هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با درود بر ریاست لیگ

حقیقت خواستم بگم من و اعضای تیم به نتیجه پنالتی اندکی معترضیم.ممکنه یه بازنگری روش بشه؟

ممنونم.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
از بارگاه ملکوتی، فدراسیون کوییدیچ، دفتر استقرار داوران و غیره و غیره و غیره به کاپیتان اسنیپ و کاپیتان اسمتلی!

همانا سخنانتان را شنیدیم و در اندیشه فرو رفتیم و گفتیم حال که هر دوی شما راضی هستید و ما نیز راضی می باشیم، گور بابای آدم ناراضی. 24 ساعت دیگر به شما وقت می دهیم تا باشد که رولی بزنید که واقعا ارزش این 24 ساعت اضافه را داشته باشد و همانا ما نتوانیم برنده را از بازنده تشخیص دهیم!

disconnected!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

ورونیکا اسمتلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
از خودشون گفتن ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
به نام خدایی که بوده، هست و خواهد بود!

عاقای مدیر و داور و رییس و اینا... سلاااام!

آقا اومدیم بگیم ما هم تایید می کنیم حرفای سیو رو و می گیم عمو مرلین تو رو اون جوراپ سوراخه که به بجا دوختنش اهدا کردی به موزه مشنگستان محل ما و ما بقی قصه یه روز وقت بده به ما. ما ( تقی ها و تنبلا ) بچه های خوبی هستیم. ما گناه داریم. ما وقت نداریم. در راه خدا به ما وقت بده.

پایان،

be happy

پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
با سلام خدمت رییس کل!ام...کبیر؟

چیزه....مزاحم شدم بگم حقیقت ما وقتی کلمه سه شنبه رو دیدیم فکر کردیم تا فردا شب برای زدن پست پنالتی وقت داریم ولی بعدا مشخص شد سخت در اشتباه عظمی به سر میبردیم!لذا با رایزنی ها و گفتمانی که بین من و کاپیتان اسمتلی صورت گرفت اومدم درخواست بدم اگر تا فردا شب تمدید شه بسی ممنون و متشکر خواهیم شد.

با سپاس!

پیام زده شده در: ۰:۴۷ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
یا الله!

رودولف؛ انصافا منم میخواستم سطر به سطر بهت جواب بدم ولی دیدم حسش نیست و زیاد میشه، کلا همشو خوندم و در چند سطر جواب میدم. فکر کن سطر به سطر نقل قول کردم. :دی

دفعه پیش تقصیر از من نبود، اما این دفعه به قول خودت، سوتی از منه. حالا ممکنه دوستانی که گفتن، واقعا نفهمیده بودن که تاریخ اینطوریه که در اون صورت حق با اوناست و دستشون درد نکنه که اطلاع دادن، اگرم که نبوده، بالاخره ما حسن نیتمون رو ثابت کردیم.
بابت اون اضافه شدن امتیاز هم، هر شخصی که پستش قبل از پایان وقت اصلی بوده، 15 درصد به امتیازش اضافه میشه و هر کسی هم که نگه داشته بعد از زمان اصلی زده، همون امتیاز اصلی خودش رو خواهد داشت.
ویرایش بعد از زمان اصلی هم مشکلی نیست، مهم زمان ارسال خود پسته.

وندلین؛ من بهتون گفتم که دیگه پست نزنین وگرنه پاک میشه! ولی خب ما مثل دوستان کوته بین نیستیم و عاشق چالش درست کردن و نشون دادن قدرت مون با شکستن قوانین هم نیستیم. پس با بزرگی از کنار این پستتون عبور میکنیم و پاکش نمی کنیم!
و یه مورد دیگه هم اینکه اوایل یکی از دوستان در مورد نحوه امتیاز دهی سوالی کردند، براشون توضیح دادم و عکس چرک نویسی که امتیازا رو توش میدادم هم نشون دادم. میتونید پیگیری کنید!

روونا؛ انصرافتون مورد قبول واقع شد و بر طبق این بند با شما رفتار خواهد شد و تمام بودجه تیم شما و اعضاشون صفر خواهد شد:

نقل قول:
7- اگر تیمی بعد از ارسال پست تشکیل در تاپیک سازمان عقد و ثبت قراردادها، تصمیم به خروج از مسابقه بگیرد، بودجه و افتخارات گذشته تیم مذکور سلب شده و قیمت کاپیتان نصف خواهد شد. همچنین شرکت نکردن در بیش از 4 مسابقه در کل مسابقات یا شرکت نکردن در 2 بازی پشت سرهم نیز فقط باعث منحل شدن تیم و صفر شدن بودجه تیم می شود.

تاپیک به دلیل بی جنبگی دوستان در برابر دموکراسی، مدتی بسته خواهد ماند.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
از این شهر میرم..:)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
سلام!
کپیتان تیم ترنسیلوانیا در کمال ناراحتی انصراف خودش و تیمش رو از بازی های کوییدیچ اعلام می کنه. تصور نمیکنم دلیلش اونقدرا مبهم باشه؛ منتهی بقیه تیما از جمله تیمِ " خفن" ـمون وقت سر کردن با این وضعیت داوری و روح و روانِ سر و کله زدن سر هر چیز کوچیکی رو داشتن و ما - خوشبختانه یا متاسفانه- نه وقتش رو داشتیم نه اعصاب اضافه و نه قصد توهین به سطح نوشتن مابقی بازیکنای تیم- کلاوس و فلور- رو داریم!( مورد آخر هم دلیلش مشخصه، نه؟)

داور که دستش در امتیاز دهی و زمانبندی اونقدر بازه که جوابش به تمام اعتراضات" همینه که هست" ـه و " بحث مختومه س" یا " یه پست دیگه بزنی میخورمت"
با توجه به ملاک ها، میشه گفت وضعیت داوری هم اسفناکه، یکی از بارز ترین نمونه هاش این بود که بازی اول ترنسیلوانیا رو یک نفر به صورت یک داستانِ واحد نوشته بود و به چند قسمت تقسیم شد داستان، میتونید نمره هماهنگی رو ببینید..!
وضعیت هماهنگی هم که توی این لیگ کاملا از چند صفحه اخیر مشخصه؛

در نهایت اینکه اعضای تیم ترنسیلوانیا هم از هم گروهی ها برای از دست رفتن بودجشون به خاطرِ " مشکلات شخصیتی" بقیه عذرخواهی میکنن و لیگ خوبی رو واسه بقیه تیم های صبور آرزو!
مشخصه که نصف قیمت کپتان ارزشِ وقت و سلامتی روانِ سه نفر دیگرو داره.

+ شاید اگه یکی از اعضای تیم روانشناس بود راحتتر کنار میومدیم باهاتون:)
++ همینجا باید اعلام میکردیم دیگه؟

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!
Only Raven

I only wanted to have fun
learning to fly, learning to run :)

تصویر کوچک شده

{ بعد از هزاران سال.. حالا جاش روی سر صاحب اصلیش امنه.. }

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
وقتی معیار نمره دهی کاملا گرتمه ایه وشما نمیدونی اگه هفتاد شدی بد نوشتی یا داور باهات کج بوده و اگه داور باهات کج نبوده وبد نوشتی مثلا غلط املایی داشتی یا سوژه رو گند زدی و اعتراضم بکنی با همینه که هست مواجه میشی، فرضا الان تیم من بگیره 60+10 دست من به کجا بنده؟ رسما هیچ کجا. داور دستش باز بود به هرکس خواست نمره نده، حالا دستشو باز ترم گذاشته رسما. حالا اینکه داور حس میکنه انقد بزرگ شده که تنهایی واسه هشت تا تیم تصمیم میگیره و بقیه بند کفششم نیستن بماند. بنابراین راهکار تو هم به درد نمیخوره وقتی بیس نمره زیر سواله. این لیگ لعنتی آدم مسوول نداره، یه کاره قوانینشم برده ن رو هوا. به اعتراض احتمالی نمره ملت تو پاسخ میدی رود؟! این بنا نداره پاسخ بده.

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱:۵۸ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
من یه پست فرستادم که فکر کنم ناپدید شد به دلایلی...به علت الگوشادیسم حال ندارم یه بار دیگه بنویسم...خلاصه ای میدم خدممتون!

گفته بودم هفته پیش برای 24 ساعت درخواست تمدید کردیم(دو تیم راضی بودن)مرلین گفت باید هر هشت تیم موافق باشن و اگه یه تیم هم موافق نباشه بازیا تمدید نمیشه!
لازم به ذکره که ما یکی از بازیکنا نت نداشت،یکی هم رولش پرید...یعنی اگه 24 ساعت تمدید میشد شرکت میکردیم و شاید حتی میبردیم و صعود قطعی بود برامون!

گفته بودم که الان ترجیح ما اینه که کیو سی همه پستاش رو بزنه و ما توی یه رقابت باحال ببریم یا ببازیم...ولی الان باس میبردیم...اما بازم ما چون هدف تفریحه بازم ترجیحمون اینه که پستای کیو سی کامل باشه!

گفته بودم...اممم...یادم رفت...یه چیز مهم گفته بودم!

گفته بودم اگه اشتباه از مرلینه خب از مرلینه...ما چرا باس تقاص بدیم؟!اگه بقیه فکر کردن تا جمعه اس،ما چرا چنین فکر نکردیم پس؟!

گفته بودم زشته...بچه بازی درنیارین...قهر نکنین...لج نکنین!

گفته بودم حالا هفته پیش تمدید نشد اگه قانون بود الان قانون پس رعایت نشده...اگه قانون نبوده خب مگه ماله ما خارداشته،گلامون؟!بچه شما بچه اس،بچه ی ما توله سگه؟!

در آخر راهکار داده بودم که همین راهکار مرلین خوبه به شرطی که یه امتیاز ثابت(حداقل 10 امتیاز)از پستایی که بعد از دو شنبه ارسال میشه کم بشه...مثلا فرضا فلانی اگه گرفت از داور 70،داور بزنه70-10=60،و امتیاز 60 برای فلانی محاسبه بشه!

و در آخر یکم نصیحتتون کردم که بچه بازی درنیارین و یکمم فحش دادم که یادم رفت...همین!

پیام زده شده در: ۰:۴۳ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
آفلاین
اتفاقا همینه که هست یکی از بهترین جواب های ممکنه.

من گفتم، لزومی به تکرار هم نمی بینم. چون اشتباه از من بوده، و شخص برگزار کننده مسابقه هم بنده هستم، صلاح رو بر این دیدم که وقت اضافی بهشون داده بشه. و همچنین اضافه کردم که رول هایی که در وقت اصلی فرستاده شده، امتیاز بیشتری خواهند داشت. و من نمیدونم کجای اون پست نا مفهوم بود.

خلاصه که بحث از نظر من مختومه هستش. تا وقتی که تمام کاپیتان هایی که تیمشون در مهلت تعیین شده پست زدند، تا امشب بیان و اعتراض خودشون رو اعلام بکنند. در اون صورت، این مهلت اضافی حذف میشه و مثل قبل با پست ها برخورد میشه و تیم هایی که پستشون نزده بودند، امتیازشون صفر ( بدون کسر و افزایش بودجه) در نظر گرفته خواهد شد.
در صورتیکه تا امشب این اتفاق نیفته و حتی یکی از کاپیتان ها اعتراضی نداشته باشه، اطلاعیه ای که زده شده دارای اعتبار خواهد بود.

تا وقتی همه کاپیتان ها رو متقاعد نکردید برای اعتراض، پست دیگه ای اینجا ارسال نکنید وگرنه پست ها پاک خواهند شد.

ویرایش:
متاسفانه هیچ اعتراضی در این زمینه قابل قبول نیست.

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱۹ ۰:۴۶:۵۸
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱۹ ۰:۵۴:۰۰
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱۹ ۲:۰۰:۰۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.