها رفت : ببخشيد؟ هدف شما براي شركت در اين مسابقه چيه؟
_ مگه نميدوني؟ واسه ي جايزش ديگه.
مرد خبرنگار ، خوشحال از اينكه بالاخره يك نفر به سوالش جواب داده گفت: جايزه ي اين مسابقه چيه؟
دختر دومي گفت: رون ويزلي. ازدواج با رونالد ويزلي. ولي به كسي نگيا..اين مثلا رازه!
دختر اين را گفت و چشمكي به دوربين زد.

در اين ميان ، رونالد ويزلي از همه جا بي خبر ، روي مبل بزرگي لم داده و مشغول نوشيدن آب پرتقال طبيعي بود.

_ خانم ها و آقايان! مسابقه ي ما شروع ميشه. در اين مسابقه ، 5 دختر جوان شركت خواهند كرد. اين مسابقه به اين صورته ، پريدن از روي چرخ و فلك به ارتفاع 20000متر!
ملت: صحيح!
_ آن هم بدون استفاده از جادو!البته با استفاده از وسايل مشنگي.
يكي از دختر ها پرسيد: اما ما كه استفاده از وسايل مشنگي را بلد نيستيم!
_ اين ديگه مشكل خودتونه!
يكي از مردم گفت: هي! اين يارو هم عقلشواز دست داده؟ مگه ممكنه؟ تازه..مگه اين دخترا خلن كه ميخوان شركت كنن؟
يك نفر ديگر گفت: شايد خلن. ولي معلومه كه عاشق رونالد ويزلي هستن.
مسابقه شروع شد. گزارشگر بازي گفت: و حالا شركت كننده ي اول: سوزان كاپرو!
نفس در سينه ي همه حبس شد.
سوزان سوار چرخ و فلك شده بود. چرخ و فلك بالا و بالاتر ميرفت. تا اينكه به اوج خود رسيد و..سوزان خود را روي زمين پرتاب كرد.
بوومــــــــــب!
ملت به گودالي گود و عجيب كه روي زمين توسط سوزان تشكيل شده بود نگاه كردند.
_ نفر دوم: جيني پتي بت!
جيني به آرامي سوار چرخ و فلك شد. ملت با چشمان گشاد ، به جيني نگاه ميكردند كه سعي داشت به وسيله ي 5 بادكنك خود را روي هوا نگه دارد ، ولي پرنده اي مزاحم به سوراخ كردن بادكنك ها مشغول شد و...
جيني پتي بت هم درست درون همان گودال قبلي افتاد.
گزارشگر با صداي بلند فرياد زد: اوه! ايشون تلاش قابل توجهي داشتند. استفاده از بادكنك ، يك روش مشنگي خوبه! نفر سوم: جنيفر اسميت!
جنيفر با خونسردي كامل سوار چرخ و فلك شد و با يك پرش خود را روي زمين انداخت. او سعي داشت با يك بال مصنوعي خود را روي هوا نگه دارد ، اما ...
_ بامــــــب!
گودالي ديگر در نزديكي گودال قبلي به وجود آمد.
يك نفر از بين جمعيت گفت: اينجوري كه همه ي ساحره هامون ميميرن!
اما گزارشگر نفر چهارم را اعلام كرد: ليندا كروز.
ليندا هم سوار چرخ و فلك شد. بالا و بالاتر...و..بامـــــــــب!
گزارشگر هم كه از اين مرگ و مير دسته جمعي شكه شده بود گفت: و نفر آخر: لونا لاوگود!
با تشويق جمعيت ، لونا سوار چرخ و فلك شد. از آن بالا همه چيز به اندازه ي مورچه ديده ميشد. لونا از بالاي چرخ و فلك خود را پرت كرد و...
ملت با چشمان عجيب و كنجكاو به لونا نگاه كردند كه به وسيله ي چتر نجات پايين مي آمد.
مدتي سكوت برقرار شد. بالاخره ، گزارشگر سكوت را شكست و گفت: لونا لاوگود برنده ي مسابقه شناخته شد. اما لونا؟ چه طوري توانستي طرز كار كردن با اين وسيله ي عجيب رو ياد بگيري؟
لونا با خوشحالي گفت: اوه! خب معلومه! بابام به من ياد ميده. همون طور كه ميدونين اون همه چيز رو ميدونه. اون به من كمك كرد كه طرز كار كردن با اين وسيله كه اسمش هم چتر نجاته رو ياد بگيرم.
مردم با خوشحالي به تشويق لونا پرداختند. گزارشگر گفت: و تو ميدوني كه جايزه ي مسابقه چيه؟
لونا خنديد و گفت: بله. ميدونم. اما اين رو هم ميدونم كه رون ويزلي با هرميون گرنجر خوشبخت خواهد شد. ( لونا اين رو از كجا ميدونست؟) به همين دليل من اين جايزه رو نميپذيرم.
_ پس ازدواج با چه كسي رو دوست داري؟
لونا پس از كمي تفكر و تامل فرياد زد: نويل!
ملت: به به..
در طرفي ديگر ، چند نفر ، با انيفرم هاي مخصوص مشغول در آوردن اجساد دختران از درون گودال هاي تشكيل شده بودند.

خوشبختي به سراغ كسي مي رود كه فرصت انديشه درباره ي بدبختي را ندارد.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خونه دامبلدور..2 شب!

کودک خردسالی به همراه یویوی صورتی جلوی فردی پیر با ریش های سفید بالا و پایین می پرید.فرد پیر که به نظر عصبانی خسته به نظر میرسید با خشونت به بچه خیره شده بود.

-عمو دامبلی،بذار من برم جات دوئل کنم.اونجا شهر بازیه من خیلی خوب اونجا رو میشناسم..تازه شم خیلی اونجا دوست دارم.من شهربازی میخوام.
-برو جوجه..تو به درد دوئل نمیخوری که.برو دهنت هنوز بوی شیر میده.
-عمویی..عمویی.

دامبلدور که طاقتش تموم شده بود،چوب دستیش رو در آورد و با عصبانیت اونو به سمت جیمز برد.جیمز که به صورت در اومده بود و خودش رو مرده می یافت.چشمانش رو بست.اشک درون چشمانش حلقه زده بود و بغض سختی گلوش رو می فشرد.

ناگهان صدای صاعقه بلندی به گوش رسید و بعد از چند لحظه چندین نفر عصبانی از در خونه دامبل میان تو و چوب دستیشون رو به طرف دامبل میگیرن.جلوی این افراد پرسی ویزلی بود که به قیافه مظلوم جیمز خیره شده بود.

-تو داشتی این بچه رو اذیت میکردی.مگه نمیدونی بچه ها آینده مان؟مگه نمیدونی بچه ها انرژی مان؟مگه تو خودت با بچه ها کلاس خصوصی نداری؟

پرسی که از حرف های خودش جو گیر شده بود از جیبش کاغذی در آورد و پرید جلوی دامبل و اونو به طرف صورتش گرفت.

-این نشانه سازمان یونیسفه..احترام بذارید.

-چرا میخندین؟میگم احترام بذارید.
-

پرسی که شک کرده بود کاغذ درون دستشو نگاه کرد و برای چند لحظه سر جاش خشک شد.اون که لیست مواد مورد نیاز خونه بود که زنش بهش داده بود.با خجالت اونو سر جاش گذاشت و آرم یونیسف رو در آورد و نشون داد.

-ببین جیگر..نذار وقت جفتمون تلف بشه.من به تنهایی همه تون رو حریفم.شما برید با هدویگ دوئل کنید سنگین ترین.

از توی اتاق صدای پسر به ظاهر سیفیتی بلند شد و گفت:

-آلبوس جوونم کجایی..بیا دیگه من منتظرتما.

آلبوس که به طور کلی دانش آموز کلاس خصوصی شبشو فراموش کرده بود با دستش ضربه ای به سرش زد و به طرف اتاق رفت.وقتی به در اتاق رسید مکثی کرد،برگشت و گفت:

-جیمز فردا جای من برو دوئل کن تا منو کچل نکردی.کلی وقت منو گرفتی بوقی.

شهربازي ويزاردلند:

جیمز با خوشحالی از اینکه جای دامبل به این دوئل اومده بود تو کل شهر بازی میگشت و به عنوان بازیکن دوئل به صورت رایگان از تمام وسایل و بازی های شهربازی استفاده میکرد و خوش میگذروند.در حالی که به ترن هوایی جادویی خیره شده بود و بسته پاپکرن در دست و دهان داشت به فکر دوئل افتاد.ساعت مچی که روش عکس دیجیمون بود نگاهی انداخت و به سمت محل دوئل رفت.

بعد از چند دقیقه که بالاخره به محل دوئل رسید،تقریبا تمام صندلی تماشاچی ها پر شده بود و در جایگاه پیتر موشی قرار داشت و بهش خیره شده بود.جیمز که همیشه از موش میترسید بسته پاپکرنش رو به زمین انداخت و جیغی زد.ملت که حواسشون به جیمز جمع شده بود با خنده بهش اشاره و مسخرش میکردن.جیمز که از حماقت خودش عصبانی شده بود چوب دستیش رو بیرون کشید و به موش خیره شد.موش در کمال آرامش تبدیل به جادوگری با لباس کهنه و صورتی موش مانند شد.

آغاز دوئل:

ورد های رنگارنگ فضا رو به صورت قشنگی در آورده بودن.اون عده هم که از دوئل حساس بین پیتر و جیمز خبر نداشتن با دیدن این نور ها جذب مسابقه شدن و کم کم تمام صندلی های تماشاگران پر شد و یه عده هم به زور سعی میکردن که مسابقه رو تماشا کنن.

تو میدون مسابقه جیمز پاتر بسیار عصبی و نگران نشون میداد و ورد هایی که میفرستاد اصلا با فکر لازم نبودن و به صورت بچه گانه انتخاب میشدن.پیتر که تقریبا خیالش از حریفش راحت شده و فهمیده بود که با فرد ضعیفی رو به روست سعی کرد که از این استفاده کنه و روحیه حریفش رو ضعیف تر بکنه.

-هه..من نمیدونم چرا دامبل خطر کرد و تو رو جای خودش فرستاد.باید میدونست که تو ضعیف تر از اونی هستی که تو دوئل شرکت کنی.
-نه خیرم..من خیلیم قویم.
-کوشولو تا کلاس چندم خوندی؟ترم سوم هاگوارتز رو گذروندی اومدی با من دوئل کنی جوجه؟برو با یویوت بازی کن باو.

بغض گلوی جیمز رو فرا میگیره.واقعا اشتباه کرده بود که مسابقه مقابل پیتر رو از دامبلدور خواسته بود.حالا اونو ناراحت و نا امید میکرد ولی الان جای فکر و تاسف نبود.الان باید تمام قدرتش رو نشون میداد.

چندین دقیقه از آغاز دوئل گذشته بود و همچنان دوئل کنندگان ورد های مختلفی مثل استيوپفاي،پرتگو،اينسنديو،کريشو،سکتوم سمپرا و خیلی ورد های دیگه رو امتحان میکردن و همین باعث شده بود.خستگی در چشمان جیمز موج میزد ولی پیتر در کمال آرامش و به صورتی که انگار داره تمرین دوئل میکنه و با جیمز دوئل میکرد.جیمز با خستگی فریاد زد:

-موش کثیف چرا تمومش نمیکنی؟چرا داری باهام بازی میکنی؟
-
-تمومش کن دیگه..تو که میتونی به راحتی منو ببری چرا این کارو نمیکنی؟نکنه قدرتشو نداری ترسو..حتما اربابت باید پیشت باشه ترسو؟

این حرف ها رو پیتر تاثیر گذاشت و اونو به شدت عصبی کرد.پیتر با عجله وردی به سمت جیمز فرستاد و جیمز جا خالی داد ولی برای ورد دوم به اندازه کافی سرعت نداشت.ورد سبز رنگ محکم به سینه اش برخورد کرد و بر روی زمین انداختش.

همه دور جیمز حلقه زده بودن و با نگرانی بهش خیره شده بودن ولی جیمز فقط به یه چیز فکر میکرد.به اینکه چجوری باید به دامبلدور قضیه باختشو بگه.

پیام زده شده در: ۷:۳۳ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
مسابقه دوئل بین پیتر و آلبوس!

کنون رزم پیتر و آلبوس شنو دگر ها شنیدستی این هم شنو

یکی داستانیست پر آب چشم تن بوقیان را بیارد به خشم

عصر روز سه شنبه،بلیتی برای وسایل شهربازی ویزاردلند فروخته نشد.بلکه تمامی بلیت های فروخته شده،مربوط به مسابقه دوئل بین پیتر و آلبوس بود.قرار بود مسابقه در پیست اسکی شهربازی ،جایی بسیار بزرگ که تورهایی دورتادور آن را فرا گرفته بود، انجام شود.اما این بار نه پیتر و نه آلبوس نگران بازی نبودند.

فلش بک به دو روز پیش!

آلبوس در دفترش،با یکی از دانش آموزان خود در حال برگزاری کلاس خصوصی بود که جغدی از پنجره وارد دفتر شد.نامه ای از چنگال خود رها کرد و به بیرون پرواز کرد.دامبلدور دست از تدریس برداشت.نامه را باز کرد و خط خرچنگ قورباغه ای پیتر در برابر چشمان آلبوس قرار گرفت:

نقل قول:
آلبوس عزیز!

چرا این همه خونریزی؟چرا باید این همه کدورت در بین ما وجود داشته باشه؟به نظرت بهتر نیست دست از دوئل بکشیم؟من همیشه مایل به شرکت در کلاس های تو بودم. اما سعادتش پیش نیومده!نظر من اینه که جانشین های خودمونو بفرستیم واسه دوئل و تو واسه من کلاس خصوصی بذاری؟منتظرت جوابت هستم!

قربانت!پیتر!

آلبوس کاغذ را برگرداند تا جواب خود را در پشت آن بنویسد.بهتر از این نمی شد!پیتر پتی گرو!دانش آموزی که دامبلدور سال ها به یاد او به خواب می رفت و به یاداو از خواب بیدار می شد و به حمام می رفت

نقل قول:
پیتر عزیز!

با کمال میل پیشنهادتو قبول می کنم من تعجبم که چرا زودتر این پیشنهاد رو ندادی! پس وعده ما شد سه شنبه عصر در شهر بازی ویزاردلند.

مشتاقانه منتظرتم!بدرود تا روز موعود!

قربانت!آلبوس جونی!

پایان فلش بک

و حالا زمان دوئل فرا رسیده بودیتر در یک طرف زمین و آلبوس در طرف دیگر با پوزخند به جانشینان خود نگاه می کردند.

پیتر:

-ببین توحید جان!خودت که می دونی من اصلا توان دوئل رو ندارم.دو سه روزه این دست آهنی من درد می کنه.خودت برو تو میدون ببینم چند مرده حلاجی!؟
-من هرمیون را خیلی دوست می دارم

- منم تورو خیلی دوست می دارم!

آلبوس در طرف دیگر زمین مدام گلگومات را نصیحت می کرد:

-پسرم!ای فرزند خلف!من دیگه پیر شدم.باید زودتر از دنیای دوئل خداحافظی کنم.خودت باید سیره پدرتو ادامه بدی.امروز روز خودنمایی تو هستش.امید من به توئه!

-پدر باشه!من دوست داشت دوئل خیلی!

سوت بازی زده شد و طرفین دوئل وارد زمین شدند.فریاد تعجب تماشاگران به گوش رسید.آخر آن دو پیتر و آلبوس نبودند.بلکه جانشینان آن ها بودند.پیتر و آلبوس به دور از همه این دغدغه ها،کمی دورتر از جمعیت یکدیگر را در آغوش گرفتند.آلبوس ترجیح داد کمی در این حالت بمانند.پس از مدتی طولانی از یکدیگر جدا شدند.

-خوب آلبوس جان! کجا کلاسو برگزار کنیم؟

-روی تاب خوب نیست؟اون جا کیفشم بیشتره! همین جلو عقب می ریم.راندومان یادگیریم بیشتره!

-نه باب!اون جا سر من گیچ می ره. تونل وحشت خوب نیست؟

-خودت می دونی که من پیرمرد قلبم ناراحته!دیگه همین مونده چندتا جن هم بیان منو پخ کنن! هووووم؟ نظرت در مورد اون جا چیه؟

و با دست خود یکی از کابین های بالایی یک چرخ و فلک را نشان داد.گویا بهتر از آن جایی پیدا نمی شد.پس هر دو به اتفاق هم به آن جا آپارت کردند.

ربع ساعت بعد!

-خوبه!آها!آفرین!آخ!یه بار دیگه! تحمل کن این مبحث هم تموم می شه. می تونی چشم بسته یاد بگیری!

پیتر دیگر رمقی برایش نمانده بود.مبحث سنگینی در حال یادگیری بود که هر لحظه عمق مطلب بیشتر می شد. از روی ناچاری صداهای غیر آسلامی از خود بروز می داد.کابین به طور مداوم تکان می خورد.گویا فعالیت علمی فوق العاده زیادی در کابین داشتند.هیچ یک از آن دو از اتفاقاتی که در دوئل بین توحید و گلگومات افتاده بود،خبر نداشتند.فقط گهگاهی صدای فریاد بلند مردم شنیده می شد.طولی نکشید که کلاس دامبل و پیتر تمام شد.پیتر به خاطر عمق مطلب(!!!) نمی توانست راه برود. سوار بر دوش دامبلدور در حالی که لیوان شیرموزی را از دست او می گرفت و می نوشید.ظاهرا شیرموز فاسد بود.زیرا بسیار چسبناک بود و نوشیدن آن مشکل بود.

-دامبل جان تاریخ تولید این شیرموزه کیه؟

-امروز!

به نزدیکی پیست اسکی رسیدند.کمی طول کشید تا بفهمند تماشاچیان به داخل زمین دوئل سرازیر شده اند.کمی جلوتر رفتند.صحنه روبرویشان به قدری خنده دار بود که پیتر از قهقهه زیاد تعادل خود را از دست داد و محکم بر روی زمین افتاد.

توحید و گلو به همراه تد و چارلی و تماشاچیان در حال تخمه شکستن بودند.گلگومات شماره هرمیون را پیدا کرده بود و به توحید داده بود.او نیز هم اکنون با هرمیون در حال صحبت کردن بود.همه تماشاچیان او را دوست می داشتند و منتظر بودند با او صحبت کنند!

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
خواندن این پست برای افراد زیر 18سال و بیماران قبلی به هیچ وجه توصیه نمی شود !!!
---------------------

-- فلش بک ، شونصد سال قبل --

یکی بود یکی نبود ، یه قصر خیلی باشکوهی بود که یه شاهزاده خیلی خوشتیپ و خوش هیکل و باحال و اینا توش زندگی میکرد .

امشب توی اون قصر ، شاهزاده جلوی یه داف خیلی داف با پوششی خیلی نامناسب ، نشسته و شدیدا خوش حال هست که تو اون قصر بزرگ با اون دافه تنها هست و هیچکس هم نیست که مزاحمش بشه!!

شاهزاده : با من ازدواج میکنی آیا ؟
داف : باید اول امتحانت کنم ، ببینم آیا تو واقعا عاشق منی یا منو به خاطر زیبایی خفنم دوست داری . آماده ای برای امتحان ؟
شاهزاده : جیگرتو عزیزم !!!

در همین لحظه سرتاپای دختره آتیش میگیره و بعد به پیرزنی ارزشی و زشت و خز تبدیل میشه .

شاهزاده : بوق تو روحت ! پس تو میخواستی خودتو به من بندازی ها ؟ میخواستی منو گول بزنی ؟ بوقی !

پیرزن یه حرکت دستی انجام میده و شاهزاده به قورباغه تبدیل میشه !!!

پیرزن : تو قلب منو شکستی تره ور! قلب یه پریزاد رو شکستی ! تو عمر جاودان خواهی داشت و تا ابد به شکل یک قورباغه باقی خواهی ماند ! مگر این که بتونی من یا یکی از نسل من رو به وسلیه جادو بکشی ، که عمرا با این اندامت نمیتونی !

پیرزن اینا رو میگه و از قصر میره بیرون و شاهزاده تره ور رو که حالا تا ابد باید به شکل یه قورباغه باقی میموند رو تنها میذاره .
-- پایان فلش بک --

تالار ریونکلا
تره ور که به تازگی وارد تالار ریون شده ، گابریل رو میبینه که کنار شومینه نشسته و در همون لحظه شدیدا به گابریل علاقه شدید قلبی پیدا میکنه .
تره ور میپره و خودشو میندازه تو بغل گابر ، گابر کمی دلخور میشه و تره ور رو پرت میکنه یه گوشه .

گابر : اه اه ! من یه پریزادم ، من به قورباغه ها پا نمیدم !
تره ور با خودش : پریزاد ؟ شونصد سال قبل همون پیرزنه هم پریزاد بود ، راه انسان شدن من کشتن یکی از نسل اونه ، یعنی ممکنه گابر یکی از نسل اون باشه ؟ یعنی میشه من آدم بشم دوباره ؟

تره ور که شدیدا امیدوار میشه میپره میره کافی نت هاگوارتز ، چند تا سرچ میکنه و آمار گابریل رو درمیاره و میفهمه که این نسل همون پیرزنه س !

تره ور : من میتونم دوباره به یه شاهزاده خیلی جیگر تبدیل بشم ! ... هوم ... اما چه طوری ، من که قدم از یه چوبدستی کوتاه تره ، چطوری برم گابر رو بکشم ؟ هوووم... باید به یه آدم خیلی قوی و خر زور باید بگم بیاد گابریل رو حسابی له و لورده کنه ، بعد من بکشمش

کلبه هاگرید !
هاگرید : عمرا ! من هروئین جا به جا کردم ، کلی آدم رو از مرز رد کردم ، پنج بار کل گرینگوتزو خالی کردم ، شونصد بار به خاطر فساد اخلاقی زندان رفتم ، کلی پسر واسه آلبوس جور کردم ولی آدم نکشتم ! این کار غیر اخلاقی رو نخواه از من !

تره ور درحالی که به فنگ نگاه میکرد و از این سگ سیفیت خیلی خوشش اومده بود میگه : تو قرار نیست بکشیش ! فقط تا حد مرگ کتکش میزنی وبعد میدیش به من ، من میکشمش ، پول خیلی خوبی هم میدم !

تره ور دسته چکشو میاره بیرون و بعد یه چک با یه مبلغ خیلی خیلی خفن میده دست هاگرید .

هاگرید : هه...ایول ! کی هست حالا ؟ بگو خودم خفش میکنم !!!

تره ور عکس گابریل رو میده به هاگرید و میگه : این یارو فردا ساعت پنج میره شهربازی ویزاردلند ، میدونی که کجاست ؟
هاگرید : آره باب ، نصف پسرای سیفیت میفیتو برای آلبوس از اون جا جور کردم !!
تره ور : گابریل ساعت پنج میره اونجا ، نباید بکشیش، تو فقط اونو له و لوردش کن و بیارش برای من .
هاگرید : با چی برم سراغش ؟ بیل ؟ کلنگ ؟ کلت ؟ چاقو ؟ پنجه بوکس ؟ مشت ؟ قفل فرمون ؟ زنجیر چرخ ؟ هوم ؟
تره ور : با هرچی عشقت کشید ! بقیه پول رو هم بعد از به بوق دادن طرف میگیری .
هاگرید :

شهربازی ویزاردلند ، ساعت 5 بعد از ظهر
شهربازی خیلی شلوغ بود ، همه پدر مادرا دست بچه های سیفیتشونو گرفته بودن و آورده بودن شهربازی تا آخر هفته رو با خوشحالبازی بگذرونن ، صدای جیغ های مشکوکی از این ور و اون شهربازی به گوش می رسید !!! ( ته ایهام بود این جمله .)

هاگرید با کت شلوار و کراوات و عینک آفتابی جلوی در شهربازی واستاده و تمام رفت و آمدا رو داره کنترل میکنه ، تره ور هم یه گوشه داره میچرخه واسه خودش و منتظر گابریله .
در همین لحظه گابریل وارد شهربازی میشه .
هاگرید میره جلو و تنه خیلی محسوس و خفی به گابریل میزنه و گابریل پخش میشه رو زمین .
هاگرید چتر صورتی یا همون چوبدستیش رو ازجیبش میاره بیرون و میکنه تو حلق گابریل !!

گابریل : خخه...

هاگرید چوبدستیش رو از حلق گابریل میاره بیرون و اولین وردی رو که یادش میاد به زبون میاره : اکسپلیارموس !!!
گابر جاخالی میده و از جا بلند میشه ، طلسم هاگرید به زمین برخورد میکنه .

ملت حاضر در شهربازی درحالی که پشمک و غیره میخورن دارن هاگرید و گابریل رو نگاه میکنن و این دو رو ترغیب میکنن به جر دادن همدیگه .

گابریل چوبدستشو به سمت هاگرید میگیره و میگه : ایمپدیمنتا !

طلسم به هاگرید میخوره اما به دلیل این که هاگرید ننش غول بوده و الان خیلی خفنه و اینا ، طلسم هیچ تاثیری روش نداره .

هاگرید : یوهاهاهاهاهاها ! هیچ کاری نمیتونی بکنی !

هاگرید به سمت گابریل میاد .

گابریل : نه ! جلو نیا ! کروشیو ! استیوپفای ! اکسپلیارموس ! لوموس !!

هیچکدوم ازطلسم ها روی هاگرید اثر ندارن . هاگرید همچنان مثل برادران زامبی به سمت گابریل میاد !!

هاگرید : پتریفیکوس توتالوس !

گابریل کنار میپره و بازم یه طلسم به سمت هاگرید میفرسته ولی همچنان طلسم ها روی هاگرید هیچ اثری ندارن .

هاگرید : یوهاهاهاهاهاها ! من ننم غول بوده ! خون غولی در رگ من جاریست ! بهع !
گابریل : جــــــــــــــیــــــــــــــــغ ! نه جلو نیا !

هاگرید گردن گابر رو میگیره و میارتش بالا ، یه مته برقی از جیبش درمیاره و میذاره رو کله گابر و جمجمشو سوراخ میکنه !!! (جدیدا زدم تو خط رول پلینگ ترسناک !)

گابریل چوبدستیشو میگیره به سمت چشم هاگرید و میگه : ایمپدیمنتا !

چشم راست هاگرید منفجر میشه . ( نکته : مثل اژدها که چشمش خیلی حساسه نسبت به جادو هاگرید هم چشمش حساسه ، اسفندیار هم خیلی خفن بود و فقط چشماش بوقی بود .)

هاگرید : اوخ چشمم ! من دیگه چشم راست ندارم ! شت !

گابریل که نقطه ضعف هاگرید رو فهمیده خیلی خوشحال شد و رفت تا هاگرید رو به بوق بده .

گابریل : از جون من چی میخوای ؟
هاگرید : اونش به تو مربوط نیست بوقی !

هاگرید یه لگد میزنه تو شکم گابر و گابر شونصد متر اون ورتر پرت میشه .

هاگرید یه نگاه میکنه به چرخ وفلک شونصد متری شهربازی که کنارشه و بعد چرخ وفلک رو کامل از جا در میاره و پرت میکنه طرف گابر !!!

بوم !

چرخ و فلک به اون عظمت میفته رو گابریل و اونو کاملا له میکنه .

گابریل : خخه... ( هنوز اندک جانی در بدن دارد !!!)

ملت حاضر در شهربازی از دیدن این صحنه های مهیج خیلی خوش حالن و شدیدا هاگریدو تشویق میکن .
هاگرید تحت تاثیر قرار میگیره و میره جلو ، با یه دست چرخ رو بلند میکنه و با دست دیگش گابریل رو که استخوناش کاملا خرد شده و خونی مالیه رو از اون زیر درمیاره .
ملت همچنان در حال تشویق هاگرید هستن ، هاگرید هم برای این که ملت حال کنن ، دست راست گابریل رو میکنه از بدنش .

ملت :

گابریل که چوب دستیش دو نیم شده ، با دست چپش میکنه تو جیب هاگرید و چوبدستی هاگرید رو ورمیداره و میاد که هاگرید رو بکشه که هاگرید دست راست گابریل رو هم از جا درمیاره.
هاگرید :

هاگرید گابریل رو بلند میکنه و میبره پیش تره ور ، که کنار در ورودی شهربازی انتظار میکشه .

گابریل درحالی که کاملا به بوق رفته ، توسط هاگرید جلوی تره ور ، روی زمین گذاشته میشه .
تره ور چوبدستیشو درمیاره و به سمت گابریل نشونه میگیره .
تره ور : اگه تو به دست من از بین بری ، طلسم از بین میره ! هرهرکرکر!

تره ور میاد ورد خفن آواداکداورا رو بگه یهو گابریل خیلی خوش حال و خندون بلند میشه و دو تا دست تازه هم از کتفش رشد میکنه !!!

تره ور :
گابریل : هرهر کرکر ! من رمز جون پر کن رو زدم ! جونم دوباره پر شده حالا !!!
تره ور : ای بوقی !

هاگرید میاد از از پشت یه مشت میزنه تو گردن گابریل و گابر فلج میشه !

تره ور : آواداکداورا !

نور سبزرنگی تراوش میکنه و گابریل رو در برمیگیره .
گابریل میمیره !

در همین لحظه نوری از تره ور فوران میکنه ، با کشتن گابر ، طلسم هم شکسته میشه و لحظه ای بعد ، تره ور بعد از شونصد سال دوباره به شاهزاده خفن و جیگری تبدیل میشه !!!

ساحره های موجود در شهربازی :
تره ور :

ویرایش شده توسط تره ور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۵ ۱۴:۱۱:۰۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
چند ساعت قبل از مسابقه، شب

- مگه میخوای با آلبوس دامبلدور دوئل کنی که جانشین میخوای ؟

چهره ی نگران گابریل در هم رفت. او و پسر قد بلند و لاغری در یک اتاقک خیلی درب و داغون ایستاده بودند. اتاقک تقریبا تاریک بود و یک تخت و یک میز کار کوچک تنها اساسیه ی اتاق بودند. عجیب بود که اتاق بدون هیچ پنجره ای باز هم روشن است! شاید دلیلش نور ماهی بود که از روزنه های باز چوبهای تشکیل دهنده ی دیوار اتاقک به داخل میتابید.

گابر : بالاخره بگو ببینم میخوای جانشین من باشی یا نه؟ تصویر کوچک شده
بارتی : اگه صدمه ببینم چی ؟
گابر : باو اصلا شاید لازم نشه تو بازی کنی! آقا جوون اگه میای بگو آره اگه نمیای بگو نه !
بارتی : باشه! میام.

شهربازی ویزاردلند

- خانوم های کوچیک و آقایان کوچک ! همین اینک (!) توجه شما رو به دوئل امشب جلب میکنم ! این دوئل به افتخار پدر مادر های شما ترتیب داده شده و شما باید تمام مدت مثل کور ها دستتون رو بذارید روی چشماتون و گوشاتونم مدتی بسته نگه دارید ! دوئل امشب واقعا PG18 هست!

ملت: تصویر کوچک شده

همه با تعجب به مسئول دوئل خیره میشوند. پسر جوانی با موهای بور بود. شهربازی ویزاردلند زمین بزرگی بود که به هکتار میرسید. زیر چرخ و فلک عظیمی یک سن بلند و طویل ساخته بودند که فرشینه ی قرمز رنگی داشت و روی آن علامت های چوبدستی های قهوه ای رنگ به چشم میخورد.

فضای شهربازی شلوغ بود و صدای جیغ های بچه ها که سوار غاز های پرنده شده بودند بعد از مدتی آزار دهنده میشد. همه ی خانواده های جادویی به همراه بچه هایشان که اکثرا پشمک در دست داشتند، به سوی چرخ و فلک ِ بدون واگون می آمدند.

این چرخ و فلک دستگهای مثل چرخ و فلک های مشنگی بود و تنها جنبه ی جادویی آن وجود تسترال ها بود! هیچ یک از کودکان در آن سن ، یا حداقل بیشتر آنها نمی توانستند تسترال هارا ببینند و پرواز و گردش روی هیچ چیز هیجان بالایی را به وجود می آورد!

- خانوم ها ، آقایان ! این شما و این برنامه ی ما برای شما ! تصویر کوچک شده ( نکته: این شکلکه مثلا داره اشاره میکنه به دو تا طرف! )

تد ریموس لوپین از روی سکو پایین پرید. بارتی کراوچ که ردای بلند و سیاهی به تن کرده بود به روی سکو خزید و از آن سو نویل لانگ باتم همین کار را کرد. او نیز یک ردای قرمز پوشیده بود.

- نویل ! نویل ! نویل ! نویل ! تصویر کوچک شده
مادر بزرگ نویل شروع به تشویق کرد و سپس به خاطر شنیدن انعکاس بس ضایع دست هایش ساکت شد.

بارتی و نویل هر دو شروع به فحش دادن به هم کردند.
- بووق!
بارتی : مرتیکه فل.. فل.. ِ ! سانسور شد به شدت!
نویل : هَو! ( کپی رایت بای بیژن سه در چهار!) خیلی بی ادبی! اصلا الان میام .. بوق بوق !

تد به وسط زمین میپره.
- پروتگو!
دیوار دفاعی ایجاد شده بین بارتی و نویل هر دو را متوقف کرد. جمعیت که هنوز دوئل شروع نشده خوشحال شده بودند که این همه فحش چیز دار را یک جا شنیده اند شروع به تشویق تد کردند. سکو خالی شده بود و لحظه ای بعد دوئل نفس گیر شروع میشد.

نیمه ی اول دوئل !

گابریل روی سکو خودش رو روی زمین انداخت.
- اکسپلیارموس !
- آوداکداورا !
- پروتگو !

تره ور به عقب پرتاب شد.
- استیوپفای!
طلسم از میان پاهای باز تره ور گذشت و خطا رفت!

Half Time

بارتی کنار صندلی ایستاده بود و با حوله سر و صورت گابریل را پاک میکرد که خیس عرق شده بود ! ( عجب..! ) گابریل روی صندلی ولو بود و به سختی نفس میکشید.

- بابا نشونه گرفتن یه وزغ کار چندان راحتی نیست! من اصلا نمیبینمش! تصویر کوچک شده
- خوبه سکو سبز نیست، راست میگی.. منم اون رو نمی بینم!

نیمه ی دوم

- باسلام! فعلا هیچ کدوم از این افراد موفق نشده کاری بکنه و دیگری رو طلسم کنه! حالا ..

گابریل چوبدستی اش را بالا برد، با یک حرکت سریع آن را به سوی تره ور اشاره رفت که وردی پیچیده ادا میکرد :

- جلی لگز جینکس !

تره ور که کلا سر تا پایش پا حساب میشد ! شروع به لرزیدن و رقصیدن کرد. همه ی تماشاچیان شروع به دست زدن کردند و گاریل با خوشحالی رو سرور سرش را بلند کرد.. قبل از اینکه نگاهش به تماشاچیان بیفتد نگاهش به ماه افتاد .. قرص کامل ماه .. و سپس با وحشت به جایگاه تد نگاه کرد! تد با خوشحالی مشغول گزارش کردن بود! خودش نمی دانست..

گابریل با ساعتش نگاهی انداخت! هنوز نیمه شب نشده بود و فقط بیست دقیقه وقت داشتند تا دوئل را تمام کنند و تد را به محلی آرام ببرند! وگرنه او گرگینه شده بود و این یعنی فاجعه!

- لوکوموتورمورتیس !
تره ور ورد پا قفل را خوانده بود که از خوششانسی گابریل از کنارش گذشت. تره ور دیگر ساکت شده بود و حرکتی نمیکرد.
- دنساگو !

برای بار دوم طلسم گابریل به تره ور خورد. دندان های تره ور شروع به بزرگ شدن کردند. ابتدا شبیه دو استخوان سفید شده بود، چرا که دندانهایش از بدنش بزرگ تر بودند. دندان هایش در سکو فرو رفتند و بدن تره ور به هوا بلند شد. فریاد خنده ی تماشاگران بلند شد.

- اکپلیارموس!

چوبدستی تره ور به دست گابریل افتاد و سپس تد به وسط زمین پرید. با خوشحال دست گابریل را به نشان پیروزی بلند کرد و ناگهان، گابریل با وحشت مشاهده کرد که عقربه ی ثانیه شمار از دوازده گذشت و دو عقربه ی یکی شده روی عدد دوازده کمی تکان خوردند. دستش هنوز در دست تد بود..

تره ور به کمک نویل از سکو خلاص شد و دندان هایش با یک ورد از رشد کردن ایستاد اما داخل نرفت این یک معجون میخواست که نویل بلد نبود!

- نــــــــــه!

صدای جیغ بلند گابریل بود. دست تد در دستش لرزید.. موهایش در پوست سرش فرو رفتند و لباس هایش پاره شدند. پوزه در آورد و سپس دیگر تد نبود .. حالا، تبدیل به یک گرگینه ی وحشی شده بود.. دست گابریل همچنان در دستش بود.

- ول کن دستو مردک1

گابریل نمیخواست به تد صدمه بزند! نمیتوانست .. اما باید این کار را میکرد!

- بتریفیکاس توتالاس ! ( الان چقدر صدمه زد!! )

تد خشک شد. تد نه، گرگینه.. گابریل دستش را از دست او خلاص کرد و در حالی که از چشمان قرمز گرگینه فرار میکرد خودش را در آغوش بارتی انداخت که تمام مدت ایستاده بود و فریاد میکشید و گابریل را به فرار دعوت میکرد .. مردم پراکنده شده بودند.. گرگینه ی خشک شده، روی سکوی دوئل ایستاده بود!

طعم شیرین پیروزی را برای لحظه ای حس نکرد! شیرین مثله آبنبات! اما مهم این بود که برده بود!

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
آرتور با تعجب به دختر مو قرمز که وحشتزده اشک می ریخت نگاه کرد و رو به مالی پرسید:«این چش شده؟»
مالی کمی فکر کرد و بعد در حالیکه سعی می کرد چهره اش طبیعی باشد چیزی را در گوش آرتور زمزمه کرد.

آرتور خندید بارضایت به سمت باجه بلیت فروشی رفت و همانطور که سه سکه ی 5 ناتی را از جیبش بیرون می آورد رو به جن گفت:«3 تا بلیت لطفاً»
مالی دستی به موهای دخترک کشید و گفت:« نیازی به گریه نیست برای همه پیش می یاد. 8 سال پیش اولین باری که پدرو مادرم منو به شهر بازی رسوندن من فراموش کردم ازشون پول بگیرم و همین آرتور بود که پول بلیتمو حساب کرد. حالا لازم نیست غصه بخوری. بعداً می تونی 5 نات رو برگردونی! بیا بریم تو»

لیلی که از تعجب و ترس زبانش بند آمده بود بی اراده همراه با دختر و پسر جوان وارد شهربازی شد.
آرتور عینکش را روی دماغ کک مکی اش جابجا کرد و گفت:« قیافه ت آشنا به نظر نمی رسه. توی کدوم گروه هاگوارتزی؟البته من سال اولی ها رو درست نمی شناسم»

لیلی آب دهانش را به سختی قورت داد. به یاد حرفهایی که از سوروس اسنیپ شنیده بود افتاد. هاگوارتز؟! با خود زمزمه کرد:« یعنی شما...»
اما مالی میان حرفش پریدو گفت:« اوه آرتور! کاملاً معلومه که اون هنوز به مدرسه نیومده! فکر نمی کنم بیشتر از 8 سالت باشه درسته؟»
لیلی با صدای خفه ای جواب داد:«7 سال»
مالی خندید و گفت:« اوه! فکر کنم حسابی برای رسیدن نامه ی هاگوارتز هیجان زده باشی! راستی پدر و مادرت کجان؟ توی سن تو عجیبه که اجازه بدن تنهایی به همچین جایی بیای»

آرتور غرغر کنان گفت:« چقد سخت می گیری مالی.نمی تونی بفهمی این بچه ترسیده؟ خب چطوره یه کم بیشتر با هم آشنا شیم! من آرتور ویزلی هستم خانم کوچولو و این هم نامزدم مالی. ما دانش آموزای سال هفتم هاگوارتزیم و امسال فارق التحصیل می شیم»
لیلی که از روبه رو شدن با یک جادوگر و ساحره ی واقعی هیجان زده شده بود زیر لب گفت:« پس سوروس راست می گفت...»
مالی با تعجب به لیلی نگاه کرد و گفت:« تو نمی خوای خودتو معرفی کنی؟»

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۲ ۱۸:۳۴:۴۸
ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۲ ۱۸:۴۲:۳۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.