هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شرح امتيازات
پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتیازات درس ورد ها و افسونهای جادویی که توسط ایگور کارکاروف تدریس میشود!

گریفیندور:
هدویگ:22 امتیاز
سارا اوانز:19 امتیاز
پرسی ویزلی:20 امتیاز
مرلین کبیر:22 امتیاز

اسلیترین:
توبیاس اسنیپ:15 امتیاز
بلاتریکس لسترنج:26 امتیاز
اينيگو ايماگو:28 امتیاز
آرامیس بارادا:20 امتیاز
سامانتا ولدمورت:26 امتیاز
مارکوس فلینت:25 امتیاز
مالدبر:13 امتیاز
بلیز زابینی:26 امتیاز
ایوان روزیه:25 امتیاز
الستور مودی:18 امتیاز

راونکلاو:
ويولت بودلر:12 امتیاز
برودريك بود:23 امتیاز
چو چانگ:26 امتیاز
وینکی:16 امتیاز
ادوارد بونز:18 امتیاز

هافلپاف:
ارنی مک میلان:20 امتیاز
سامربای:12 امتیاز
ادوارد جک:12 امتیاز
اما دابز:20 امتیاز

گریفیندور:85
اسلیترین:222
راونکلاو:95
هافلپاف:64

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
امتیازات جلسه اول گیاه شناسی
ببخشید من طبق نظر پرسی عزیز مقاله را از ده امتیاز به پانزده امتیاز افزایش داده و پنج امتیاز را تیز جهت خلاقیت ونوآوری و یا طنز و جدی بودن عالی در پست قرار دادم.امیدوارم موفق باشید و باشیم.

هافلپاف:
ارنی مک میلان:4+4+10+4
اما دابز:4+4+15+2
گویندالین مورگن:5+3+13
ادوارد جک:5+3+9

راونکلاو:
ادوارد بونز:5+5+15+5
وینکی:5+2+12
برودریک بود:5+3+12+5
مادام رزمرتا:5+2+3
چو چانگ:5+5+11+5

اسلایترین:
مالدبر:4+3+10+1(برای حضور به موقع در کلاس)
مارکوس فلینت:5+4+15+5
توبیاس اسنیپ:5+3+15+5
بلاتریکس لسترنج:5+5(بدلیل صداقت و جسارت)+15+2
سیبل تریلانی:5+4+14
بلیز زابینی:5+3+6+2
رباستین لسترنج:5+1+0
سامانتا ولدمورت:5+5+15+5

گریفیندور:
مرلین کبیر:3+5+15+2(برای حضور به موقع در کلاس)
هدویگ:0(هدویگ جان تعریف گیاه را خواستم نه گیاه شناسی را)+5+15+5
پرسی ویزلی:5+4+15
سارا اوانز:5+5+15
آلیشا اسپینت:5+3+12

و امتیازات کلی:
گریفیندور:119
راونکلاو:106
اسلایترین:177
هافلپاف:85

ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۷ ۲۳:۲۳:۴۳
ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۷ ۲۳:۲۷:۴۴

فریا

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
بنام خدا

تدریس های برتر!
توجه : تدریس های برتری که اعلام میکنم فقط نظر خودم هست و به فقط به بهترین تدریس گروه هافلپاف امتیاز تعلق میگیره ، چرا که مسئول اون گروه هستم . چون عده ای از دانش آموزان میخواستن نظر بازرسین رو درباره تدریس بدونن سایر گروه ها هم اعلام میشن ! تاکید میکنم فقط جنبه خبر رسانی داره از طرف خودم . ( اگر از سوی مدیریت مدرسه مشکلی وجود داشت لطف کنن و ویرایش کنن )

تدریس های برتر :
گریفندور : پروفسور جوزف ورانسکی
اسلیترین : پروفسور توبیاس اسنیپ
راونکلاو : پروفسور برودریک بود
هافلپاف : پروفسور اسپراوت

10 امتیاز برای گروه هافلپاف بدلیل تدریس خوب یکی از استاتیدشون

** بعد از مشورت با مدیریت مدرسه برترین دانش آموزان گروه ها نیز معرفی خواهند شد ولی امتیازی تعلق نخواهد گرفت !

با تشکر
بازرس عالی رتبه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۳:۳۵

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
جلسه ی اول ماگل شناسی

خب ممنون از همه بابت توجه به این کلاس و بیشتر از اون توجه به وضعیت گروهشون در جدول رده بندی مدرسه!
از آقای "مارکوس فلینت از اسلیترین" خیلی ممنونم که همینجوری یه تکلیف به تکلایفتون اضافه کرد! اصن من نفهمیدم رو چه حسابی ورداشت تفاوت ماگل ها و جادوگر ها رو نوشت! من کجام اینو خواسته بودم ؟ برای همین یه کاری میکنم! اونایی که بر اثر این توهم دوست خوبمون اینهمه کارشون اضافه شد (یعنی اونایی که این تکلیف رو هم انجام دادن) می تونن در جلسه ی بعد بگن که چند امتیاز (از بین 1-5امتیاز) از ایشون کم کنیم!ها!

گویندالین مورگن از هافلپاف : برای معرفی 2 امتیاز و برای مقاله هم 15 امتیاز کامل سر جمع میشه 17 امتیاز (ها من زیاد آشنایی به قوانین جدید ندارم ، نمیدونم ایشون توی روز تشکیل جلسه ی دوم تکالیفشونو دادن ، ولی قبل از پست جلسه ی دوم من ، اگر هم امتیاز دادن به ایشون مغایرتی با قوانین داره خواهش میکنم چشمپوشی بشه ، خب بنده خدا وسط امتحانا کلی زحمت کشیده وقت گذاشته برای گروهش تکلیف نوشته به امید چند امتیاز بیشتر!)

سامانتا ولدمورت از اسلیترین : 3 امتیاز برای معرفی و 1 امتیاز برای توضیح در مورد ماگل ها و 15 امتیاز کامل برای مقاله سر جمع 19 امتیاز

مادام رزمرتا از ریون : 3 امتیاز برای معرفی به همراه 15 امتیاز کامل برای مقاله سر جمع 18 امتیاز

فرد ویزلی از گریفیندور : 2 امتیاز برای معرفی و 15 امتیاز برای مقاله به همراه یک امتیاز برای توضیح در مورد ماگل های سر جمع 18 امتیاز

وینکی از ریون : برای معرفی 3 امتیاز به همراه 15 امتیاز کامل برای مقاله و یک امتیاز برای توضیح ماگل ها سر جمع 19 امتیاز

پاتریشیا وینتربورن از گریفیندور : برای معرفی 2 امتیاز به همراه 15 امتیاز برای مقاله سر جمع 17 امتیاز

جرج ویزلی از گریفیندور : برای معرفی 2 امتیاز و برای مقاله 15 امتیاز کامل به همراه یک امتیاز برای توضیح در مورد ماگل ها سرجمع 18 امتیاز

سامربای از هافلپاف : برای معرفی 4 امتیاز میگیری و برای مقاله هم 10 امتیاز سر جمع 14 امتیاز

ویولت بودلر از راونکلاو : شما 3 امتیاز برای معرفی میگیری و 10 امتیاز هم برای مقاله سر جمع 13 امتیاز

هدویگ از گریفیندور : برای معرفی 4 امتیاز و برای مقاله 15 امتیاز کامل سر جمع 19 امتیاز

چوچانگ از ریون : برای معرفی 4 امتیاز میگیری و برای مقاله هم 15 امتیاز کامل رو میگیری سر جمع 19 امتیاز

سارا اوانز از گریفیندور : برای معرفی 3 امتیاز و برای مقاله 15 امتیاز کامل به همراه یک امتیاز برای توضیح ماگل شناسی سر جمع 19 امتیاز

آلیشیا اسپینت از گریفیندور : برای معرفی 1 امتیاز میگیری چون چیز قابل توجهی توش نبود و فقط برای اینکه یک چیزی نوشتی ! و برای جملات زیبا 15 امتیاز کامل رو میگیری پس : 16 امتیاز در جمع!

پروفسور تریلانی از اسلیترین : برای معرفی 3 امتیاز میگیری چون خب خیلی نوشته بودی زحمت کشیدی و به خاطر طنز ظریف و جالب که در طول معرفی پراکنده بود و به نوشته ت طراوت میداد مرسی! و برای جملات قصار 15 امتیاز کامل رو میگیری پس : 18 امتیاز در جمع!

دنیس از هافلپاف : برای معرفی 1 امتیاز میگیری چون چندان جالب توجه نبود و همونطور که گفتم ملاک من طنز نوشته بود که متاسفانه زیاد قوی نبود! ولی از اونجایی که زحمت کشیده بودین و تفاوت ماگل ها و جادوگران رو نوشتین 1 امتیاز اضافه بهتون تعلق میگیره ! و برای جملات قصار 15 امتیاز کامل رو میگیری ! و برای اون آخریه هم یک امتیاز بهت میدم چون خیلی غیر منتظره و کرکر خنده بود! مرسی پس در مجموع : 18 امتیاز !

لرد ولدمورت از اسلیترین : معرفی بسیار خوبی بود! چیزی در حدود 4 امتیاز رو شاخشه! مرسی و برای نوشتن فرق ماگل ها و اینا هم 1 امتیاز میگیرید که زحمتتون هدر نرفته باشه و برای جملات قصار هم 14 امتیاز میگیرید چون دیگه خیلی جینیگله مستون بود زده بود تو جاده خاکی! ها مرسی بابت زحماتت و در مجموع : 19 امتیاز!

بلاتریکس لسترنج از اسلیترین (ماشاالله اسلیترینی ها ترکوندنا! ) : معرفی خوبی بود ، 3 امتیاز رو شاخشه ! و برای جملات قصار هم 15 امتیاز کامل رو میگیری ! پس در مجموع : 18 امتیاز!

ایوان روزیه از اسلیترین : معرفی خوبی نبود! همونطور که گفتم ملاک طنز بود که چیز قابل توجهی در معرفی شما یافت نشد! 2 امتیاز برای معرفی حداکثر امتیازیه که میشه داد! و برای جملات قصار هم 15 امتیاز کامل رو میگیری ! یک امتیاز هم برای ماگل و این حرفا پس در مجموع : 18 امتیاز!

الستور مودی از اسلیترین : معرفی فقط و فقط 1 امتیاز خواهد داشت، جملات قصار هم به علت نمک زیادی ریختن! 13 امتیاز! در مجموع : 14 امتیاز

مرلین کبیر از گریفیندور : معرفی 2 امتیاز میگیره به علت نداشتن طنز قابل توجه و جملات قصار 15 امتیاز کامل رو در بر داره یک امتیاز هم برای توضیح ماگل ها و در مجموع : 18 امتیاز!

ارنی مک میلان از هافلپاف : معرفی 1 امتیاز خواهد داشت به علت نداشتن طنز ! یک امتیاز هم برای پایمال نشدن زحماتتون برای ماگلها و غیره! و 15 امتیاز کامل برای جملات قصار در مجموع : 17 امتیاز!

ایگور کارکاروف از اسلیترین : برای معرفی 3 امتیاز چون خیلی سعی کرده بودی طنز باشه و این خودش قابل توجه و ستایشه! مرسی ... یک امتیاز برای ماگلها و غیره برای پایمال نشدن زحماتتون و 15 امتیاز کامل برای جملات قصار! در مجموع : 19 امتیاز !

اما دابز از هافلپاف : برای معرفی 1 امتیاز و برای توضیح در مورد ماگل ها و غیرو 1 امتیاز به همراه 15 امتیاز کامل برای جملات قصار ازتون ممنونم در مجموع : 17 امتیاز !

ادوارد بونز از راونکلاو ( چه عجب یه ریونی هم پیدا شد!!) : برای معرفی 1 امتیاز چون اصلاً طنز نداشت! برای توضیح در مورد ماگل ها و غیرو 1 امتیاز به همراه 15 امتیاز کامل برای جملات قصار ازتون ممنونم باز غیرت شما !! در مجموع : 17 امتیاز!

مالدبر از اسلیترین : برای معرفی 2 امتیاز به خاطر سعی و تلاش بیش از حد برای طنز نوشتن! مرسی ... و 5 امتیاز هم برای جملات قصار در مجموع : 7 امتیاز !

توبیاس اسنیپ از اسلیترین: برای معرفی 1 امتیاز و برای جملات قصار 15 امتیاز کامل! در مجموع : 16 امتیاز! ممنونم!

ادوارد جک از هافلپاف : برای معرفی 3 امتیاز برای طنز خوب و قابل قبولش ، و یک امتیاز برای ماگل ها و غیرو و 8 امتیاز هم برای جملات قصار که در مجموع میشه به عبارتی : 12 امتیاز !

پرسی ویزلی از گریفیندور : برای معرفی 2 امتیاز به علت فاقد بودن از طنز ! ها 1 امتیاز هم برای توضیح در مورد ماگل ها و 15 امتیاز کامل برای جملات قصار که در مجموع میکند : 18 امتیاز ! ممنون

ها و در آخر جیگر خودم جناب فلینت!! از اسلیترین : اولش خواستم هفت امتیازو ازت کم کنم که دیگه توهم نزنی تکلیف بی خودی برای بقیه ی بروبچز نتراشی! ولی گفتم بزار خود بروبچز هر چند تا که دلشون می خواد از یک تا پنج ازت کم کنن ! برای معرفی 4 امتیاز میگیری چون طنز قابل قبولی توش بود ، برای توضیح در مورد ماگل و اینا به شما چیزی تعلق نمیگیره! چون باعث و بانیش خودت بودی! و برای جملات قصار هم 5 امتیاز حداکثر چیزیه که می تونم برات در نظر بگیرم! ممنون از توجه بیش از حدت به درس! در مجموع : 9 امتیاز !

پس بدین صورت :

اسلیترین : 138

هافلپاف : 95

گریفیندور : 162

راونکلاو : 86

ویرایش شده توسط برودريك بود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۶ ۱۷:۴۴:۴۶

<خالی خواهد بود ، برای همیشه>

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
با سلام و خسته نباشید اعلام نتایج بازی بین ریونکلا و هافلپاف:

اما دابز: 7
دنیس: 7
پروفسور اسپراوت: 8
لودو بگمن 9
الکسا بردلی 7
کریچر 7
برودریک بود 8
بینز 7
سدریک 9

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
به پرفسور کوئیرل:

اینگو ایماگو طبق نوشته شما در تابلوی اعلانات بازرس گروه راونکلاو است و حق ندارد از گروههای دیگر امتیاز کم کند یا امتیاز به آنها دهد.
ولی ایشان در پست شماره 466، 10 امتیاز به گروه اسلایترین به علت تدریس خوب آلستور مودی اضافه کرده است.گروه اسلایترین نیز گروه اینگو ایماگو است.آیا این عمل درست است یا خیر؟

امتیاز اضافه شده توسط بازرس از طرف مدیر رد میشه چون خلاف قوانین هاگوارتزه.

برای آخرین بار به بازرسا :
شما فقط حق دخالت در کار اساتیدی رو دارید که گروهش برای شما مشخص شده.همچنین فقط وظیفه دارید به کار شکایت و اعتراض دانش آموزان گروه خودتون بپردازید و اگه مشکلی بود که نتونستید حلش کنید باید به مدیر مدرسه اطلاع بدید.

به استرجس:
لطفا این امتیاز رو نادیده بگیر و به تابلوی شنی امتیازات اضافه نکن.

با تشکر

پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
به پرفسور کوئیرل:

اینگو ایماگو طبق نوشته شما در تابلوی اعلانات بازرس گروه راونکلاو است و حق ندارد از گروههای دیگر امتیاز کم کند یا امتیاز به آنها دهد.
ولی ایشان در پست شماره 466، 10 امتیاز به گروه اسلایترین به علت تدریس خوب آلستور مودی اضافه کرده است.گروه اسلایترین نیز گروه اینگو ایماگو است.آیا این عمل درست است یا خیر؟

تصویر کوچک شده

شرح امتيازات
پیام زده شده در: ۹:۲۵ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

تدریس برتر دو هفته اخیر
کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه
پروفسور الستور مودی

تدریسی بسیار خوب، با متن و توضیحاتی کامل، تکالیف نسبت به کلاس در جلسه اول بسیار خوب و جالب، مسلط روی درس!بدون اشکال از نظر من! نسبت به سایر اساتید برتر از نظر من!

+10 امتیاز
برای اسلیترین

با تشکر
بازرس عالی رتبه هاگوارتز

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
امتيازات تا بدين جا به روز شد!!!

ارادتمند
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
به عنوان داور امتیازات را اعلام میکنم. در اینجا میگویم که به هیچ عنوان به پست کسی در سایت توجه نکردم.درضمن به نظر من گروه راونکلاو در این بازی بسیار کم تلاش کرد و پستهای بی کیفیتی زد و بیشتر بازیکنانش شرکت نکردند که این خب باعث کم شدن امتیاز از این گروه شد.

گروه هافلپاف

سدریک دیگوری: 10 - 2 به علت غلط املایی
لودو بگمن: 9 - 1 به علت نداشتن سوژه زیبا
پرفسور اسپراوت:10
دنیس: 10 - 1:
دنیس عزیز تا حالا کجای کتاب دیدی قبل از گرفتن گوی بازی تموم بشه؟ حتی توی کتاب دوم که بلاجر دنبال هری بود تا هری گویو نگرفت بازی متوقف نشد
اما دابز: 9 - 2 به علت نزاشتن فاصله در بین کلمات و نا مفهموم کردن آن ها

در این بازی 5 نفر از اعضا در بازی شرکت کردند و 2 نفر شرکت نکردند در نتیجه از کل امتیازات گروه 20 امتیاز کم میشود:42-20

گروه راونکلاو

آلکسا بردلی: 9
کریچر: 10
برودریک بود: 8
پرفسور بینز:10

در این بازی 4 نفر از اعضا در بازی شرکت کردند و 3 نفر شرکت نکردند در نتیجه از کل امتیازات گروه 30 امتیاز کم میشود:37-30

در مجموع:

هافلپاف: 22 امتیاز

ریونکلاو: 7 امتیاز

امیدوارم حق کسی ضایع نشده باشد. سعی میکنم تا فردا نقد پست ها را پیوست کنم.

ریموس لوپین. داور مسابقه ی دوره اول هاگوارتز

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۱ ۱۹:۱۲:۰۱

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.