هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس گیاهشناسی
پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 30
آفلاین

سلام پروفسور لی.

1. یه اسم مناسب برای گیاهی که گفته شد، انتخاب کنید. (1 نمره)

گیاه بی نظارت، بی لیاقت. چون اول نظارتی روش نیست و هر جایی که دلش میخواد میره.اگه من نظارت این گیاهو داشتم از جاش حرکت نمیکرد. بی لیاقت هم برای اینکه اصلا فکر نمیکنه لیاقت حضور در گلدونو داره. فکر میکنه لیاقت بهره مندی از مواد معدنی رو نداره.دوست داره بپوسه.

2. یه روش برای سرگرم کردن گیاه مذکور پیشنهاد بدید. (3 نمره)

مواد لازم:
یک کامپیوتر گیمینگ.
یک ترابایت هارد پر از فیلم و موسیقی.
500 گیگ اینترنت.

گیاه را جلوی کامپیوتر گذاشته ، موس و کیبورد را جلوی گیاه گذاشته و به گیاه میگوییم:
-هر غلطی دلت خواست بکن.

سپس به گوشه ای رفته و گیاه را که در حال بازی call of phoenix:dumbeldor revenge بوده و فیلم titanic را میبیند تماشا میکنیم. در صورت تمام شدن اینترنت 500 گیگ اینترنت دیگر خریده ، peq 2020 را دانلود کرده و گیاه را ول میکنیم تا پدر کامپیوتر را در اورد. راه حل ما تضمینی بوده و ضمانت 3 ساله دارد. اگر گیاه کامپیوتر را ول کرد میتوانید با حضور در ستاد تبلیغاتی ما، یک کروشیو به ما بزنید.

3. به نظرتون چرا این گیاه علاقه داره فرار کنه؟ (2 نمره)

آموزش سیستمی! لیبرالیسم های لعنت الاستالین با فرو کردن این فکر در کله گیاهان که «گیاه ها لیاقت حضور در گلدان را ندارند و باید از خاک محروم بمانند.» گیاهان ما را تشویق به فرار از گلدان ها کرده و علاقه دارند که مغز گیاهان ما را فاسد کنند.

4. توضیح بدید فکر می‌کنید چه اتفاقی برای لینی افتاده؟ (2 نمره)

والا تا اونجایی که دیدیم گیاه یه گاز از لینی زد که شما با حرکت سوپر لی گونه ای لینی رو از دهان گیاه گوشتخوار نجات دادید و لینی روی زمین افتاد.از اونجایی که مغز پیکسی گونه لینی در اون لحظه هنگ کرده بود. روی زمین دور میزد. دختران فرار می کردن که لینی زیر دست و پاشون له نشه و پسر ها هم حمله میکردن تا لینی رو بگیرن.

5. تصورتون از شکل این گیاه چیه؟ نقاشی بکشید یا سعی کنید یه توضیح روشن و کامل بدین. اگر نقاشی می‌کشید می‌تونید یه توضیح مختصر هم بهش اضافه کنید. (2 نمره)

به ظاهرش نگاه نکنید. این گیاه هم با استفاده از قدرت باد که توی برگ های دایره ایش میچرخه وو هم با پاهای کوچیک ریشه ایش به قدری تند میدوئه که مجبور شدم صد بار با جارو دنبالش برم. تازه کجاشو دیدین. حتی باد شدید باشه میتونه پرواز کنه

پیام زده شده در: ۰:۳۷ دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

Nadinka

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۷ دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۲۶ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
نقل قول:
تکالیف جلسه دوم کلاس گیاه‌شناسی: 1. یه اسم مناسب برای گیاهی که گفته شد، انتخاب کنید. (1 نمره) 2. یه روش برای سرگرم کردن گیاه مذکور پیشنهاد بدید. (3 نمره) 3. به نظرتون چرا این گیاه علاقه داره فرار کنه؟ (2 نمره) 4. توضیح بدید فکر می‌کنید چه اتفاقی برای لینی افتاده؟ (2 نمره) 5. تصورتون از شکل این گیاه چیه؟ نقاشی بکشید یا سعی کنید یه توضیح روشن و کامل بدین. اگر نقاشی می‌کشید می‌تونید یه توضیح مختصر هم بهش اضافه کنید. (2 نمره)

۱. استاد به نظر من گیاه مذکور می تونه خیلی ساده واکسن کرونا باشه. هر چی نباشه خواص درمانی اش از خیلی چیز ها بیشتره. تازه نایاب تر هم هست.

2. استاد ببخشیدا ولی من با گفتن فقط یه روش نمی تونم عمق چاه خلاقیت ام رو نشون بدم تا نمره بگیرم، چند تا روش میگم.

استاد ما می تونیم گیاه مذکور رو با چسب به هکتور ببندیم. با هم ویبره می زنن سرگرم می شن. تازه وقتی هم گیاه مذکور از ویبره زدن خسته شد، قادر به فرار کردن نخواهد بود استاد. بالاخره کلی بالا و پایین رفته سرگیجه می گیره میشینه سر جاش!

البته استاد ما می تونیم گیاه رو در آغوش بکشیم و ببریمش به عنوان واکسن معرفی کنیم. بعد همه تلاش می کنن تا به دستش بیارن، گیاه هم با دیدن این همه فن ممکنه هیجان زده بشه.

یا اینکه می تونیم با هم دوربین مخفی کار بذاریم و بعد از ملت شریف ماگل تسترال درست کنیم استاد. البته این یه اصطلاحه استاد که آخر شب معادل سازی کردم. اگه خوب معادل سازی نشده به بزرگی خودتون ببخشید. خون به مغزم نمی رسه.

یا اینکه می تونیم به همون شیوه ای که با بچه ها رفتار میشه باهاش رفتار کنیم استاد. می بریمش شهربازی! استاد فکر خوبی نیست؟
دو دور، دور خودش بچرخه حسابی سرگرم میشه.

یا اصلا این کارا چیه ؟ الان باید فاصله گذاری اجتماعی رو رعایت کنیم در نتیجه میشیم تو خونه باهاش خاله بازی می کنیم استاد. بالاخره باید یه همچین سرمایه هایی رو در امنیت کامل قرار داد!

استاد در نهایت هم میشینیم با هم بحث عقیدتی می کنیم. بالاخره این گیاه قراره تو زمینه ی پزشکی ازش استفاده بشه ، باید بار علمی داشته باشه یا نه؟

۳. استاد به نظر من این گیاه علاقه نداره فرار کنه! ما فراریش می دیم استاد. استاد همونطور که خودتون فرمودین این گیاه بیشتر زمان هایی که دورش خلوته اقدام به فرار می کنه . خب چون بهش توجه نمیشه! اگه ما روزی دو ساعت قربون صدقه اش بریم، نظارت یکی از این انجمن ها رو هم بدیم بهش که تو جامعه بتونه فعالیت کنه، اصلا انگیزه ای برای فرار براش باقی نمی مونه استاد!
البته ممکنه با خودش بگه : به ارواح جدم نیستین در حدم !
بالاخره گیاه نایابیه، کم چیزی نیست.

4. استاد من تازه فهمیدم لینی حشره است.

تقصیر من نبود استاد . بچه های پشت صحنه سرعت عملشون پایینه، دیر اطلاعات رو می رسونن. دست خودشون هم نیست ، خسته ان!
استاد اگه لینی رو حشره در نظر بگیریم ، لینی نمی تونسته فرار کنه ؟
آخه می دونید استاد ، تمام حشراتی که من دیدم به میگ میگ گفته بودن : زکی بکش کنار بذا باد بیاد.
نه تنها طعمه نمی شدن ، بلکه شکار هم می کردن استاد. تازه اونا عقلشون نمی رسید ولی لینی ریونیه.

کلا صنف سریعی هستن این حشرات استاد. با این حال این همه مقدمه چیدم که بگم به نظرم الان لینی تو جزایر لانگرهانس نشسته استاد.

استاد نتیجه گیریم با مقدمه ام هیچ ربطی به هم نداشتن. ولی خب بخشش از بزرگان است استاد.

5. استاد من اگه این گیاهو بکشم شبیه کاهو های نجات پیدا کرده از جنگ جهانی میشه. در حالی که پوسیده شدن و نمیشه فهمید کاهو ان یا مغز انسان که کپک زده. البته استاد من اینارو گفتم که بگم نقاشی ام خوب نیست. و بگم چرا میخوام توصیف کنم استاد.
آخه می دونین من تمایلی ندارم شما به خاطر دیدن نقاشی من شب کابوس ببینین.
استاد گیاه مذکور یه زمانی اندازه ی گردو بوده. کروی بوده و چند تا چیز ریشه مانند شبیه دست و پای عنکبوت ازش زده بیرون. استاد این گیاه وقتی دچار کمبود محبت میشه و تصمیم میگیره فرار کنه، با کمک اون ریشه ها می دوئه . البته اینا مال قدیما بود استاد! الان این گیاه یه مایع سبز رنگ شده که تو یه سرنگ نقره ای قرار داره استاد. و با کلی گیاه دیگه مخلوط شده .

استاد واضح توصیف کردم؟

استاد الان که شما این تکلیفو می خونی مدت ها از نوشتنش گذشته، اما بدونید من اینو دقیقا ساعت یک و بیست و هشت دقیقه بامداد نوشتم. می تونستم صبر کنم تا فردا صبح ولی خب می خواستم خودمو به سختی عادت بدم استاد.
استاد میشه راضی باشی؟
و در آخر اینکه ... سردرد که هیچی ولی چشم هاتون که درد نگرفت استاد؟
طوماری شد !
ببخشید .
شب بخیر استاد.

ویرایش شده توسط ماریوس بلک در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۷ ۰:۴۰:۵۵

.Even if a snake is not poisonous, it will always act as if it carries venom in its fangs.

.Estoy orgulloso de ser un Slytherin.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 30
آفلاین
ارائه تکالیف جلسه اول کلاس گیاه شناسی:

تکلیف اول:
1. بنویسید چه اتفاقی میفته و چه رفتاری با گیاهتون دارید؟

خب هر آدم عاقلی ترجیح میده از هر چیزی برای منفعتش استفاده کنه!
اون باید برده من باشه.
پس چطوره کاری کنم خودش با اشتیاق و اختیار تسلیم شه؟

-گیاه عزیز قطعا تو هوشمند ترین گیاه روی زمینی ،تو قدرت تولید داری من قدرت فعال کردن تورو!پس بیا با هم کار کنیم .
ما استادی داریم که با پاتیل معجون های جور وا جور میسازه و از همین راه استاد هاگوارتز شده،اگر تو هم بخوای میتونی استاد بشی حتی،و فقط کافیه با من کار کنی!

از اونجا که گیاه فقط احساسات داره و عقل نداره،احساس قدرت طلبی و جاه طلبیش فعال شد اما چون نمیدونست چطوری اعلام هم کاری کنه،مثل هکولی معجون ساخت!
و خب ازش حباب، بو و غبار های خوش بو و عجیب بیرون میاد.

2. این رفتار باعث میشه برگ های گیاهتون چه شکلی بشه؟ (باید واضح و کامل توصیفش کنید.)

خب در واقع نمیشه گفت برگ! یکسری پهنه ها در سایز های مختلف،دولایه و شفاف و با مایع های رنگا رنگی پر شدن اون ها شبیه بالن های ازمایشگاهی هستن و بجای کروی دایره هستن. لوله ای به این دایره دولایه محتوی المایع المجهول متصل هست که با چیزی شبیه به چوب پنبه بسته شده و از اون شاخه نازکی به ساقه متصل شده.

3. نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها) بکشید.

4. یکی از کاربردهای گیاه متاثر رو بنویسید.

اون کاملا احمقه میشه ازش برای رسیدن به چیزای نایاب استفاده کرد!
مثلا مغزیه چوب دستی یا هر چیز نایاب دیگه! میتونه جانپیچ هم بشه و خیلی کاربرد دیگه در جادوی سیاه.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف

گابریل ترومن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۲ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۰:۱۲ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
از ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 66
آفلاین
۱.یه اسم مناسب برای گیاهی که گفته شد، انتخاب کنید. (1 نمره)
5. تصورتون از شکل این گیاه چیه؟ نقاشی بکشید یا سعی کنید یه توضیح روشن و کامل بدین. اگر نقاشی می‌کشید می‌تونید یه توضیح مختصر هم بهش اضافه کنید. (2 نمره)

Plant Ol Mofarer
گیاهه فراری
پلنت اُل مُفَرّر

۲:به نظرم جایی در دنیای ماگل ها براش درست کنیم و مخفی کنیم چون وسایل الکترونیکی زیادی در دنیای ماگل ها وجود داره و هم میشه تو اونجای مخفی از جادو هم استفاده کرد چون مخفیه و کسی نمیفهمه اینجوری هم ادغام میشه و سرگرمی دو برابر میشه مثلا تلگرام بهش بدیم سیستم گیم بدیم بگیم تا صبح هری پاتر بازی کن یا کال اف دیوتی یا خیلی چیز های دیگه یا بابا فیلم بذاریم و با جادو کاری کنیم هیچ وقت حافظش تمونشه این میشه ادقام جادو با دنیای ماگل ها

۳:
۱:برای اعتراض به قانون گلدونیسمی(قانون گیاهان خانگی جادویی یعنی اجبار به ت گلدون موندن)و نمیخاد تو گلدون باشه
۲:نمیخاد تبدیل به پودر باشه
۳:کنجکاوه چون بل یکچیز سرگرم نمیشه دنبال چیز های جالبه
۴:سینگله😁

سوال۴:خب داره با روده پوده های گیاه بازی میکنه که بالا بیاره و نجات پیدا کنه یا منتظره هضم بشه و دیگه باقیش خودتون میدونین

۵
سه حالت دارن

حالت اول گیاه تازه که هیچی نداره فقط فرارمکنه

گیاه در حال رسیدن و اماده پود شدن

گیاهی که فرار کرده و پشیمونه

روزی میرسد تمام جهان را تاریکی میگیرد و مرا میبینی که روشنایی را میاورم🖤🖤

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

هدر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
نقل قول:

هدر نوشته:
1-فراری
2-ی گوشی بدیم دستش
3-بخاطر اینکه زیر حرف زور نمیرع حتی اگه ب نفعش باشع
4-ب نظر من با بدنی نصفه ب درمانگاه میرود
5-اینم عکس ک نصف بدن لینی درحال حضم شدن در معده است

عکسش میاد ؟

میبینم
ان شکفتن شادی را
ان روز بزرگ ازادی را ....
سایه

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

هدر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
1-فراری
2-ی گوشی بدیم دستش
3-بخاطر اینکه زیر حرف زور نمیرع حتی اگه ب نفعش باشع
4-ب نظر من با بدنی نصفه ب درمانگاه میرود
5-اینم عکس ک نصف بدن لینی درحال حضم شدن در معده است

میبینم
ان شکفتن شادی را
ان روز بزرگ ازادی را ....
سایه

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

گابریل تیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۵ چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۵۸:۲۸ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
از کتابخونه
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
هافلپاف
محفل ققنوس
پیام: 558
آفلاین
سلام

1. من اگر جزوی از سازمان حمایت از گیاهان جادویی بودم،اسمش را میکردم "فراری" چون همیشه سعی میکند فرار کند و فقط وقتی سرگرم باشه اروم میشه.

2.من اونو به تالار اسرار میبردم تا اونجا با باسیلیسک بازی کنه یا از دستش فرار کنه؛و درضمن چون نه زبان انسان بلده نه مار زبانه پس تا وقتی که یک مارزبان پیدا نشه از اون تو درنمی یاد.
(حتی شاید ادب شه که دیگه سعی به فرار کردن نکنه)

3.چون اون بدش میاد که مثل گیاهان دیگر تا اخر عمرش توی یک گلدون به زیسته و میخواد حتی از مهرگیاه ها هم جذابتر باشه و همه حس خاص بودن را بچشن.

4.خب من دقیقا نمی دونم لینی کیه ولی به نظرم یک جانورنما هست. و اگه اونو "فراری"قورت بده قطعا لذت میبره چون فراریی غذای خاصی نداره و فقط غذاش کود اژدها هست و خاک مناسب بنابراین لینی بیشتر باید مواظب باشه کود اژدها نخوره .

5.خب این گیاه دارای دوپا است که این دوپا از ران پاش تا کف پاش با ریشه پوشیده شده است؛
درضمن انها دارای 2 انگشت در دست و پا هستند. انها دارای چثه ای بسیار ریز و فرز هستند و برای همین خیلی سریع میتونند بدوند. سر انها بسیار مشابه سر یک جن خاکی هست و پر از چین و چروک هست و اگر دست سما به هر طریقی بدون دستکش یا با دستکش وارد دهان "فراری" شود
با دندان های کوچک اما تیزش دست شما را به شدت مجروع میکند. انها ابرو ندارند،دارای 3چشم هستند، بینی انها به شکل مربع هست و فقط یک سوراخ برای تنفس دارند برای همین بعد از 30 دقیقه دویدند مکثی کوتاه میکنند و دوباره به راهشان ادامه میدهند.

پایان.

only Hufflepuff
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام پروفسور لی.

1. یه اسم مناسب برای گیاهی که گفته شد، انتخاب کنید. (1 نمره)

گیاه بی نظارت، بی لیاقت. چون اول نظارتی روش نیست و هر جایی که دلش میخواد میره.اگه من نظارت این گیاهو داشتم از جاش حرکت نمیکرد. بی لیاقت هم برای اینکه اصلا فکر نمیکنه لیاقت حضور در گلدونو داره. فکر میکنه لیاقت بهره مندی از مواد معدنی رو نداره.دوست داره بپوسه.

مواد لازم:
یک کامپیوتر گیمینگ.
یک ترابایت هارد پر از فیلم و موسیقی.
500 گیگ اینترنت.

گیاه را جلوی کامپیوتر گذاشته ، موس و کیبورد را جلوی گیاه گذاشته و به گیاه میگوییم:
-هر غلطی دلت خواست بکن.

سپس به گوشه ای رفته و گیاه را که در حال بازی call of phoenix:dumbeldor revenge بوده و فیلم titanic را میبیند تماشا میکنیم. در صورت تمام شدن اینترنت 500 گیگ اینترنت دیگر خریده ، peq 2020 را دانلود کرده و گیاه را ول میکنیم تا پدر کامپیوتر را در اورد. راه حل ما تضمینی بوده و ضمانت 3 ساله دارد. اگر گیاه کامپیوتر را ول کرد میتوانید با حضور در ستاد تبلیغاتی ما، یک کروشیو به ما بزنید.

آموزش سیستمی! لیبرالیسم های لعنت الاستالین با فرو کردن این فکر در کله گیاهان که «گیاه ها لیاقت حضور در گلدان را ندارند و باید از خاک محروم بمانند.» گیاهان ما را تشویق به فرار از گلدان ها کرده و علاقه دارند که مغز گیاهان ما را فاسد کنند.

والا تا اونجایی که دیدیم گیاه یه گاز از لینی زد که شما با حرکت سوپر لی گونه ای لینی رو از دهان گیاه گوشتخوار نجات دادید و لینی روی زمین افتاد.از اونجایی که مغز پیکسی گونه لینی در اون لحظه هنگ کرده بود. روی زمین دور میزد. دختران فرار می کردن که لینی زیر دست و پاشون له نشه و پسر ها هم حمله میکردن تا لینی رو بگیرن.

عکس گیاه

به ظاهرش نگاه نکنید. این گیاه هم با استفاده از قدرت باد که توی برگ های دایره ایش میچرخه وو هم با پاهای کوچیک ریشه ایش به قدری تند میدوئه که مجبور شدم صد بار با جارو دنبالش برم. تازه کجاشو دیدین. حتی باد شدید باشه میتونه پرواز کنه.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۰۹ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

مگان راوستوک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۰۲ شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰
از ظاهر خودم متنفر نیستم، چون می دونم زیباترینم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
سلام
تکلیف جلسه دوم گیاه شناسی

۱_ اسمش رو می زارم ورووجک چون خیلی شیطونی می کنه و همش دلش می خواد فرار کنه.
2_ من که می برمش کتابخونه چون کلی اونجا کتاب هست اگر مثلا از ژانر درام خوشش نیومد براش تخیلی می زارم.
3- چون هم دوست نداره ریشه هاش تبدیل به پودر بشه هم تنها ست هیچکی تنهایی رو دوست نداره حتی گیاهان پس بهتره باهاش کمی ادم وقت بگذرونه.
4- خب به نظر من اونجا توی شکم گیاه نشسته کنار از روده گیاه از استخون ها میندازه توی از به امید اینکه بیان و نجاتش بده.
5- خب گیاه وروجک از نظر من 8 سانتی متر هست و دارای 4 پای ریز هست و دو دست خیلی لاغر. سرش گرد نیست تقریبا سه چهارم دایره ست و بالای سرش به دو تا شاخک تقسیم شده که به کمکش می تونه مسیر رو پیدا کنه در واقع حکم جی پی ای رو براش داره

ویرایش شده توسط مگان راوستوک در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲۶ ۹:۲۵:۵۱

Im not just a witch that was put in slytherin. They were always jelous to me but the know im better that them. Im the future of slytherin

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۵۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
فکرار! (ترکیبی از فرار و تکرار؛ چون هروقت چیزی براش تکراری می‌شه فرار می‌کنه! پ ن: هردو ترکیب هم هم‌قافیه‌ان)

اونو به یک مجلس رقص ببریم. با دیدن رقص و گوش دادن به موزیک سرگرم می‌شه و اگه براش تکراری شد نوع رقص و ساز رو تغییر می‌دیم؛ مثلاً رقص تانگو با ساز کلاسیک رو به رقص هیپ‌هاپ با ساز رپ تغییر می‌دیم!

چون نمی‌خواد ریشه‌اش تبدیل به پودر بشه! از جادو و جادوگرا متنفره و نمی‌خواد با تبدیل به پودر شدن بهشون کمکی بکنه!

چون لینی در حالت پیکسی بارها تجربهٔ بلعیده شدن توسط جانوران رو داشته، در بدن گیاه گوشتخوار با خیال راحت خودشو به بازدید از امعاء و احشاء گیاه دعوت کرده!

یه گیاه با ساقهٔ نازک، بلند و سبز که از ساقهٔ اصلی تعدای ساقهٔ دیگه بیرون زده و پر از برگه و چن گل کوچولوی زردرنگ هم داره، مثه این: گیاه فکرار

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.