هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **كلاس آموزش موسيقي جادويي**
پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
شعر برای یگانه استاد هاگوارتز

یک استاد دارم ماه نداره
صدایی داره سرژ نداره
به اسلیتریونش نمیدم
به هافلپافونش نمیدم
به کسی میدم که کس باشه
حتما از راون بروبچس باشه

مقاله ی پسر جد تانکیان

پسر جد تاناکیان در 3 سالگی یک گربه را کشت
در 6 سالگی وقتی در خانه تنها بود به کل خانه گند زد و همه جا را نجس کرد
در 8 سالگی یکی از خوانندگانی که خیلی باحال بود و اتفاقا اسمش اوریل بود رو با سنگ هدف قرار داد
در 12 سالگی بعد از مرگ پدرش به جای اون کدخدای دهکدشون شد و از اونجایی که خیلی بی جنبه بود مالیاتا را دو برابر کرد و دست به احتکار گسترده در روستاهای تحت امرش زد تا اونجایی که مردم به نون شبشون محتاج شدند
تا 18 سالگی کار به همین منوال گذشت تا این که گیتار به سرزمین اونها اومد و پسر جد تانکیان به این وسیله علاقه ی وافری پیدا کرد و دست از سر مردم برداشت و همه ی وقتش رو به گیتار و جنگولک بازی با اون سپری کرد اما باز هم دست از عادت بد احتکارش بر نداشت و گیتار رو اونقدر گرون کرد که فقط اعضای خانواده ی خودش بتونن اون رو بخرن
در 23 سالگی و زمانی که با دو سه تا از دوستاش یک گروه سه سولی( یک چیزی اون ور تر از سوسول) راه انداخت توانست تا 35سالگی به واسطه ی همین گروه سه سولی 23 زن بگیرد
در 43 سالگی با دوستاش به هم زد و در یک اقدام تلافی جویانه دوستاش رو تو خونه هاشون به آتیش کشید
در 55 سالگی با پسر چهارم از زن هفدهم خود درگیری شدیدی پیدا کرد و او را با یک طلسم شوم از بین برد و همین امر باعث شد تا برادر همون پسر یعنی فرزندسوم از زن هفدهمش اون رو به مرگ تهدید کنه اما پسر جد تانکیان بیش از اینها دریده بود و از ترسش تمام فرزندانش به جز 34 تا از دخترانش که با اونا ازدواج کرده بود رو کشت
در 123 سالگی در حالی که سر و مر و گنده داشت تو خیابان با زن 435 خود قدم میزد خواننده ای بسیار معرفو و باحال به نام اوریل لاوین را در تلوزیون دید و از اونجایی که میدونست اوریل به او محل سگ نمیگزارد و زن 436 او نمیشود سکته کرد و به هلاکت رسید

پی نوشت:
پاچه خواری خرج داره پس امتیازا رو خشکه حساب کن

نوشتن مقاله در مورد پسر جد تاناکیان خیلی سخت بود پس امتیاز این رو هم خشکه حساب کن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
پروفسور لاوین و والده مورت 5 دقیقه قبل از شروع کلاس توی دفتر آوریل در حال بحثن.
ولدی : یعنی چی؟ یعنی من دیگه نمیتونم بیام مدرسه درس بدم؟
لاوین معلومه که نمیتونی، الانم که اینجایی واسه اینکه بهت عبای غیبی دادم تا بهت اینو بگم.
ولدی : ای بابا....پس درسم چی میشه؟
لاوین : هیچی من دیگه به تنهایی درس میدم...آخ جــــــون.
ولدی : ای بابا....پس لاقل یه کاری بکن....تو امتیازا باید به اسلیترینا بیشتر امتیاز بدی وگرنه......
لاوین : وگرنه چی ها؟
تانکیان : وگرنه میرم لوت میدم.......به دامبل میگم اون روزی که به بهانه سردرد نیومدی دفتر اساتید کجا رفته بودی.
لاوین : ااا.....مسائل ناموسی رو چرا قاطی مدرسه میکنی؟ اصلا اون روز داشتی میفتی حموم دخترونه چیکار؟
تانکیان : اه…تو از کجا فهمیدی؟ ای بابا بازم لو رفتم که.(زیر لب با خودش : این دامبی میگفت خیلی ضایع عمل میکنی همه میفهمنا…..من گفتم حسودی میکنه بهم)
لاوین : پس قضیه رو به مسائل ناموسی و بیناموسی ربط نمیدیم وگرنه هردومون بدبخت میشیم و دامبلدور شوتمون میکنه وسط جنگل ممنوعه وره دله گراپ. درواقع تو که شوت شده ای، منم شوت میشم میام اونجا.
ولدی : در هرحال باید به اسلیا بیشتر امتیاز بدی وگرنه نفرینت میکنم.......
لاوین : نــــــــــه.......
لاوین میاد تا خیلی سریع چوبش رو در بیاره ولی گوشکوب ولدی با سرعت هرچه تمام تر مغز لاوین رو نشونه میگیره و میگه : پاهاییوس قطعیوس 2 ساعتیوس.*
قد لاوین ناگهان 1 متر کاهش یافت و با - - - (یه لغت 3 حرفی جایگزین شود) خورد زمین.
لاوین : آی - - - - (همون لغت سه حرفی + یکی از ضمایر شخصی).
ولدی: یوهاهاهاها……حالا برو سر کلاس ببینم چی کار میکنی. و از پنجره میپره بیرون.
-: اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا…………….(شنیدن صدای یه نفر وقتی از طبقه سوم پرت میشه پایین)
لاوین : خاک بر سره خنگت کنن که یادت رفت طبقه سومیم. (با خودش:) حالا چه غلطی بکنم؟ اینجوری که اصلا نمیتونم برم سر کلاس.
و میاد یه دونه بزنه تو سر خودش ولی چون سرش درد میکرد یه دونه میزنه تو سر گیتاری که کنارش بود.
گیتار به مک گوناگال تبدیل میشه.
لاوین : غلط کردم…..- - خوردم…..
مگی : غلط کردی…. - - خوردی…هیچ کدوم باعث نمیشه که من تورو تنبیه نکنم….. آواداکداورا.
یهو یه نور طلایی میاد دور لاوین و نفرین برمیگرده به طرف مگی. و مگی میمیره.
لاوین : ههه…….مادرم در راه نجات من خودشو فدا کرد و این افسون محافظ به تو اجازه نمیده منو بکشی.
روح مگی : ههه…..تو هم خیال کردی من چند تایی هورکروکس (جاودانه ساز) دارم…..به این زودیا نمیمیرم.
کارگردان : کات آقا کات….مگه فیلم هری پاتر دارین بازی میکنین؟ تو شدی هری و تو
شدی والده مورت؟
ولدی از اون پایین : چی داداش؟؟؟ کی اومده جای منو بگیره ها؟ آی نفس کش....
کارگردان : بابا ایول، دوباره میگیریم، لوموس، وویسوس، موووس**
یه نور طلایی میاد دور لاوین رو میگیره و نفرین برمیگرده طرف مگی و اون میمیره.
لاوین : من با خودم معجون محافظ دارم نمیتونی منو بکشی.
مگی : اینم خوده من نبود...یه شبیه سازی شده از من بود....من الان تو دفترم نشستم.....حالا هم بدو برو سر کلاست وگرنه 10 امتیاز میپره.
لاوین : ای بابا....آخه چه جوری برم؟
مگی : به صورت کلاغ پر.
لاوین : آی ننه..... 1..2...1..2..1..2..(لاوین داره کل راه رو با فشار بر - - - - به هوا میپره تا به کلاسش برسه)
دم در کلاس......2....1....2....و میپره تو کلاس.
همه بچه ها :
مایکل : این قورباغه چیه اومده سر کلاس؟؟؟
لاوین سرش رو بالا میگیره و میگه : اهم...اهم...این منم و به دلیل یه مشکل تا دو ساعت آینده همین جوریم پس بهتره بریم سراغ درسمون. و شمایی که اون ته داری کاره بیناموسی انجام میدی....بیا منو بذار رو میز...پرشیتم (حد پریدن) به اون میز نمیرسه.
کالین میاد و لاوین رو میذاره رو میز.
لاوین : خب با تشکر از شما میخوام بگم محض این دلی که در بدر شده مارو از یاد.....اه...ببخشید، خب بریم سر درسمون. دو جلسه قبل که با من کار داشتین در مورد تاریخچه گیتار صحبت کردیم و الان به ادامه درس مشغول میشیم.
جواب سوالا :
جد پروفسور تانکیان که به ولدی تغییر شکل یافته شده و ایشالا این نوه زادشم زودتر بره اون دنیا بهش بپیونده چه جوری با ریشش گیتار میزده؟ جواب درست اینه که ایشون از دو روش استفاده میکردن : 1- چون ریششون فوق العاده بلند بوده بهش ژل و تافت قاطی میزدن تا قشنگ خشک شه و باهاش گیتار میزدن. 2- ریششون رو میبافتن و پشتش یه چوب میذاشتن تا محمک باشه و گیتار میزدن.
شباهت ریش گراپ با سیم گیتار:
خنده دار ترین جوابها برای ......بود که من خیلی خیلی خندیدم و ایشون هم کاملا درست گفتن.(نکته : امتیاز بیشتر برای جواب خنده دارتر بود نه منطقی تر)
و اینکه چون دیگه پروفسور تانکیان که یه جورایی مرحوم شدن دیگه تدریس نمیکنن من فقط بهتون امتیاز میدم و فقط تستها رو جواب میدم:
چو چانگ خب برای پاتیل بد نبود نسبتا خوب بود(10 امتیاز)، برای آهنگ هم بد نبود(6 امتیاز) برای سوال هم خوب بود(5امتیاز)، و برای تست ها هم فقط سوال 1 و 3 درست بود که چون امتیاز نصفه نداریم برای هرکدوم 1 امتیاز میدم(2 امتیاز) و البته پاچه خواری تانکیان رو کردی که به درد من نمیخوره ولی خب باشه اینم 2 امتیاز.
چو چانگ 25 امتیاز
هرماینی گرانجرخب برای پاتیل بهت 8 امتیاز میدم چون این قضیه اب رو بچه 5 ساله هم میدونه،(8 امتیاز)، و برای ترانه کلا کاره باحالی بود(8 امتیاز) و برای سوال هم جالب بود (5 امتیاز) و برای تستها هم سوال 2و3 دست بودن پس میشه (2 امتیاز) و برای پاچه خواری هم 2 امتیاز رو میگیری.
هرماینی گرنجر 25 امتیاز
پروفسور کوییرل برای پاتیل بد نبود( 8 امتیاز) برای ترانه هم فقط ریتم داره چرا؟(5 امتیاز) و برای سوال هم بدک نبود (5 امتیاز) و برای تستها هم سوال 2 رو درست جواب دادی(1 امتیاز) و 2 امتیاز برای پاچه خواری.
پروفسور کوییرل 21 امتیاز
جرج دیویسخب به تست ها 1و2و3 درست جواب دادی (3 امتیاز) و برای پاچه خواری هم 2 تا.
جرج دیویس 5 امتیاز
آنتونین دالاهوف خب برای پاتیل کاره جالبی بود(11 امتیاز) و برای ترانه هم چیزه خنده داری بود خیلی حال کردم (10 امتیاز) و برای سوال به 4مورد اشاره کردی (4 امتیاز) و برای تستها هم به 1و2و3 درست جواب دادی(3 امتیاز) و 2 امتیاز برای پاچه خواری.
آنتونبن دالاهوف 30 امتیاز
آلبوس دامبلدور برای پاتیل کاره نسبتا جالبی بود (10 امتیاز) و برای ترانه هم کاره خیلی خیلی باحالی بود (10 امتیاز) و برای سوال هم گفتیم فرق نه شباهت پس هیچی، و برای تستها هم به سوال 3 دست جواب دادی(1 امتیاز) و پاچه خواری هم 2 امتیاز.
آلبوس دامبلدور 24 امتیاز
گلوری گرنجر برای پاتیل کاره بدی نبود (8 امتیاز) و ایتکه من نمیفهمم بابا شما فرق بین تفاوت و شباهت رو نمیدونین؟ گفتیم تفاوت هی شباهت تحویل من میدن.
گلوری گرنجر 8 امتیاز
هلگا هافلپاف خب پاتیلت جالب بود (13 امتیاز) و ترانه ات خیلی باحال بود(10 امتیاز) و به سوال درست جواب دادی 4مورد،(مورد آخر شباهت بود)(4 امتیاز) و برای تستها هم 1و2و3 درست بودن(3 امتیاز)
هلگا هافلپاف 30 امتیاز
و جواب تستها: سوال اول : زوزه باد، سوال دوم : چیزی شبیه کمان رابر استرانگ، سوال سوم : سیستم او ا دون و سوال چهارم که برای خودم متاسفم که هیچ کدومتون سنم رو نمیدونین باید بگم که 21 ساله ام بنده.
خب تا اونجا گفتیم که شکل بدنه گیتار تغییر کرد یعنی یه طرفش رفت فرو، به اون ور فشار اورد و ون طرف قلمبه پرید بیرون. در قرن 16 گیتاری به نام گیتار چهار کر* که در اصل به معنای هم آهنگی و همسرایی است و در فرع به معنای سیمهای جفت که گاهی با اکتاو یکدیگر کوک میشدند و سیمهای آن با کمک ریش های جد گراپ درست میشدند بوجود اومد. مثلا 5 کر دارای 10 سیم بود که دوتا دوتا با هم کوک میشدند. البته این قضیه مورد مخالفت سازمان حمایت از حیوانات اهلی و وحشی واقع شد چون کسایی که ادعای موسیقی داشتن مانند جد ولدی بوقه بوقیه بوق زاده بوق اندر بوق بوق به بوق شده، از 100 کر استفاده میکردن و درواقع در ساخت هر گیتار از 200 تار جد گراپ استفاده بهینه میبردن و چون جد گراپ کم ریش شد و ناحیه چونه اش کچل شد و تعادلش رو در حین راه رفتن از دست میداد رفت شکایت و اونا هم مخالفت کردن با این قضیه فوق العاده آستکباریولیسمی.
پروفسور لاوین از روی میز میپره پایین و مشغول قدم زدن با کمک - - - - در سطح کلاس میشه.
به هر حال در قرن 16-17 این گیتار 5 کر کم کم در اسپانیا و سپس در سایر کشورای اروپایی نظیر فرانسه و ایتالیا رواج پیدا کرد. در اون زمان این نوع گیتار فقط مخصوص خانواده های اشرافی بود و قیمت آن طوری بود که هیچ یک از خانواده های حتی معمولی نمیتونستن این گیتار رو بخرن. علت گرونی بیش از حد این این گیتار این بار زیر سره پسر جد ولدی بوده. ایشون از اونجایی مثل خودشون فردی خیلی مغرور، متکبر، خودخواه، خونخوار، دراکولا، هیولا، و در واقع فقط به درد فیلمای ترسناک میخورد....
در این لحظه در کل کلاس آبی روان زیر تمام میزها جاری میشود.
- : چون میخواست تو همه چیز نفر اول باشه انقدر قیمت این گیتار رو بالا برد تا فقط افراد در سطح خودش بتونن این گیتار رو بخرن. و مردم عادی رو از داشتن اون محروم کرد. لعنت خدا بر او و نوادگانش باد. خلاصه بگم براتون، در قرن 18 گیتار 5 کر شد گیتار 6 کر.(نکته : اعتراض جد گراپ به نتیجه نرسید و نوه او هنوز این راه را دنبال میکرد تا این گیتار منقرض شه) و این دفعا کل خانواده نوه گراپ رفتن شکایت و اتفاقا چون پادشاه جدید فرد ریشویی بود (وی جد بن لادن بود) دلش برای ریش اون بیچاره ها سوخت و به سازندگان گیتار اعتراض کرد. اونا هم چون دیدن در مقابل گراپ ها حتی بوقی هم نیستن زود قبول کردن و گفتن باشه تعدادش رو نصف میکنیم، نوع سیما رو عوض میکنیم . بدین ترتیب گیتارهای نسبتا مدرن بوجود اومدن.
در همین لحظه (2 ساعت از وقت کلاس گذشته) یهو صدایی میاد و لاوین همینجوری میره بالا.....50 سانت،1 متر....1.5 متر.....2 متر....3متر...دوباره صدایی میاد که منبعش کاملا مشخصه، لاوین با سر رفته تو سقف.
صدای نامفهوم لاوین : ای ولدی.....بمیری که یه طلسم رو هم نمیتونی اجرا کنی.
همه بچه ها:
آلبوس : نترسین پروفسور من الان درست میکنم....پاهاییوس کوتاهیوس 2 متریوس.
لاوین برمیگرده سر جایی که باید باشه.
لاوین : واقعا ممنونم ازت آلبوس +10 امتیاز بهت میدم برای اینکارت. واما تکلیف جلسه بعد: یه مقاله برام بیارین که ثابت کنه پسر جد تانکیان آدم خیلی خیلی مزخرفی بوده(به یکی از اعمال بدش مثه اینی که من گفتم اشاره کنین 15 امتیاز حداکثر)
تکلیف : یه آهنگ بسازین (ریتم رو از ریتم یه آهنگ میگیرین و اسم آهنگ رو مینویسین) که توش به طور خفن پاچه خواری من رو کرده باشین و از لوازم موسیقی نیز استفده کنین. (10 امتیاز)
و یه سوال : اسم این آهنگها چیه؟ خواننده کیه؟
1- how could this happen to me
I've made my mistakes
got nowhere to run
teh night goes on as Im fadin away
Im sick of this life
I just wanna scream
2- she has 2 arms to hold me
4legs to wrap around me
she is not your typicall girl friend, she is my alien
3- no one but me can save my self but its too late
now I cant think, think why I should even try
yesterday seems as thought it never existed
death greets me warm now I will just say good bye

* ترجمه راحت : قطع پاها برای دو ساعت
**لوموس(نور)، وویسوس(صدا)، موووس(حرکت)

ویرایش شده توسط پروفسور لاوین در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۵ ۱۶:۳۲:۲۱

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
1-چگونه ميتوان با 4 تا پاتيل موسيقي نواخت؟

ابتدا 4 پاتيل را برعكس ( درش روي زمين باشد) روي زمين ميگزاريم!بعد دوتا گوشكوب يا هرچيز ديگه اي بستگي به سليقه و احساسات فرد را بر ميداريم.پس از آن يك ماهيتابه روي سر خود قرار ميدهيم تا در صورت گوش نواز بودن صدا گوشهايمان در امان باشند!(فراموش نكنيد كه 14 نفر پرده گوش خود را از دست داده اند!)سپس با حركاتي موزون گوشكوبها را در كمال آرامش بر پاتيل ها ميزنيم كه اين روش سبك R&B را پديد مي آورد!اگر بخواهيم پاپ..راك...رپ و ...را بنوازيم ناچار بايد از خشونت بيشتري استفاده منيم!

2-ترانه اي خز!:
بي وفايي..بي وفايي...(تا اين قسمت به صورت دكلمه خوانده شود و بعد به صورتي وحشيانه!)...ديگه ازت بدم مياد پيشم نيا مارمولك...جونور بداخلاق...مارمولك بي نمك...
حالا بيا بالا..وسط رو خالي نزار... دوبس..دوبس...دوبس...درا...دوبس...دوبس
باوفا تو ديگه كي هستي...دست شيطون رو بستي...بيا بيا دلم برات تنگه.......

نكته اخلاقي:از تمام شعرهاي خواننده ها يه تيكه بر ميدارين و بعد همه رو ميچسبونين به هم ميشه يه شعر!بعد به اسم خودتون كنسرت ميزارين!

2- فرق گيتار الكتريكي با كله گراپ چيه؟

-اگه موي گراپ رو بكشي صداي خوبي ميده ولي اگه سيم گيتار برقي رو بكشي همه فرار ميكنن!
- اگه گيتار برقي رو يه ماه تميز نكني به كسي لطمه اي نميزنه ولي اگه كله گراپ رو يه ماه نشوري.....
-هر جفتشون پر از خالين!
-اگه با چوب بزني توي كله گراپ چيزيش نميشه ولي اگه با چوب بزني توي گيتار برقي خردخاكشير ميشه!
-سر هم گيتار برقي هم گراپ از بدنشون بزرگتره!

وقتي سوار بر جارو هستيم صداي ميشنويم!اين صدا از چه چيزي به وجود آمده است؟

گزينه (ج):زوزه باد!

جد پدر جد اندر جد فوق جد گيتار چه بوده است؟

گزينه (ج):چيزي شبيه كمان رابر استرانگ!

كدام خواننده و يا گروه در سبك آلتر ناتيو متال جادويي مي خواند؟

گزينه (د):سيستم آوا دون!

آوريل خواننده اي با صداي جادويي چند سالش است؟

گزينه (ه):سن خانوما رو نميپرسن!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
1-مقاله اي كه چگونه ميتوان با 4 پاتيل موسيقي نواخت؟چه سبكي؟ اگر خوب باشد 15 نمره

اولین مرحله این است که دو پاتیل را زیر و دو پاتیل دیگر را رو بگذاریم دیگر کارها درست می شود فقط لا زم است 4 قاشق داشته باشیم.بعد از این صدایی دلنشین به سبک راک می شنویم!

ریش گرواپ هم با سیم گیتار شباهتش اینه که هر دو انحتاف پزیرند.

امیدوارم مورد قبول پروفسور قرار گرفته باشه.

ویرایش شده توسط گلوری گرنجر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۱ ۲۰:۴۲:۳۵

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

**كلاس آموزش موسيقي جادويي**
پیام زده شده در: ۲:۲۹ شنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
1-مقاله اي كه چگونه ميتوان با 4 پاتيل موسيقي نواخت؟چه سبكي؟ اگر خوب باشد 15 نمره
طرز نواختن موسيقي با چهارتا پاتيل به شرح زير است:
1-4 تا پاتيل ميخريم!
2-ميريم يه جايي كه هيچ كس دور و برمون نباشه تا بتونيم با كمال احساساتمون بنوازيم
3-خب.....اول از همه ده بيست سي چهل ميكنيم و يك پاتيل را انتخاب ميكنيم.سپس يك پاتيل معجون عشق! كه از قبل آماده كرديم رو در اون ميريزيم.در پاتيل دوم به همين ترتيب(پاتيل دوم ميشه پاتيل سمت راستي) معجون عشق ميريزيم.اما در پاتيل سوم.....در پاتيل سوم آب جوش ميريزيم و بعد مقداري از خون خودمون رو در اون ميريزيم و اون قدر با دسته بيل همش ميزنيم تا كاملا قرمز شود....پاتيل چهارم رو هم خالي ميگذاريم
4-بعد از تمام اين كارها ميريم و يك عدد ضبط صوت ماگلي ميگيريم و با استفاده از وسايل پيشرفته ماگلي از پيش تهيه شده صداي خواننده رو با صداي خودمون عوض ميكنيم و بعد از بازار سياه پخش ميكنيم
توضيح:چون اين روش(4 پاتيل) بيشتر براي افراد تازه وارد مورد استفاده قرار ميگيره انتخاب يك اسم مناسب براي خود خيلي مهم است.....براي اين كار بايد اسم خود را به اضافه ي دي جي بكنيد تا درست شود.....البته روش ديگري هم موجود هست كه ميتونيم اسم خودمون رو خلاصه كنيم!.....مثال....اسماعيل=اسي!!
5-بدين ترتيب شما با استفاده از چهار پاتيل يك آهنگ ساخته ايد!

ترانه:
واي از دست تو.....واي از دلم....واي كه رسيده جونم به لبم لبم لبم لبم
دي دي ديريديدي ديريديديدي ووووووووژ ديريديدي دي ديرديديد ديديديديديددي!.....د يــــــــــــــــــي
(از اين قسمت به بعد لطفا با ريتم خشن خوانده شود!)
آهاي ستاره ي آسمون!.....يه چيزيرو تو بايد بدوني.....هووووو!
نيست تو دلت مهربوني....ديگه با ما نميموني....ديگه با ما نميموني
حالا بيا!!.....
بروگمشو....بروگمشو....بروگمشو...ديگه نميخوامت!
(حركات جلفي از خواننده!)
باز اومدي ستاره.....آه....باز گفتي با ترانه
من حرفاتو شنيدم....ولي يارت نميشم
حالا بيــــــا!
هييييييييييييي.......صداي فرياد جمعيت!!!!!!
من يار تو نميشم.....من ديگه خام نميشم
حالا بيا.....
برو گمشو....برو گمشو....برو گمشو...ديگه نميخوامت!

متاسفانه سي دي خش داشت ريتم هي(Hei) عوض ميشد!
-------------------------------------------------------------------------
2-فرق گيتار الكتريكي با كله گراپ چيست؟(5 مورد..براي هر مورد يك نمره)
1-هر دو نوع در بعضي موارد رنگ قهوه اي به خود ميگيرند!
2-هر دو با دست رابطه نزديكي دارند!!
3-هر دو آويزون به يه چيزين(كله گراپ كلا زائده!!)
4-هر دو صداهاي نا به هنجاري از خود خارج ميكنند
5-هر دو را وقتي به زمين بكوبي ميشكند!
-------------------------------------------------------------------------
وقتي سوار بر جارو هستيم،صداي ميشنويم،اين صدا از چه بوجود آمده است؟(2 نمره)
د)گزينه ب
جد پدر جد اندر جد فوق جد گيتار چه بود؟(0.5 نمره)
د)هر كدام امكان دارد درست باشد،بسته به موقعيت هست!
كدام گروه و يا خواننده در سبك آلترناتيو متال جادويي ميخواند؟(0.75 نمره)
د)سيستم آو ا دون
آوريل،خواننده اي با صدايي جادويي،چند سالش است؟(0.25 نمره)
ه)هر چي پروفسور سرژ نيناس كومار اعظم جون جوني رتبه اول دانشگاهي بگه!(پاچه خوري!!!!)

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
نقل قول:
تمرين:1-مقاله اي كه چگونه ميتوان با 4 پاتيل موسيقي نواخت؟چه سبكي؟ اگر خوب باشد 15 نمره
بله در اول پاتيل ها رو بر عکس نموده!! البته 3 تاش رو 1 دونه اش رو مي ذاريم باشه!بعد اها بندري بيا...بالا جونم رو!!!پشت دوتاش بندري مي زني پشت اون يه دونه مثل زنگ زورخونه هر 30 ثانيه يه بار مي زني که آهنگ از يه نواختي بيرون بياد!حالا مي مونه اون پاتيلي که سر جاش هست با چوب دستيت مي کوبي به گوشه پاتيل به طوري که صداي سنج از خودش در کنه

نقل قول:
ترانه اي كوتاه سروده و آن را با درام گيتار الكتريك جادويي و كلا هر چي دم دست هست بزن روش بخون(10 نمره اگر خوب باشه)

از اونجا که من چند دقيقه پيش داشتم با پاتيل مي زنم در اين قطعه سروده شده از پاتيل ها هم استفاده ميشه

يه کلاس دارم جادوييِ***سيستم آو ا دون آوريليه!
مي زنم زمين مي ره تو بــــوق***نمي دوني تا کجات مي ره
من اين چيزو نداشتم***تو کلاس موسيقي گذاشتم
تانکيان بهم بوق داد***خوب منم پولش رو دادم!!
قصه ما به سر رسيد***تانکيان بوقي به خونش نرسيد

نقل قول:
2-فرق گيتار الكتريك با كله گراپ چيست؟(5 مورد..براي هر مورد يك نمره..)

1-کله گراپ مو داره کله گيتار الكتريك مو نداره
2-گراپ ريش داره ولي گيتار الكتريك ريش نداره
3-زير بغل گراپ مو داره ولي گيتار الكتريك مو نداره
4-گيتار الكتريك سيم داره ولي گراپ سيم نداره
5-در اينجا چيزي ننويسيد

الف)ارتعاش انتهاي جارو
ب)از آن جاي بي ناموسي
ج)زوزه باد@
د)گزينه ب

الف)كمان رابر استرانگ
ب)چيزي شبيه به كمان رابر استرانگ@
ج)موي پدر پسر شجاع

الف)عمو پورنگ
ب)جواد يساري
ج)مريم دي جي
د)سيستم آو ا دون@

الف)21
ب)23
ج)20و خورده اي
د) x>50 يا x<-50
ه)سن خانوما رو نميپرسن!!! @

اي جيييگر!اي قربون اون ريشاي هاي لايتت برم!اي شفتالو،اي آلبالو،اي خرمالو،اي زرد آلو! اي وب مستر سايت!اي بهترين معلم هاگوارتز!اي ساحره کش!اي خوشگل،اي ماماني اي ملوس!اي صدا قشنگ!اي بهترين عضو تازه وارد!جيييگر!جووووون

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

بدون نام
الف)ارتعاش انتهاي جارو
ب)از آن جاي بي ناموسي
ج)زوزه باد#
د)گزينه ب

الف)كمان رابر استرانگ
ب)چيزي شبيه به كمان رابر استرانگ$
ج)موي پدر پسر شجاع

الف)عمو پورنگ
ب)جواد يساري
ج)مريم دي جي
د)سيستم آو ا دون$
ه)آوريل

الف)21
ب)23
ج)20و خورده اي $
د) x>50 يا x<-50

اي پرفسور عزيز جناب آقاي تانكيان(سرژ نه)...اللهي قربان آن ريشت و عنكبوتهاي درون آن بشوم كه دنيا دور ريشهاي شما ميچرخد...اي كه فريادت بلندترين فريادهاست...اي همه كاره...اي همه چيز...كسي كه ويليام ادوارد را شكلات ميكني...اي شايسته ي مقام لردي...اي وب مستر جهان هستي...اي كسي كه هر چه دارم از تو دارم...و اي خالق سيستم اوا داون...تو شايسته تريني...

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1-مقاله اي كه چگونه ميتوان با 4 پاتيل موسيقي نواخت؟چه سبكي؟
خب یه پاتیل رو که روش میشینیم و هی میپریم بالا و میپریم پایینروی یکی از پاتیلهلم پامونو برای استراحت میزاریم و گاهی مواقع یهضربه ایم بهش میزنیم یکیم رو سرمونه به عنوان کلاه خوده و گاهیمواقع که خاک بر سر میشیم یه ضربه هم به اون میزنیم و آخرین پاتیلرو تو بغلمون میزاریم و به یه قاشق به تهش میزنیم پس با این جساباین میشه سبک بش دراز سر بغی بر وزن گوم تالمپ توق بینگ

ترانه اي كوتاه سروده و آن را با درام گيتار الكتريك جادويي و كلا هر چي دم دست هست بزن روش بخون
ها هاها هی هی هی هوهوهو دیم دالادیم دوم
گی گی گی سوسوسو پاپاپا تیم دیرامبو پام پوم
آآآ اء اء اء ب ب ب پ پ پ ت ت ت سسس ژژژ

2-فرق گيتار الكتريك با كله گراپ چيست؟
کله گراپ بزرگه و لی گیتار کوچیکه
موهای گراپ بیشتر از گیتاره
گیتار اسم دختره گراپ اسم پسره
گیتار درازه گراپ پهن و گندس
گراپ بو گند میده ولی گیتار بوی خوب

وقتي سوار بر جارو هستيم،صداي ميشنويم،اين صدا از چه بوجود آمدهاست؟
د)گزينه ب

جد پدر جد اندر جد فوق جد گيتار چه بود؟
ب)چيزي شبيه به كمان رابر استرانگ

كدام گروه و يا خواننده در سبك آلترناتيو متال جادويي ميخواند؟
الف)عمو پورنگ

آوريل،خواننده اي با صدايي جادويي،چند سالش است؟
د) x>50 يا x<-50

دو نمره هم به كسي كه پاچه خاري منو كنه!
ای بلنر ترین فریاد.ریشه پشمی.بزرگترین استاد موسیقی.تنهاترینجادوگر.شامپو گلرنگ.صدای دیجیتال.با گواهینمامه ایزو نه هزارو یک.خوشتیپ.نفس...

______

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
تمرين:1-مقاله اي كه چگونه ميتوان با 4 پاتيل موسيقي نواخت؟چه سبكي؟ اگر خوب باشد 15 نمره

ابتدا پاتيل ها را به ترتيب از آب پر ميكنيم به طوري كه هر پاتيل آب كمتري از پاتيل بعدي داشته باشد و بعد با استفاده از يك عدد جاسم كه مرتب سرش رو داخل يكي از پاتيل ها بكنه و در بياره و چوب جادويي مون ريتمي به وجود مياريم بعد از ناخن گراپي كه روي تخته كشيده ميشده براي زيبا تر شدن ملودي استفاده ميكنيم

ترانه اي كوتاه سروده و آن را با درام گيتار الكتريك جادويي و كلا هر چي دم دست هست بزن روش بخون(10 نمره اگر خوب باشه)
ملودي قبل از متن:
ديش دن دوش درن ديك دان دون داران ديستا پينستارا
ليليليك ديدديك سيسييسك(گيتار بيس)

بيا با هم سفر بريم قزوين قزوين گراپي منو ببر قزوين قزوين

رفتيم قزوين چه جايي بود شهرش پر از نور ممد بود
پنج شنبه هاااا با جاسم ااا شهر ويليام....ادواردي بود

بيا با هم سفر بريم قزوين قزوين... منو ويليام با هم رفتيم قزوين قزوين

موسيقي پاياني
ريتيتتن ريتن روتن ذاتان ساتان قاتانااااااااااااتااااااااااان(تنبك جادويي)

فرق گيتار الكتريك با كله گراپ چيست؟(5 مورد..براي هر مورد يك نمره

1:گراپي صداش نازكه و لطيفه ولي گيتار الكتريك خشنه
2:موهاي گراپ بدون نياز به الكتريسيته ميشه باهاش آهنگ زد ولي گيتار بايد
حتما بهش جريان الكتريسيته برسه تا بشه باهاش آهنگ زد
3:گراپي نياز به نت نداره ولي گيتار الكتريك داره
4:گيتار حرف دومش ي هست ولي گراپي ر داره
5:دنيل گيتار الكتريك ميزنه ولي گراپي دنيل رو ميزنه

الف)ارتعاش انتهاي جارو#
ب)از آن جاي بي ناموسي
ج)زوزه باد
د)گزينه ب
الف)كمان رابر استرانگ
ب)چيزي شبيه به كمان رابر استرانگ#
ج)موي پدر پسر شجاع
الف)عمو پورنگ
ب)جواد يساري
ج)مريم دي جي
د)سيستم آو ا دون#
ه)آوريل
الف)21
ب)23
ج)20و خورده اي#
د) x>50 يا x<-50

دو نمره هم به كسي كه پاچه خاري منو كنه

هندونه هندونه .آب نبات قيچي.قنادي دو دهنه.جيييييييييگر.ناز بشي.جن كوچولو.دندون طلا.خربزه مشهدي.رشته خشكار

اين متن رو هم در وصف شما گفتم پروفسور

بر بلنديه آسمان و از فراز جايي به بلندي فرياد سرژ تنها شما هستيد كه به ويليام ادوارد و نور ممد درس محبت و دوستي ميدهيد
(در صورت كافي نبودن پاچه خواري به بنده اعلام كنيد تا بقيه رو به عرضتون برسانم )

تموم شد

ویرایش شده توسط هرميون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۲ ۱۷:۵۲:۲۰

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین

سبك ديش ديش دريم دريم ديش! ميتونه دريم ديش ديش دريم هم باشه! طرز نواختن هم يه سري مواد احتياج داره:

الف: يك عدد كله گراوپي!
2- يك پاي فداكار!
3- يك دست كه يه انگشت ببخشه بهمون!
4- چي؟ هان يك عدد چوبدستي !!!!
5-بيني!
اول براي شروع كله گراوپي رو ميكوبيم و پاتيل اول! با چوبدستي همش ميزنيم! بعد پارو ميندازيم تو پاتيل دوم! همراه با جوراب! (نكته: عطر جوراب موسيقي زيبايي متشكل از هي هي هي هي بوجود مياره! شخص احساس افسردگي ميكنه!!!!)

بعد انگشت مصدوم! رو درمياريم! به عنوان چاشني ميكنيم تودماغ معلوم الحال! بله! اينم صداي دوم!

صداي بدست اومده رو ميريزيم تو پاتيل!

و در اخر....يك لگد ميزنيم به پاتيل اخري!

موسيقي مورد نظر امادست!

ياسمن گولا! هي هي! خل و چلا! ديش ديش! سرژ تپلا، لاوين گلا!
پينك فلويدا!بيب بيب! شفتالوها! (ريتم تنفس مصنوعي!) كله قند ها!

دريم دريم بيريم درد ديريم ديم، ديم ديم دريم ديم ديم ديم! (گيتار بود!)

اي اي اي اي اي ايــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي!!!! (ويلوون جادويي!همون ويولون ماگلي!)

2-فرق گيتار الكتريك با كله گراپ چيست؟(5 مورد..براي هر مورد يك نمره..)

1- كله گراپ بوي قرمه سبزي ميدهد! اما گيتار الكتريك بوي عطر لاوين را ميدهد!!!
2- كله گراپ يادآور تخته سنگ و گيتار الكتريك يادآور ويليام ادوارد است!!!
3- سر گيتار الكتريك براي پروندن يكي به هوا با فرو كردنش به اونجا! امكان پذيره ولي با كله گراپي طرف سه متر ميره جلو!
4- گيتار الكتريك هي وول ميخوره كله گراپي ثابته!
5-گيتار الكتريك چندتا(6 تا؟) سيم داره ولي كلاه گراپ يه سيم داره كه ببريش گوشاش ميفته!

الف)ارتعاش انتهاي جارو
ب)از آن جاي بي ناموسي
ج)زوزه باد@
د)گزينه ب
الف)كمان رابر استرانگ
ب)چيزي شبيه به كمان رابر استرانگ
ج)موي پدر پسر شجاع
د)هر كدام امكان دارد درست باشد،بسته به موقعيت هست!@
الف)عمو پورنگ
ب)جواد يساري
ج)مريم دي جي
د)سيستم آو ا دون@
ه)آوريل
الف)21
ب)23
ج)20و خورده اي
د) x>50 يا x<-50
ه)سن خانوما رو نميپرسن!!! @

دو نمره هم به كسي كه پاچه خاري منو كنه!

اي كله قند! اي موي انبوه! اي صداي گيتار! اي قلب رو ديوار! بوااااا!!!! اي جرانگدر! شافتالو تابار(بكشفيد چيه!) اي موز بلند! نفس من بيدي!!!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.