هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: من کیستم؟من چیستم؟
پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
مدت ها بود که صدایش را از دست داده بود. سال ها بود که نمی دانست کیست، کجاست، چه می کند...
زندگی اش تنها آب بود و آب. انگار خلق شده بود تا آتشی باشد میان آب های سرد و تکه یخی باشد مرده...نابود...متعفن...
تمام وجودش گندیده بود. هیچ چیز در او جریان نداشت. هیچ چیز را حس نمی کرد. هیچ چیز نبود...آه...نه..یک چیز هنوز بود که او را به احساس وا می داشت...
آتش...از آتش وحشت داشت. می ترسید. آتش وجودی بود که از آن ساخته شده بود و از آن وحشت داشت. همین گونه بود که در آب مسکنش داده بودند. او نگهبان بود...نگهبان آب های سرد و وجود گرمی که در جسمی فلزی در میان آب های سرد قرار داشت. وجودی که دوستش می داشت و از او نیز می ترسید. ولی...خیلی وقت بود که اینجا بود...بس نبود..؟ اینفری از نگهبانی روح محبوس قاب آویز خسته شده بود...

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
ناظر عزیز مطالب اشتراکی

من به عنوان زننده تاپیک رو این تاپیک تعصب دارم چون یه ایده ناب بود در زمان خودش!!

الان خیلی دوست داشتم بعضی از پستا ، مخصوصا در این صفحه آخر پاک بشن ولی به احترام شما پاک نکردم

دوستانی که برای اولین باره می خوهند اینجا پست بزنن اول به لینک زیر بروند و ببینند که چجور باید پست بزنن بعدش بیان پست بزنند!
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... SC&type=&mode=0&start=120

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
به زودی به اوج باز می گردم

من چیستم ؟
موجودی ترسناک هستم اهل آسیا ، بسیار ترسناک و خطرناک ، تخم می گذارم ، وزنی از دو الی چهار تن دارم ، نوع ماده ام بزرگ تر از جنس نرم است و غذایم تمام پسدانداران است ولی خوک و انسان را ترجیح می دهم ؟

*گوی آتشین چینی *

من کیستم ؟
اربابم آقای کراوچ بود ، من به او وفادار بودم و هستم اما او در جام جهانی کوییدیچ مرا اخراج کرد ، اکنون در هاگوارتز کار می کنم . ؟

* وینکی*

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 277
آفلاین
من چیستم ؟

من چیزی هستم که بچه های سال اولی با ترس و لرز من را بر می دارند و من با صدای بلند گرو هشان را تعیین میکنم

بله درست حدس زدید من کلاه هاگوارتز هستم.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۵ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۱۳ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از هاگوارتز، بخش ممنوعه کتابخانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
من کیستم؟
من کسی هستم که قدرت های جادویی فراوانی داره. من کسی هستم که مدتی تنها مالک قدیسان مرگ بوده ام. من کسی هستم که خیلی ها رو کشتم. من یه قاتل حرفه ایم... دامبلدور را کشتم و همین طور اسنیپ را... اشتباه حدس زدید ولدمورت نیستم... من رولینگ هستم!

من چستم؟
من چیزی هستم که تا مدتی تنها چیزی و کسی بودم که از قدیسان مرگ خبر داشتم. من خیلی ها رو کشتم. من شریک جرم همان قاتل حرفه ای هستم که در بالا معرفی شد... من همه جا با او همراه بودم و با کلمات جادو می آفریدم.. درست حدس زدید من قلم رولینگ هستم!

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
من کیستم؟

وقتی بچه بودم همه به من میگفتن خپله اما به خاطر حسودیشون بود چون توی معجون سازی هیشکدوم به من نمی رسیدن!من از اونا زرنگ تر بودم و یه گروه درست کردم از اونایی که متعلق به خونواده های سرشناس بودن، در عوض توی تکالیف معجون سازی بهشون کمک می کردن. الان دیگه کسی به من نمیگه خپله، بهم میگن پروفسور! گروهم هم هنوز پا برجاست و برای هر کسی افتخاره که عضوش بشه اما من بهترینها رو بر می دارم. درست حدس زدید من هوریس اسلاگهورن هستم. ( آناناس بلوری یادت نره).

من چیستم؟

هر روز صلح من از جلوی آینه بر می داشت و با دقت تمام میپیچید لای خرمن طلایی موهاش. بعد از یک ساعت هم از سر بر می داشت و به دقت سر جای قبلیم میذاشت. سالهای سال من بودم و اون و موهای زیبا. دلم واسش تنگ شده. سالهاست ندیدمش. یه بار اتفاقی شنیدم که سر از سنت مانگو در آورده. راستی خودمو معرفی کردم؟ من بیگودی موهای گیلدروی لاکهارت هستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۸۶

کریسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ شنبه ۹ مهر ۱۳۹۰
از خانه من دریک باغ باشکوه در داستان هایم است
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
من چیستم
من چیزی هستم که سرنوشت گروهای هاگوارز دست من با این حال درطول سال کسی از من یاد نمی کند سال هاست که تنهایی اشک مریز م ولی کسی نیست به بگه جرا گریه می کنی درد چیه اتمام دلخوشی من دراول سال که شعر برای بچه ها می گم است ناگهان یکی سال اخری امد کفت تو دوست من کلاه تعین کنند ه گروها هستی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۵ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۸۶

کریسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۴۳ شنبه ۹ مهر ۱۳۹۰
از خانه من دریک باغ باشکوه در داستان هایم است
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
من کیستم من چیستم
من کسی هستم یک عاشق دل سوخته کسی سال ها فقط توانست به یاد مشوقش زندگی کند
کسی درعشقش جانش از دست داد
کسی تا اخرین لحطه هاتش عشقش پنهان ماند
اری درست حدس زدید من سیروسم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
من کيستم؟
دير زماني به قله هاي دور دست خيره مانده بود
چرا مردم او را در جمع خود نمي پذيرفتند؟
مگر چه آزاري به آنها رسانده بود
بوي بدي مي داد
اما طبيعتش را که نمي توانست پنهان کند
چگونه مي توانست هر روز جورابش را بشورد در حالي که با هر بار شستن آن کل درياچه آلوده مي گشت؟
يا چگونه مي توانست به دابليو سي برود بدون آنکه آن را خراب کند
او که تنها با راه رفتنش درختان جنگل به لرزه در مي آمدند
در اين بين به ياد جمعيت قزويني افتاد که همواره به او لطف داشتند
کالين که هر کجا مي رفت او را با خود مي برد و هاگر که هميشه با چشمانش نگراني خود را از تنها بودن او با کالين به وي ثابت مي کرد
گراپ هنوز به قله هاي دور دست چشم دوخته بود و به دابليوسي خراب شده اي که بر آن نشسته بود نمي انديشيد!

همانا مدیر مردمی بسی افتخار دادید در این انجمن پستی زدید ولی، اشکالی بزرگ در پست شما دیده می شود و ان هم غیب بودن من چیستم است.

همانا با بر طرف کردن مشکل پست، مرلین پشت و پناه شما باشد.

همي احسنت بر شما باد که اين مورد را به من ياد آوري نمودي و من فکر مي نمودم يکي از دو مورد کافي باشدي...آسلام تو ناظر دانا را حفظ کند.

من چيستم؟
رنگي نارنجي داشتم
آه که که اکنون گذر زمان رنگ مرا برده و مرا به قهقراي نابودي کشانده
دير زماني نجات بخش دل مردم بودم
اما از وقتي اين موجود منفور داراز آمده...مي خواهند مرا به موزه ها ببرند
خداوند اين آسلاميون را حفظ کنند که هميشه حرمت مرا نگه مي دارند و هيجوقت از ياد نمي برند که زماني در دست مرلين خانه داشته ام
آيا آنها خواهند توانست که راهي براي نجات من از دست اين مار خوش خط و خال پيدا کنند
آفتابه مرلين همچنان آرام نشسته بود و در فکرش به شلنگ رو به رويش بد و بيراه مي گفت(منظور فحش هاي با ناموسي بود)

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۵ ۱۳:۵۱:۰۶
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۵ ۱۶:۴۴:۰۵

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
من چیستم

از همون اولین باری که چشمش به من افتاد ازم خوشش اومد ، اولین دیدارمون برمی گرده به کوچه ی دیاگون ! وقتی منو پشت ویترین مغازه دید ، می تونستم برق چشماش رو به خوبی ببینم . راستش خودم هم خیلی دوست داشتم که برای اون بشم ! و این اتفاق بالاخره افتاد ، من رو بسته بندی کرده بودن ، اما نمی دونستم که به کجا می خوان بفرستنم ، تا اینکه دست های پسری منو از توی بستم بیرون آورد ، باورم نمی شد ، اون خودش بود خود هری پاتر و من رو توی دستش گرفته بود ، رون و هرمیون هم با هیجان به من نگاه می کردند . بله من نیمبوس دوهزار هری بودم .

من کیستم

از نوجوونی با جادو آشنا شدم ، اما این آشنائی به نفرت تبدیل شد ، نفرتی که نمی تونستم خودم رو در برابرش کمترل کنم . از وقتی که تفاوت خودم رو با خواهرم فهمیدم و فهمیدم قدرتی داره که من ندارم ، سعی کردم من هم اون قدرت رو به دست بیارم ، اما وقتی دیدم نمی تونم ازش متنفر شدم . کم کم داشتم رابطمون رو فراموش می کردم که یه اتفاق عجیب افتاد ، پسرش رو با یه نامه مبنی بر این که اون و شوهرش مردن جلوی در خونه ی ما گذاشتن . و اون نفرت کهنه دوباره جون گرفت . بله ، من پتونیا هستم .

ویرایش شده توسط الیور وود در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۴ ۲۳:۳۲:۵۴

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.