هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

درباره ما > سایت جادوگران > آشنایی با سایت

آشنایی با سایت

سایت جادوگران از قسمت های گوناگون و متنوعی تشکیل شده و زمینه ی فعالیت برای هواداران هری پاتر را در شاخه های مختلف فراهم آورده است. بعد از عضویت در سایت شما می توانید در بخش های مختلف از جمله انجمن ها، مقالات، اخبار، گالری و ... فعالیت کنید و سوالات یا ایده های خود را با سایر علاقه مندان داستان های هری پاتر به اشتراک گذارید.

از جمله بخش های سرگرم کننده و پر طرفدار جادوگران انجمن های ایفای نقش این سایت هستند.
برای آشنایی با ایفای نقش می توانید تاپیک ایفای نقش چیه؟ (راهنمای تازه واردین) را مطالعه کرده و سپس مراحل و قوانین ورود به ایفای نقش را بررسی کرده و در صورت تمایل، مطابق با آنها اقدام کرده و به ایفای نقش سایت ملحق شوید.

توجه داشته باشید که شخصیت های غیر هری پاتری و ساختگی تأیید نمی شوند. سعی کنید اطلاعات مربوط به شخصیت مورد نظر خود را کامل و مستند شرح دهید تا زود تر توسط مسئولین تأیید شوید.برای آگاهی از خصوصیاتی که از شخصیت ها در کتاب ذکر شده می توانید از فرهنگنامه ی هری پاتر استفاده کنید.

همچنین شما می تونید با عضویت در گروه فرهنگنامه در تکمیل هر چه سریع تر آن و کمک به قابل دسترس نمودن اطلاعات کتاب و شخصیت ها برای هواداران هری پاتر مشارکت کنید.

برای ارسال تاپیک های جدید در انجمن ها قبل از هر چیز مطمئن شوید تاپیک مشابهی در سایت وجود نداشته باشد. برای کسب این اطمینان می توانید با ناظرین انجمن ها مشورت کنید. فراموش نکنید که در بیشتر انجمن های سایت کسب مجوز ناظر برای ارسال تاپیک های جدید الزامیست.

ایفای نقش یک محیط دوستانه است. سعی کنید ضمن انجام فعالیتی مفرح و سرگرم کننده از ایجاد درگیری و تشنج در انجمن ها اجتناب کنید و برای حفظ جو دوستانه ی سایت با مدیران و اعضا همکاری نمایید. سعی کنید پست هایی که میزنید کوتاه باشند، حتما از حروف فارسی برای تایپ استفاده نمایید. پست هایی که فینگلیش تایپ شده باشند توسط ناظرین پاک خواهند شد.

برای زدن تاپیک های جدید در ایفای نقش به سنخیت سوژه ی مورد نظرتان با موضوع انجمن مربوطه توجه داشته باشید. سعی کنید به جای ارسال تاپیک های جدید با ارائه ی سوژه های نو تاپیک های قدیمی تر را فعال نمایید. ایفای نقش سایت برای فعالیت سرگرم کننده در قالب شخصیت های کتاب هری پاتر راه اندازی شده است. سعی کنید با ارسال نمایشنامه های هری پاتری و منطبق با فضای کتاب در زمینه ی حفظ فضای هری پاتری ایفای نقش کوشا باشید.

به امید داشتن لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی در سایت جادوگران برای همه ی اعضا

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.