هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

درباره ما > سایت جادوگران > معاهده محافظت از کودکان

معاهده محافظت از کودکان

سایت جادوگران به منظور رعایت قانون محافظت از حریم شخصی کودکان در فضاهای آنلاین (Children's Online Privacy Protection Act) مصوب 21 آوریل 2000 دولت فدرال ایالات متحده، خط مشی خود را به صورت زیر اعلام میدارد:
تعاریف:
کودک: به شخصی گفته میشود که کمتر از 13 سال تمام داشته باشد.
والد: پدر، مادر، یا شخص بزرگسالی که سرپرستی کودک را بر عهده دارد.
کاربر: به شخصی گفته میشود که از سایت بازدید کرده و آن را مرور میکند و در آن مطلب مینویسد.

متن اصلی:
جادوگران دارای کاربرانی در تمام رده های سنی است که بسیاری از آنها نیز کودک هستند. مدیران فقط و فقط به دلایل زیر ممکن است ایمیل کودک را بدون اجازه والد درخواست کنند:
1- برای ثبت نام در سایت:
کودکان باید حتما گزینه «اجازه به سایر کاربران برای دیدن ایمیل من» را روی "نه" قرار دهند. توصیه میکنیم سایرکاربران نیز به منظور امنیت بیشتر به همین صورت عمل کنند.

2- به منظور شرکت در فعالیت های سایت مانند جلسات حضوری و نتی

3- به منظور حفظ امنیت سایت یا کاربران

مدیران سایت هیچ اطلاعات دیگری را بدون اجازه والد اخذ نمیکنند و به هیچ دلیل دیگری به غیر از دلایل فوق الذکر بدون اجازه والد ایمیل کودک را درخواست نمیکنند.
اجازه از والد و کسب هویت وی به صورت های زیر انجام میپذیرد:
1- ایمیل تایید کننده به همراه امضای الکترونیکی
2- هر گونه فرم امضا شده که به صورت اسکن شده ارسال شود.

به طور کلی، ایمیل کودک یا هرگونه اطلاعات دیگر وی برای دسترسی به سایت جادوگران و استفاده از آن لازم نیست.
مطلبی که کودک باید بخواند:
اگر شما کودک هستید یعنی زیر 13 سال سن دارید به شدت توصیه میکنیم مطالب زیر را بخوانید:
1- به هیچ عنوان ایمیل،آی دی مسنجر، نام، نام خانوادگی، نام والدین، آدرس و شماره تلفن منزل و هر گونه اطلاعات شخصی خود ( و یا مشابه آن) را در هیچ جای سایت از جمله نظرها، انجمن ها، چت و ... ننویسید. سایت جادوگران برای تمام افراد قابل مشاهده و دسترسی است و مدیران سایت هیچ راهی برای تایید صلاحیت و شناسایی کاربران سایت ندارند. احتمال اینکه فردی از اطلاعات شخصی شما سوء استفاده کند بسیار زیاد است.

2- به هیچ عنوان با کسی که در جادوگران آشنا شده اید و نسبت به او شناخت دیگری ندارید قرار ملاقات چتی یا حضوری نگذارید. در صورت لزوم حتما مساله را با والدین خود در میان بگذارید.

مطلبی که والد باید بخواند:
اگر کودک شما از جادوگران استفاده میکند و شما میخواهید مطلب خاصی که آن را شخصی میدانید از سایت حذف شود و یا دسترسی کودک شما به جادوگران بنا به هر دلیل قطع گردد، میتوانید موارد مورد نظر خود را با مدیران سایت از طریق تماس با ما و شاخه مدیریت در میان بگذارید.

این متن به منظور محافظت از کودکان در برابر خطرات احتمالی در هنگام استفاده از سایت جادوگران نوشته شده است و به هیچ عنوان به معنی عدم دسترسی کودک به جایی از سایت نمیباشد. دسترسی تمام کاربران به سایت به صورت مستقل از سن در نظر گرفته میشود.

اگر به هر صورت کودکی سن واقعی خود را در هنگام ثبت نام و غیره پنهان کرده باشد هر زمانی که هویت و سن واقعی وی توسط مدیران کشف گردد و به اثبات برسد که به مطالب نوشته شده در این متن توجه ننموده است مدیران سایت دسترسی وی را به سایت قطع خواهند نمود.

مدیران سایت به هیچ عنوان مسوولیت قانونی در برابر خطرات احتمالی اشاره شده در بالا را نمیپذیرند.

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.