هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام دوستان!...خوش اومدید!

خب من واقعا لذت بردم از این رقابت نفس گیرِ کوییدیچ که تیم های دیگه لطف کردن روز آخرِ بازی رو مورد لطف و عنایت خودشون قرار دادن!(یه کم دیگه واقعا خسته کننده شده!...یعنی تاکتیکِ امروزی ای نیست!)

امیدوارم هیچکس خسته نشده باشه و همه ی تیما خودشونو برای فینال آماده کرده باشن که هر تیمی رفت فینال بتونه خیلی سر حال بازیشو بکنه!(به نظر من ترینسیل یه کم سر حال نبود سرِ این بازی آخرشون!...برادران و خواهران ترنسیلیِ من!...شما که میخواین انقدر بی حال بازی کنید میذاشتین آجاس بیاد بالا حداقل شاید با ما میفتاد یه حالی بهشون میدادیم!)

در کل اینا مهم نیست!

میخواستم به عنوان کاپیتان تیم پاورداس از داورای عزیز درخواست کنم که اگر تیم ما به فینال مسابقات صعود کرد(یا حالا رده بندی!...رده بندی داریم اصن راستی؟!)، لطفاً اگر میشه چند روزی بهمون استراحت بدین!...سر همین بازی نیمه نهایی کلی خسته شدیم و من خودم به عنوان کاپیتانِ تیم باید تو مسابقات دوئلِ سایت هم شرکت کنم!(آلبوس خودش داره برگزار میکنه!)(در کل چون ما تعداد پستامونم از بقیه ی تیما تو بازی نیمه نهایی بیشتر بود یه کم بیشتر خسته شدیم!)

میخواستم اگر میشه این خواهشو بکنم و فکر میکنم تیم های دیگه هم مخالفتی با این موضوع نداشته باشن!

از کاپیتان های دیگه هم درخواست میکنم اگر موافقت دارن بیان اینجا مث ما درخواست بدن...مرسی!

با تشکر
-کاپیتان تیم پاورداس-

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۴:۰۱ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نقل قول:
در پستهای ابتدایی این تیم ، برخی کلمات بصورت ناقش و بدون حرف ربط مانند ((ی)) ادا شده بودند و برخی شناسه ها نیز بدرستی به کار برده نشده بود.غلطهای تایپی نیز د پستهایشان مشاهده می شد.

خوب.......من تا الان روی امتیازاتی که به دلیل غلط املایی از دست داده ایم،گیر نداده بودم.آلبوس جان،بنده عاجزانه از شما درخواست کردم که غلط های املایی را در آخر نقدتان نقل قول کنید.یعنی وقتی حرف از غلط املایی میاد،چند نمونش رو بگید.که متاسفانه فقط گوش دادید و به قول خودتون وفا نکردید.

غلط املایی ده امتیاز داره.یعنی ده درصد امتیاز یه بازی مربوط میشه به غلط املایی.هر پست اجاس در این بازی،حدود پنجاه خط بود.که در مجموع بالغ بر دویست و پنجاه خط نوشته بودیم.اگر هر خط،حدود ده کلمه(قطعا بیشتره از این تعداد) داشته باشه.میشه یه چیزی حدود دو هزار و پانصد کلمه.
خوب حالا البوس جان،خوش دارم بیای و چند نمونه از غلط های املایی تیم رو بیان کنی....ببینم تیم ما چقدر غلط املایی داشته که ازش دو امتیاز کم شده(البته بنده شش الی هفت بار خوندم.غلط املایی به چشمم نخورد)
چند نمونه از اون کلمات ناقص رو هم بگید.وقتی دارید غلط املایی و ناقص بودن رو توی نقدتون بیان میکنید،یعنی اینکه نمایشنامه های ما،به اندازه ی غیر قابل گذشتی،مشکل املایی داشته.برای من چند نمونش رو مثال بزنید.

چند نمونه از اون استفاده ی نادرست از شناسه ها رو هم مثال بزنید.
وجود غلط تایپی رو قبول میکنم(شاید سه چهار مورد وجود داشته باشه که نسبت به کل کلمات پست ها،خیلی خیلی کمه و اصلا قابل اندازه گیری نیست)

دارم روی موردی گیر میدم،که قول دادید رعایتش کنید.یعنی قول دادید که از این به بعد،چند نمونه از غلط های املایی تیم ما رو بیان کنید.

نقل قول:
البته یکی از اشکالات این لحن بیش از حد ادبی و تصنعی بودن آن بود

با این هم کلی خندیدم......پس با این حساب،کل کتب ادبی دنیا مشکل دارند.چون لحنشون بیش از حد ادبی و تصنعیه.مثلا یکی از مشکلات کتب تالکین،ادبی بودن بیش از اندازشه.

نقل قول:
در مورد سبکی که به کار برده بودید ، قابل تحسین است ولی همانطور که خودتان نیز ذکر کرده بودید ، در واقع تنها پست کوییدیچی تیم ، فقط پست آخر این تیم بود.البته در نمایشنامه تان که کلا حاشیه بود و به کوییدیچ پرداخته نشده بود شاهد توصیفات زیبایی بودیم که تا حدودی توانسته بود این نقص را جبران کند.

خدا رو شکر....البته باز هم فرقی نکرد.آخر سر هم قادر به درک سبک اجاس نشدید و باز هم همان ایرادی را گرفتید که در بازی های قبلی نیز بیانش کرده بودید.متاسفانه برداشت شخصی من اینه که ذهن شما چارچوب داره،که یا خودتان قصد عبور از از آن چارچوب را ندارید،یا نمیتوانید از آن عبور کنید.
خدا رو شکر که حداقل اون واژه ی "قابل تحسین " رو گفتید.وگرنه نشان میدادید که همه ی قول هایتان مبنی بر تلاش برای درک این سبک،بیهوده بوده.

باز هم به ترنسیل تبریک میگم.نمایشنامه هاشون زیبا بود و حقشون برد بوده.این پست به هیچ وجه به دنبال اعتراض به نتیجه ی بازی نیست.فقط داره برای نشان دادن داوری نادرست،سخت گیری میکنه.

من باز هم پیشنهاد خودم رو به کاپیتان های تیم ها میدم.بیاین و برای اینکه مطمئن بشید حقتون در مسابقه ضایع نمیشه،یه تیم تجدید نظر معرفی کنید.این درک نادرست از نوشته،بالاخره یه زمانی،برای شما نیز مشکل به وجود میاره.از ما گفتن بود.

هوریس عزیز در مورد غلطهای املایی باید بگم که همزمان با بررسی مسابقات نیمه نهایی تمامی آنها را مشخص می کنم بهمراه حرف ربط و شناسه ها در پایین همین پست ذکر می شود.در مورد سبک هم باید بگویم من تا انجا که توانستم در مورد این سبک اطلاعاتی کسب کردم ، درست است شاید درک درستی از آن پیدا نکرده باشم چون واقعا سبک سنگین و وقت گیری هست ولی بهرصورت به نظر من این سبک بهتر است در مسابقات رول استفاده شود نه در مسابقات رول کوییدیچی چون بهرصورت در مسابقات کوییدیچ باید کمی به کوییدیچ پرداخته شود و برای همین به سبک لطمه می زد همان طور که خود اشاره کرده بودید.د مورد تیم تجدید نظر هم انشالله در فرصتی که برای قیمت گذاری بازیکنان به صورت دقیق تر انجام می شود این امر بررسی خواهد شد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۳۱ ۲۰:۰۳:۵۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲ ۲۳:۵۴:۴۸

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ببین آلبوس جان.بیا یه تیم تجدید نظر تشکیل بده.(با موافقت اعضای رول)تیمش دو نفر عضو داشته باشه .
بعدش اگر تیمی اعتراض داشت،تیم تجدید نظر وارد میشه و پس از خوندن پست ها،رای میده.
هر یک از اعضای تجدید نظر،جدا رای میده.رای داور هم یک رای محسوب میشه.در کل میشه سه رای
دو رای(تجدید نظر)+یک رای(داور)=سه رای

این کار چند تا خوبی داره.دیگه شاهد استعفا های فوق نمیباشیم.
دیگه شاهد ناراحت شدن داور دیگر نخواهیم بود.
این اطمینان در کاپیتان ها به وجود میاد که اگر داوری اشتباه کرد،یک مرجع بالاتری برای رسیدگی به شکایات وجود داره.
به نظرم سیستم داوری حال،خیلی دیکتاتوریه.از ما گفتن بود.

پ.ن:البته منم یقین دارم که استعفای لودو به دلیل تجدید نظر نیست.حالا اگر قبلا هم تهدید به استعفا کرده،شوخی بوده.
اصلا هم ناراحت نیست.

پ.ن:همون طور که شاهد هستید،بنده هم فقط برای کوییدیچ در سایت موندم.از نظارت و مرگ خواری و گروه اسلی استعفا دادم.کلا میخواستم جمع کنم بساط رو اما کاپیتان اجاس بودن،با چسب جدا نشدنی به زمین چسبیده بود.
ته دلم راضی نیست که بریم مرحله ی بعد،ولی نمیشه بیخیال آبروی تیم هم شد.در هر صورت،چه بالا بریم و چه نریم خوبی های خودش رو داره.
امیدوارم در این تک زیست گاه رولم، با آرامش زندگی کنم.همسایه ها هم آرام باشند.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۳:۱۰ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
با سلام.

كوييديچ بازان گرامي؛
بنده ي حقير! از نظارت اين انجمن استعفا ميدهم!
اول از همه بايد عنوان كنم كه:
استعفاي بنده كوچكترين ارتباطي با اعلام بازبيني و اين چيزا نداره!
در اين زمينه با اسكاور هم در مسنجر صحبت فراوان شد. چرا كه اصلآ اين موضوع ها براي من هيچ ارزشي نداره و دليل استعفام موارد ديگريست.

همينقدر بدونيد كه من استعفا دادم بسه ديگه براتون.

اميدوارم آلبوس عزيز با موفقيت ادامه بدن مسير رو...

يه بار ديگه تكرار ميكنم كه استعفاي من كوچكترين ارتباطي با بازبيني و اين چيزا نداره. يه چيزايي گمونم تو چتر باكس گفتم! حال ندارم توضيح بدم ديگه.

مدتي داوري كردم و سعي كردم عادل باشم. اميدوارم راضي بوده باشيد.

موفق و پيروز. تمام ملت كوييديچ دوست!

--------------------------------
پ.ن: ببخشيد كه داوري اين هفته رو نزدم. يه سري مشكلاتي داشتم اين چند روز. البته وقت داشتم ها... روحيه نداشتم! (ربطي بازم به مسائل اخير نداره.) البته بازي پاور و جومالي رو داوريش رو انجام دادم. اما چون حوصله نداشتم كه كاملش كنم نزديم ديگه!

بليت استعفام رو فردا هر وقت حال داشتم ميزنم!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آ آ !!!(تیریپ خارجکی!)(ترجمه: یعنی اشتباه متوجه شدین!)

منظور منو کاملا اشتباه متوجه شدین...من این همه پست نزدم بیام اینجا این شکلی جواب بشنفم!...منم بلد بودم بیام دوتا جواب بدم قضیه رو سمبلِ سنبلِ چی چیه!...از اونا بکنم بره!

مسئله اینه که آقا اینجا صاحاب نداره در و پیکر نداره؟!...بابا جان هر فدراسیونی هر کمیته ای چیزی یه آقا بالاسری چیزی داره که ما بهش بریم اعتراض بکنیم!

حالا ما اعتراض داریم و خواهش کردیم اگه میشه یه مرجع بالاتری چیزی بیاد قضاوت بکنه...و چون دیدیم که مدیران انجمن تو این کارا دخالت ندارن و اصن تو حوزه ی کاریشون نیست به خاطر همین گفتیم به آلبوس مراجعه بکنیم اون این بازی رو از دیدِ خودض قضاوت بکنه.

تا اونجایی که من اطلاع دارم یکی دوتا تیم دیگه هم از آلبوس خواهش کردن برای بازی های نیمه نهایی و فینال و اینا خودش قضاوت بکنه حالا من داریم میگیم ما اعتراضمون خیلی شدیده اصن راه نداره!...لطفا در این مورد به صورت استثناء آلبوس بیاد یه تجدید نظر بده...

میدونی مسئله چیه لودو؟
مسئله اینه که ما فکر میکنیم کاملاً(کاملاً!...یعنی اصن در حدی که هر بوقی بیاد پستای این بازی رو بخونه مارو برنده بکنه!) در حقمون اجهاف شده و کلا خیلی نامردی بوده!...واسه همین انقدر سیریش شدیم اینجا!

مسئله ی دیگه هم اینه که ما اصن حساسیت پیدا کردیم رو شما!...خودتو بزار جای ما!...تا الان ما این همه خوب پیش رفتیم یه دفعه شما میای به عنوان داور بعد یه بازی مارو میبازونی(حالا اصن میگیم حقمون بود ولی اون 7 امتیاز چی بود دیگه!؟) بازی بعدی هم بازیمونو دقیقا با ناجوانمردی مساوی میکنی!(طوری که بازیکنان تیم ریش سفیدان هم باورشون نمیشد اومده تو اینجا میگه: "اِ مساوی کردیم!؟""...خداوکیلی منم بودم باورم نمیشد!)

حالا ما نمیخوایم الکی تهمتی چیزی بزنیم ولی واقعا این ته نامردی و حق خوریه!

ما داریم میگیم واسه اینکه ثابت بشه واقعا شما خوب داوری میکنی یا نه و این همه اعتراضات به خاطر شما نیست بلکه مشکل از خودمونه، آلبوس تجدید نظر بکنه رو این بازی ببینیم اصن چی میشه!(آقا اگه شما داوریت خوب بود و حقمون بوده مساوی کنیم من خودم پیشنهاد میدم شمارو داورِ بازی فینال بکنن خوبه!؟)

در کل ما راضی نیستیم!...ما اعتراض کردیم...دوست نداریم باب بشه که هر تیمی بیاد اینجا اعتراض کنه و بخواد تو نتیجه ی بازی تجدید نظر بشه!...ولی دوست داریم به عنوان یه تیمی که تا حالا زحمتی به داورا ندادیم و به عنوان یه خسته نباشید این بازی رو برامون یه تجدید نظری بکنید!...حالا من باید فکر میکنم در این مورد خوبه که تو مسنجر هم حرف بزنیم.

من با آلبوس قبلا صحبت کردم و اون براش مشکلی نیست که بازی مارو یه نگاه بندازه پستارو بخونه یه تجدید نظر بکنه ولی ما منتظر شما بودیم که شما هم در جریان باشی

-کاپیتان تیم پاورداس-

ویرایش:آقا من الان پست خودمو نگاه کردم دیدم یه عالمه غلط ملط املایی و نگارشی و اینا داره!...به بزرگی خودتون ببخشین چون من مریضم الان حوصله هم ندارم خداوکیلی ویرایش بکنم پستمو!...متوجه میشین بخونین!

ویرایش دوم: لودو جان!....جونِ لیلی پاتر نیا اینجا چیز میز بنویس از طرف خودت!...بیا صحبت بکنیم من حوصله ندارم دوباره بخوایم اینجا چیز میز بنویسیم!...خداوکیلی مریضم...هر وقت به نتیجه ی واقعی رسیدیم و رسیدین و اینا بعد بیا چیز میز بنویسه!...جونِ لیلی پاترو قسم خوردم!...مگه تو هم مث بقیه عاشقش نبودی؟!

ویرایش سوم: برای بازی آخرمون با جومالی هم امیدوارم یه جوری نباشه که....!...نمیدونم!...اون بازی 7 امتیازی هم در نظر بگیریدا!...ما اون بازی رو از قبل اعتراض داشتیم ولی مثل اینکه متوجه نیستید!...در هر صورت من نمیدونم دوتا بازی لودو بازیهای مارو قضاوت کرده نمیدونم چرا این شکلیه!...امیدوارم آلبوس درست قضاوت بکنه هم برای اون 7 امتیاز هم برای بازی ای که مساوی کردیم...مرسی!

ویرایش چهارم: راستی من الان یه دفعه تو اتاقم نشسته بودم یاد یه قسمت از همین پستت افتادم لودو جان!....من تویه اون پستم فقط اومدم همون چیزایی رو که تویه بازیمون نوشته بودم رو توضیح دادم نه بیشتر نه کمتر!...شما هم که معلول ذهنی نیستی نفهمی چیزی رو که نوشتم!...من اومدم اینجا همونو نوشتم که متوجه بشی چون بعضی مواقع بدفهمی در مسائل وجود داره ولی خدایی نکرده ما تو این سایت معلول ذهنی نداریم!...البته من یه معلول ذهنی میشناسم که چون خیلی تو سایت گولاخه و اینا اسمشو نمیگم!...ولی همون یه دونست!

با سلام خدمت اسکاور عزیز ،پس از صحبت انجام شده با لودو بگمن و با توافق ایشان ، با توجه به اعتراضات شما ، بازی شما در مقابل ریش سفیدان عمزمان با اعلان نتایج هفته چهارم(احتمالا فردا شب یا پس فردا صبح)مورد بازبینی قرار می گیرد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۴:۳۸:۱۲
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۴:۴۱:۰۸
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۶:۴۷:۵۰
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۱۸:۰۲:۵۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۹ ۲۲:۴۵:۲۵

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سلام!

من يه مدت نبودم و مسافرت بودم.
پوزش ميخوام از دوستان مخصوصآ اسكاور عزيز كه با من كار داشته و من نبودم. اما الان پاسخ اون دسته از پستهايي كه با من مربوط بوده رو به ترتيب ميدم:
----------------

پست 148 (اسكاور):
---
در مورد توضيحاتي كه دادي:
ممنون. اما چيزي كه جلوي ما هست براي قضاوت فقط همون پستها در استاديوم كوييديچ هسته و ما نميتونيم بر اساس احتمالات داوري كنيم!
بهتر بود شما همين توضيحات رو به گونه اي بهتر در پستت مياوردي. چرا كه به هر حال اون موارد گنگ بود!
---

درمورد هماهنگي:
يه بار ديگه چيزي كه من نوشتم رو بخون! اون قسمت كه نوشتم اسكاور و هلگا هماهنگيشون زياد بود دارم در مورد نحوه و سبك استفاده از شكلك ميگم. و بعد هم گفتم كه بيشتر پست آغاز و پايان ناهماهنگه تا حدودي؛ كه ميشه پستاي كرون اسميت و اصلآ از وينكي حرفي زده نشده.
---

نقل قول:
یه مسئله!...اینکه منِ اسکاور قبلا یه پست زدم توووپ ولی الان مث اون ننوشتم دلیل نمیشه امتیاز از من کم بشه!...

مطمئن باش هيچ وقت اينطوري نبوده! بازم ميگم ما فقط بر اساس پستها امتياز ميديم و به مسائل ديگه مثل اسم تيم! اسم بازيكن! پستهاي قبلي! پستهاي بعدي! و... كاري نداريم.

نقل قول:
من در حد توانم تو اون لحظه میشینم پست میزنم...ممکنه اصن از کل پستای تیم مقابل هم بهتر بنویسم!...ممکنه یه کم بهتر بنویسم!...ممکنم هست که مث همونا بنویسم!....یعنی منظورم اینه که ممکنه مث اون موقعی که تووووپ نوشته بودم نتونم بنویسم ولی در حدی بنویسم که پست خوبی باشه!....اینی که میگی پستای بهتری ازشون دیده بودیم خب بله من یه پست دارم از قدیم تو سایت که از نظر خودم خدا بوده ولی دلیل نمیشه که این پستم با اون پست سنجیده بشه!

بازم ميگم پستهاي افراد با هم سنجيده نميشه. اون چيزي هم كه من گفتم فقط براي اين بود كه بگم شما ميتونستيد خيلي بهتر عمل كنيد. همين. و فقط يه نظر بود كه ارتباطي هم نداشت. و از اين بابت مطمئن باشيد.
---

در مورد صحبتهاتون راجع به داوري و اين كه به من مشكوكي! :
اسكاور عزيز، من به شخصه از شما و تمام اعضاي تيمت خوشم مياد! حتي ننه بزرگ خودم هم تو تيمته! و اين رو اطمينان داشته باش كه هيچ وقت شخص ِ من با هيچ تيمي مشكلي نداشته و ندارم! و باور كن الان تو كل اين سايت من با هيچ احدي مشكلي ندارم! و فكر ميكنم كه اين مورد خيلي نادر باشه! كلآ ويژگي شخصيتيم اينطوريه و اصلآ آدم كينه اي و اين چيزا به هيچ وجه نيستم!
اگر هر نتيجه اي رقم خورده، باور داشته باش كه ما اومديم داوري كرديم. داوري هم انطور نبوده كه من بيام با يه دور خوندن پست هاي يه تيم نتيجه بدم! قطعآ چندين بار پستها خونده ميشه... مخصوصآ در اينجور موارد كه يه خورده حساس تر هم هست قطعآ من هيچ وقت نميام واسه خاطر مسائلي كه وجود نداره الكي ناداوري كنم!!

-----------------------------------------------------------------------------
پست 149 (رابستن):

هماهنگي در سوژه بخش اعظمي از امتياز هماهنگي رو داره! و همونطور كه ميدوني سوژه و زيبايي و خنده دار بودن خيلي مهم هست در اينجور مسابقات. و از اونجا كه داريم راجع به هماهنگي صحبت ميكنيم، اين مورد در اينجا هم مصداق داره.
اون امتيازي كه كم شده با توجه به همه ي موارد در پستهاي شما هست. و البته اون چيزي كه اونجا نوشته ميشه تنها گذيده اي از نكات هست و نه صد در صد ِ اونها! چرا كه هم نوشتار توانايي ِ بيان يه سري چيزها رو نداره و هم اين كه نميشه يه تومار با تمام جزئيات براي هر بخش نوشت!

پست 150 (پردفوت):

ممنون از تعريفت. اين وظيفه ي هر داوريه كه به بهترين شكل قضاوت كنه و عدالت رو انجام بده. متشكرم از لطفت.
در مورد امتياز هم در جواب رابستن توضيح دادم.
اما يك جمله ي جالب در پستت ديدم كه خيلي قشنگ بود. خوب ديدم دوباره بنويسم تا تمام اعضا اين رو به دقت بخونن... به نظر خيلي قشنگ بود. من يه خورده تكميلش كردم:
در مسابقات كوييديچ؛ نتيجه بازتاب پست هایی هست که ما می زنیم و سرنوشت امتیازات بازی رو به پست ها مون محول می کنیم.

بقيه ي پستها حالت كلي داشتن و آلبوس عزيز پاسخ دادن به دوستان.

پست 158 (اسكاور):

تلاشهاي تيم شما كه الحق كاپيتان بسيار دانايي داره قابل تقديره. اما مطمئن باش داوري با شما مشكلي نداره و حتمآ كوتاهي يا كم دقتي يا شايد بدشانسي از جانب خود تيم، موجب اين اتفاقات شده.
براي تيم شما و همينطور ساير تيم ها آرزوي موفقيت دارم.
در مورد جومالي هم امتيازي داده نشده براي بازي با حذم و كلآ اين بازي حذف شده براي همه و اصلآ به حساب نمياد.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۸ ۲۰:۰۹:۲۸
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۸ ۲۰:۱۶:۰۲

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

هووووم...تو پست های 148 و 152 ما یه سری اعتراضاتی کردیم که هنوز جوابشو بهمون ندادین...یعنی قرار بر این بود که خب چون لودو رفته بود مسافرت و تا شونزدهم برنگشت موکول شد به شونزدهم...حالا که هجدهمه ولی ما هنوز جوابی نگرفتیم.

امیدوارم زودتر رسیدگی کنین...

در ضمن من یه اشکال تویه جدول رده بندی گروهمون(گروه یک) دیدم که اینجا خدمتتون عرض میکنم:

نقل قول:
*بازي هاي مقابل تيم حذم به كلي در نظر گرفته نميشود چرا كه اين تيم از ابتدا اعلام كرد و در برنامه ي مسابقات هم برگذار نشد.
اما تيم ها در بازي با عقابها از پيش برنده خواهند بود و در صورت تمايل براي كسب امتياز بيشتر ميتوانند پست بزنند!

خب این قانونی بود که برای گروه ما اعمال شد ولی اشتباهی که شده اینه که برای بازی اول تیم "جومالی یونایتد" و "حذم تارکبود" این قانون اعمال نشده و امتیازشون در نظر گرفته شده اگر اشتباه نکنم.

البته زیاد مهم نیست ولی کلا همین شکلی که داشتم بازی های قبلی تیم جومالی رو تحلیل میکردم این اشتباه رو دیدم که خب گفتم اینجا بگم...البته فکر نکنم فرق خاصی بکنه چون فکر میکنم جومالی تیم چهارم این گروه میشه و شانسی برای رتبه های بالاتر نداره.

امیدوارم یه موقع اشتباهی دوباره بر ضد ما داوری نشه بازی ریش سفیدان و حذم هم امتیاز بدین!...البته تمرین خوبی بود برای تیم ریش سفیدان من لذت بردم واقعا از این همه پشتکار و همکاری!

باز من الان اعصابم خورد شد!...بابا رسیدگی کنین این مشکلات مارو!

مارو به کلی دیگه بوقیدین بهمون رفت!...اون از اون 7 امتیازِ بازی با تیم چیورون که باعث شد الان نتونیم با تفاضل گل هم صعود کنیم!
اونم از بازی بعدی که بازیِ برده رو مساوی کردیم!

من نمیدونم چرا دوباره دارم اینارو میگم قبلا فکر میکنم به طور واضح و روشن تو پست های قبلی در موردشون توضیح دادم اونا واضح تره همونارو بخونید!...148 و البته 152!

با تشکر
-کاپیتان تیم پاورداس-

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۸ ۱۱:۱۰:۴۵

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
فک می کردیم داریم رول پلیینگ رو بهتر اجرا می کنیم. اگه اتفاقی برای بازیکنی میفتاد، سعی می کردیم تو مسابقه بعدی یه یادی ازش بشه تا نشون بدیم که داریم سر گذشت یه تیم رو می نویسیم. تیمی که قراره اعضاش ثابت بمونن. تیمی که قراره "ما" باشیم.
ولی حالا بهمون میگن که باید نوشته هامون رو، نوشته های خوب و کار شده ترین هاشو، اونایی که حسابی روش برنامه ریزی کرده بودیم، رو نادیده بگیریم. حالا بهمون میگن سرگذشتی که خودتون روایت می کنین رو جور دیگه ای روایت کنین. چه راوی های خوبی خواهیم بود و چه رول نویس های خوبی!!!

نمی فهمم چرا باید لودو رو به عنوان بازیکن تو تیم به کار ببریم؟ لودو بگمن دیگه عضو تیم نیست. شخصیت مجازی اون هم توی نمایش نامه های ما مرده. یکم دقت کنین می بینین که پست های آرمادیلو دنبال هم نوشته میشن. چیزی که توی یک مسابقه هست، تو مسابقه بعد هم دیده میشه (حتی اتاقک محل سکونت) بنابراین خیلی سادس که موضوع به مهمی مرگ کاپیتان تیم هم اثرش می مونه. ما کاپیتان جدید رو توی همون پست ها معرفی کردیم. جانشین اون بازیکن رو معرفی کردیم. حالا خودمون بزنیم به کوچه علی چپ و وانمود کنیم کاپیتانمون داره بازی می کنه؟

اصلا چرا باید یه لودو بگمن تو تیم ما باشه و یک لودو بگمن داور مسابقات؟ خیلی مسخره اس. از مسخره، مسخره تره.

حالا میشه بگید تو این دو روز باقی مونده تیم ما سوژه جدید و پست جدید از کجا باید بیاره؟ جایی می فروشین؟ چند در میاد؟ چی نمی فروشین؟ پس انتظار دارین ما از کجا بیاریم؟ اگه می خواید حذفمون کنین راه های بهتری وجود داره به خدا. می خواید خودم یه راه بهتر پیشنهاد بدم؟

خب درک عزیز در ابتدا باید بگم که نه من و نه لودوی عزیز قصد حذف هیچ تیمی را نداریم و نخواهیم داشت.در مورد سوالتون باید بگویم ، همانطور که به دنیس عزیز نیز گفتم ، لودو بگمن در روز اول نیم فصل نقل و انتقالات نظارت را بر عهده گرفت ، بنابراین شش روز فرصت بوده تا اسم بازکین جایگزین تیم آرمادیلو حال چه واقعی چه مجازی اعلام شود ، کاپیتان جدید تیم ، دنیس ، سه روز بعد از پایان مهلت مقرر ، اعلام نموده که برای بازی بعد بازیکن مجازی را در طول نمایشنامه اعلام خواهیم کرد و بعد از ان ، هم اکنون برای اعتراض اقدام کرده است.اگر یادتان باشد تیم های پاورداس و اجاس (پستش در تاپیک عقد و ثبت قراداد بازیکنان موجود است) در صورت عدم اعلام بازیکنان مجازی ، قرادادهای نیم فصلشان فسخ می شد ، موجودی انها نیز برنمی گشت و به نوعی پول خرج شده بر باد می رفت .همین موضوع بدلیل عدم مشخص نبودن حذف یکی از بازیکنان مجازی و جایگزینی ان توسط ادی ماکی برای تیم ترنسیلوانیا پیش آمد و حتی برای این دو تیم یعنی آجاس و ترنسیلوانیا بیست و چهار ساعت ضرب العجل تعیین شد.مسلما اگر تیم شما هم چنین درخواستی می کرد ، بیست و چهار ساعت به شما مهلت داده می شد .بنابراین چون این قانون برای همه رعایت شده است ، متاسفانه این امر مقدور نیست که بازیکن تغییر داده شود.ضمن اینکه علاوه بر آن همانطور که خود بخوبی می دانید نمایشنامه ، نمایشنامه است و بخوبی می توان مرگ لودو را در مسابقه قبل پوشش داد و یا حتی از ادامه دادن سوژه های مسابقات هم گذشت چرا که این مورد(مربوط بودن سوژه به سوژه مسابقه قبل) نه امتیاز هماهنگی دارد و نه تاثیری در امتیازدهی.
موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۰:۳۲:۵۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۰:۵۰:۱۴

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.این پست رو مینویسم تا یه سری حرف که اصلا ربطی به تاپیک نداره رو بزنم.البوس جان،خواهشا بذار این پست باقی بمونه.

پست رو فرستادم تا رسما از گراپ عزیز عذر خواهی بکنم.ایشان بر این عقیده بودند که تیم باید کنار بکشد و من پس از صحبت با بهنام عزیز،استعفای تیم رو اعلام کردم.وقتی دیشب صحبت کردیم و قرار شد که باقی بمونیم در لیگ،بهنام عزیز نبود و برای همین نظر ایشان رو نپرسیدیم.
میخوام در جلوی همه از گراپ خودم عذر خواهی کنم و بگم که استعفای مسنجریش به هیچ شکلی پذیرفته نیست و کلا بی گراپ هرگز...
امیدوارم ببخشه من و ایگور عزیز رو و مثل همیشه در پیروزی های اجاس نقش موثری داشته باشه.

میدونم که از داوری شکایت داری گراپ جون.ولی دلیل نمیشه رفقات رو تنها بذاری

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
و ما هم هزاران بهانه داريم كه بازيكن عوض كنيم!

ايگور چقدر حسودي!!! جوات ديگه اي بود كه بخواد به شما اضافه بشود؟؟
فكر ميكردم اينجا دفتر ناظران است. شايد بايد اسمشو عوض كنن و بزارن "دفتر مشورت با ايگور كاركاروف".

در هر حال بحث ما سر اين بوق هايي كه ايگور گفت نيست. من با لودو بگمن مشورت كرده بودم در اين مورد.
من ديگه هيچي حاليم نيست. بي كيفيت بودن پستهاي اين مسابقه ما همش تقصير ناظر است! ما خوشگل طلا مون رو ميخوايم.

دنیس و ایگو عزیز ، ممنون از صحبتهاتون خواهشا در تاپیک دیگری به صحبت با هم بپردازید.ممنون.با احترام.

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۱۵:۵۸:۲۳
ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۱۶:۰۴:۰۸
ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۱۶:۰۸:۵۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۲۲:۱۹:۴۴

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.