هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۳۸ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام امت مدیر...عه؟×سه چهار نفر امت محسوب نمیشن؟!اشکالی نداره...

اگه میشه سریعا جواب بدین....به هر حال سایت هم مهمه در کنار زندگی شخصی و ایکس باکس( :همر:) و اینا...و قبول زحمت کردین،تا اخرش باس وایساد...پس سریعتر رسیدگی کنید ممنون میشم!

راستش من هی میخوام چیزی نگم،هی جلو خودم رو میگیرم،هی نمیشه!دی: فک کنم پیشبینی لرد درست بوده!

عرضم به حضورتون که برای اینکه لینی ناراحت نشه اول بگم که دستتون بابت زحمتایی که کشیدین درد نکنه،واقعا منت گذاشتین بر سر سایت و خیلی خدمت کردین...من منکر زحمات شما نمیشم چون با چشم دیدم...ولی فک کنم شما هم الان راضی نیستین از وضع موجود...فک میکنم به هر حال مدیریت هم در این امر مقصر بوده!

اولا که خب اره...من تنها به این نتیجه نرسیدم و با خیلی از دوستان و دلسوزان سایت هم صحبت شده و در مورد سایت حرف زدیم...به نظر میرسه به صورت جدی مشکل مدیریتی داریم!

الان مدیرامون عله و مافلدا که یحتمل دلفی پشتشه که هیچی...گرداننده آستر داریم که...خوب واقعا من توی همین مدت کوتاه به نظرم شدیدا افتضاح بوده مدیریتش بر هاگ...و با تلفن و به عله و اینا برگشته که خب...واقعا هنو چیز خاصی ازش ندیدم...مثبت یعنی!
مدیر کل ها هم یکیشون ارسیه که خب کمی تا قسمتی عملکردش بهتره و انتخابش به عنوان مدیر هم با رای کاربرا بوده!
لینی و هکتور هم هستن که خب انتخابشون...یعنی نحوه انتخابشون یه جورایی من شخصا فک میکنم درست نبوده...اینکه ناظرای گروه بگن یکی رو معرفی کنید و وقتی بهشون بگن برای چه کاری،بگن نمیدونیم،و بعد توی اون انتخاب سه نفر چهار نفر شرکت کنن،واقعا طرز درستی نبوده...ولی به هر حال حالا مدیرن!

من پارسال گفتم مجلس رو بذاریم برای نظارت بر عملکرد "مدیرا" که خب مخالفت شد،امسال همون طرح رو اوردین جلو ولی برای نظارت بر وزیر و...خودمون رو مسخره کردیم؟وزیر چیه که نظارت بهش چی باشه؟یه انجمن و دوتا زیر انجمن؟!

از اونجا که ما نمیتونیم بر مدیریت نظارت کنیم و مشارکت داشته باشیم،پیشنهاد میکنم یک انتخابات طور،ترین ها طور بذارین برای اضافه شدن مدیر یا عوض شدن مدیرا...یا مثلا از هر گروه یه نماینده(الان هافل و محفل نماینده ندارن توی مدیریت ایفا) و اینا که البته من همون ترین طور رو ترجیح میدم!
مثلا یه تاپیک بزنید که کاربرا بین یک تا پنج نفر رو برای مدیرت اسم ببرین،5 نفری که بیشترین اجماع روی اوناس مدیر بشن!
اگه پارسال اینجوری چارتا مدیر انتخاب شدن که ملت بیایین یکی رو معرفی کنید برای یه کاری که نمیدونیم،امسال هم همیکنار رو بکنیم!

در کل...واقعا الان وضع خرابه...و من میگفتم خرابه،میگفتن رودولف نا امیده...الان تابستونه و خب...میبیند دیگه!

پ.ن:من مدیر بودم،خودم رفتم...واسه خودم نمیگیم...و بله...صرفا صحبتایی که هس بین دوستداران سایت منو متاثر میکنه...و قرار شد بیایم بگیم...منم گفتم بگم...از اونجایی که فس فس شما زیاده امیدوارم یکم دس بجونبونید تا سایتی که دوسش دارید و من بیشتر از شما دوسش دارم،زودتر جون بگیره!

با احترام!

ویرایش:اقا...ملت...کودتا نیس...صرفا از مدتها قبل نارضایتی هایی بود از عملکرد مدیریت که بعضا غیر منصفانه (میدونید کدوما رو میگم دیگه؟) و چندتایی منصافه بود...اینی که الان ملت ریختن هم به خاطر این هس که گفتن چیکار کنیم؟پیشنهاد دادم که بیاییم به صورت دموکراتیک مطرح کنید داستان رو...دستای پشت پرده نیس!
+اینو یادم رف بگم...ایده ای داشتم این بود که وزیر بشه مدیر،و اعضای مجلس نظارت کنن روش...مدیر یا همون وزیر هم یه سری اعضای کابینه(دیگر مدیرا)معرفی میکنه،رای اعتماد میگیرن از مجلس...سالی یه بار این امر تکرار میشه...طبیعتا اگه مدیر کارش خوب بود،یه سال دیگه به عنوان وزیر انتخاب میشه..البته اگه وزیر یا مدیر وظایفش رو عمل نکرد مجلس که نماینده کاربراس،میتونه خودش یا اعضای کابینه اش رو استیضاح کنن...خیلی هم دموکراتیک!

ویرایش دو:ناموسا تابستونه،یه روزم دیرکرد،ضرره...سریع تصمیم بگیرین...کلا سه نفرین اخه،تصمیم گیری و هماهنگی و صحبت کردن سخت نیست که...سخته؟

ویرایسش سه:قول میدم ویرایش آخر باشه،نزنید منو...داستان اینه که من منظورم مدیریت ایفا بود صرفا،در مورد اخبار و گالری و اینا یه مدیر میخوایم کافیه...و برای مدیر فنی هم یکی پیدا بشه کنار دلفی به سیستم سایت مسلط بشه،به قول خود دلفی سریع این نسل جدید سایت رو تحویل بگیرن!

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۱:۰۹:۱۶
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۱:۱۲:۰۷
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۱:۱۷:۴۹

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
سلام.

نظارت بر تازه‌وارد بودن یک عضو چیزی نیست که با چهارتا کلیک و یه چک کردن ساده تشخیص داده بشه و مدیرا بخوان دریغ کنن. باید یه حرکتی از عضو تازه‌وارد زده بشه تا مدیرا شک کنن و به تکاپو بیفتن.

سطح رول‌نویسی مطمئنا ملاک خوبی برای تشخیصه، ولی همیشه نمی‌شه بهش اطمینان کرد. ممکنه یه نفر از سایت دیگه‌ای اومده باشه و تجربه رول‌نویسی داشته باشه و به همین واسطه سطحش بالاتر از هر تازه‌وارد دیگه‌ای باشه، ولی بازم تازه‌وارده!

ولی مطمئن باشین اگه مدیران متوجه قدیمی بودن عضوی بشن، این اجازه رو نمی‌دن که تو بهترین عضو تازه‌وارد سایت رایی بیارن.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱:۵۲:۱۹
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 552
آفلاین
با سلام و درود فراوان بر مدیران گرامی سایت جادوگران

غرض از مزاحمت، موضوعی وجود داشت که به نظرم لازم بود به استحضارتان برسانم، جدای از آن هم معذرت می خواهم که این یکی دو روزه خیلی مزاحمتان شدم.

قصد داشتم از مدیران گرام بپرسم که چرا نظارت بر میزان درستی تازه وارد بودن یا نبودن کاربران تا به این حد کاهش پیداکرده است؟ اینجانب شخصا به خاطر دارم که در سال 93 دو نفر فقط برای این که نوشته هاشون خیلی شبیه به هم بود بلاک شدند، اگر اشتباه نکنم یکی از آن ها «خانم بلک» و «سیریوس بلک» وقت بودند.

بنده شخصا مشکل اصلی این ماجرا را این می دانم که وقتی کاربری که واقعا تازه وارد و کم سن و سال است و خودش را با یک کاربر قدیمی که خودش را تازه وارد جا زده، مقایسه می کند، شاید ناامید بشود. رقابت بر سر رنک بهترین تازه وارد معنی و مفهومش را از دست می دهد و ...

قصد مزاحمت نداشتم، فقط این چند مورد را لازم دانستم که مورد اشاره قرار دهم.

با تشکر بسیار

ال.پی.خ.کا.جی.پی.اِی.زاموژسلی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

خواستم بپرسم فقط منم اینجوری می بینم؟ یا خبریه من بی خبرم؟ :دی

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

نوربرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
از فیض آتشین نفسی‌است!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
سلام!

البته میدونم تغییر لازمه و آدم باید حرکت رو به جلو داشته باشه و این حرفا، ولی میگم به نظر شما فونت قبلی سایت بهتر نبود؟

فونت جدید چون گوشه‌هاش گرد نیست و شکستگی داره از روان بودن فونت قبلی برخوردار نیست و نسبتاً چشم رو آزار میده! (به لحاظ روانشناسی هم این حرف درسته ها! )
یه لحظه ملاحظه بفرمایید:

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

انصافاً دومیش چشم‌نوازتر نیست؟ (الان میگن نه! )
مرسی، اه!:)))

------
پاسخ: فونت محتوای داخل پست ها به فونت قبلی تغییر داده شد.
دقت کنید فونت بر حسب باگ مربوط به rendering و با نگاه علمی انتخاب شده بود و مسائلی مثل ویندوز هفت و قبل تر و مرورگری مثل فایرفاکس را در نظر گرفته بودیم که تصمیم گرفتیم فونت قبلی کاربردی نیست واقعاً. در نتیجه سلیقه شما فاقد هرگونه ارزش اجرایی بود اما همیشه باید به ادا و اصول شما رقصید.

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۷ ۱۲:۲۰:۳۶

تصویر کوچک شده
...FOR LOVE! FOR
تصویر کوچک شده

!RYFFINDOR

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 188
آفلاین
امیدوارم تغییر استایل لینکها به این حالت جدید صرفا تست باشه و با نظرات کاربرها تغییرات لازم انجام بشه. چون همین بولد شدن لینک بنظرم موجب ایجاد مشکل برای کاربرها شده. منم سیستمم مشکلی نداره ولی الان دقت کردم دیدم همین مشکلی که جیمز پاتر مطرح کرد، برای منم هست. پس منحصر به فرد خاصی نیست و باید تغییرات کلی ایجاد بشه.

درمورد ظاهر لینکها هم.

از حالت بولد بردارید. یا اگر امکانش هست فاصله بین خطوط رو در حالت کلی بیشتر کنید تا اون مشکل قبلی مرتفع بشه. ضمن اینکه سایه‌ای که به لینکها داده شده اصلا جالب نیست و رنگ آبی ای که براش انتخاب شده گرچه سعی شده هماهنگ با ظاهر دیفالتِ سایت باشه، ولی حس بدی ایجاد میکنه. یا کلا لینکها رو نباید ببینیم یا اگر میبینیم جوری باشه که از اینهمه دیدن پشیمون بشیم ؟! کروشیوهای فراوان بر شما !

-------
پاسخ: پوزیشن لینک ها مشکلی ندارد و به درستی قابل کلیک هستند. موردی که شما و کاربر قبلی مطرح کردید برای مرورگر تست شده ما هم در هر چند صد مورد یک بار اتفاق افتاده که ایراد از استایل بندی قالب نیست. ایراد از نسخه خود مرورگر هست که هنوز کاملاً سازگار نشده با ترکیبی از کدها و چنین ایرادی در سایت های دیگه هم اتفاق میوفته گاهی و دیدیم. سایه و رنگ لینک تصحیح شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۶ ۱۲:۵۸:۵۵
ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۶ ۱۳:۴۲:۳۸

?You dare speak his name
!Shut your mouth
!You dare speak his name with your unworthy lips

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵

جیمز پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
از تـــــه قلبت بنویس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
سلام، اوّل خیلی تشکر بابت تغییر دادن استایل لینک ها بعد این که، بعضی از لینک های مشخص شده یک مشکلی دارن که واسه انتخاب کردنشون باید رفت کمی بالاترشون رو انتخاب کرد. ( ویندوزم و مرورگرمم کرومه) نمی دونم ایراد از دستگاه منه یا نه؟

به این پست برید، برای مشاهده نمونه.

دوباره اومدم، اگه این بار هم نباشی...
دوباره می رم.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
سلام ... می‌شه استایل لینک‌ها ره یکم متمایزتر کنید؟ حالا من چشم‌هام به خاطر تغذیه روستایی تیز هسته ولی گاهی بعضی ها متوجّه نمی‌شن که یک کلمه توی متن لینک هسته.

----
پاسخ: انجام شد. Ctrl و F5

نمونه:

تست تست تستتست لینک تست تست تست.

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۵ ۱:۱۴:۴۷

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
نقل قول:

کنت الاف نوشته:
اقا بیاین بشینین اینجا یه ذره حرف بزنیم!

اول اینکه: بهتر نیست تاپیک نحوه برخورد رو خصوصی کنیم؟ یعنی فقط اعضای ایفای نقش اونو ببینن؟ بر فرض مثال یکی توی سایت ثبت نام کرده میاد این دعوا ها رو میبنه می گرخه میره. در حالی که خودمون میدونیم اینا ظاهر و شاید واقعا مشکل به این بزرگی نباشه. یه سری سو تفاهم فقط.

دوم اینکه: یه سرچ بار برای تاپیک ها بزارید اون بالا لطفا. من الان میخوام برم تاپیک خورندگان معجون راستی. هیچ ایده ای ندارم که ممکنه کجا باشه.

تشکرات.

سلام بر جناب کنت.

ما نشستیم روی این بحث کردیم، به این نتیجه رسیدیم که اعتراض حق همس، اگر کسی خارج ایفاست، نمیتونیم این حقو ازش بگیریم که وارد اون تاپیک نشه و صحبت نکنه. بنابر این به یه پیشنهاد جایگزین فکر کردیم که البته همچنان داریم روش بحث میکنیم، اونم اینه که بیایم یه تاپیک برای خارج ایفا بزنیم، یکی هم داخل ایفا، برای بعضی حرفا که نیازه داخل ایفا بمونه.

در مورد دوم، در حال حاضر میتونید از قسمت سرچ اصلی سایت استفاده کنید و اسم تاپیکو بزنید داخلش. مطمئنا اسم تاپیک و انجمنش اونجا ظاهر میشن. تا ما هم ببینیم قابلیت گذاشتن سرچ بار وجود داره برای تاپیک ها یا نه.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نقل قول:
سیوروس اسنیپ نوشته:
از اونجا که ما اصلا و ابدا اهل رو دادن به کسی نیستیم و اصلا علاقه ای نداریم احساساتمان را در میان عوام بر ملا کنیم، بنابراین تا از حضورمان در این تاپیک پشیمان نشدیم مستقیم می ریم سر اصل مطلب.

پونصد-شونصد امتیاز بابت نذاشتن گزینه لایک یا تشویق باید ازتون کسر کنم! شانس اوردین سمتی ندارم وگرنه بلاک کردن کمترینش بود!

انصافا بعضی از پست ها به اندازه ای زیبا نوشته و پرداخته شده که شخصا گاهی وسوسه می شم برم در میان پست ها، پستی بزنم و از اون نویسنده تقدیر کنم.

پس تا هوس نکردم منوی مدیریت را بزور و از طریق دست های پشت پرده تصاحب کنم برید در این مورد یک فکر بکری بکنید.

حداقل فعلا این امکان وجود نداره متاسفانه.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵

سیوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۹ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۱ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶
از :yphbbt:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
از اونجا که ما اصلا و ابدا اهل رو دادن به کسی نیستیم و اصلا علاقه ای نداریم احساساتمان را در میان عوام بر ملا کنیم، بنابراین تا از حضورمان در این تاپیک پشیمان نشدیم مستقیم می ریم سر اصل مطلب.

پونصد-شونصد امتیاز بابت نذاشتن گزینه لایک یا تشویق باید ازتون کسر کنم! شانس اوردین سمتی ندارم وگرنه بلاک کردن کمترینش بود!

انصافا بعضی از پست ها به اندازه ای زیبا نوشته و پرداخته شده که شخصا گاهی وسوسه می شم برم در میان پست ها، پستی بزنم و از اون نویسنده تقدیر کنم. :yoho:

پس تا هوس نکردم منوی مدیریت را بزور و از طریق دست های پشت پرده تصاحب کنم برید در این مورد یک فکر بکری بکنید.

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.