هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ شنبه ۶ مهر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

راجع به مراحل عضویت در محفل به نظرم روش قبلی خیلی بهتر بود. اون روشی که من و ایگور برای عضوگیری گذاشتیم (البته ایده اولیه مال خودش بود!) به مراتب جدیدتر و کامل تر از این بود. چنین نحوه عضوگیری با یک رول تکی اصلا خوب نیست و خیلی وقته دیگه توی سایت جایی نداره. دلیل نمیشه برای راحتی کار خودمون یا هر دلیل دیگه مثل سابق عمل کنیم. به شخصه نحوه عضوگیری قبلی ایگور رو خیلی خیلی ایده آل تر و کامل تر از این میدونم. تغییرات خیلی خوبه ولی زمانی که در جهت پیشرفت باشه نه پسرفت!

در هر صورت این نظر من بود اگر به عنوان یک عضو عادی ارزشی داره... تصمیم نهایی با سران عزیز محفله!

با درود بر عشق!
هممم به نظر من روش فعلی بهتر باشه! در صورتی که پیام شخصی بود،اعضایی که درخواست می دادن با بی حالی مشغول انجام ماموریت محوله میشدن ولی در این صورت ابتدا با یک پست ، آمادگی و قدرت خودشون رو نشون میدن و با ماموریتی که بهشون محول میشه و جزو ماموریت های رسمی محفل ققنوس هم هست ، آمادگی خودشون رو برای خدمت به محفل ثابت میکنند!
با احترام!

از استرجس پادمور عزیز هم میخوام زیر همین ویرایش ، نظر خودش رو اعلام بکنه!

سلام بر آسپ
شما درست میگی ولی من اون مراحل عضو گیری ایگور رو تغییر ندادم فقط جاشو عوض کردم به این صورت که شما میومدین وقتی کسی پست میزد پیام شخصی میزدین بهش که بره فلان جا پست بزنه و بعد دسترسی محفل رو بگیره ! ما اینجا دسترسی محفل رو میدیم عضو محفل میشه شخص ولی باید توی اولین ماموریت حتما شرکت کنه !
چون ما اعضا رو برای ماموریت ها به طور حتم نیاز داریم ! کسی که عضو میشه در واقع خودشو برای پست زدن در ماموریت ها کاندید کرده !
ممنون از آسپ عزیز ...

ممنون از توضیح کاملتون

ولی الان یک سوال برام پیش اومد. اگر یک نفر یک رول خوب بزنه و به عضویت ارتش سفید در بیاد و دسترسی خانه گریمولد بهش داده بشه ولی توی اولین ماموریت شرکت نکنه چی؟ یا مثلا یک ماه محفل ماموریت نداشته باشه؟! طبق چیزی که گفتید اگر توی ماموریت اول شرکت نکنه و شایستگی هاش رو اثبات نکنه باید دسترسیش از محفل گرفته بشه چون در غیر اینصورت این روشی که شما میگید ارزشی نداره. حالا مثلا توی اولین ماموریت شرکت نکرده اخراج شده از محفل... این درسته که به مدت یک هفته یا ده روز به انجمن خانه گریمولد دسترسی کامل داشته باشه بعد دسترسیش گرفته بشه؟! اینجوری ضربه زیادی به محفل ققنوس زده میشه. دیگه محفل ققنوس نیست میشه ایستگاه ققنوس!

زمانی دسترسی به یک نفر داده میشه که عضویتش در محفل "قطعی" شده باشه نه اینکه بهش دسترسی داده بشه و موظف باشه توی اولین ماموریت شرکت کنه بعد تازه به عضویت ثابت محفل در میاد. اگر هم اینطوری که گفتم نباشه و چه توی اولین ماموریت شرکت کنه چه نکنه دیگه عضو محفل میمونه و دسترسی داره یعنی اینکه قسمت اول روش عضوگیری ایگور که پیام شخصی و ماموریت بود کاملا حذف شده!

امیدوارم منظورم رو کامل رسونده باشم. از حرف های شما اینجور برداشت کردم که کسی که بهش دسترسی گریمولد داده میشه و به عضویت ارتش سفید در میاد عضویتش بیشتر به صورت تعلیقیه! یعنی اگر در اولین ماموریت شرکت کرد که دیگه عضو ثابته و میمونه و اگر نکرد که اخراج میشه. اگر اخراج نشه همونطور که گفتم مثل اینه که مرحله اول عضوگیری ایگور حذف شده چون ما زمانی به یک نفر دسترسی گریمولد رو میدادیم که ماموریت رو خوب و کامل انجام داده باشه!

همممم !
خب ببین آسپ عزیز ، اگر یک محفلی تازه وارد ، وارد خونه گریمولد بشه و بهش دسترسی رو بدن :

1. سعی میشه که افرادی رو که از ارتش سیاه احیاناً بخوان به محفل بیان شرایط متفاوتی داشته باشه!

2.خونه گریمولد همون طور که خودت هم در جریان هستی آنچنان چیز خاصی نداره که بخواد اصولاً کسی جاسوسی بکنه!

3. محفل اعضایی رو نیاز داره که در همه ماموریت ها حداقل یکی دو تا پست بزنه عضو مربوطه! در صورتی که اعضای قبلی در ماموریت های گذشته فعالیت آنچنانی از خودشون نشون ندادن! به نظر من این شرکت در ماموریت برای عضو شدن رسمی محفل ققنوس ، میتونه یک فیــلتر باشه تا افرادی رو که میخوان در جرگه محفل باشن و در همه ماموریت ها شرکت کنن و افرادی که مایل به شرکت در ماموریت ها نیستن رو جدا بکنه!

با احترام.
پ.ن : نظر استر عزیز رو هم دوباره جویا میشیم در همین تاپیک و در همین پست!
پ.ن 2 : استر کم ویرایش کن سفید نشه صفحه!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۶ ۲۳:۱۰:۰۳
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۷ ۷:۴۳:۳۲
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۷ ۱۴:۴۹:۲۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۷ ۱۵:۲۱:۳۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۷ ۱۵:۲۲:۳۵

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
آسپ عزيز، نظارت بيشتري روي دامبل و خانوده داشته باش.
پستهاي آخري مخصوصا گابريل خيلي ناجوره.

مرسي

پست های بیناموسی؟ یکی باید رو خود من نظارت داشته باشه!

ممنون آنیت عزیز! حتما بهشون اطلاع میدم و رسیدگی میشه!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
آسپ عزيز، نظارت بيشتري روي دامبل و خانوده داشته باش.
پستهاي آخري مخصوصا گابريل خيلي ناجوره.

مرسي

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
الیواندر عزیز شما طبق این پست به علت عدم فعالیت از محفل ققنوس اخراج شدید!

ارتش دامبلدور و محفل ققنوس هم دیگه هیچ ارتباطی با هم ندارند! برای عضویت مجدد در محفل باید در تاپیک اعضای محفل از جلو نظام پست بزنید! درخواست شما بررسی و در صورت تایید وارد محفل ققنوس میشید! (به علت اینکه قبلا اخراج شدید این دفعه سخت گیری بیشتری برای درخواست عضویت شما میشه.)

موفق باشید!

پیام زده شده در: ۸:۳۸ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
ناظرین محترم من یه سوال داشتم.
من در زمان های قدیم در تاپیک اعضای محفل از جلو نظام پستی زدم و به عضویت محفل در اومدم. بعد از مدتی سران تصمیم گرفتند که اعضای تازه وارد رو به الف دال انتقال دهند تا پس از رسیدن به حد معینی امتیاز به محفل بازگردند. حالا من می خوام بدونم هنوز اون قانون هست؟
یا می تونم در تاپیک اعضای محفل از جلو نظام پست بزنم و به عضویت محفل در بیام؟

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
السلام علیکم و رحمة الدامبلدور

آقا درست به ما نفهموندید که من باید برم با مدیران کمک صحبت یا اینکه دوباره برم پست بزنم ؟
ولی خداییش دمت لرد گرم ، با اون کچلیش قلبش مثل دریاس .
ممنون

برای عضویت در محفل در تاپیک اعضای محفل از جلونظام پست بزنید!
موفق باشی!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۴ ۱۴:۵۴:۲۰

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
خب شاید صحیح نباشه دخالت کنم اما بلیز زابینی و بارتی کرواچ از ایفای نقش اخراج شدند اما پس از عضویت دوباره دسترسی مرگخواری به ایشان داده شد پس فکر میکنم صحیح آن باشد که به جناب هوگو ویزلی نیز دسترسی محفل تعلق بگیرد

اولا که اگر یه گروهی کاری انجام داد دلیل نمیشه ما هم انجام بدیم..شاید لرد از این کار اهدافی داشته باشه ولی از نظر ما کسی که از ایفای نقش اخراج میشه باید دوباره پست عضویت بزنه!

همونطور که قوانین اینطوره که دوباره تو بازی با کلمات و کارگاه شرکت کنه و تایید بشه!

در واقع تعریف اخراج از ایفای نقش اینه که شخص یه عضو تازه وارد حساب میشه و باید تمام مراحل رو دوباره بگذرونه!

در ضمن فکر میکنم که اون دسترسی توسط مدیران داده شد و این اشتباه اونها بوده!

موفق باشید!

امیدوارم حمل بر سنگ‌اندازی و پیچوندن و این چیزا نشه.

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۳ ۲۱:۲۹:۰۵

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۷

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
خب شاید صحیح نباشه دخالت کنم اما بلیز زابینی و بارتی کرواچ از ایفای نقش اخراج شدند
اما پس از عضویت دوباره دسترسی مرگخواری به ایشان داده شد پس فکر میکنم صحیح آن باشد که به جناب هوگو ویزلی نیز دسترسی محفل تعلق بگیرد

برای مشاهده گروه های این دو کاربر لینک دو پست ایشان را قرار دادم که البته هردو در یک تاپیک میباشند.

پست بلیز زابینی
پست بارتی کرواچ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
شما قبل از اینکه طلبکار بشید یه خورده فکر کنید.
از ایفای نقش اخراج شدید، دسترسی‌هاتون تماما گرفته شده. پس دسترسی به انجمن خصوصی محفل هم گرفته شده.
بر اساس قانون سایت که هر کسی از ایفای نقش "اخراج" شه باید همه چی رو از اول طی کنه، شما هم باید از اول برای عضویت محفل درخواست بدید.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
سلام
من قبل از این که زیرآبم رو بزنن و از ایفای نقش اخراج بشم عضو امحفل بودم ولی الان هیچ دسترسی ندارم چرا؟
اگه نمی خواید راهم بدید بهم بگید که برم .
ممنون
ولی خواهش می کنم که دسترسی رو بزارید البته اگه بیرونم نکرده باشید

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.