هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

اخبار > جانوران شگفت‌انگیز یک: زیستگاه آن‌ها > جانی دپ: از اینکه عضوی از "جانوران شگفت انگیز" هستم احساس خوشحالی میکنم.

جانی دپ: از اینکه عضوی از "جانوران شگفت انگیز" هستم احساس خوشحالی میکنم.

ارسال شده توسط رز ویزلی در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ( : 425)

پس از تماشای ایفای نقش جانی دپ در نقش های «کلاهدوز دیوانه» در فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» و «کاپیتان جک اسپارو» در «فیلم دزدان دریایی کاراییب»، نمیتوان او را با جو فیلم های عجیب و متفاوت ناآشنا دانست.
این بازیگر توانمند که به تجربه های جدید در دنیای بازیگری علاقمند است، اخیرا سخنانی حاکی از هیجان و تحسین برای فیلم جانوران شگفت انگیز، و جی کی رولینگ، بیان کرده است.

جانی دپ:
« در صحنه ای از فیلم حضور داشتم. علاقه دارم که حضور در فیلم های جدیدی را تجربه کنم و ایده ی اصلی من همین است. جانوران شگفت انگیز یک داستان فوق العاده و جی کی رولینگ یک زن فوق العاده است. و به همین خاطر من از اینکه برای حضور در جانوران شگفت انگیز انتخاب شده ام احساس خوشحالی و خوش شانسی میکنم.»

با وجود حضور کوتاهِ دپ در فیلم اول جانوران شگفت انگیز، میتوانیم منتظر حضور پررنگ تر او به عنوان یکی از بزرگترین جادوگران سیاه تاریخ و دشمن اصلی دامبلدور در فیلم های آینده باشیم.


فیلم دوم جانوران شگفت انگیز، با کارگردانی دیوید ییتس، سال آینده اکران خواهد شد و به ارتباط بین آلبوس دامبلدور و گلرت گریندل والد خواهد پرداخت و البته شاهد بازگشت ادی ردمین و کاترین واترسون در نقش های نیوت اسکمندر و پرپنتینا گلداشتاین نیز خواهیم بود.

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.