هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۰:۳۶ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
سلام!

آقا ما یه سری واسه خودمون بازیکن داشتیم یه زمانی! حالا باید از اول بازیکن بخریم!؟ مثلا بر فرض اگه من قبلا یکی تو تیمم بوده، حالا باید اون رو بخرم تا دوباره داشته باشمش!؟

چو عزیز شما می توانی همن بازیکنان را دوباره اعلام کنی که خریداری کرده ای، البته اگر اعتبار تیمت برسد.تا پایان امشب قوانین به احتمال زیاد کمل خواهد شد.موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۱۳:۳۲:۱۰

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
نحوه ی امتیاز دهی چطوریه؟
هر پست نقد و امتیاز دهی می شه و بعد امتیازات همه جمع می شه و تقسیم بر تعداد می شه یا کل تیم به صورت کلی امتیاز می گیره ؟
رابستن عزیز قوانین را حتما مطالعه کن.اگر مشکلی بود یا جواب سوال شما را نداده بودند، کمی صبر کنید تا قوانین کامل گردند. با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۳ ۲۱:۲۸:۰۰

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
سلام.....آلبوس جان ،این پول و اینا که چوچانگ به اون اشاره کرد،در کدوم تاپیک اعلام شده؟
در ضمن یه کم زود شروع نکردید؟ مگه قرار نیست توی تابستون انجام بشه مسابقات؟......خوب این شکلی یه سری درگیر کنکور و یه سری درگیر مدرسه هستند و ممکنه الان برنامه ی تابستان خودشون رو ندانند.

من که کاپیتانم،چه شکلی میتونم اعلام کنم که اجاس حضور داره در صورتیکه هنوز مطمئن نیستم کدوم یکی از بازیکنان میتونه توی تیم بمونه؟.....من فرصت میخوام تا با یکی دو تا از دوستان جهت حضور در تیم صحبت کنم،وگرنه نمیتونم قاطعانه اینجا اعلام کنم که اجاس هست و این عدم توانایی،موجب تمام شدن موعد مقرر شده از سوی شما، میشود.
الان چیکار کنم؟
ممنون که زحمت میکشید

سلام اش عزیز.این پول و اینا در تاپیک لیست بازیکنان کوییدیچ ذکر شده ،قوانین جدید هم در تاپیک قوانین توسط پروفسور بینز زده شده است.

ببینید با توجه به قوانین جدید ، حضور یا عدم حضور یک تیم بسته به یک بازیکن نیست ، بهرصورت یک مهلت اضطراری هم در قبل از شروع لیگ به مدت 24 یا 48 ساعت خواهیم داشت برای آن دسته از عزیزانی که احیانانا کنکور دارند یا در حال مرخصی از سایت به دلیل امتحانات بسر می برند.گرچه اگر تیم ها لطف کنند و در این مدت به ما حضور تیمشان را اعلام کنند کمک بسیار زیادی برای براه انداختن لیگی بزرگ خواهند کرد.موفق باشی.مشکل دیگری بود در خدمتم.با احترام.

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۷ ۲۲:۲۱:۳۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۷ ۲۳:۰۵:۰۴

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
قبل از اینکه این پست توسط دامبلدور شده بشه در پایگاه اطلاع رسانی لیگ کوییدیچ اش ویندر کاپیتان تیم ما اسامی تیم اتحاد هاگوارتز که در واقع همان آجاس است و فقط اسمش عوض شده را اعلام نمود!آیا هم اکنون باز نیاز است اعلام گردد؟

موضوع بعدی اینکه آجاس و ترنسیلوانیا هر کدام یک دوره قهرمانی دارند.این چه سودی برای این دو تیم دارد؟

چون در حال جمع آوری تیم ها هستیم، و برای فهمیدن موجودیت تیم ها در حال حاضر،خواهشا بار دیگر اعلام آمادگی کنید.
در مورد سوال دومتون هم ،پاسخش را می توانید در زیر پست چو چانگ (همین دو تا پست پایین تر)پیدا کنید.
موفق باشی.

مرسی دامبل جووون!دمت گرم اینقدر زحمت میکشی واقعا بهت خسته نباشی میگم.

ایگور و چو عزیز از بابت لطفتون ممنون.موفق باشید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۷ ۱۸:۰۳:۴۴
ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۷ ۱۹:۴۹:۱۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۷ ۲۲:۱۱:۱۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هوم سلام!!

1- چیزه...ما و یکی دوتا تیم دیگه کلی زحمت کشیدیم قهرمان یه لیگ شدیم...بعد الان این قهرمانی ها هیچ امتیازی ندارن!؟ یخورده نامردیه ها!!

2- حالا مثلا تو این لیگی که قراره برگزار بشه، یکی قهرمان شد به اونم هیچ امتیازی نمیرسه!؟

3- تاریخ شروع لیگ مشخصه!؟ تاریخ دقیق نمیخوام! ماهشو بگین! همین تیر؟ یا دیر تر؟

سلام چو عزیز،و حالا:
1-امتیاز قهرمانی ها به تیم های قهرمان داده شده .
2-مسلما به امتیازی خواهد رسید حتی بیشتر از امتیاز کنونی برای قهرمانی
3-بعد از پایان امتحانات یعنی حوالی تیرماه.
موفق باشی.

امتیاز برد هر تیم تا جایی که من میدونم 1500 هست...ما 6 تا برد داشتیم......6 ضربدر 1500 میشد 9000 و بعلاوه 10000 میشه 19000.....یعنی همون امتیازی که به عنوان امتیاز ترنسیلوانیا گذاشته شده....من امتیاز اضافه ای ندیدم!!! اون 10000 اولیه هم که به همه تیم ها اضافه شده نه فقط به تیم ما!!!

چو عزیز امتیازی که منظوز من بود پول شما نبود،تیم هایی که درای قهرمانی هستند از جمله تیم شما و آجاس قبل از مسبقات از یک سری اولویت ها بهره خواهند برد.مسلما آنها را احساس خواهید کرد. اگر بنده منظورم را بد رساندم عذرخواهی می کنم.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۶ ۱۸:۳۴:۲۰
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۶ ۲۲:۴۴:۰۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۷ ۱۷:۵۶:۲۵

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
خب به نظرم این حقوق زیاد به خود بازیکن مربوط نشه بهتره...یعنی فقط در حد یه امتیاز و یه رتبه براش باشه...چون اگه بخوایم بریم توی بحث خرج کردن پول کلا از کوییدیچ خارج میشیم و به مسائل خود سایت میرسیم که بهتره از این حد فراتر نریم...
این مسئله ی حقوق بازیکنا هم چیز جالبیه ولی می تونه یه چیزی تو مایه های همون قیمت بازیکن باشه...مثلا حقوق هر بازیکن با همون قمیت بازیکن اعلام میشه و خب تصمیم گیریش با خود داورا خواهد بود و بازیکن در مورد قیمت دخلاتی نخواهد داشت اگه قرار باشه دخالت کنه باید به همون مسئله ی پیچیده ی خرج کردن پول برگردیم...
من میخوام یه بحث دیگه رو وسط بکشم و اونم ورزشگاه اختصاصی و زمین تمرینه!
نمی گم یه انجمن جدا زده بشه و هر تیم یه انجمن داشته باشه ولی حداقل هر تیم باید یه تاپیک مخصوص خودش داشته باشه تا هم تمریناش اونجا برگزار بشه و هم بازی هایی که قراره با تیم های دیگه انجام بده...
اینطوری علاوه بر طبیعی تر شدن جذابیتی هر چند کم به مسابقات اضافه میشه...
به نظر من بهتره بحث پول ها رو تا یه جایی متوقف کنیم و گسترده تر شدنشو برای دوره ی بعدی بزاریم اگه قرار اولش انقدر پیچیده باشه یه مقدار کارا سخت میشه!

با تشکر

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
اگه بخوایم انقدر ریز بشیم واقعا خیلی برنامه پیچیده ای می شه و اداره کردنش واقعا وقت خیلی زیادی رو می بره .

توی دنیای واقعی هم شما نمیای از یه فوتبالیست بپرسی حقوقی که می گیری صرف چی می شه !

ایگور در مورد پیشنهاد شما باید بگم که این یه جورایی می شه تبعیض برا تیما .

ببین فرض کن تیمای قوی بازیکناشون هم قوین ... پس همشون جاروهای خوب دارن و این جاروها براشون کلی امتیاز اضافه میاره هر بازی ... در نتیجه تیمای ضعیفتر عمرا بهشون نمی رسن ... یه جورایی مثل این عبارته که "پولدار پولداتر می شه و فقیر فقیرتر"

فاصله تیما رو از هم بیشتر می کنه این کار و رقابت رو از حساس بودن در میاره ... فکر نکنم مناسب باشه .

به نظرم روی اینکه پولایی که به بازیکنا می رسه صرف چی بشه بعدا بحث کنیم زیاد مسئله مهمی نیست .

پیام زده شده در: ۹:۳۳ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بورگین حرف جالبی زد.من پیشنهاد میدم که حقوقی که به بازیکنان داده میشه صرف خرید جارو بهتر باشه.

مثلا داوران 6 تا جارو از بدترین تا بهترین که آذرخش هست رو در نظر میگیرند و افراد از اول سطح پایین ترین جارو را دارند همه.یعنی مثلا ایگور که تازه اومده تو یک تیم و اصلا تازه میخواد تو کوییدیچ فعالیت داشته باشد هم از اول او سطح پایین ترین جارو رو داشته باشه و بعدا بنا به حقوقی که میگیره جارو بهتر بخره.

حالا میپرسید که چه فایده داره آذرخش و اینا و کلا جارو بهتر و بدتر.برای این هم من پیشنهادم است است که مثلا کسی که آذرخش داره و پست میزنه 10 امتیاز به خاطر آذرخشش بهش داده بشه.حتی اگر مثلا نتایج پستیش خیلی بد باشه و پستش ارزشی ارزشی باشد.

اگر متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم!!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱:۱۲ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
ببخشید دوباره مام پارازیت میدم!
ولی میخوام بگم که به عنوان مثال بازیکنان پول و حقوق هم بگیرن ولی بعدش با اون پول هاچیکار کنند؟

در ضمن اگر حقوقیبه بازیکنان داده میشه اینا رو فاکتور پول دادنش بکنید :

1.مقدار پستی که میزنه
2.استفاده از دیالوگ ها
3. استفاده از گرامر و شکلک به جا
4.سوِژه خوب
اینا به نظرم فاکتو هایی بودن که بابت اون به بازیکن پول میدن!
با تشکر

پیام زده شده در: ۱۳:۳۲ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
در جواب ایگور من توی صحبتهام نوشتم که هر بازیکن یه پولی هر بازی می گیره که بهش اصطلاحا می گن salary ... اسپانسر هم یه مبلغی باید هر بازی به تیم بده ... تیم از طریق پولی که اسپانسر می ده حقوق هر بازی ِ بازیکنان رو بهشون می ده و سه حالت پیش میاد .
1-دخل و خرج تیم کاملا جوره توی یه لیگ
2- تیم بعد از دادن حقوق هر بازیکن توی هر بازی یه چیزی ته جیبش می مونه .
3- تیم برای دادن حقوق بازیکنا توی هر بازی با توجه به مبلغی که از اسپانسر می گیره کسری داره و از بودجه باشگاه باید اینو جبران کنه .

این که کدوم یک از سه حالت بالا اتفاق بیفته بستگی به مدیریت تیم داره که چه بازیکنایی رو انتخاب کنه و چه اسپانسری داشته باشه .

پیشنهاد می دم برای هر بازیکن حداقل دو چیز تعیین شه :
1- قیمت اصلی
2- حقوقی که هر بازی می گیره .

اگر چیزی به نظرتون باید به این موارد اضافه بشه بگید ... به نظر شما هر بازیکن باید چه فاکتورهایی براش معین شه .

تا بعد ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.