هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
هممم ...

پرسی جان فرزندم دقت کن من گفتم که "به نظرم این قانون پول کم کردنه یا باید ویرایش شه یا برداشته شه."

یعنی اگه من بودم این بایده! در کار بود.

===

هممم ... اسکاور ناگولاخ من مسنجر با پرسی صحبت کردم تا حدودایی قانع شدم.

حرف منم این نیست که ما سومیم پس باید یه نفر از مام انتخاب می شد. من می گفتم که ما سوم شدیم چون پستامون خوب بود ولی با اینحال کسی از تیممون انتخاب نشد.

و ما اگه به آرمادیلو باختیم هم به این دلیل بود که خودتم گفتی تیم اصلا در حد و اندازش ظاهر نشد و منم اینو قبول دارم. اگه ظاهر می شد شاید خیلی چیزا عوض می شد.

(توی پرانتز!: نه ما روش بعضی تیمای دیگه یعنی نوشتن به جای بقیه رو تا حالا خوشبختانه در پیش نگرفتیم!)

در آخر هم فکر کنم قانع شدم همچین توهین بزرگی هم به ترنسیلوانیا نشده و انشاءالله ارزش های تیم و بازیکناش جای دیگه ثابت می شه.

در مورد اون مطلبی که به اسکاور گفتی باید بگم که درسته ، ممکنه یه تیم هر هفت بازیکنش پست بزنن ، نفری دو پست و بشن اول ! یه تیمی چهار تا بازیکنش پست بزنن و هر کدوم با 5 تا پست ، امتیاز خوب بگیرن و بشن اول ... اینجا معیار اون تیمی هست که نفری 5 تا پست زدن و امتیاز خوب گرفتن ، چون ما داریم تکی حساب میکنیم و کل تیم مد نظرمون نیست و فقط بازیکنا هستن .

در مورد اینکه ارزش های تیم و بازیکناش جای دیگه ثابت میشه ، منظورت کجاست شیطون ؟ راستشو بگو

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۰۵:۴۴

باز جویم روزگار وصل خویش...

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
هوووم سلام!

خب من در رابطه با حرف های سیریوس یه استراتژی دارم براش!

سیریوس...پشمک!...آخه این حرفه تو میزنی؟!
کجای جهان این قانون هست که وقتی تیمی سوم بشه حتماً باید یکی از بازیکن هاش برای بهترین بازیکن کاندید بشه!؟

نکته ی قابل توجه هم اینه که تو بازی رده بندی با آرمادیلو افتاده بودین و آرمادیلو قبلاً شما رو برده بود ولی خب نمیدونم چرا شرکت نکرد و چهارم شد!

نکته ی مهم دیگه اینکه نظر من به شخصه اینه که ترینسیلوانیا تو لیگ قبلی اصلاً به قدرت لیگ قبل تر حاضر نشد...اون لیگی که قهرمان شدید کجا این لیگ قبلی کجا!؟...خودتم خوبه قبول داری که اکثر بازیکناتون اصن نبودن و شاید جاشون پست زدین من نمیدونم!

در هر صورت به نظر من که اصلاً دلیل نمیشه و الکی نظرسنجی رو بردی زیر سوال!!...در ضمن برای انتخاب کاندیداهای بهترین بازیکن کوییدیچ پرسی و دامبلدور توضیح دادن که چه شکلی این کار انجام شده البته من به صحت کاملش مطمئن نیستم ولی خب همه چی دست اوناست ولی من با صحبتی که تو کردی مخالفم!!

ولی در مورد بحث دومت موافقم و منم دوست ندارم مثلاً تیمی مثل ترینسیلوانیا که دو تا لیگ قبل تر قهرمان شده و تو لیگ قبلی سوم شده، الان به خاطر اینکه نمیخوان تو این لیگ شرکت کنن از بودجش کم بشه!...منم موافقم داوران!

ممنون از توضیحاتت ؛ در مورد بحث دوم هم باید بگم که گفتم که هنوز چیزی تائید نشده ! من نمیخوام که تک تک تیم ها همینطوری استعفا بدن و برن ! ولی خوب ، فعلا چیزی معلوم نیست !

ویرایش: اسکاور عزیز برای اطمینان از صحت انتخاب کاندیداها می تونید به تاپیک تابلوی امتیازات مراجعه کنی و چک کنی.با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۰:۱۵:۲۸
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۰:۱۸:۰۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۱:۴۱:۰۲

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
من يه زماني عضو آرمادايول بودم و كاپيتانش بودم و اينا... و موقع تشكيل اين تيم از دادايي ِ تيم واسه خريد خودم هم پول پرداخت كردم!
اما بعد من شدم ناظر انجمن كوييديچ و از تيم مجبور شدم بيام بيرون و جلوي اسم من تو ليست تيم نوشته شد مجازي! هيچ پولي چيزي هم به اين تيم داده نشد!!
الان خواستم درخواست كنم اون مجازي رو برداريد! من حقيقيم الان!

متوجه نشدم کجا رو میگی ، لینک بده تغییر میکنه ، ممنون

ویرایش: متوجه شدم لودوی عزیز ، در زمان بروز کردن لیست تیم ها پس از پایان فصل نقل و انتقالات و زدن پست آن ، این کار انجام خواهد شد.

نقل قول:
مطلب بعد اين كه من به اين قانون كسرموجودي تيم هايي كه شركت نميكنن تو ليگ اعتراض دارم!

آقا تيمي كه تو ليگ شركت نميكنه حتمآ مشكل داره!
مثلآ ما كه تو ليگ نتوستيم شركت كنيم و بازيكنانمون به تيم هاي ديگه ميرن بعد ليگ بعد بخواد اين تيم تشكيل شه، حتي اگه بخواد بازيكنان قبليش رو بگيره كه بودجه كم مياره! (مسلمآ اون بازيكنا گرونتر ميشن ديگه!)
چه برسه كه شمام بيايد به علت حضور نداشتن يه چيزي كم كنيد.
در كل تيمي كه شركت نميكنه خودش همه جوره ضربه ميخوره! حتي از نظر اسپانسر و اين چيزا.
فكر نكنم ديگه لازم باشه يه چيزي هم كم بشه باز از بودجش.

لطفآ يه تجديد نظر بكنيد!

بهتره همین شروع لیگ یه موردی رو بگم ، اصلا نه حوصله اعتراض دارم نه علاقه ای بهش ! هر کسی هر چیزی که میخواد بگه تحت عنوان پیشنهاد میگه و اگر داور صلاح دید ، تغییرش میده ؛ این خطاب به همه هست !

در ضمن ، بهتره یه کم دقت کنی ، این قانون نیست ، من توی یه پست توی همین تاپیک گفتم ، ممکنه ! نه حتما گفتم و نه اینکه این رو جایی ثبت کردم !

نقل قول:
صحیح ... پست عالی و خوب ... بله بله.

متشکر از حسن انتخابتون.

ولی باید عرض کنم که اگه ترنسیلوانیا سوم شده یا پارتی بازی بوده یا پستهای خوب اعضای تیم.

ولی من نمی فهمم چرا این پستهای خوب اعضای تیم پست عالی و خوب‌ نبودن. آلبوس چرا این حقیقتو زودتر به ما نگفتی تا به خودمون مغرور نشیم؟! واقعا که!

حس می کنم به ترنسیلوانیا و اعضاش توهین عظیم و طویلی شده.

پ.ن : آلبوس دیگه خالی نبند! کسی که تو همون مرحله اول حذف شده شصت تا پست خوب و عالی‌ نزده که هم از آزمون کمیت سربلند رد شه هم از آزمون کیفیت.
پیشنهاد می کنم اون قسمت پستت که گفتی حتی ممکن بود یکی از تیمایی که مرحله اول حذف شده هم بازیکنش انتخاب شه رو حذف کنی

هوووم ... همونطور که آلبوس گفت ، بازیکنی که بیشترین پست رو زده بود و بیشترین عالی و خوب رو گرفته بود انتخاب شد ، این مورد که هم از نظر کمیت و هم کیفیت باید برتر باشه اون کسی که انتخاب میشه ، برای همه یکسان هست و در نظر گرفته شده .

در ضمن نحوه امتیاز دهی به پست ها و همینطور انتخاب بهترین بازیکن ، صرفا به عهده داور بوده و بسته به نظر اون هست ، انتخاب آلبوس سینیسترا و مگورین بوده و این به این معنی نیست که زحمت سایر بازیکنان نادیده گرفته شده ، فعالیت و پست های همه بازیکنان ارزش دارن ، ولی اینجا نظر داور هست که اهمیت داره و انتخابش .

ویرایش: بازم گفتم ، سینیسترا و مگورین ، تعداد بیشتری پست عالی و خوب داشتن ، من نگفتم اصلا تیم شما پست خوب یا عالی نداشت.در ضمن خالی هم نبستم بوقی شما نگاه کن تعداد پستهای لاوندر و یا رابستن لسترنج ( تره ور کنونی) رو در مرحله اول ،اگر خوب و یا عالی بودن ، اونا میتونستن کاندیدا ها باشن ، همانطور که رابستن هم به نسبت تعداد پستهای خوبی داشت.انتخاب من هم فقط بر اساس تعدا پستها بوده و بس.ممنون از توجهت.

نقل قول:
شما داورای قانون گذار گل و بلبل راهکار بدید به تیم ما برای اینکه بیش از این ضربه نخوره و پول ازش کم نشه چی کار کنه؟؟؟؟

به نظرم این قانون پول کم کردنه یا باید ویرایش شه یا برداشته شه.

اولا اینکه اینجا بایدی وجود نداره !

دوما اینکه ، خیلی جالبه که تو و لودو میگید قانون ! من فقط در جواب یادم نیست کی توی این تاپیک این مورد رو گفتم و هیچ جا به عنوان قانون در این مورد پست یا ویرایشی نکردم ! پس تا وقتی تائید نشده هیچ بحثی براش لازم نیست !

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۱:۳۳:۵۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
قسمت اول :

متشکر از حسن انتخابتون.

ولی باید عرض کنم که اگه ترنسیلوانیا سوم شده یا پارتی بازی بوده یا پستهای خوب اعضای تیم.

ولی من نمی فهمم چرا این پستهای خوب اعضای تیم پست عالی و خوب‌ نبودن. آلبوس چرا این حقیقتو زودتر به ما نگفتی تا به خودمون مغرور نشیم؟! واقعا که!

حس می کنم به ترنسیلوانیا و اعضاش توهین عظیم و طویلی شده.

پ.ن : آلبوس دیگه خالی نبند! کسی که تو همون مرحله اول حذف شده شصت تا پست خوب و عالی‌ نزده که هم از آزمون کمیت سربلند رد شه هم از آزمون کیفیت.
پیشنهاد می کنم اون قسمت پستت که گفتی حتی ممکن بود یکی از تیمایی که مرحله اول حذف شده هم بازیکنش انتخاب شه رو حذف کنی

===

قسمت دوم :

همم ... تیمی هست مثل ترنسیلوانیا که مک بونش دسترسی به نت نداره ادی ماکایش این چند وقته نمی تونه بیاد نت مریدانوسش فشار درسا نمی ذاره توی این لیگ شرکت کنه لونا لاوگود هم باز دسترسی به نت زیاد نداره می مونه چو چانگ و سیریوس که دو تا راه بیشتر ندارن :

یا با شناسه های بقیه هم پست بزنن.

یا اینکه فعلا بی خیال تیم شن این فصل.

ولی نمی تونن بی خیال تیم شن. چرا؟ چون هرتیمی شرکت نکنه خره! اهم یعنی پول ازش کم می شه!

و این اصلا جالب نیست که یه تیم تا به مشکل می خوره شما مشکلشو بکنید دو تا!

شما داورای قانون گذار گل و بلبل راهکار بدید به تیم ما برای اینکه بیش از این ضربه نخوره و پول ازش کم نشه چی کار کنه؟؟؟؟

به نظرم این قانون پول کم کردنه یا باید ویرایش شه یا برداشته شه.

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۵:۵۴
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۹:۰۳

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
با سلام؛

آقا يه موردي رو من يادم اومد خيلي واجب دونستم بگم.

من يه زماني عضو آرمادايول بودم و كاپيتانش بودم و اينا... و موقع تشكيل اين تيم از دادايي ِ تيم واسه خريد خودم هم پول پرداخت كردم!
اما بعد من شدم ناظر انجمن كوييديچ و از تيم مجبور شدم بيام بيرون و جلوي اسم من تو ليست تيم نوشته شد مجازي! هيچ پولي چيزي هم به اين تيم داده نشد!!
الان خواستم درخواست كنم اون مجازي رو برداريد! من حقيقيم الان!

ممنون از ناظرين زحمت كش؛

------------------------------

مطلب بعد اين كه من به اين قانون كسرموجودي تيم هايي كه شركت نميكنن تو ليگ اعتراض دارم!

آقا تيمي كه تو ليگ شركت نميكنه حتمآ مشكل داره!
مثلآ ما كه تو ليگ نتوستيم شركت كنيم و بازيكنانمون به تيم هاي ديگه ميرن بعد ليگ بعد بخواد اين تيم تشكيل شه، حتي اگه بخواد بازيكنان قبليش رو بگيره كه بودجه كم مياره! (مسلمآ اون بازيكنا گرونتر ميشن ديگه!)
چه برسه كه شمام بيايد به علت حضور نداشتن يه چيزي كم كنيد.
در كل تيمي كه شركت نميكنه خودش همه جوره ضربه ميخوره! حتي از نظر اسپانسر و اين چيزا.
فكر نكنم ديگه لازم باشه يه چيزي هم كم بشه باز از بودجش.

لطفآ يه تجديد نظر بكنيد!

خيلي ممنون؛

ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۶:۲۹:۲۰
ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۶:۳۳:۰۷

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

متشکر از حسن انتخابتون.

پیشنهاد می کنم اون قسمت پستت که گفتی پس حتی ممکن بود یکی از تیمایی که اون اولا حذف شده هم بازیکنش انتخاب شه رو حذف کنی!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۶:۲۵:۵۹

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هممم ... تو رای گیری دنیس هست اسکاور هست سینیسترا هست مگورین هست ولی از تیم "سوم" کسی نیست؟

از تیم چهارم هست ولی از تیم سوم نیست؟

یعنی واقعا انقد ترنسیلوانیا بی صلاحیت بود و ما توش داشتیم یه قل دو قل بازی می کردیم؟
اگه انقد فاجعه بود چرا سوم شد؟

اینم تا الان نگفتم گذاشتم یه هفته از رای گیری بگذره ببینم واقعا کسی همچین نکته ای رو متذکر می شه یا نه!

سیریوس عزیز ، این بازیکنان بر اساس تیم ها انتخاب نشدن ، که بازیکن از تیم اول باشه یا چهارم ، نحوه انتخاب بازیکنان همانطور که شرح داده شده به این صورت بوده که از هر گروه بررسی شده توسط من و پرسی ، دو نفر که بیشترین تعداد پست عالی و خوب داشتن به عنوان کاندیداها معرفی شدن ، دو نفری که پرسی بررسی کرد و اعلام نمود ، اسکاو و دنیس بودن و در گروه من نیز که تیم شما هم اتفاقا در اون بود ، مگورین و سینیسترا بیشترین تعداد پست عالی و خوب رو زده بودن ، بعد از این دو نفر هم لیلی اوانز بود که تعداد پستهای خوب و عالیش با مگورین یکسان بود و فقط بدلیل کمتر بودت تعداد پستهای متوسطش ، مگورین به عنوان کاندیدا معرفی شد ، بعبارتی دیگرحتی ممکن بود بازیکنی از یه تیم که در مرحله اول حذف شده ، کاندیدا بشه ، پستهای تیم شما هم بد نبود و خوب و عالی زیادی داشت منتها در تعداد که محاسبه شد (به نسبت تک تک بازیکنان) این دو بازیکن که تعداد بیشتری پست عالی و خوب زده بودن ، کاندیدا شدند.امیدوارم منظورمو رسونده باشم.موفق باشی.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۲:۳۵:۱۶

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام!
ببخشيد يه سوال برام پيش اومده بود!
الان اگه يه كاپيتان كه تيمش تو اين ليگ شركت نميكنه بره به يه تيم ديگه، بايد برا خودش تو اون تيمي كه شركت نميكنه تو اين ليگ، جانشين (كاپيتان) تآيين كنه ؟
بالاخره اون تيمي كه شركت نميكنه شايد بخواد ليگ بعدي شركت كنه، بعد وقتي كاپيتان نداره بايد چيكار كنه؟
و يا مثلا اگه من بخوام برگردم به تيم قبليم كي بايد موافقت كنه با برگشتن من؟

کاپیتان جدید توسط خود بازیکنان تیم انتخاب میشه و با توافقشون ، اون فرد در عضویت کوییدیچ اعلام میکنه که کاپیتانه.شما هم می تونین الان کاپیتان جدید رو انتخاب کنین که در این صورت امکان تغییر کاپیتان و برگشتن کاپیتانی به خودتون برای لیگ بعد هست ، ایشون موافقت میکنن که با توجه به موجودی آرمادیلو شما می تونین برگردین به تیم یا نه و یا می تونین در آغاز لیگ بعد کاپیتان تیم رو معرفی کنین ، که در این صورت امکان بازگشت کاپیتانی به شما برای لیگ بعد نخواهد بود ، چون ایشون کاپیتان تیم میشه برای لیگ بعد و یا مسابقات حذفی.موفق باشی.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۱۲:۴۹:۵۸

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب من در مورد ورزشگاه باید یه مثال بزنم!!

ببینید مثلاً ما الان 14750 گالیون تیممون اعتبار داره...خب؟
بعد اگر حساب بکنیم یک چهارمش میشه 3600 و خورده ای گالیون!...اگر یک چهارم وام بگیریم بعد پولمون میشه چقدر؟....میشه 18000 و خورده ای!...خب بازم نمیشه ورزشگاه خرید!

در ضمن ما با این 14750 باید بازیکن هم بخریم تازه!...راستی یه سوال مهم همین جا به ذهنم رسید در مورد خرید بازیکن!

آیا مثلا من برای خودمم مثل لیگ پیش باید پول بدم؟!!...یعنی از بودجه ی پاورداس برای خرید من هم کم میشه؟!...یا مثلا برای کورن که فصل پیش هم تو تیممون بود چی؟!(یه کم قوانین جدید منو گیج کرده واقعاًَ!)

در ضمن من باز هنوز نفهمیدم کیا باید تو تاپیک "عضویت در کوییدیچ" پست بزنن!

با مثال میگم:
مثلا من و کورن که توی لیگ قبلی تو پاورداس بودیم و الانم میخوایم تو پاورداس باشیم باز باید پست بزنیم تو اون تاپیک؟!...دیگه سوال از این واضح تر؟!

برای مورد اولی که گفتی فکر میکنیم و بعد از مشورت با آلبوس مطرح میشه که چکاری باید کرد برای این که تیم ها توانایی این رو داشته باشن .

برای مورد بعد هم ، برای اینکه مشکلی پیش نیاد و بدونیم کیا هستن و نیستن ، همه افرادی که میخوان توی کوییدیچ و توی تیم قبلی یا ... یا بازیکن آزاد باشن باید اعلام کنن .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۲۱:۴۲:۰۰

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من برای اطمینان خودمم که شده میخوام سوال بکنم که بازیکن های که قراره بخریمشون باید تا کی اعلام آمادگی برای پیوستن به تیم ما رو داشته باشن؟...باید حتما تو تاپیک "عضویت در کوییدیچ" پست بزنن یا فقط کسایی که لیگ قبل تو یه تیم دیگه بودن باید اونجا پست بزنن تا از کاپیتان لیگ پیششون اجازه بگیرن؟

اگر میشه در مورد قیمت ورزشگاه ها توضیح بدید...ممنون!

هر کسی که توی تیم دیگه ای بوده و میخواد دیگه نباشه ، کسی که برای اولین بار میخواد وارد تیمی بشه ، کسی که قبلا توی تیمی بوده و نمیخواد توی تیمی باشه الان و سایر موارد باید توی تاپیک عضویت در کوییدیچ اعلام بشه !

در مورد قیمت ورزشگاه هم من تقریبا همه چیز رو در مجتمع خرید ورزشگاه اختصاصی گفتم . تیمی که موجودیش بالا هست ، اسپانسرش با اعتباره ، میتونه اگر موجودیش کافی نیست ، از طریق اسپانسرش وام بگیره و با پرداخت 21000 گالیون ورزشگاه اختصاصی بخره و به این صورت هست که تاپیک جدیدی ورزشگاه زده میشه و همه اعضای تیم میتونن توش پست بزنن !

اگر جاییش نامفهوم بود ، بگو تا بیشتر پرداخته بشه بهش

موفق باشی - ناظران کوییدیچ

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۱۵:۰۷:۱۵
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۱۵:۱۲:۳۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.