هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷

دراكو مالفوى old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۰۲ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
سلام لطفا منو گروه بندی کنید.
من اصلا اهل پشتکار نیستم.
ادم قابل اعتمادیم.
خیلی شجاع نیستم.
از پول و ثروتم خوشم میاد.
با نظمم و به قوانین پایبندم.
هوشمم بعد نیست.
اولویت اولم اسلترین و گریفندور.
اولویت دومم ریونکلاو.
از هافلپافم خوشم نمیاد.

JUST SLYTHRIN

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۳:۵۳:۰۳ دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 799
آفلاین
نقل قول:

ymir نوشته:
با سلام خدمت کلاه گروهبندی عزیز
شما منو قبلا گروهبندی کرده بودید
من توی هافلپاف بودم
اما وقتی توضیحات راجع بهش رو خوندم اصلا به شخصیتم نمی خوره
من اصلا اهل پشتکار نیستم و خیلی از کارها رو همینطور ول میکنم
اصالت و قدرت هم دوست ندارم
اینکه میگن روشن فکرو اینا اصلا به شخصیتم نمیخوره
هنوز نقشی هم انتخاب نکردم
اگه امکان داره دوباره منو گروهبندی کنین
ممنون

درود بر تو فرزندم...

همچنان هم به نظرم هافلپاف برات گروه خیلی مناسبیه... ولی اگر همچنان هم به تصمیمت پافشاری میکنی، برو به ریونکلاو تا رستگار شوی.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷

ymir

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۲ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۸ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
با سلام خدمت کلاه گروهبندی عزیز
شما منو قبلا گروهبندی کرده بودید
من توی هافلپاف بودم
اما وقتی توضیحات راجع بهش رو خوندم اصلا به شخصیتم نمی خوره
من اصلا اهل پشتکار نیستم و خیلی از کارها رو همینطور ول میکنم
اصالت و قدرت هم دوست ندارم
اینکه میگن روشن فکرو اینا اصلا به شخصیتم نمیخوره
هنوز نقشی هم انتخاب نکردم
اگه امکان داره دوباره منو گروهبندی کنین
ممنون

همه ی ما هم درونمون خوبیه و هم بدی.
این دست خودمونه که به کدوم سمت بریم
و آدم خوبه ی داستان بشیم یا آدم بده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

voldemurt1 نوشته:
برای منم یه گروه انتخاب کنین . من میخوام برم اسلیترین اما اگه شما نمیخواین برم عیبی نداره.
من ادم شجاعی هستم و هر وقت عصبی بشم هیچ چیز جلو دارم نیست اگرم بگم میگم بلند پروازم حالا هی شما میگین که من اسلیترین رو دوست دارم من این چیزو میگم اما اشتباه میکنی کلاه دیوونه اصلا این طوری که فکرشو میکنی نیست . شجاع هستم و ارام اما وقتی که .... دیگه دیگه. همین بود دیگه کلاه چی بگم برات . فقط منو اسلیترین بفرست. تروووووو خدا ترو جون مادرت یا اسلیترین یا گریفیندور هافلپاف نفرستی که حالم ازش بهم میخوره توی ریونکلاو هم که اصلا جادوگر اصیل زاده نداریم یا گریفیندور یا اسلیترین. ممنون

درود بر تو فرزندم.

چرا انقدر تند تند صحبت میکنی؟
هر گروه خوبی خودش رو داره. توی همه گروه ها هم اصیل زاده ها و ماگل زاده ها در صلح و صفا کنار هم زندگی میکنن... خب... البته در مورد اسلیترین کمی متفاوته. اما بهرحال... به نظرم گروه مناسب تو، اسلیترین هست و میتونی از بابتش مطمئن باشی.

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت ها و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

اسكورپيوس مالفوى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۳ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۵۷ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲
از زیر سایه ی لرد ولدمورت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
برای منم یه گروه انتخاب کنین . من میخوام برم اسلیترین اما اگه شما نمیخواین برم عیبی نداره.
من ادم شجاعی هستم و هر وقت عصبی بشم هیچ چیز جلو دارم نیست اگرم بگم میگم بلند پروازم حالا هی شما میگین که من اسلیترین رو دوست دارم من این چیزو میگم اما اشتباه میکنی کلاه دیوونه اصلا این طوری که فکرشو میکنی نیست . شجاع هستم و ارام اما وقتی که .... دیگه دیگه. همین بود دیگه کلاه چی بگم برات . فقط منو اسلیترین بفرست. تروووووو خدا ترو جون مادرت یا اسلیترین یا گریفیندور هافلپاف نفرستی که حالم ازش بهم میخوره توی ریونکلاو هم که اصلا جادوگر اصیل زاده نداریم یا گریفیندور یا اسلیترین. ممنون

عشق فقط لرد ولدمورت

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Patema نوشته:
سلام میشه برا منم یه گروه انتخاب کنین؟ من معمولا ساکت و آرام هستم و در مقابل کارهام جدیم. کارای هیجانی رو دوست دارم و شخصیت ماجراجویانه‌ای دارم. اگه بهم مسئولیتی داده بشه خیلی خوب انجامش میدم و اهل ریسک کردنم هستم. فکر میکنم گریفندور گروه خوبی باشه چون من هیجانو بیشتر دوست دارم. لطفا گروهمو انتخاب کنید.

درود بر تو فرزندم.

شجاعت رو داری... خوب هم داری، اما چیزی که بیشتر از شجاعتت توجه من رو به خودش جلب کرد، خرد و هوش زیادت هست که باعث میشه به شدت به فرزندان روونا شبیه بشی... بنابراین به نظر من، گروه مناسب تو ریونکلاو هست.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

Patema

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۵ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۰۱ سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
سلام میشه برا منم یه گروه انتخاب کنین؟ من معمولا ساکت و آرام هستم و در مقابل کارهام جدیم. کارای هیجانی رو دوست دارم و شخصیت ماجراجویانه‌ای دارم. اگه بهم مسئولیتی داده بشه خیلی خوب انجامش میدم و اهل ریسک کردنم هستم. فکر میکنم گریفندور گروه خوبی باشه چون من هیجانو بیشتر دوست دارم. لطفا گروهمو انتخاب کنید.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
* تـوجــه *

به اطلاع کلیه تازه واردان می رسانیم که ظرفیت هر چهار گروه هاگوارتز مجددا خالی شده و بنابراین ازین پس تا اطلاع ثانوی، انتخاب هایتان می تواند بین هر چهار گروه گریفیندور، ریونکلاو، هافلپاف و اسلیترین باشد.

توجه 1: برای اطلاع از چگونگیِ وضعیت گروه‌های چهارگانه هاگوارتز در سایت جادوگران، به تاپیک معرفی گروه های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها) مراجعه کنید.

توجه 2: برای آشنایی با شیوه ی گروهبندی، می توانید به این پست مراجعه کنید.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲:۱۰ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Dr.Strangelove نوشته:
سلام عرض میکنم خدمت کلاهک گشادی که سر ما مردم میره، چاک بازشون، و نخ آویزونشون!

عاقو. دیگه گفتن نداره. همه میدونن من پادشاه خستگی هام. از ویلچرم باید بفهمین. یعنیا از تحرک و تلاش اینا تعطیلم. ولی موجود محرکی م. عاقامون خدا بیامرز دکتر یوژوال لاو همیشه اخلاقای خاصی داشتن. تا می دید من فلج یه گوشه افتادم با دم خاردار اژدها میگرفت منو سیاه و کبود می کرد. یعنی داغون شدما... له له شدم. بهرحال پدره. احترامش واجب بود. ولی خودش همیشه تحریک میشد بعد از زدن من میرفت با تمام انرژی سر ساختمون.

از شجاعتم نپرس که حرف نداره. مادرمون هر شب جمعه میرفت قبرستون سر خاک خدابیامرز گربه مون. یه بار خیلی دلش تنگ شد واسه این حیوان نمیدونست چطور پاسخ صحیح بده به دلتنگیش، ورداشت مارو با ویلچرمون زنده به گور کرد. ما هم تا صبح نشده قبل سر رسیدن طراحان سوالات آزمون برزخ از شدت شجاعت تجزیه شدیم. سر این قضیه من کلا خاک شدم و مدفون ولیکن مرلین خانواده مارو دوس داشت و شوخی دستی مادرو بخشید و لک لک ها دوباره مارو آوردن براشون ولی همچنان فلج :| . البته روایت هست قبلش فلج نبودم فقط هنوز راه رفتن یاد نگرفته بودم و والدین دچار سو تفاهم شده بودن فقط. گویا زنده به گوری و هایپوکسیا ویلچرنشینم کرد.

از هوشم همینقدر براتون بگم که رتبه پنج المپیاد طراحی ویلچر تو محلمون شدم. المپیاد اگرچه پنج شرکت کننده داشت ولی خب ریش سفید یه مدال خمیری دادن بهمون یه دستی هم کشیدن سر ویلچرمون. هااااااع. عیح عیح عیح. وووای وووای وووای. عاح عاح عاح. یعنی داغون شدما. :همساده: . شایان ذکره که ده سال پشت کنکور هاگوارتز هم بودم. یعنی گاو رفت هفت سال درس خوند استاد خودشیردوشی گرایش جریانات فواره ای شد ولی به من هنوز پذیرش نمیدادن.

از اصالتم همینقدر بگم که پدرمون آدم فضایی بود و مادرمون گل! دیگه نمیدونم چیطو شده بود. از همین داستانای عشقی تخیلی خلاصه!

کلاه جان. خودت خلاصه چاکتو قاضی کن. یه تصمیمی بگیر برام.

+
#نه_به_گریف_اجباری

درود فرزندم.

چقدر خودتو معرفی کردی، الان به اندازه یه عمر میشناسمت.
خب چقدرم انتخابو برام سخت کردی، اما از اونجایی که به گریفیندور علاقه خاصی نشون دادی پس منم به انتخابت احترام میذارم و برو به گریفیندور!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۳۳:۴۱
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 167
آفلاین
سلام عرض میکنم خدمت کلاهک گشادی که سر ما مردم میره، چاک بازشون، و نخ آویزونشون!

عاقو. دیگه گفتن نداره. همه میدونن من پادشاه خستگی هام. از ویلچرم باید بفهمین. یعنیا از تحرک و تلاش اینا تعطیلم. ولی موجود محرکی م. عاقامون خدا بیامرز دکتر یوژوال لاو همیشه اخلاقای خاصی داشتن. تا می دید من فلج یه گوشه افتادم با دم خاردار اژدها میگرفت منو سیاه و کبود می کرد. یعنی داغون شدما... له له شدم. بهرحال پدره. احترامش واجب بود. ولی خودش همیشه تحریک میشد بعد از زدن من میرفت با تمام انرژی سر ساختمون.

از شجاعتم نپرس که حرف نداره. مادرمون هر شب جمعه میرفت قبرستون سر خاک خدابیامرز گربه مون. یه بار خیلی دلش تنگ شد واسه این حیوان نمیدونست چطور پاسخ صحیح بده به دلتنگیش، ورداشت مارو با ویلچرمون زنده به گور کرد. ما هم تا صبح نشده قبل سر رسیدن طراحان سوالات آزمون برزخ از شدت شجاعت تجزیه شدیم. سر این قضیه من کلا خاک شدم و مدفون ولیکن مرلین خانواده مارو دوس داشت و شوخی دستی مادرو بخشید و لک لک ها دوباره مارو آوردن براشون ولی همچنان فلج :| . البته روایت هست قبلش فلج نبودم فقط هنوز راه رفتن یاد نگرفته بودم و والدین دچار سو تفاهم شده بودن فقط. گویا زنده به گوری و هایپوکسیا ویلچرنشینم کرد.

از هوشم همینقدر براتون بگم که رتبه پنج المپیاد طراحی ویلچر تو محلمون شدم. المپیاد اگرچه پنج شرکت کننده داشت ولی خب ریش سفید یه مدال خمیری دادن بهمون یه دستی هم کشیدن سر ویلچرمون. هااااااع. عیح عیح عیح. وووای وووای وووای. عاح عاح عاح. یعنی داغون شدما. :همساده: . شایان ذکره که ده سال پشت کنکور هاگوارتز هم بودم. یعنی گاو رفت هفت سال درس خوند استاد خودشیردوشی گرایش جریانات فواره ای شد ولی به من هنوز پذیرش نمیدادن.

از اصالتم همینقدر بگم که پدرمون آدم فضایی بود و مادرمون گل! دیگه نمیدونم چیطو شده بود. از همین داستانای عشقی تخیلی خلاصه!

کلاه جان. خودت خلاصه چاکتو قاضی کن. یه تصمیمی بگیر برام.

+
#نه_به_گریف_اجباری

ویرایش شده توسط Dr.Strangelove در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۲۶ ۲۱:۴۳:۳۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.