هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۳

شاهزادۀ دورگه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
کتابهایی که در سایت ترجمه می شوند دیگه سانسور نشوند درسته که در بعضی جاها سانسور نشده ولی در عوض در قسمت های دیگر سانسور شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در مورد سعید:
نظر کلی من اینه که نویسنده متوسطی در فروم هست و ایده جدیدی هم نداره من در طی یه سال که باهاش در فروم های مختلف بودم همواره به دنبال درست کردن مجلس و ریاست بر اون بوده ولی از طرفی فضای فروم رو به شدت تحت تاثیر قرار میده و باعث فعالیت یه سری اعضای خاص میشه همیشه همینطور بوده . من بیشتر به متن تک پست و ایده های جدید نگاه میکنم نه کسی که جو کاذب در فروم ایجاد کنه و اعضا فقط به خاطر پوز زنی و دشمنی پست بزنن
البته این جو کاذب که به نوعی همون کل کل هست تا جایی مفیده و شخصا خیلی لذت میبرم ازش ولی به نظر من در طولانی مدت برای سایت ضرر داره و باعث افت کیفیت شدید پست ها میشه و باعث فرار اعضا میشه به خصوص اونایی که توجهشون به مطالب پست هاست
دقیقا ما این مساله رو در اولین سایت هری پاتری که به وجود اومد داشتیم و اونجا هرچند من و شاید بعضیا خیلی لذت میبردیم که با سعید و بعضیای دیگه کل میزدیم ولی در کل اعضا از سایت فراری بودن و سایت منحصر به ما چند نفر شده بود

در مورد فروم لرد حلقه ها:
به نظر من یه فروم براش کافی بود و از نظر کیفیت هم به نظر من خیلی محتوای خوبی داره و جزو با محتوا ترین فروم های این سایته و به همین خاطر میگم اول باید خواندنی بشه چون قطعا یه سری میخوان پستاشون رو ببرن اون سایت

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
به ولدمورت از نوع غیر سعید @
سعید دیگه اصلا هری پاتری نیستش الان رفته تو خط فوتبال و این جریانات بعدا 0.1 درصد احتمال داره بر گرده ولی به قول بروبچز بالای شهر من یه try می کنم!
به مملی از نوع ابرفورووث دیگه دست تو رو شده برام! (با آهنگ بخونین!)!@
بابا من یه کاری کردم فروم لوتر زدم! من پشیمونم! اینا منو اغفال کردن گفتن پاتر رفته ددر سواستفاده کنیم آی فاز میده! آی نول میده! حالا هم که توی فروم لوتر تاپیک هر چه دلت می خواد بگو زدن ! آخر ربط!! من عنوان یک لوتر من میگم که اون فروم باعث شرم هستش و بهتره هایییییییییییی هیششششششششش(یه حرکت سامورایی مدل هاراکیری!) فروم رو شپلخ کنیم!
به پاتر معلوم الحال @
پاتر جان به قول شهید سائورون موافقم! در مورد تحصن می خوایی با قزوین تماس بگیر گراپی و بروبچز Backup بیان اونجا! بعدا من زیر سایت رو دیدم! نوشته بود این سایت با زوپیس قهرمان ساخته شده! تحصن ندیدم!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۸:۵۴ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد لرد حلقه ها یا هر کدوم از مواردی که براشون سایت تخصصی زده میشه قطعا سایت تخصصی بهتر از اینه که ما اینجا داریم ببینید من فروم کار با زوپس رو وقتی سایت فارسی زوپس راه افتاد اول فقط خواندنی کردم و بعد غیر فعالش کردم در نتیجه به راحتی میشه همین کار رو برای لرد حلقه ها هم کرد به این صورت که ما سایت تخصصیش رو زیر نظر میگیریم برای مدتی مثلا چند ماه و اگه به صورت مطلوب عمل کرد اول فروم لرد حلقه های اینجا رو فقط خواندنی میکنیم تا بیان و مطالبشون رو ببرن و بعد غیر فعال میکنیم.

به دارک:
ای برادر ارزشی تحصن زیر سایت ما داره برگزار میشه

پیام زده شده در: ۲:۰۳ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۳

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
هوم خوشحالم که مملی و دارکی بالاخره با هم موافق شدن ! ولی من با هر دوشون مخالفم اسم این سایت جادوگرانه ! هری پاتر که نیست ! این جا با توجه به اسم سایت هر نوع موضوعی که ربطی به جادو و این جور چیزها داشته باشه مطرح میشه ! ارباب حلقه ها هم به جادو و جادوگری ربط داره ! حالا سایت مخصوص خودش رو هم داشته باشه خوبه ولی این دلیل نمیشه که ما اینجا راجع بهش بحث نکنیم !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۱:۰۲ چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
@دارك لرد:
آقا موافق هستم! بهتره برداشته بشه بره چون توي اين سايت تعداد كسايي كه لوتر رو خوندن انگشت شمار هست! در ضمن دارك يادت رفته خودت لوتر رو راه انداختي، اين يه نكته رو توجه كن؛
@لرد ولدمورت:
برادر تمام چيزهايي كه مديران مي‌دونن و اجرا مي‌كنن رو باز گو كردي، از اين مورد متشكرم؛ در مورد اون قضيه پول در آوردن هم، اصلا و ابدا با اون روش موافق نيستم، كار خوبي نيست.

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
خوب مثل اينكه چند روز نبودم اتقاقات زيادي افتاده
خوب آزادي مطلق معني نداره با اينكار سايت به گند كشيده ميشه
بايد قدرت ناظرها رو بيشتر كرد و به نظر من ناظرها از روي دوستي تعيين نشن
در ضمن منم با هري موافقم ! بعد از اتمام 7 كتاب تازه اينجا شلوغ ميشه
براي نظارت هم ميشه مدتي تعيين كرد ! مثلا هر 1-2 ماه ناظرها عوض شن كه كسي پر رو نشه
در ضمن حاجي گفت سعيد برگرده! ايول اگه اينكارو بكنيد من از همتون ممنون ميشم! اصلا اين نقش ولدمورت رو نخواستيم! اما تا موقعي كه آدم درست حسابيش نياد اين يوزر رو نگه ميدارم! خلاصه سعيد هم برگرده خوبه
در مورد امكانات ناظران! منظور چيه؟ آخه چه نيازي به سايت دارن؟! در ضمن يك توضيح درباره گالري! به نظر من image2 رو نصب كنيد خوبه! اگه خواستيد من ميتونم يك گالري جدا روي هاست خودم بذارم! كه از شر گالري اينجا هم همه راحت شن!
در مورد اسپانسر ! اين همه عضو
بريد تو سايت گرين هورس هري عضو شه بعد همه ميشيم زير مجموعه اش ! ماهانه ماهانه 100-200 تومن دست هري برسيونيم اگه عضو بشيم! كه ديگه نيازي به گدايي جلو سايتهاي ديگه هم نداريم!

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
به به! حضرت سوسک مارو مستفیض نمودند! از نظرات متحورانه ایشان بسی بهره مند شدیم! ولی متاسفانه غیر از رای گیری منم هیچ کدوم رو قابل اجرا نمی بینم! خصوصا زدن سایت برای ناظرین که دیگه ته نظریه بود! من هنوزم این فکری از اینکه به چه درد خواهد خورد این حرکت ندارم...! در مورد مولتی فروم کردن من خودم این کارو تجربه کردم که خوب نبوده و اینجا یک درخواست هم دارم و اونی چیز نیست جزو حذف کل فروم ارباب حلقه ها! دوستان ارباب حلقه هایی توجه کنند به زودی سایت www.arda.ir سایت رسمی ارباب حلقه ها با همکاری مستقیم مترجم کتاب در ایران راه اندازی میشه و یک کار تخصصی اونجا انجام می گیره... من اینجا از دوستان مدیر و ناظر خواهش دارم در مورد نظرشون در مورد حذف کل فروم ارباب حلقه ها ارائه بدهند!
======
در مورد نمره منفی به علت غیبت احتمالا مال من الان به صفر مطللق کلوین رسیده! گذشته از شوخی من وقتم خیلی کمه اگه پاتر و بقیه دوستان کسی رو کاندید دارن بگن که مدیر فرومی رو بندازیم گردنش حتما بگن!
======
در مورد آینده سایت خوبه تصمیم بگیریم ولی دلیل نداره از حالا حرکات آکروباتیک برای سه سال آینده انجام بدیم! و در کل برخلافه تمام سایت های دیگه اچ پی سایت ما از نظر نامش خیلی جای کار داره! چون اصلا هیچ اسمی از هری پاتر توش نیستش! ولی بقیه سایت های دشمن تنها کاری که می تونن بکن اینکه پرینتر و اسکنر و پلاتر شرکت اچ پی رو تبلیغ کنن!
======
در مورد کالین و دوستان من در چتی که باهاش داشتم در شبی بود که با توپ مدل کلنل لیاخوف ساختمان های خاکستری و گلبهی رو به توپ بست! حرفی از لاک با من نزد و گفتش که من نابودشون کردم و بسی خوشحال و خندان بود و گفتش که کل فروم رو هم ریست خواهیم کرد!

======
ببینم این پاتر چطور جواب میده؟! پاتر مگه توی تحصن نیستی تو؟! نکنه توی سایت دانشگاه تحصن کردین!؟

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببين اصلا مساله براي مديران اين نيست که کالين چرا اون تاپيک ها رو پاک کرده اين مساله براي همه کاربران مطرحه
براي مديران مساله اينه که بايد هر کسي که وظيفه اي در سايت داره حداقل هر دو روزي سر بزنه و اگه به هر دليلي نميتونه بياد بايد به طور رسمي از طريق تماس با ما : http://www.jadoogaran.org/modules/xhelp/
اطلاع بده
اين اولين و مهمترين چيزي هست که ما از هر ناظر و مديري ميخوايم و نشون دهنده مسووليت پذيري هر کسي هست. در نتيجه هر مديري يا ناظري بدون اطلاع از سايت بره ( کوتاه يا طولاني) ما براش نمره منفي بالايي در نظر ميگيريم.

در مورد اون چتي که نوشتي من همون اول که تاپيک ها پاک شدن هم گفتم اگه چت اون شبي که در کنفرانس برگزار شد و من و کالين و مملي و تانکس و هاگريد ( فک کنم هيمنا بود؟) بوديم رو يکي بزاره همه چي روشن ميشه

پیام زده شده در: ۱۴:۲۹ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
من فكر كردم بحث درباره كالين تموم شده وگرنه اين پستو خيلي وقت پيش زده بودم.

من اخرين بار با كالين پنجشنبه شب يا بهتر بگم جمعه چت كردم( ساعت حدود دو نصفه شب) و ازش پرسيدم كه دوباره كي مياد. اونم گفت كه فرداش يعني جمعه قراره بره طرف دانشگاه و فقط ميتونه جمعه صبح بياد.

در همون موقع هم اين تاپيكهاي جادوگران خاكستري و گلبهي رو پاك كرد. و اين هم قسمتي از متن چتيه كه كرديم:

moavene_eblis200x (12:54:11 صبح): 2 sanye abd jadoogarane golbehi ke ghofl shode bood pak mishe
cho_chung (12:54:44 صبح): چرااا؟
cho_chung (12:54:50 صبح): خيليا ضدت ميشن ها
moavene_eblis200x (12:54:58 صبح): eshkal nadare
moavene_eblis200x (12:55:02 صبح): siasate site hamine
moavene_eblis200x (12:55:05 صبح): mamali ham dare
moavene_eblis200x (12:55:14 صبح): ye seri dige topic pak mikone
moavene_eblis200x (12:55:26 صبح): mikhaym site ro entehari dorst konim
moavene_eblis200x (12:55:28 صبح): mohem
moavene_eblis200x (12:55:31 صبح): ine ke
moavene_eblis200x (12:55:35 صبح): doostam
moavene_eblis200x (12:55:40 صبح): mesle to poshtam bashan

كالين اينجا گفته كه تاپيكها قفل شده بودن....

من مطمئنم از نظر كالين اين تاپيكها ارزش انچناني نداشتن و در قوانين نظارت بر انجمنها هم داريم كه «اگه ناظر يه قسمت كم كاري كنه مدير حق دخالت تو اون فروم را داره.» كالين هم فكر كرده كه اون تاپيكها رو(كه از نظر خودش چرت بودن) ناظر پاك نكرده و بنابراين وارد عمل شده.

كالين هم خودش مياد و اينارو توضيح ميده پس به جاي اينكه هي پست بزنيد كه «من هنوز منتظر كالينم كه بيا و توجيه كنه...»به بحثهاي ديگه اي بپردازيد و اين موضوع رو تا وقتي كه كالين بياد منتفي كنيد.وگرنه تا وقتي يه نفر نباشه پست زدن براي اون فايده نداره.

خيلي هم به اون تاپيكها علاقه منديد ميتونيد دوباره بازشون كنيد و فعاليتتونو ادامه بديد.كسي جلوتونو

u]در ضمن واقعا ببخشيد كه من اينقدر خشن حرف زدم .به بزرگواري خودتون ببخشيد.[/u]

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.