هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:  تلما هلمز    2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 355
آفلاین
نام:سارا(سیلویا)
نام وسط:شارلوت
نام خانوادگی:کلن
نام ایفای نقش:سارا کلن
نام پدر:پیتر
نام مادر:شارلوتا(شارلوت)
سن:هم سن رز،آلبوس،جک(پسر پروفسور نویل لانگ باتم)و اسکورپیوس مالفوی
وضعیت خونی:ماگل زاده،به علت ساحره بودن دارای %25 خون جادوگری
چوبدستی ها!:من شش چوبدستی را امتحان می کنم تا این که هفتمی من را انتخاب می کند.موی تک شاخ،چوب درخت تمشک،25 سانتی متر،انعطاف پذیر و برای ورد ها و طلسم ها عالیه.وقتی آقای اولیوندر رفت تا چوبم را بسته بندی کند،من از روی کنجکاوی چوبدستی ای تیره تر و بلندتر برداشتم.جرقه های قرمز و طلایی از چوب خارج شد من با تعجب چوبدستی را کناری گذاشتم و یکی دیگر را که کمی ازش کوتاه تر بود را برداشتم.و اینبار نیز جرقه هایی قرمز و طلایی رنگ از چوبدستی خارج شد.من متوجه شدم که آقای اولیوندر دارد من را با تعجب نگاه می کند.او فریاد زد:شگفت انگیزه!فوق العادست!سه تا چوبدستی تو رو انتخاب کردن!
بعد گفت که چوبدستی دومی که مرا انتخاب کرد،30 سانتی متره،مغزش ریسه ی قلب اژدهاست و غیر قابل انعطافه.بعد صدایش را آرام کرد وگفت:مناسبه برای جادوی سیاه!بعد با صدای خودش گفت که چوبدستی سومی که منو انتخاب کرداز موی تک شاخه،چوب درخت بید،27 سانتی متر،انعطاف پذیره و برای ورد ها و طلسم ها و تغییر شکل عالیه.
در آخر من از آقای اولیوندر امضا گرفتم.
گروه:هافلپاف
کوییدیچ:در سال چهارم به عنوان مهاجم و در سال ششم به عنوان جستجوگر افتخار آفرینی می کردم.
جاروی پرنده:آذرخش
پاترونوس:تک شاخ
ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
چشمانی آبی،مو هایی لخت و مشکی و خوش حالت،قدی متوسط،بینی ای کوچک،گونه های زیبا و لبانی بسیار زیبا و اندامی لاغر و متناسب با صورت،بسیار سریع و فرز و دارای
پوستی سفید.

وقتی کسی را در دنیای جادوگری می بینم عادت دارم از او امضا بگیرم،از این رو همیشه دفترچه ی امضا ها همراهم هست.بسیار با هوش،شجاع،سخت کوش و با وقار.همیشه تمام سعیم را می کنم که راست بگویم،فقط زمانی دروغ می گویم که واقعا واقعا واقعا لازم باشد،اعتماد به نفس خوبی دارم،همیشه سعی می کنم در حرف هایم،از حرف های بزرگان استفاده کنم،دخترکی احساساتی،وقتی کسی از جملات زیبا استفاده کند مجذوبش می شوم،پوشیدن لباس های مختلف را دوست دارم.
در هر موقعیت رفتار خاص خودم را انجام می دهم،سر چیز های هیجان انگیز
بی نهایت هیجان زده می شوم.
علایق:مامانم،بابام،دوستام( توی هاگوارتز:رز ویزلی،آلبوس پاتر،جیمز پاتر،هوگو ویزلی،لی لی لونا پاتر،جکی لانگ باتم،لینی وارنر،اریک وارنر و بقیه ی بچه ها.بیرون از هاگوارتز:ادوارد جکسون،لینی وارنر و...)کتاب خوانی،کتاب نویسی،نویسندگان و شاعران،دنیای الکترونیک(حتی توی هاگوارتز هم گوشی و لب تاب و تب لتم و اینترنت بی سیمم رو می آوردم)،موسیقی(خودمم ویولن و گیتار می زنم)،کوییدیچ،پاستیل(به خصوص آلمانی)،شکلات،آدامس،سر کلاس سوالات را جواب دادن.
استعداد ها:تمام درس های هاگوارتز،موسیقی،خوانندگی(بعدها بنده یکی از خوانندگان دنیای جادوگری و همچنین ماگل ها می شوم)،زیبایی،مدیریت،فوتبال و رقص.

عضویت در کلوپ های مختلف:کلوپ اسلاگ(بنده مورد توجه پروفسور اسلاگهورن بودم)،بلک هند،انجمن ساحره ها،کوییدیچ بازان حرفه ای،کلوپ هافلپافی ها و....

من در تمامی سال ها از هیچ تلاشی برای موفقیت هافلپاف مضایقه نکردم.
پی نوشت:ای کسی که متن من را برای عضویت به ایفا می خوانی(احتمالا هلگا یا ویولت)در آخر امضایی در دفترچه ی امضا های من بکن.
و تو رو به ریش مرلین قسمت میدم که منو برای ایفا قبول کنی.
تو رو خدا قبول کنید؛چرا که شاعر گفته:
میازار موری که دانه کش است که جان دارد و جان شیرین خوش است

سارا عزیز
متن خوب و قشنگی بود. تقریباً هم کامل بود.
ولی یادت باشه داشتن شخصیت ساختگی توی ایفا کار سختیه. باید سعی کنی خودت رو به همه بشناسونی، در حالی که همه ی داستان هات هم راجع به خودت نباشه.
امیدوارم موفق باشی.
به ایفای نقش خوش اومدی.
تأیید شد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۷ ۱۷:۳۱:۳۷
ویرایش شده توسط سارا کلن در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۸ ۸:۳۰:۲۷

بدون نام
شناسه ى قبلى پادما پاتيل

نام: ونوگ جونز

گروه : ريونكلاو

ظاهر: قد بلند با مو هاى كوتاه قهوه الى و چشم ها ى عسلى و بدن عضلانى.

معرفى كوتاه:

كاپيتان تيم كوئييچ هولييد هارپيس .

نقش : مدافع

او به اين باور بود كه دختران از پسران بهار كوئييچ بازى مى كنن.

او مورد علاقه ى هوروس اسلاگهورن بود و جزو باشگاه او بود.

مهارت: مدافع بودن و جادوى سياه

تأیید شد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۲۳:۲۹:۲۹

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اما من اصلا توی کتاب شخصیتی به اسم باری ادوارد رایان ندیدم،ولی با یه توضیح کوتاه وارد ایفا شد.

لازم نیست شخصیت اصلی باشن حتماً. کافیه یک اشاره‌ی کوچیک بهشون شده و مطابق با لیستی که ما اینجا گذاشتیم، این شخصیت توی کتاب بوده. دقت کنید.

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۷:۵۵:۱۵
ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۷:۵۶:۳۲

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همین جا معرفی کنم همشو؟

بله همین‌جا یک معرفی شخصیت جامع و کامل ارائه بدید.

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۲۲:۱۰:۰۳

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
لطفا تغيير شخصيت

نام: ونوگ جونز

گروه : ريونكلاو

ظاهر: قد بلند با مو هاى كوتاه قهوه الى و چشم ها ى عسلى و بدن عضلانى.

معرفى كوتاه:

كاپيتان تيم كوئييچ هولييد هارپيس .

نقش : مدافع

از سال ١٩٧٩تا١٩٨٦ در مدرسه ى علوم و فنون جادوگرى هاگوارتز درس خوانده.

تولد:١٩٦٨

او به اين باور بود كه دختران از پسران بهار كوئييچ بازى مى كنن.

او مورد علاقه ى هوروس اسلاگهورن بود و جزو باشگاه او بود.

برای عوض کردن شخصیت باید یک اکانت جدید بسازید و با اون شناسه معرفی شخصیت بکنید.
تأیید نشد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۱۵:۰۴:۵۲

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:سارا(سیلویا هم هست اما اسم ایفام سارا باشه)
اسم وسط:شارلوت(اما اسم وسط رو نمی خوام که اسم ایفای نقشم بشه)
نام خانوادگی:کلن
نام کامل:سارا شارلوت کلن
وضعیت خونی:ماگل زاده،به علت ساحره بودن دارای 25%خون جادوگری
چوبدستی ها:(در مغازه ی اولیوندر سه چوبدستی وی را انتخاب می کنند)
1-موی تک شاخ+چوب درخت تمشک 25 سانتی متر انعطاف پذیر
2- ریسه ی قلب اژدها+چوب درخت زبان گنجشک 30 سانتی متر غیر قابل انعطاف
3-موی تک شاخ+چوب درخت بید مجنون 27 سانتی متر انعطاف پذیر
ویژگی های ظاهری:چشمانی آبی به زیبایی آسمان و دریا،موهایی لخت و مشکی به طوری که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند،لبانی زیبا،گونه هایی زیبا و بینی کوچک.اندامی زیبا و مانکن(کلا هر چی از زیباییم بگم کم گفتم:دی)در هاگوارتز وقتی برای گروهبندی می رود بسیاری فکر می کنند که او پریزاد است.
اخلاق:کمی شبیه به هرمیون گرنجر
علایق:کتاب خوانی/کتاب نویسی/کوییدیچ/سه عضو نجات دهنده ی دنیای جادوگری(هری،رون،هرمیون)
استعداد:(نمی دونستم تیترش رو چی بزارم)بسیار بسیار باهوش،شجاع،سخت کوش و با وقار.صدای بسیار زیبایی دارد به طوری که هنگامی که از هاگوارتز برای تعطیلات به خانه می آمد خوانندگی می کرد.بعد ها او یکی از محبوب ترین خوانندگان مشنگ ها و جادوگران می شود.
سرگذشتی کوتاه:در قطار هاگوارتز اولین دوستی که پیدا می کند"جکی لانگ باتم"است،که پسر پروفسور"نویل لانگ باتم"است.بعد هم با"جیمز پاتر"و"آلبوس پاتر"و"رز ویزلی"دوست می شود.اما وقتی به"اسکورپیوس مالفوی"پیشنهاد دوستی می دهد اسکورپیوس به طرز بی ادبانه ای به وی جواب می دهد(به من گفت:لجن زاده )(من و رز و آلبوس و جک و مالفوی با هم،هم سنیم)
هنگام گروه بندی با وجود هوش سرشار و شجاعت بسیار به هافلپاف می افتد.رز ویزلی هم به هافلپاف می افتد.
اسکورپیوس بالفوی به اسلایترین،آلبوس و جک هم به گریفیندور می افتند.جیمز هم که تو گریفیندور بود.(می خوام یه فن فیکشن در مورد شخصیتم بنویسم داستان زندگیم رو اونجا بخونید)

همونطور که می دونید، شخصیت های ساختگی طبق قوانین ایفای نقش قبلی به کسی داده نمیشدن.
اما با توجه به قوانین جدید اگه شما بخواید، می تونید یک شخصیت ساختگی بردارید، ولی قوانین اون فرق داره.
برای شخصیت ساختگی اولین شرط اینه که شما توی پست معرفی شخصیتتون خیلی بیشتر توضیح بدید و جوری باشه که هر کسی که اون رو بخونه با این شخصیت تقریباً آشنا بشه.
اگه پست معرفی شخصیت خوب بود می تونید وارد ایفای نقش بشید اما به صورت مشروط.
شما 2 ماه فرصت فعالیت دارید، اگه تونستید شخصیت خودتون رو به خوبی توی ایفای نقش جا بندازید و به همه بشناسونید (از طریق رفتار هایی که این شخصیت توی رول ها و نوشته ها نشون میده) می تونید به کار خودتون ادامه بدید، در غیر این صورت از ایفا اخراج خواهید شد.
حالا می تونید یک شخصیت از لبست شخصیت ها انتخاب کنید یا کاری که گفتم را انجام بدید.
تأیید نشد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۱۵:۰۱:۲۴

پیام زده شده در: ۳:۵۱ شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
سلام .

لطفا طبق معرفي‌شخصيت‌ـي که در ابتدا داشتم ، منو به اسلايترين برگردونيد .

انجام شد.

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۴ ۱۵:۵۲:۱۳

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳

باری ادوارد رایان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۴ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
از چی بگم؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 274
آفلاین
نام کامل:باری ادوارد رایان

ویژگی های اخلاقی و ظاهری:بسیار مهربان,سختکوش.با موی بور و کوتاه,قد بلند و لاغر و سریع و فرز

چوبدستی:مغز موی اژدها و جنس چوب درخت انگور

جارو:آسمان ابری 2000,اوج گیری تا حداکثر 250 متر,سرعت حداکثر 300 کیلومتر بر ساعت
معرفی کوتاه:باری رایان بازیکن کوییدیچ تیم ملی ایرلند است.او هم اکنون در تیم کلاغ زاغی مونتروز در پست مهاجم بازی میکند.باری رایان 7 سال در مدرسه هاگوارتز درس خواند و باعث شد تیم کوییدیچ هافلپاف 2 بار به مقام قهرمانی در سال های 1984 و 1985 برسد.بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی به عضویت تیم ایرلندی دسته یک خفاش های تیزبین درآمد.

به ایفای نقش خوش اومدی باری عزیز.
تأیید شد.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۵ ۱۲:۳۹:۱۴

خوب زندگی کن. بزرگ شو و... کچل شو! بعد از من بمیر و اگه تونستی با لبخند بمیر. توی کارات دودل نباش. ناراحتی چیز باحالی برای به دوش کشیدنه ولی تو هنوز خیلی جوونی!

کوروساکی ایشین- بلیچ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
لطفا تغییر داده بشه!

نام : ویلبرت

پیشه: اسلینکرد

شهرت: ویلبرت اسلین کُرد شبستری!

گروه : راونکلاو

ویژگی های ظاهری:

فردی با چشم های کهربایی و موهای نقره فام , ردای سیاه , قد 1.86 ( حدودا ).

ویژگی های اخلاقی:

ویلبرت اسلینکرد فردی موقر و مودب، با اعتماد به نفس بالا و راستگو است! ویلبرت تا ندت ها فکر می کرد که یک جادوگره ولی فهمید که یک شبح هستش و این در اخلاقش تاثیر گذاشت! کمی نسبت به هر چیزی مشکوکه و می ترسه که کسی راز شبح بودنش رو بفهمه! به خاطر همین کمی درون خودش طی می کنه!

چوب دستی:
درخت سرخ گون و ریسه ی قلب اژدها!

چوب جارو:
نیازی ندارد! با پرواز مخصوص اشباح به نام پرواز نامرئی فعالیت دارد!

معرفی :

ویلبرت اسلینکرد! همان پسرک آب زیر کاه! همان خود پسند! همان مغرور و از خود راضی! پسرکی شکاک و کمی هم درون گرا!
ویلبرت دوران کودکی را به خوبی گذراند ولی تنها یک اتفاق باعث تغییر در وی شد! تغییری که باعث تعویض جهت زندگی اش شد!
زمانی که بچه بود خون یک شبح ناشناس به درون زخم دستش وارد میشه تنها چند قطره و این آغاز کار بود.خون شبحی باعث میشه خون معمولی به واکنش در بیاد و باعث تغییر بشه و این تغییر معمولا در یزرگ سالی اتفاق می افته.
در اون روز ویلبرت خردسال هیچ چیزی حس نکرد ولی در سال های آینده، تغییرات به سراغش می آمد.
او درست وقتی که برای رفتن به سال اول آماده میشد، نامه ای از مدرسه ی هاگوارتز به سراغش آمد و مانند تمامی دانش آموزان جادویی، در همین مدرسه نیز فارغ التحصیل شد. پس از پایان کار در هاگوارتز به عنوان محصل، به عضویت ارتش محفل ققنوس در آمد و تا آخر عمر در شرف زندگی کرد!

علت غیبت صغرا! ( 2 ماهه! ):
پس از عضویت و فعالیت در محفل، به عنوان معلم مراقبت از موجودات جادویی مشغول شد و در اواخر دوره ی دوم تدریس خود، ناگهان غیب شد!
تغییرات خون شبحی به وجود آمد! دوران پالش! دورانی که نشون میداد خون شبحی دارد تمامی وجودش رو فرا میگیرد. در محفل لارتن این علامت ها رو شناخت و داستان اشباح رو برای ویلبرت تعریف کرد. ویلبرت با کمک لارتن توانست خودش رو وقف بدهد و طی چند هفته اخیر در سفری به کوهستان اشباح رفت. در آنجا آزمون های شبحی رو انجام داد و در آن آزمون های دشوار قبول شد و به هاگوارتز بازگشت.

شغل: مدرس! ژنرال اشباح!

وضعیت خون: شبحی!

لطفا به گروه راونکلاو منتقل شوم!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

سایروس دیکنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۹ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲
از کوچه علی چپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
انجام شد.مطمنم تایید میشه.دوما ببخشید تازه واردم اشتباه شد.حالا نزن دوست من ;)

ای بابا، من کی زدم؟
تأیید شد دوست عزیزم.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط هلگا هافلپاف در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۳ ۱۲:۳۲:۴۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.