هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **كلاس آموزش موسيقي جادويي**
پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
يك هفته بعععد
ملت دانش آموز پشت كلاس موسيقي جادويي...
هممممهممممم(همهمه)
اون ور در(توي كلاس)پروفسور لاوين و سرژ از سوراخ در دارن ملت رو نگاه ميكنن و ميخندن...
آوريل:بهتره ديگه معتلشون نزاريم..گناه دارن...
سرژ در رو باز ميكنه...ملت خوشحال ميشن..يه بچه از وسط مياد ميپره ريش سرژ رو ميچسبه:سلام سرژ..سلام سرژ...
سرژ:چي؟به من گفتي سرژ؟نميدوني من عقده خود بزرگبيني دارم...؟ آوداكداورا...!
بچه ميافته ميميره...
همه بچه ها ساكت و بهت زده
سرژ رو به آوريل:اين روش خوبيه براي ساكت كردن بچه ها...خب..بچه بيا بيايين تو...
همه با ترس ميان تو..
سرژ:اها توو...چرا ميخندي؟..آوداكداورا...هوي تو...چرا با دست به دوستت ريش منو نشون ميدي؟ حالا كه اين طرو شد آوداكداورا...تو چرا دماغت گندست؟آوداكداورا...تو چرا دختري؟..اوداكداورا...تو چرا كنار مني؟اودا..
آوريل:نه نه..اين منم سرژ..منو نكش..
سرژ:اوه..بخشيد...حواسم نبود...خب..چون تويي..كرشيو..!بچه ها برين كلاس...
عده كه جون سالم به در بردند ميرن جاشون ميشينن...
سرژ هنوز كنار دره كه هري پاتر رو ميبينه داره رد ميشه:هوي..هري..چقدر لباس سربازي بهت مياد...داري ميري اگر دامبل رو ديد بگو بياد اين جنازه هارو جمع كنه بو ميگيره...!
سرژ هم وارد كلاس ميشه...پروفسور لاوين غيبش ميزنه..
سرژ:خب..فرزندان عزيز من..همونسور كه اخلاق منو ميدونين من بسيار شخص مهربون و با گزشتي هستم..اميدوارم در كنار هم پير شيم..بريم سر اصل مطلب...درس امرو ما چيه؟
يه پسره داد ميزنه:در امروزمون«آيا به جز موسيقي گتاري موسيقي ديگري هم در دنيا است؟»؟
سرژ:آفرين..آوداكداورا...!.ا اشتباه شد...ميخواستم بهش اميتاز بدم.. خدا بيامرزتت...خب...بله..همون تور كه دوست خدا بيامرزتون گفتش آيا غير گيتار هم الت موسيقي هست؟..بله هست..و آن هم «پاتيل جادويي»...
با چوبدستي يه عالمه پاتيل ظاهر ميكنه...
سرژ:از اونجاي كه شما قبل از اومدن كلاس من بايد درس آينده رو خونده باشين پس بايد بدونين كه چطور بايد با 4 تا پاتيل موسيقي نواخت...

تمرين:1-مقاله اي كه چگونه ميتوان با 4 پاتيل موسيقي نواخت؟چه سبكي؟ اگر خوب باشد 15 نمره
سوالات تستي...كنكور 84 آزمايشي سنجش ويزاريشن..
ترانه اي كوتاه سروده و آن را با درام گيتار الكتريك جادويي و كلا هر چي دم دست هست بزن روش بخون(10 نمره اگر خوب باشه)

2-فرق گيتار الكتريك با كله گراپ چيست؟(5 مورد..براي هر مورد يك نمره..)

وقتي سوار بر جارو هستيم،صداي ميشنويم،اين صدا از چه بوجود آمده است؟(2 نمره)
الف)ارتعاش انتهاي جارو
ب)از آن جاي بي ناموسي
ج)زوزه باد
د)گزينه ب
جد پدر جد اندر جد فوق جد گيتار چه بود؟(0.5 نمره)
الف)كمان رابر استرانگ
ب)چيزي شبيه به كمان رابر استرانگ
ج)موي پدر پسر شجاع
د)هر كدام امكان دارد درست باشد،بسته به موقعيت هست!
كدام گروه و يا خواننده در سبك آلترناتيو متال جادويي ميخواند؟(0.75 نمره)
الف)عمو پورنگ
ب)جواد يساري
ج)مريم دي جي
د)سيستم آو ا دون
ه)آوريل
آوريل،خواننده اي با صدايي جادويي،چند سالش است؟(0.25 نمره)
الف)21
ب)23
ج)20و خورده اي
د) x>50 يا x<-50

دو نمره هم به كسي كه پاچه خاري منو كنه

و براي ختم مجلس...آوداكداورا...!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
خب من فقط به مقاله ها امتیاز داده بودم و اما امتیازای مربوط به سوال:
*نکته : من برای اینکه یه وقتی احیانا برای آشنایان پارتی بازی چیزی صورت نگیره، پنجره ویندوز اکسپلورر رو کوچیک کردم و اسمای دانش آموزا رو نمیبینم، بعدا که تو ذهنم نمره دادم میبینم که کی چی نوشته و امتیاز میدم، هرکی فکر میکنه که من پارتی بازی یا هر کاره دیگه ای میکنم راحت بگم : میتونه تو کلاسام شرکت نکنه.

پروفسور کوییرلبد نبود، یه جواب کوتاه و یه نموره ناقص
پروفسور کوییرل 2امتیاز
رومیلدا وین جواب نسبتا خوبی داده بود.
رومیلدا وین 2 امتیاز
هرمیون گرنجر جواب جالبی داده بودی.
هرمیون گرنجر 3 امتیاز
جورج لوپین برادر جوابت همچین خنده دار نبود ولی به هرحال زحمت کشیدی.
جورج لوپین 1 امتیاز
دراکو مالفوی چون به طور کامل به خصوصیات اونا اشاره کرده بود
دراکو مالفوی 4 امتیاز
مایکل کرنر جواب جالبی داده بودی مخصوصا جواب شماره 3.
مایکل کرنر 5 امتیاز
ارنی پرنگ جوابای خوبی دادی. جواب 2 خیلی جالب بود.
ارنی پرنگ 4 امتیاز
جرج دیویسخب به نظر من خنده دارترین جواب برای اون بود. آفرین کارت عالی بود.
جرج دیویس 5 امتیاز
آلبوس دامبلدور جوابای خوبی دادی .طنز جالبی به کار برده بودیز، ولی الان یه مشکلی داره اون عکسی که براش توضیح داده بودی به یه چیزه چرت و پرت تبدیل شده
آلبوس دامبلدور 4 امتیاز

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب من امروز تصمیم گرفتم امتیازه مقاله ها و عکسا رو بدم، امتیاز سوال برای سه شنبه:
پروفسور کوییرل خب من ازت 3 امتیاز کم میکنم چون در همون ابتداری متنت به جد پروفسور تانکیان توهین کردی و گقتی گوریل و یه امتیاز دیگه چون دقت نکردی و از ریش جد ایشون رفتی گیتار ساختی و یه امتیاز دیگه چون بهشون گفتی جد سرژ، کلا 5 امتیاز منفی میگیری ولی چون بچه خوبی هستی و مقاله ات قشنگ بود 5امتیاز مثبت هم بهت میدم، درواقع هیچی امتیاز نمیگیری.
و برای عکسات : فکر نمیکنی که اینا گیتارای مروزین؟ مخصوصا عکس دوم، با این حال بهت 3 امتیاز میدم.
پروفسور کوییرل از گریفیندور : 3 امتیاز
جرج دیویس چون امتیازه سوال رو روز سه شنبه میدم فعالا امتیازی تعلق نمیگیره.
رومیلدا وین خب سه تا عکی ارائه دادی که وسطی دقیقا مثه ماله منه پس هیچی، اون دوتای دیگه هم یکی از پشته و دید نداره پس بازم هیچی ولی برای آخری بهت 3 امتیاز میدم. مقاله هم که ندادی و بازم گفتی جد سرژ پس یه دونه منفی میگیری.
]رومیلدا وین از گریفیندور : 2 امتیاز[/b] : 3 امتیاز[/color][/b]
مری پاتر خب آفرین دختر خوب که گفتی پروفسور تانکیان بهت یه امتیاز مثبت میدم ولی چون از ریشش برای ساخت گیتار استفاده کردی یه دونه ازت کم میشه.پس در کل هیچی.
کریچر خب انصافا میشه گفت مقاله ات بد نبود ولی من هر چی فکر کردم نفهمیدم که به جز خط آخر این مقاله بقیش کوچیکترین ربطی به گیتار نداره پس 3 امتیاز منفی، از اونجایی که گفتی جد پروفسور تانکیان یه دونه مثبت، و از اونجایی که به سیستم دختر بازی اشاره کردی بهت 2 امتیاز دیگه هم میدم. درواقع تو هم هیچی.
مایکل کرنرخب مقاله ات واقعا جالب بود، خداییش خوشم اومد برای همین بهت 8 امتیاز میدم ولی خب از اونجایی که گقتی با ریشش گیتار ساخت ازت 2 امتیاز کم میشه. و خوب عکسای خوبی گذاشتی هر عکس 3 امتیاز پس 9 امتیاز میشه.
مایکل کرنر : 15 امتیاز
دراکو مالفوی خب پسر جان مقاله ات باهال بود، میشه گفت در حد خوبی بود، بهت 10 امتیاز میدم، ولی از توهم 2تا کم میکنم چون با ریش اون بیچاره زدی و گیتار ساختی، از اون ور هم د مورد عکسا : فکر نمیکنی این گیتارا همچین یه خورده امروزین؟ مخصوصا گیتار مدرنترت. پس من بهت 6 امتیاز برای اون دوتای دیگه میدم و2امتیاز ازت کم میکنم چون پاراگراف بندیت خوب نبود (خداییش چی دلیلی) و یه دونه بهت اضافه میکنم چون عکست باهاله.
دراکو مالفوی از اسلیترین : 13 امتیاز
ارنی پرنگ خب مقاله ات جالب بود، همچین خندیدم پس 10 امتیاز میگیری ولی چون گفتی جد سرژ یه دونه منفی و جون از ریشش گیتار ساختی 1 منفی دیگه.
ارنی پرنگ از ریون کلاو : 8 امتیاز
البوس دامبلدور (از همون اول پارتی بازی تابلو شد ) خب مدیر عزیز در مورد عکسا خداییش باید بگم آخه اون عکس چیه گذاشتی؟ گیتار داره از نو بودن برق میزنه تو میگی قدیمیه؟ ولی اون گیتار سومیه معلومه قدیمیه واسه همین بهت 3 امتیاز میدم. برای مقاله ات...راستشو میگم باهال بود، یعنی اولش خودم هم گیج شده بودم. پس 10 تا برای مقاله و یه منفی چون معلم رو گیج کردی و یکی دیگه چون گفنی جد سرژ.
آلبوس دامبلدور از هافلپاف : 11 امتیاز
جرج لوپین برادر من این عکس که دیده نمیشه آخه من به چیش امتیاز بدم؟ به اون ضربدر گنده؟ مقاله ات هم بد نبود ولی خیلی به گیتار ربط نداشت بیشتر براب نقاشا خوب بود. در کل بهت 3 امتیاز میدم.
جرج لوپین از گریفیندور : 3 امتیاز
جانی جورکینز دهه برادر...من دارم میگم که موفق شده تو میگی نشده؟ جالبه خیلی حالبه.....در مورد سوال هم همینجا بهت نمره میدم....بازم میگی نکته انحرافی بوده پس بازم منفی، برای عکسم که میبینی من گذاشتم باز تو میگی نبوده؟ عیبی نداره حالا بهت امتیاز منفی میدم البته مقاله ات همچین خنده دار بود. پس +8برای مقاله و -4 برای اشتباهاتت.
جانی جورکینز از اسلیترین : 4 امتیاز

ویرایش شده توسط پروفسور لاوین(Avril) در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۷ ۱۹:۳۷:۱۰

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
از تمام كساي كه گفتن«جد سرژ» امتياز كم ميشه...چون بايد ميگفتن«جد پروفسور تانكيان» يا«جد آقاي تانكيان» ...و چون من بسيار عقده دارم به پروفسور لاوين ميگم امتياز كم كنه

وا مصيبتا....شايعه هارو نگاه كن پشت جد ما...در اين بين تنها آلبوس جججيگر توسنت نزديك به واقعيت جواب بده. كه اونم چون در ميخانه مسنجر از زير زبون من اين راز رو بيرون كشيد ...البته ويليام ادوارد هم ميدونه

وا مصيبتا...اين چه سوالي بود پروفسور لاوين؟تن جد من در جهنم هم اسايش نداره؟
معلوم نيست دوران نوادگان من چه چيزهاي پشت من بگويند كه اين حرفاي پشتي خيلي درد داره براي يك جادوگر...!!

(من نميدونم تا اونجاي كه يادمه تو شجره نامه من پدرم مجهول هويه بود....شير سرژ هم دليل نميشه جدم باشه..اسمش اين بود...اسم كه دليل نميشه جدم باشه...تو پيام امروز غبر مستقيم جريان تولد خودم و فقدان پدر و بعد كسب علم در قزوين و اينارو گفتم كه معلوم ميشه كه پدرم مشخص نبود كيه....انتظار داشتم يكي حد اقل به اين مووووضوع اشاره كنه...)

رفتم سر قبر جد مجهولم اين بيت شعر بر من نازل شد از طرف آن مجهول مرحوم:

چو ريشم شد «گراپ ريش»و همه دست در آن..........كسي نپرسيد چه شد ريشم كه بدن لرزان در آن؟
____
معني:ريشم* مثل ريش گراپ شد و همه در اين عمل شريك بودند
ولي كسي نپرسيد از من كه آيا با اين عمل كه در آن زمان اتفاق اقتاد تنم هم اكنون در قبر نميلرزد؟

*ريش:در اينجا مجاز از گيتاري است كه جد مجهولم با ريش آن را مينواخت

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
جد پرفسور سرژ تانکان هیچ وقت موفق این عمل نشد او سال ها بر روی این فرضیه که بتواند با ریش گیتار بنوازد کار کرد اما در روایات آمده که روزی از آخرین روز های زندگی اش گفته: آخ .....که کاش عمرم را حدر نداده بودم این همه عضو در بدن چرا حالا با ریش.
همچنین او هنگامی که برای زدن گیتار با ریش تلاش میکرد دچار بیماری های زیادی از جمله..(سانسور شد) میشه گفت درد مفاصل و باسیر شد زیرا او در اثر فشار های هولناکی به خود میداد باعث فشار در تمام بدن از جمله (به بالا مراجعه شود) میشد و همین امر او را از پای درآورد
او همچنین به نقل از کتاب حکایت های شیخ فرض الله قزوینی آمده زمانی که از گیوتین برای نواختن استفاده میشده قسط نواختن گیوتین با پشم ببخشید ریش خود را کرد که منجر به خودکشی نا موفق او شد
( با تلاش به موقع اورژانس دریایی از بیمارستان سوانح موسقی گوتار ( همان تور که میدانید در آن زمان بر اثر به وجود آمدن روزانه بیش از 10 مصدومیت جدی بر اثر ابزار موسقی کلاسیک و مدرن آن زمان یک بیمارستان کامل 480 تخته توسط جد گیلدروی لاکهارت برای این مصدومین دایر شد)
اما همان تور که در بعضی از روایت ها آمده پرفسور جد سرژ موفق به زدن سازهای گیتار شد که من همین جا این خبر رو تکذیب و تمام نشر های که این روایت دروغین را چاپ کردن فسخ مجوز وتخته میشوند
از جمله نشر چرتدیس( سانسور شده سابق) که خوش بختانه با تلاش به موقع مامورین نیروی ضربت مجرمین به آزکابان فرستاده شدن.

اما شباهت ریش گراوپ با سیم گیتار در چیست:

این دوع هیچ شباهتی ندارند و جناب پرفسور قسط گهمراه کردن واغفال رو داشته . وبه این هدف خود هم رسید تقریبا لعنت !!!!

اما عکس از گیتارهای قدیمی خوب عکس عکس از گیتارهای گیوتین و.... وجود نداره زیرا در آن زمان که برمیگرده به 1 هفته قبل از میلاد مسیح هنوز ملت نقاشی هم بلد نبودن چه برسه به عکاسی .

ویرایش شده توسط جانی جورکینز در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۶ ۱۵:۴۵:۳۴

جادوگران

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

گندالف سفید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷
از سرزمین میانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
یه مقاله در مورده جد پروفسور تانکیان که چه جوری میتونسته با کمک ریشش گیتار بنوازه:

جد پروفسور خیلی خیلی ریش داشته . به طوری که میگن هرروز ریشاش 5 سانت رشد میکرده. یه روز جد پروفسور تانکیان تصمیم می گیره تا از این خاصیت ریشش استفاده ی بهینه بکنه ( اشتغال زایی کنه) به همین خاطر یه کارخونه ی قلم مو سازی وا میکنه وبا استفاده از موهای ریشش قلم موهای خوبی درست میکنه . کار کارخونه میگیره و کلی پول میره تو جیب جد پروفسور. بعد جد پروفسور با پول فروش قلم مو ها میره یه آرشه(شایدم مضراب چون اون روزا مضراب خیلی گرون بوده) می خره و بااون گیتار مینوازه .

اینم از عکس

تصویر کوچک شده

شباهت ریش گراوپ با سیم گیتار چیست؟

یه مثل هست میگه گراوپ بدون ریش مثه گیتاره بدون سیمه
یعنی گراوپ و گیتار بدون ریش و سیم هیچند

فقط یک گناه وجود دارد و آن دزدی ست.
[size=large]وقتی کسی را می کشی یک زندگی رØ

تكليف من!
پیام زده شده در: ۳:۴۷ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

--------------------------------------------------------------------------
((مقاله در مورد چگونگي نواختن گيتار توسط جد سرژ))
جد سرژ ريش هاي بلند و پرپشتي داشت.
او يك طناب(در اون زمان طناف) به دور ريش خود ميبست بعد آن طناب را از يك قرقره كه به سقف وصل بود رد ميكرد و در انتها سر طناب را به يك جاروي دسته كوتاه وصل ميكرد.
طرف ديگر طناب را بدون اينكه از قرقره رد كند به جارو وصل ميكرد.
گيتار را پايين جارو ميگذاشت.
وقتي كه سر خود را در جهات مختلف حركت ميداد جارو حركت ميكرد و به سيمهاي گيتار اصابت ميكرد و گيتار از خود صدا در ميكرد.
(اگر متوجه نشديد به گيرنده خود دست نزنيد!مشكل از من است!به شكل نگاه كنيد!)
شكل زير نمودار زمان-مكان گيتار زدن جد سرژ را نشان ميدهد:
تصویر کوچک شده

--------------------------------------------------------------------------
س)شباهت ريش گراپي به سيم گيتار در چيست؟
ج)ريش گراپ همانند سيم گيتار محكم است و ميتوان آن را با قيچي باغباني بريد!
در روايتي آمده است:((و نزلنا الي العرض محاسنة المحكمة و انتما نوازندة الگيتارتآ و انمتا لا من المشكرين))
بنا بر كتاب تفسيري كه توسط آية الله العظما حاج كالين كريوي در اين باره منتشر شده است ميتوان نتيجه گرفت كه سيم گيتار جنسي مشابه ريش گراپ دارد و يا بالعكس.
و در ضمن در يكي از آزمايشگاههاي معتبر جادوگري كشف شد كه اصلا سيم گيتار از موادي به وجود آمده است كه ريش گراپ نيز از همان ها به وجود آمده است!
در ضمن...

بقيه دانش آموزا:خب بابا فهميديم تحقيق كردي
من:

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۰:۵۸ جمعه ۶ آبان ۱۳۸۴

ارنی پرنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۴۶ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶
از اتوبوس شوالیه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 34
آفلاین
جد ج ج ج سرژ وقتی بچه بوده وقتی برای شیطنت روی یکی از درخت های بلند دهکده شون بازی میکرده پاش لیز میخوره و میفته ...آمــــا. خدا بهش رحم میکنه و ایشون از ریش به درخت آویزون میشن. در همین حین که ایشون سعی داشته خودشه از طریق ریشش بالا بکشه دو تا موضوع رو متوجه میشه:
(از زبان خود ایشون)
1-عجب ریش باحالی دارما. چقدر محکمه.
2-پسر چه صدایی از خودش در وکنه.(برره ای تلفظ شود)

بعد از گذشت 5 سال ایشون تونست از ریشش بالا بره و خودشو به بالای درخت برسونه. اما ای داد بیداد که درخت طی این پنج سال حسابی رشد کرده بود... بعد از پایان ماجرا هم جد جد حد سرژ ریش خودشو به جشنواره خوارزمی معرفی کرد اما چون اختراع محسوب نمیشد(کشف محسوب میشد) اونو قبول نکردن. اما ایشون دلسرد نشد و ....
و این بود ماجرای نواختن گیتار توسط ریش.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ شباهت های موی گراپ به سیم گیتار ـــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- هر کدوم رو که بکشی صداش در میاد.(صدای گیتار و صدای گراپ)
2-هر کدوم رو که بکشی یه پس گردنی نوش جان میکنی.(یکی از گراپ یکی از خانم همسایه)
3-هر کدوم رو که بکشی یه صدای خاصی میده.(موی دماغ گراپو اگه بکشی یه صدا میده موی جای دیگه یه صدای دیگه)
4-همونطور پورفسور کوییریل اشاره کردن هر دو محکم هستن و به راحتی بریده نمیشن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
شباهت ريش گراوپ با سیم گیتار چیست ؟
1 - هردوی اونها لطافت و نرمی خاصی دارن که ادم از لمس اونها احساس شادی و لذت میکنه و بهشون علاقه مند میشه .
2- هردو بسیار با ارزش هستن یعنی ريش گراوپ به دلیل این شهرت از ارزش زيادی برخورداره و سیم گیتار هم به دلیل نادر بودن و هر دو رو باید قدرشون رو دونست و ازشون مراقبت کرد .
3- هر دوشون مظهر زيبایی به حساب میان یعنی گیتار بدون سیم و گراوپ بدون ريش رو اصلا نمیشه در ذهن مجسم کرد و حتی به ذهن انسان هم این تصوير مجسم نمیشه و گونه زشتی پیدا میکنن .
---
یه مقاله در مورده جد پروفسور تانکیان بنویسین که جوری میتونسته با کمک ريشش گیتار بنوازه؟
به طور کلی جد پروفسور تانکیان یکی از عجایب هفتگانه تاريخ جادوگران بوده که در کتب تاريخی جادوی باستان هم ثبت شده و داريم که وقتی ایشون به دنیا میان از ابتدا دارای ريش بودن و این موجب تعجب والدين ایشون شده بوده و تا سن پنج سالگی این موضوع ادامه پیدا میکنه تا اینکه در پنج سالگی اتفاقی خارق العاده رخ میده که در اون زمان ريش تانکيان بزرگ به بیست سانت میرسه و دوران شهرت برای این فرد شروع میشه که ريشهای متحرکی داشته که هر کدوم از موهای ريش تانکیان بزرگ به سمتی حرکت میکردن و مدام در حرکت بودن و کلا ريشی جادویی بوده و تا به حال این موضوع سابقه نداشته تا اینکه پدر جد تانکیان متوجه این میشه که این ريش متحرک دارای یک سبک خاصی هست و الکی تکون نمیخورن بلکه یک حرکت منظم و ريتم داری هست و خوب که دقت میکنه به این موضوع جالب پی میبره و در جلوی ريش این فرد خارق العاده چند رشته سیم نرم قرار میده و میبینه که به دلیل این حرکت منظم یک آهنگ دلنشین به گوش میرسه و از اون به بعد گیتار سر و شکل تازه ای میگیره و کم کم جای اون رشته سیمها رو میگیره و پیشرفت میکنه و علت علاقه جد بزرگ پروفسور تانکیان به گیتار همین موضوعه که از بچگی با گیتار و موسیقی بزرگ شدن و در خون و رگ ایشون نفوذ کرده و این یک امر خارق العاده بوده و از عجایب دنیای جادوگری به حساب میاد .

تصویر کوچک شده
گیتار
گیتار مدرنتر
گیتار 2

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۶ ۵:۲۷:۰۸

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم بچه ها: تا حالا من فقط به جوابا نگاه کردم و امتیازا رو روز 3 شنبه میدم یعنی آخرین روز برای دادن مقاله تا ساعت 2 بعداز ظهر سه شنبه است.
و یه نگته دیگه : مثه اینکه دقت نکردین، منظور من از این که جد تانکیان چه جوری با ریشش گیتار میزده این بوده که چه جوری به جای مضراب یا انگشت از ریشش استفاده میکرده نه اینکه چه جوری از ریشش سیم میساخته، اون عزیزانی که این اشتباه رو کردن وقتی امتیازا رو دادم 1 امتیاز ازشون کم میکنم چون درست درس رو یاد نگرفتن، اونجا من این بحث رو موقعی مطرح کردم که داشتم طریقه نواختن گیتار بوسیله مضراب انگشت ریش بینی انگشت پا و ..... رو یاد میدادم.
عرضی نیس

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.