هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

برای افتخارات و تیم که بلایی پیش نمیاد و مشکلی نیست ... ولی کاپیتان تیم باید توی عضویت در کوییدیچ این رو ذکر کنه که شرکت نمیکنه تیم .

البته احتمالا قانونی میزاریم که از تیم هایی که از شرکت توی لیگ صرف نظر میکنن ، موجودی ای کم بشه ، تا این برای تیم ها بصورت مُد در نیاد که تک تک بخوان انصراف بدن !

البته کاری که ما کردیم این بود که زمان این رو بالا بردیم ، یعنی حول و حوش 20 بهمن که دیگه نه امتحانی باشه و نه مشکلی برای شرکت کننده ، حالا اینکه چرا همه دارن پراکنده میشن دیگه مربوط به خودشون هست ، همینطور موجودی ای که ازشون کسر میشه !

موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
اینجور که بوش میاد قراره ترنسیلوانیا این لیگ پراکنده شه و شرکت نکنه.

تکلیف تیم و افتخاراتش و بودجش چیه؟

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۸:۱۹ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به سیریوس بلک :

فکر میکنم من یادم رفت نحوه ی دعوت اشخاص یا کاپیتان ها رو بگم !!!

در حین بازی برای کاپیتان تیمی که بازیش در جریانه یک دعوت نامه فرستاده میشه (پیام شخصی) که در اون از خودش و از یکی از بازیکناش فقط دعوت شده که در صورت تمایل در برنامه شرکت کنن !!!!

من هیچ جور تکلیف یا اجبار برای دعوت نمیبینم !! ضمنا توی صحبت های من نوشته شده که بازیکن ها و مربیا در صورت تمایل میتونن به سوالات پاسخ بدن !!!

ممنون از پرسی ویزلی !
و ممنون از سیریوس عزیز !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۵۵ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
ها............

ممنون.
من دقت نكرده بودم تا اين حد. متشكر كه شفاف سازي كرديد.

اما يه مطلب: به نظرم بهتره اينطور مسائل رو توي پايگاه اطلاع رساني كوييديچ بزنيد.

چون مني كه بعد عمري ميام كوييديچ رو نگاه كنم. واسه ديدن آخرين اعلاميه ها و خبر ها ميرم فقط اين تاپيك رو ميبينم. اينطوري خيلي سريع از همه چيز و همه ي اعلاميه ها و مهلت ها خبردار ميشم.

باز هم ممنون از توجه و دقتتون.

راستي ميخواستم بگم اگر يه خورده وقتش رو بيشتر كنيد، چون ما فقط 2 روز براي باز كردن باب هاي مذاكره با تيم ها مختلف وقت خواهيم داشت. اگر ممكنه تا جايي كه به مسابقات لطمه نميخوره اين مهلت رو اضافه كنيد. خيلي خيلي ممنون ميشم.

-------------------------------------------------------
جا داره با اجازه ي ناظرين من از همين تريبون. آمادگي تالارهافلپاف به عنوان يكي از اسپانسرينگ هاي معتبر ليگ براي پشتيباني همه جانبه از تيم هاي خنفز و گولاخ ليگ رو اعلام ميدارم.
لازمه ذكر كنم هرگونه پشتيباني از تيم مربوطه توسط ملت هافلي و نمايندگان اسپانسر براي تيم مربوطه دريغ نخواهد شد!
من جمله : اعزام سپاه پاسداران هافلپاف براي ايجاد امنتيت و خفت كردن تماشاچيان حريف در ورزشگاه ها و محل تمرين.
اعزام ارتش تيپ هوايي و زميني (و دريايي در صورت نياز) در صورت هرگونه درگيري لفظي و غير لفظي براي مربيان، كادر فني، كادر پزشكي، بازيكنان و... تيم!
مهيا كردن انواع وسايل و لوازم كوييديچ من جمله لباس و انواع توپ هاي مورد نياز و تجهيزات تمريني و آموزشي و مسابقه...

و چندين و چند خدمات متنوع ديگر كه اين بالايي ها مهمتريناش بود.

با تشكر!
هافلپاف اسپانسرينگ؛

در مورد تاریخ اعلام تیم ها و اسپانسرشون ، پس از صحبت با همکارم ، اقدام خواهد شد.در مورد پایگاه هم ، فکر میکنم در مورد تاریخها حق با شما باشه.ممنون از توجهتون به انجمن.موفق باشید.با احترام

ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۲:۵۷:۵۳
ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۲:۵۸:۵۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۳:۱۹:۳۵

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۲:۰۶ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
نقل قول:
لودو بگمن عزیز نوشته:
اما مطلب بعد كه بازم به اسپانسر ها مربوط ميشه:

نقل قول:
همچنین نماینده های اسپانسرها نیز در زیر لیستشان ذکر شده است. اسپانسرهای زیر تا دوم بهمن ماه می توانند برای تغییر نماینده اسپانسری خود اقدام کنند(ناظران انجمن و یا مسئولان گروه های زیر قادر به این کار می باشند.

يعني اسپانسر بايد تيم تحت پوشش رو تا دوم بهمن مشخص كنه؟!!! در صورتي كه تيم ها تا 2 بهمن تشكيل نميشن!
چطور ميشه از بين تيمي كه وجود نداره هنوز انتخاب كرد.
شايد من بخوام اسپانسر يه تيم جديد التاسيس بشم. و اين تيم اون لحظات آخر شكل بگيره!
فكر نميكنيد مهلتش زوده؟ چند روز بعد از تشكيل شدن تمام تيمها بايد باشه اين مهلت.
به برگذاري مسابقات هم لطمه اي نميزنه كه بگيد دير ميشه و...

يعني بايد تمام تيم ها ثبت شن. تا بعد اسپانسر بتونه مشخص كنه تيمش رو.

پرسی عزیز نیز در جوابش گفته که:
ممنون از اطلاعت ، بزودی این رو ویرایش میکنم ، تیم ها باید تا 14 بهمن مشخص شده باشن و تا 16 بهمن اسپانسر ها میتونن تیم تحت حمایتشون رو تغییر بدن !

خب از اونجا که اون پست من زدم، گفتم یه بوقی هم من زده باشم . موردی که لودو بهش اشاره کرده ، در واقع در مورد انتخاب تیم ها نبوده چون اگر دقت کنین نوشته ، برای تغییر نماینده اسپانسری تا دوم بهمن فرصت دارن و نه تیم مورد اسپانسر ...نماینده اسپانسری هم منظور فردی هست که از اون گروه یا انجمن ، به عنوان نماینده یا کسی که ما باهاش در مورد اسپانسری در ارتباطیم گفته میشه ، چون همانطور که میبینین در ادامه این جمله ، لیست اسپانسرها آورده شده و نماینده اونا (مثلا محفل ققنوس ، ریموس لوپین) ، و توضیح داده شده اگر مثلا ناظر انجمن اسلیترین نیاز دید که دیگه ایگور کارکاروف نمایده اسپانسری اسلایترین باشه ، میتونه تا دوم بهمن ماه نماینده خودشو تغییر بده و اون نماینده هم میتونه با تیم مورد نظر اسلایترین قرارداد ببنده.بنابراین فکر کنم نیازی به این تغییر نباشه و طبق گفته همکار عزیزم ، برای اعلام تیم و اسپانسر تحت حمایتش ، تا 16 بهمن وقت باشه.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۲:۲۳:۳۱

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱:۰۸ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام!

به پرسی:
ممنون به خاطر جوابت قانع شدم و اصلاً حواسم به این مسئله نبود!

خب من میخواستم یه مسئله ی دیگه رو بگم!

من تا اونجا که یادمه تو لیگ های قبلی داورا یه سری جایزه برای تیم قهرمان و نایب قهرمان و اینجور حرفا گذاشته بودن!(به غیر از بودجه ای که بهشون تو لیگ بعد میدادن!)...بعد من تا اونجا که یادمه قرار بود برای تیم های اول تا سوم تاپیک مخصوص یا بهتر بگم "ورزشگاه خصوصی" قائل بشن یا مثلا یه تاپیک براشون بزنن به عنوان "باشگاه فرهنگی-ورزشی پاورداس" یا یه همچین حالتی!

من میخواستم ببینم قرار نیست این مسئله رو اجرا بکنین؟...به نظرم خیلی عالی میشه و تاپیک های فعالی از آب در میان!

یعنی از نظر من بهتره در درجه ی اول مثلا یه تاپیک به تیم پاورداس با نام "باشگاه فرهنگی-ورزشی پاورداس" یا یه همچین اسمی، اختصاص بدین....و اگر فکر میکنین خوب نیست در درجه ی دوم میتونین یه ورزشگاه به اسم تیم پاورداس ثبت بکنین!(یا تیم های قهرمان و سوم لیگ پیش)(در حالت دوم تعداد ورزشگاه ها هم بیشتر میشه و تنوع بیشتر میشه و کلاً به نظرم چیز بدی نیست ولی حالت اول در درجه ی اول قرار داره!...یا اصن جفتش بشه که بهتره!)

در هر صورت میخواستم ببینم تدبیری برای این مسئله اندیشیده اید یا خیر؟!

با تشکر!

خب در مورد ورشگاه که باید بگیم ، به نوعی او تا سوم شدن این امکان را به تیم ها میده تا ورزشگاه برای خودشون خریداری کنن ، چون اگر قرار باشه که هر لیگ ، تیم های اول تا سوم تاپیک ورزشگاه جایزه بگیرن ، خب اینجا میشه پر از ورزشگاه های خالی.ضمن اینکه ورزشگاه کلاسیک قهرمانان ، نیز به افتخار سه تیم ترنسیلوانیا ، پاورداس و آجاس در لیگ قبلی زده شد و اگر یادتون باشه بازیکنان این سه تیم در اوناج حق تمرین و پستیدن را دارن و یا حتی برگزاری مسابقه دوستانه و فقط کافیه برای این مورد درخواست بدین.بهرصورت قدرت خربداری ورزشگاه ها به تیم ها داده شده و تیم های اول تا سوم هم با توجه به اعتباری که بهشون داده میشه مسلما قادر به خریداری خواهد بود.

ضمن اینکه صندوق رفاه کوییدیچ برای تیم هایی که اسپانسرشون بین اول تا سوم باشه ، تا سقف حداکثر یک چهارم موجودیش فقط برای خرید ورزشگاه ، وام خواهد داد که تیمها باید تا آخر لیگ اون رو برگردونن.تاپیک صندوق نیز تا صبح زده خواهد شد.موفق باشید اسکاور عزیز.
با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۱:۱۰:۰۲
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۱:۱۱:۰۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۴ ۱:۴۴:۲۳

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

ممنون از ایدت ، بهتره برای استرجس هم پیام شخصی بفرستی این مورد رو ... کارهای زیادی برای این تاپیک میشه کرد ، مثل اینکه کاپیتان های تیم مورد داوری قرار گرفته ، داوران کوییدیچ ، کاپیتان تیم های خارج از داوری ، بازیکنان تیم های مورد داوری قرار گرفته و ... رو دعوت کرد برای این کار !

مسئولیتش با خوده استرجسه ، میتونی باهاش هماهنگ کنی

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
ما هم ایده می دیم.

این تاپیکه هست برنامه 14... می گم که بهتره بعد بازیا یه پیام شخصی به کاپیتانا بفرستید تا کاپیتان یکی از اعضای تیمش یا خودش یا هر کس دیگه ای رو بفرسته به این برنامه.

به نظرم اگه هر سری کاپیتان بخواد دعوت شه یا به انتخاب استرجس بعضا یه بازیکن فرستاده شه، این می شه یه جور تکلیف برا هر کاپیتان بعد از بازی و خسته کننده می شه. ولی اگه یه بازیکن از یه تیم داوطلبانه بیاد پیشواز سوالات استرجس، خیلی بهتر می شه جوابا. هم کیفیت هم زیبایی هم خسته نکنندگی!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به اسکاور :
نقل قول:
پیشنهاد میکنم این "بهترین بازیکن لیگ دوم کوییدیچ" رو نظرسنجیش کنین...یعنی نظرسنجی واقعی...نه نظرسنجی پستی!
نظر سنجی این شکلی منو یاد ترین های سایت میندازه!

دلیل پیشنهادمم اینه که این شکلی بچه ها کمتر میان رای بدن...من امروز که داشتم با یکی دوتا از بچه ها که میتونستن اینجا رای بدن صحبت میکردم گفتن که ما شرممون میشه بیایم اینجا رای بدیم!...دلیلشم واضحه!...به خاطر اینکه خیلی وقته پست درست و حسابی نزدن و نمیخوان بعد از مدت ها پستشون رای گیری باشه و این حرفا!

کلاً یه کم پیچیدست موضوع ولی اون رای گیری بهتره تعداد رای ها بیشتر میشه و فرد منتخب با تعداد رای کم برنده نمیشه و از این حرفا!

اول باید چند نفر رای بدن بصورت پست ، که یه چهار چوبی ( ولی توش گولاخ بازی نیست ) برای ما مشخص بشه که بتونیم نظرسنجی بزاریم ! البته نظرسنجی گذاشته نمیشه ، گفته شده که فقط بازیکنای کوییدیچ میتونن بیان رای بدن ؛ ولی اگر نظرسنجی بزاریم ، کسی که ده دقیقه پیش هم عضو ایفای نقش شده میتونه توش شرکت کنه !

در واقع یه اشتباهاتی توی کار اعضا هست ... مثلا ، توی انتخابات ماهانه ، تا دو نفر رای ندن ، شاهد این نیستیم که پنجاه نفر رای بدن و من برای اثباتش اینو توی تالار گریفیندور امتحان کردم !

دو نفر که توی این انتخاب بازیکن شرکت کنن ، بقیه هم دیگه روشون میشه ! ولی خوب ، اینجا اهمیتی نداره که کسی که توی رای گیری شرکت میکنه مدت ها توی کوییدیچ پست نزده باشه و یهو بیاد توی رای گیری شرکت کنه ، برای ما هم تنها چیزی که حائز اهمیته اینه که کسی که اسمش توی لیست بازیکنان هست رای بده و بقیه موارد دیگه به خود رای دهنده مربوط میشه !!

به لودو بگمن :
نقل قول:
خواستم بدونم به اسپانسر ها اعتبار داده نميشه؟ فقط بر اساس همون رده بندي كه واسه اسپانسرها زديد حساب ميشه؟؟

توی این لیگ ، اعتبار به همین صورتی هست که آلبوس نوشته و تا آخر لیگ تغییری نمیکنه ، لیگ بعد با جمع و تفریق توسط داور اون موقع ، اعتبار اسپانسر ها بر اساس امتیازات و رتبه تیم ها زیاد و کم میشه ، ولی تا آخر این دوره تغییری صورت نمیگیره توی اعتبارات !

نقل قول:
يعني اسپانسر بايد تيم تحت پوشش رو تا دوم بهمن مشخص كنه؟!!! در صورتي كه تيم ها تا 2 بهمن تشكيل نميشن!
چطور ميشه از بين تيمي كه وجود نداره هنوز انتخاب كرد.
شايد من بخوام اسپانسر يه تيم جديد التاسيس بشم. و اين تيم اون لحظات آخر شكل بگيره!
فكر نميكنيد مهلتش زوده؟ چند روز بعد از تشكيل شدن تمام تيمها بايد باشه اين مهلت.
به برگذاري مسابقات هم لطمه اي نميزنه كه بگيد دير ميشه و...

ممنون از اطلاعت ، بزودی این رو ویرایش میکنم ، تیم ها باید تا 14 بهمن مشخص شده باشن و تا 16 بهمن اسپانسر ها میتونن تیم تحت حمایتشون رو تغییر بدن !

نقل قول:
در خواست مجوز !

با سلام

میدونم که این بحث شاید کمی خنده دار باشه ولی کاملا جدی دارم صحبت میکنم . من برای تاپیکی که نامش الهام گرفته از برنامه ی 90 هستش در خواست میدم ولی نام تاپیک رو برای تازگی میتونیم بزاریم 101 یا 14 ... 14 برای اینکه 14 تا بازیکن توی کوییدیچ وجود داره خیلی خیلی جالب تر میشه!!!

جالبه ، منم یه سری ایده داشتم ، ولی گویا بیشتر از اون چیزی که فکر میکردیم کار هست برای شروع لیگ و وقت نمیشه که خود ما اقدامی کنیم .
میتونی این تاپیک رو بزنی ، ولی از همین الان میگم که مسئولیت همه نظراتی که داده میشه بر عهده خود افرادی هست که نظر میدن و از طرف داوران کوییدیچ تائید نمیشه ! همینطور همه نظراتی که داده میشه ، شخصی هستند و باعث تغییر در نظر داور و یا نتیجه بازی نمیشه !

دقیقا مثل همون برنامه نود که گفتی !

و اینکه ، بهتره که هر بازیکن کوییدیچ به بررسی بازی بپردازه ، از نظر من بازیکنه با سابقه ای !! وجود نداره ، و اگر کسی نظرش خلاف این هست ، میتونه به پیام شخصی دو سال پیش من در مورد کوییدیچ و جوابی که فرستاده برای اون مراجعه کنه !!

در نهایت اینکه با همه ایده های جدید و جالب برای انجمن کوییدیچ ، موافقت میشه !

موفق باشید
ناظران کوییدیچ

پیام زده شده در: ۸:۰۵ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در خواست مجوز !

با سلام

میدونم که این بحث شاید کمی خنده دار باشه ولی کاملا جدی دارم صحبت میکنم . من برای تاپیکی که نامش الهام گرفته از برنامه ی 90 هستش در خواست میدم ولی نام تاپیک رو برای تازگی میتونیم بزاریم 101 یا 14 ... 14 برای اینکه 14 تا بازیکن توی کوییدیچ وجود داره خیلی خیلی جالب تر میشه!!!

برنامه ی تاپیک :

بعد از هر بازی و داوری آن از افراد برتر در کوییدیچ دعوت میشه که در تاپیک پست بزنن و نظر خودشونو در مورد بازی بگن ... سپس در مورد داوری بازی صحبت میکنیم !

امیدوارم که بتونم یک تاپیک جالب رو درست کنم که طرفدار زیادی داشته باشه...ضمنا مسئولیت تاپیک کاملا به عهده ی خودم هستش !!

ضمنا قصد هیچ گونه توهین به هیچ کس وجود نداره !! شاید شما بگین خودتون میتونید پست ها رو نقد کنید ولی این نقد کردن نیست این صحبت عادی در مورد پست ها هستش اونم توسط افراد برتر در کوییدیچ !!

با تشکر
امیدوارم که موافقت بشه !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.