هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
نام و نام خانوادگی:نیکلاس فلامل
گروه:اسلایترین
شغل:کیمیاگر
چوبدستی:27سانتی متر خشک از جنس درخت یاس کبود به همراه هسته ای از جنس نیمی پر ققنوس و نیمی موی تک شاخ که ساخته و ابتکار خود اوست.
مشخصات ظاهری:مو ها و ریش سفید نیمه بلند،چشمانی درشت و مشکی با موژه هایی نسبتا بلند و بینی نیمه عقابی
علایق:مطالعه ی کتاب های بیدل نقال،تاتر های ماگلی،موسقی های تلفیقی جادویی و ماگلی
ویژگی:دارنده ی سنگ جادو که پس از آگاهی از تصمیم دامبلدور مبنی بر نابودی سنگ جادو از او فرصت خواست تا سر و سامانی به کار های باقی مانده اش بدهد.پس ان با همسرش به آرامش ابدی رسید.البته عده ی کثیری اعتقاد دارند که او زنده است و با نام و ظاهری نو زندگی کوچکی را برای خود در دنیای ماگل ها فراهم آورده و به عنوان شاعر و بازیگر ایرانی مقیم اینگلند، در حال فعالیت است.

به ایفای نقش خوش اومدی.
تأیید شد.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۳ ۹:۳۲:۰۸
ویرایش شده توسط نيكلاس فلاملold در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۳ ۱۷:۵۸:۰۵
ویرایش شده توسط نيكلاس فلاملold در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۳ ۲۲:۵۵:۲۵
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۶ ۱۱:۲۵:۰۴

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

ریونا بونز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۴ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۵۱ شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴
از کتابخونه هافل! :)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
نام : ریونا
نام وسط : آنجــلا
نام خانوادگی : بونز
نام ایفای تقش : ریونا بونز
چوب دستی : 28 سانتی متر و خشک !! از جنس ریسه قلب اژدها
وضعیت خونی : نیمه خالص _ پدرم خون خالص و مادرم مشنگ زادست اما جادوگر خوبیه
ویژگی : چشمانی تیره و موهای مشکی دارم . از ویژگی های خاص من استعداد و علاقه من نسبت به معجون سازی است . کم حرف و کم رو هستم . در کلاس بسیار به معلم گوش می دهم . و در درس ممتازم . در اوقات فراغت از طراحی و مطالعه لذت می برم . رفتن به هاگوارتز و تحصیل در اونجا از افتخارات منه . در اکثر مواقع راست گو هستم و خیلی زود احساساتی می شوم . و در زمان حمایت از دوستانم در صورت لزوم دروغ می گویم . تنها نقص من کم رویی است که با کمک دوستانم آن نیز بزودی رفع می شود . رز در این مسئله خیلی به من کمک می کند زیرا او اولین دوست من در هاگوارتز بود و همچنین صمیمی ترین دوستم :) من تمام تلاشم را برای پیروزی هافلپاف می کنم . و از دانش اموزان با پشتکار این گروه هستم . گه گاهی دلم میخواهد در کلاس درس طراحی کنم مخصوصا کلاس تاریخ جادوگری ، اما جلوی خودم را می گیرم . سفر کردن و ماجراجویی را دوست دارم
گروه : هافلپاف
کوییدیچ : در سال سوم به بعد ، عضو همیشگی تیم کوییدیچ گروه هافلپاف هستم.
و در سمت مهاجم بازی می کنم البته یک بار هم جستجوگر بودم
جاروی پرنده : نیمبوس 2000
پاترونوس : اسب ماده
علایق : کتاب خوندن _ کوییدیچ _ طراحی _ ماجراجویی کردن !!
گروه ها : هافلپاف ، کلوب اسلاگهورن

همونطور که می دونید، شخصیت های ساختگی طبق قوانین ایفای نقش قبلی به کسی داده نمیشدن.
اما با توجه به قوانین جدید اگه شما بخواید، می تونید یک شخصیت ساختگی بردارید، ولی قوانین اون فرق داره.
برای شخصیت ساختگی اولین شرط اینه که شما توی پست معرفی شخصیتتون خیلی بیشتر توضیح بدید و جوری باشه که هر کسی که اون رو بخونه با این شخصیت تقریباً آشنا بشه. معرفی شخصیت تو تقریباً خوب بود.
می تونید وارد ایفای نقش بشید اما به صورت مشروط.
شما 2 ماه فرصت فعالیت دارید، اگه تونستید شخصیت خودتون رو به خوبی توی ایفای نقش جا بندازید و به همه بشناسونید (از طریق رفتار هایی که این شخصیت توی رول ها و نوشته ها نشون میده) می تونید به کار خودتون ادامه بدید، در غیر این صورت از ایفا اخراج خواهید شد.
تأیید شد.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۱۱ ۹:۵۱:۳۴

only Hufflepuff

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام: سدریک
نام خانوادگی: دیگوری
نام پدر: آموس
گروه: هافلپاف
چوبدستی: 24 سانت، خشک و غیر قابل انعطاف، با ریشه ی زبان گنجشک و موی تک شاخ.

مشخصات ظاهری:
قد بلند، موهای قهوه ای رنگ و تقریباً بلند، چشم های خاکستری و پوست سفید. همیشه لبخند محوی روی لب ها ـش هست.

ویژگی های اخلاقی:
شخصیتی نسبتاً سرد ولی در عین حال مهربون. به هم نوعش خیلی اهمیت میده و همیشه برای کمک پیشقدم ـه. در حالی که با کسانی که میونه ی خوبی نداره خیلی بی رحمه.
وقتی استرس داره عصبی م و کنترلش سخت میشه.
کم حرف و ساکت ـه و تا نیازی نباشه حرفی نمیزنه. بیشتر مرد عمله تا حرف بزن.
به سختی می تونه احساساتش رو بروز بده و اکثراً این کار رو نمی کنه

به ایفای نقش خوش اومدی.
تأیید شد.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۸ ۲۱:۲۶:۵۵

پیام زده شده در: ۱:۰۸ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
نام: ماندانگاس

نام خانوادگی: فلچر

چوبدستی: 15 سانتی متر، انعطاف پذیر، با مغز پشم آراگوگ!

ویژگی های ظاهری:
مردی جا افتاده و کوتاه قد، با ظاهری شدیداً تابلوناک! یه سر تا حدودی کچل، چشم های قرمز، ریش نتراشیده، ابرو های پر پشت و یک پیپ که بعضاً گوشه ی لبش ـه و دود زیادی ازش خارج میشه.
همیشه یک پالتوی پوستی می پوشه که جیب های زیادی داره و هر کدومش به شکل چشمگیری قلنبه شده اند.

ویژگی های اخلاقی:
چیزی که در مورد شخصیت ماندانگاس، یا همونطور که دوستانش صداش میزنن، دانگ، میشه گفت اینه که فردی عجیب و به طرز باور نکردنی غیر قابل پیشبینی ـه.
اولین نکته ای که توی اون وجود داره اینه که به هر کاری دست میزنه تا پول خوبی گیرش بیاد. یعنی چه اونو در حال فروختن و کش رفتن اجناس دزدی ببینید و چه در حال فروش و جابجا کردن مواد نباید تعجب کنید. هر کار خلافی بخواید بکنید یا خودش انجام میده و یا کسایی رو میشناسه که براتون انجامش بدن.
شاید کمتر کسی توی کلاه برداری و شارلاتان بازی بتونه به پای دانگ برسه.
اما نکته ای که باعث تعجب میشه اینه که همین ماندانگاس توی محفل دیده شده و جون خودش رو به خطر انداخته برای نجات دادن دنیا از دست ولدمورت، در حالی که بعضی وقتا هم که می بینه اوضاع بی ریخته میزنه به چاک و همه چی رو خراب می کنه.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نام: پیوز
نام وسط: پیوز
نام خانوادگی: پیوز
نام مستعار : پیوز
نام جعلی : پیوز
نام ایفای نقش: پیوز
نام پدر: پیوز سینیور ()
نام مادر: پیوزه !!
وضعیت خونی: HIV+
چوبدستی ها!: چوب رز ، مغز ریسه قلب اژدها، هفت اینچ
کوییدیچ: همیشه به عنوان دروازه بان بازی میکردم تا وقتی بعد از مرگم تبدیل به یک روح شدم ، این حقیقت که توپ از بدنم عبور میکرد باعث شد به مهاجم تغییر پست بدم

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:

کیه که پیوز رو نشناسه ! یک روح که بدنش نسبت به بقیه روح ها پر رنگ تر و صورتش از بقیه موذی تره !! از زمان حیاتم چیزی یادم نیست فقط یادمه که کل عمرم رو صرف خدمت به گروهم یعنی هافلپاف کردم. بعد از مرگم به خاطر احساس تعلقی که به هافلپاف داشتم به صورت یک روح سرگردان توی هاگوارتس و تالار هافلپاف موندم. اون زمان ها هافلپاف برای خودش ابعتی داشت ولی بعد کم کم تبدیل به مهجور ترین گروه هاگوارتز شد. همین باعث شد به صورت یک واکنش دفاعی ناخودآگاه احساس تعلق و از خودگذشتگی من به بچه های هافل، برای بچه های بقیه گروه ها به صورت آزار و اذیت و شوخی های زننده بروز بکنه. پیوز به طور کلی قلب پاکی داره و بخصوص برای اعضای گروهش یعنی هافلپاف، همیشه اونه که حاضره و هرکاری از دستش بر بیاد میکنه، ولی علاقه شدیدی هم به خرابکاری و شیطنت داره! آماده برای پرت کردن گلوله های جوهری ! همیشه آماده کمک به دوستاش و هافلپافی ها ! فداکار و شوخ طبع !به شدت بیناموسم و زیر دست بورگین بزرگ در تمام فنون بیناموسی توانا شدم ! با کمک لودو بگمن فنون سرپرستی تالار را آموختم و در جوار دنیس کبیر در نظام فمینیست جادوگری سر بلند کردم ! من بهترین دانش آموز تازه هافل بودم ! وقتی سال اول بودم تونستیم هافلپاف رو برای اولین بار قهرمان هاگوارتز کنیم ! بعد ها هم که ارشد گروه شدم هافلپاف با کمک های من قهرمان کوییدیچ شد ! تمام سعیم رو کردم که برای هافل مفید باشم ! تمام تلاشم رو کردم که برای دوستام رفیق خوبی باشم !! تمام تلاشم رو کردم و هرچی بودم ، بهترین چیزی بود که میتونستم باشم ! شاید یک نواده واقعی هلگا ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 355
آفلاین
نام:سارا(سیلویا)
نام وسط:شارلوت
نام خانوادگی:کلن
نام ایفای نقش:سارا کلن
نام پدر:پیتر
نام مادر:شارلوتا(شارلوت)
سن:هم سن رز،آلبوس،جک(پسر پروفسور نویل لانگ باتم)و اسکورپیوس مالفوی
وضعیت خونی:ماگل زاده،به علت ساحره بودن دارای %25 خون جادوگری
چوبدستی ها!:من شش چوبدستی را امتحان می کنم تا این که هفتمی من را انتخاب می کند.موی تک شاخ،چوب درخت تمشک،25 سانتی متر،انعطاف پذیر و برای ورد ها و طلسم ها عالیه.وقتی آقای اولیوندر رفت تا چوبم را بسته بندی کند،من از روی کنجکاوی چوبدستی ای تیره تر و بلندتر برداشتم.جرقه های قرمز و طلایی از چوب خارج شد من با تعجب چوبدستی را کناری گذاشتم و یکی دیگر را که کمی ازش کوتاه تر بود را برداشتم.و اینبار نیز جرقه هایی قرمز و طلایی رنگ از چوبدستی خارج شد.من متوجه شدم که آقای اولیوندر دارد من را با تعجب نگاه می کند.او فریاد زد:شگفت انگیزه!فوق العادست!سه تا چوبدستی تو رو انتخاب کردن!
بعد گفت که چوبدستی دومی که مرا انتخاب کرد،30 سانتی متره،مغزش ریسه ی قلب اژدهاست و غیر قابل انعطافه.بعد صدایش را آرام کرد وگفت:مناسبه برای جادوی سیاه!بعد با صدای خودش گفت که چوبدستی سومی که منو انتخاب کرداز موی تک شاخه،چوب درخت بید،27 سانتی متر،انعطاف پذیره و برای ورد ها و طلسم ها و تغییر شکل عالیه.
در آخر من از آقای اولیوندر امضا گرفتم.
گروه:هافلپاف
کوییدیچ:در سال چهارم به عنوان مهاجم و در سال ششم به عنوان جستجوگر افتخار آفرینی می کردم.
جاروی پرنده:آذرخش
پاترونوس:تک شاخ
ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
چشمانی آبی،مو هایی لخت و مشکی و خوش حالت،قدی متوسط،بینی ای کوچک،گونه های زیبا و لبانی بسیار زیبا و اندامی لاغر و متناسب با صورت،بسیار سریع و فرز و دارای
پوستی سفید.

وقتی کسی را در دنیای جادوگری می بینم عادت دارم از او امضا بگیرم،از این رو همیشه دفترچه ی امضا ها همراهم هست.بسیار با هوش،شجاع،سخت کوش و با وقار.همیشه تمام سعیم را می کنم که راست بگویم،فقط زمانی دروغ می گویم که واقعا واقعا واقعا لازم باشد،اعتماد به نفس خوبی دارم،همیشه سعی می کنم در حرف هایم،از حرف های بزرگان استفاده کنم،دخترکی احساساتی،وقتی کسی از جملات زیبا استفاده کند مجذوبش می شوم،پوشیدن لباس های مختلف را دوست دارم.
در هر موقعیت رفتار خاص خودم را انجام می دهم،سر چیز های هیجان انگیز
بی نهایت هیجان زده می شوم.
علایق:مامانم،بابام،دوستام( توی هاگوارتز:رز ویزلی،آلبوس پاتر،جیمز پاتر،هوگو ویزلی،لی لی لونا پاتر،جکی لانگ باتم،لینی وارنر،اریک وارنر و بقیه ی بچه ها.بیرون از هاگوارتز:ادوارد جکسون،لینی وارنر و...)کتاب خوانی،کتاب نویسی،نویسندگان و شاعران،دنیای الکترونیک(حتی توی هاگوارتز هم گوشی و لب تاب و تب لتم و اینترنت بی سیمم رو می آوردم)،موسیقی(خودمم ویولن و گیتار می زنم)،کوییدیچ،پاستیل(به خصوص آلمانی)،شکلات،آدامس،سر کلاس سوالات را جواب دادن.
استعداد ها:تمام درس های هاگوارتز،موسیقی،خوانندگی(بعدها بنده یکی از خوانندگان دنیای جادوگری و همچنین ماگل ها می شوم)،زیبایی،مدیریت،فوتبال و رقص.

عضویت در کلوپ های مختلف:کلوپ اسلاگ(بنده مورد توجه پروفسور اسلاگهورن بودم)،بلک هند،انجمن ساحره ها،کوییدیچ بازان حرفه ای،کلوپ هافلپافی ها و....

من در تمامی سال ها از هیچ تلاشی برای موفقیت هافلپاف مضایقه نکردم.
پی نوشت:ای کسی که متن من را برای عضویت به ایفا می خوانی(احتمالا هلگا یا ویولت)در آخر امضایی در دفترچه ی امضا های من بکن.
و تو رو به ریش مرلین قسمت میدم که منو برای ایفا قبول کنی.
تو رو خدا قبول کنید؛چرا که شاعر گفته:
میازار موری که دانه کش است که جان دارد و جان شیرین خوش است

سارا عزیز
متن خوب و قشنگی بود. تقریباً هم کامل بود.
ولی یادت باشه داشتن شخصیت ساختگی توی ایفا کار سختیه. باید سعی کنی خودت رو به همه بشناسونی، در حالی که همه ی داستان هات هم راجع به خودت نباشه.
امیدوارم موفق باشی.
به ایفای نقش خوش اومدی.
تأیید شد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۷ ۱۷:۳۱:۳۷
ویرایش شده توسط سارا کلن در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۸ ۸:۳۰:۲۷

بدون نام
شناسه ى قبلى پادما پاتيل

نام: ونوگ جونز

گروه : ريونكلاو

ظاهر: قد بلند با مو هاى كوتاه قهوه الى و چشم ها ى عسلى و بدن عضلانى.

معرفى كوتاه:

كاپيتان تيم كوئييچ هولييد هارپيس .

نقش : مدافع

او به اين باور بود كه دختران از پسران بهار كوئييچ بازى مى كنن.

او مورد علاقه ى هوروس اسلاگهورن بود و جزو باشگاه او بود.

مهارت: مدافع بودن و جادوى سياه

تأیید شد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۲۳:۲۹:۲۹

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اما من اصلا توی کتاب شخصیتی به اسم باری ادوارد رایان ندیدم،ولی با یه توضیح کوتاه وارد ایفا شد.

لازم نیست شخصیت اصلی باشن حتماً. کافیه یک اشاره‌ی کوچیک بهشون شده و مطابق با لیستی که ما اینجا گذاشتیم، این شخصیت توی کتاب بوده. دقت کنید.

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۷:۵۵:۱۵
ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۷:۵۶:۳۲

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همین جا معرفی کنم همشو؟

بله همین‌جا یک معرفی شخصیت جامع و کامل ارائه بدید.

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۲۲:۱۰:۰۳

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
لطفا تغيير شخصيت

نام: ونوگ جونز

گروه : ريونكلاو

ظاهر: قد بلند با مو هاى كوتاه قهوه الى و چشم ها ى عسلى و بدن عضلانى.

معرفى كوتاه:

كاپيتان تيم كوئييچ هولييد هارپيس .

نقش : مدافع

از سال ١٩٧٩تا١٩٨٦ در مدرسه ى علوم و فنون جادوگرى هاگوارتز درس خوانده.

تولد:١٩٦٨

او به اين باور بود كه دختران از پسران بهار كوئييچ بازى مى كنن.

او مورد علاقه ى هوروس اسلاگهورن بود و جزو باشگاه او بود.

برای عوض کردن شخصیت باید یک اکانت جدید بسازید و با اون شناسه معرفی شخصیت بکنید.
تأیید نشد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۱۵:۰۴:۵۲

به ياد قديما

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.