هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۷:۴۳ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

ymir

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۲ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۸ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
کلاه گروهبندی عزیز،سلام
من شخصی شجاع و بی پروا هستم،به اصالت اهمیتی نمیدم،هوش زیادی ندارم،زیاد اهل سخت کوشی هم نیستم
خودت انتخاب کن که توی چه گروهی بیوفتم.

همه ی ما هم درونمون خوبیه و هم بدی.
این دست خودمونه که به کدوم سمت بریم
و آدم خوبه ی داستان بشیم یا آدم بده

پیام زده شده در: ۰:۲۳ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

WINDIGO نوشته:
سلام به کلاه گروهبندی عزیز
یک بلند پرواز - باهوش -عاشق قدرت-کمی خشن-تلاش برای رسیدن به رویاها -خونسرد - عاشق هیجان-شجاع-هنرمند-یکم شرور

اولویتی جز اسلایترین نداره
اگه نشد عیب نداره ریونکلا هم خوبه ولی اگه میشه توروخدا اسلایترین

درود فرزندم.

هوووم میبینم که بلندپروازی. عاشق قدرت و مقام هم هستی. خب بهتره که به انتخابت احترام بذارم... اسلیترین!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت ها و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

WINDIGO

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۶ سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۴۱ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام به کلاه گروهبندی عزیز
یک بلند پرواز - باهوش -عاشق قدرت-کمی خشن-تلاش برای رسیدن به رویاها -خونسرد - عاشق هیجان-شجاع-هنرمند-یکم شرور

اولویتی جز اسلایترین نداره
اگه نشد عیب نداره ریونکلا هم خوبه ولی اگه میشه توروخدا اسلایترین

ویرایش شده توسط WINDIGO در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱۳ ۲۱:۳۰:۰۳

WINDIGO.Jr
Just Power

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Revna نوشته:
سلام.
راستش میگن شجاعت به این معنا نیست که نترسی. شجاعت واقعی اینه که بترسی، ولی توانایی اینو داشته باشی که با ترسات روبرو بشی‌. و من این ویژگی رو دارم.
تلاش، پشتکار و وفاداری هم دارم. اما نه به اندازه شجاعت.
پس الویت اول من گریفیندور هست.
الویت دومم بین هافلپاف و اسلایترین .

درود بر تو فرزندم.

تلاش، پشتکار، وفاداری و شجاعت رو داری... اما ویژگی دیگه ای داری که حتی از چشم خودت هم دور مونده... و اون سخت کوشی هست. در نتیجه، قطعا گروهی که میتونه باعث پیشرفت تو بشه، هافلپاف هست!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۴ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۳ شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
سلام.
راستش میگن شجاعت به این معنا نیست که نترسی. شجاعت واقعی اینه که بترسی، ولی توانایی اینو داشته باشی که با ترسات روبرو بشی‌. و من این ویژگی رو دارم.
تلاش، پشتکار و وفاداری هم دارم. اما نه به اندازه شجاعت.
پس الویت اول من گریفیندور هست.
الویت دومم بین هافلپاف و اسلایترین .

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
* تـوجــه *

به اطلاع کلیه تازه واردانی که قصد ورود به ایفای نقش را دارند می‌رسانیم که ظرفیت گروه‌‌‌ ریونکلاو تا اطلاع ثانوی پر بوده و از این پس هرکس به این تاپیک مراجعه می‌کند، باید انتخابش گروه‌‌‌‌‌های گریفیندور، اسلیترین و هافلپاف باشد.

نکته: کسانی که تا بدین لحظه کلاه گروهبندی آن ها را ریونکلاوی خوانده اما وارد ایفای نقش نشده‌اند، جایگاه خود در این گروه را از دست داده و باید مجددا گروهبندی شوند.

توجه: برای اطلاع از چگونگیِ وضعیت گروه‌های چهارگانه هاگوارتز در سایت جادوگران، به تاپیک معرفی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها) مراجعه کنید.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

fatemeh_kh نوشته:
اولویت اول من اسلیترین هست و اولویت دیگه ای هم ندارم

درود فرزندم.

به نظر من بهتره بیشتر فکر کنی. گروه های کتاب با این جا فرق دارن. اینجا همه گروه ها خوبیای خودشون رو دارن. برای این که بهتر متوجه این موضوع شی، معرفی گروه ها رو حتما بخون.
بعدش بیا و نظرتو درباره اولویت دومت بهم بگو.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

fatemeh_kh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اولویت اول من اسلیترین هست و اولویت دیگه ای هم ندارم

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

simon نوشته:
درود برت، ای نخستین ذی شعوری که از ابتدای تاریخ به وجود اومدن بشریت بالاتر از من قرار گرفته - یا روی من، هرچند به واسطه ی شغلت باشه، شیءِ عزیز - و داره سر گرانقدر منو لمس می کنه! پیشنهاد می کنم نخست، این روز اعجاب انگیز و نو رو که هیچ بشری باورش نمی اومد زمانی سر برسه، روز ابتدایِ تقویم جدیدی قرار بدیم و از این به بعد، جای استفاده از تاریخی که با تولد یه انسان مجهول الهویه ی فاقدِ پدرِ از بدوِ تولد سخنگو مشخص می شده، از روزی که چیزی در جایگاهی بالاتر از من، وجود عالی و متعالیِ شخص من قرار گرفته استفاده کنیم! از اون بالا چی می بینی، کلاه عزیز؟ معرفت و دانش عظیم و هاله ی برتریم رو؟ آیا اصالت و یگانگیم از اون زاویه نمایانه؟ کمال و بزرگ زادگیم چطور؟ منو ببخش که نمی دونم، هرگز خودمو از اون زاویه ندیده م! آه... چقدر جالبه که حتا من، وجودِ من هم تا به حال نتونسته برتر از خودم باشه! مایلم اینو به عنوان تناقض فلسفیِ جدیدی در مباحث عرفان و خداشناسی ثبت کنم!

آه. پاک فراموش کردم. گروهبندی. عذرخواهی منو بپذیر، در مقایسه با اتفاقی که پیشتر افتاده کمی بی اهمیت به نظر می رسه. به ویژه که از بیخ اشتباهه.

برای گروهبندیِ من، کلاهِ عزیز، به مسئولین هاگوارتز پیشنهاد می کنم گروه جدیدی تاسیس کنن که تنها و تنها یک ظرفیت داشته باشه. چه چیزی می تونه قابل قیاس با کمال بی شبهه، خون اصیل خالص و بزرگی و جلالِ بلاتردیدِ من، سایمون دیورثِ یگانه ی تمام دوران باشه؟! من ناب، تک، کامل، بی رقیب و احد و واحدم! شجاعت؟ هرگز کسی شجاعت ایستادن در برابر منو نداشته. هوش؟ خواهش می کنم، در قیاس با مغز من مغز سایرین به مغز گردو بیشتر شبیهه. خون گرمی و پشتکار؟ "ر" پشتکار رو از "ر" دیورث برداشته ن! اصالت؟! خواهش می کنم، ریز مورچه های اسلیترینی باید در مقابل جبروت من جوری سر تعظیم فرود بیارن که دماغشون با کفشای بی همتام مماس شه!

البته تقصیر اونا که نیست. متوجهی؟ حتا خداعم کنار من بد به نظر می رسه.

اگه تا زمان تاسیس گروه جدید نیاز مبرمی به گروهبندی من داشتید، به خاطر بزرگمنشی و گشاده دستی بی همتام، توصیه می کنم در گروهی قرارم بدید که افرادِ در جوارم کمتر معذب و رنجیده بشن. واقعن مایل نیستم صرف حضورم باعث خودکشی افراد زیادی بشه. آه؛ کمال همیشه با خودش مرارت زیادی برای اطرافیان به همراه داره.

درود بر تو فرزندم.

مورچه نداره اسلیترین. مورچه هاش رو لولو برده... و به نظرم در کنار قدرتمندان و اصیلان اسلیترینی، میتونی به موفقیت های بزرگی برسی. بنابراین بدون شک، برو به اسلیترین!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷

سيمون ديورثold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۹ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۳۹ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
از فضا اورد پایین منو بین شما بُر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
درود برت، ای نخستین ذی شعوری که از ابتدای تاریخ به وجود اومدن بشریت بالاتر از من قرار گرفته - یا روی من، هرچند به واسطه ی شغلت باشه، شیءِ عزیز - و داره سر گرانقدر منو لمس می کنه! پیشنهاد می کنم نخست، این روز اعجاب انگیز و نو رو که هیچ بشری باورش نمی اومد زمانی سر برسه، روز ابتدایِ تقویم جدیدی قرار بدیم و از این به بعد، جای استفاده از تاریخی که با تولد یه انسان مجهول الهویه ی فاقدِ پدرِ از بدوِ تولد سخنگو مشخص می شده، از روزی که چیزی در جایگاهی بالاتر از من، وجود عالی و متعالیِ شخص من قرار گرفته استفاده کنیم! از اون بالا چی می بینی، کلاه عزیز؟ معرفت و دانش عظیم و هاله ی برتریم رو؟ آیا اصالت و یگانگیم از اون زاویه نمایانه؟ کمال و بزرگ زادگیم چطور؟ منو ببخش که نمی دونم، هرگز خودمو از اون زاویه ندیده م! آه... چقدر جالبه که حتا من، وجودِ من هم تا به حال نتونسته برتر از خودم باشه! مایلم اینو به عنوان تناقض فلسفیِ جدیدی در مباحث عرفان و خداشناسی ثبت کنم!

آه. پاک فراموش کردم. گروهبندی. عذرخواهی منو بپذیر، در مقایسه با اتفاقی که پیشتر افتاده کمی بی اهمیت به نظر می رسه. به ویژه که از بیخ اشتباهه.

برای گروهبندیِ من، کلاهِ عزیز، به مسئولین هاگوارتز پیشنهاد می کنم گروه جدیدی تاسیس کنن که تنها و تنها یک ظرفیت داشته باشه. چه چیزی می تونه قابل قیاس با کمال بی شبهه، خون اصیل خالص و بزرگی و جلالِ بلاتردیدِ من، سایمون دیورثِ یگانه ی تمام دوران باشه؟! من ناب، تک، کامل، بی رقیب و احد و واحدم! شجاعت؟ هرگز کسی شجاعت ایستادن در برابر منو نداشته. هوش؟ خواهش می کنم، در قیاس با مغز من مغز سایرین به مغز گردو بیشتر شبیهه. خون گرمی و پشتکار؟ "ر" پشتکار رو از "ر" دیورث برداشته ن! اصالت؟! خواهش می کنم، ریز مورچه های اسلیترینی باید در مقابل جبروت من جوری سر تعظیم فرود بیارن که دماغشون با کفشای بی همتام مماس شه!

البته تقصیر اونا که نیست. متوجهی؟ حتا خداعم کنار من بد به نظر می رسه.

اگه تا زمان تاسیس گروه جدید نیاز مبرمی به گروهبندی من داشتید، به خاطر بزرگمنشی و گشاده دستی بی همتام، توصیه می کنم در گروهی قرارم بدید که افرادِ در جوارم کمتر معذب و رنجیده بشن. واقعن مایل نیستم صرف حضورم باعث خودکشی افراد زیادی بشه. آه؛ کمال همیشه با خودش مرارت زیادی برای اطرافیان به همراه داره.

,You'd better run for your life if you can
Little girl
,Hide your head in the sand
Little girl
Catch you with another man
,That's the end
.Little girl

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.