هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: معرفی گروه های چهارگانه سایت (مخصوص تازه واردها)
پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷
#5

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5466
آفلاین
معرفی کوتاه گروه‌های چهارگانه سایت


لطفا با مطالعه‌ی توضیحات هر گروه که مشخص‌کننده‌ی فضا و رویکرد هرکدام در سایت جادوگران است، گروهی که بیش از همه مشابه خواسته‌هایتان است را برگزینید. پس از آن می‌توانید توضیحات تکمیلی این گروه‌ها را در پست‌های پیشین مطالعه کنید.


هافلپاف

بعنوان گروهی پر افتخار همیشه در مقابل چشم همگان درخشیده است. آن‌ها با تلاش و پشتکار اعضایشان هیچ‌گاه از حضور فعال در مدرسه هاگوارتز و کوییدیچ سایت جادوگران دست نکشیده‌اند و بسیار قوی ظاهر شده‌اند. تالار گرم و صمیمی آن‌ها همواره با فعالیت اعضایی همراه است که به گروهشان عشق می ورزند.


ریونکلاو

بعنوان پر افتخارترین گروه در کسب جام مدرسه هاگوارتز و کوییدیچ سایت جادوگران، همیشه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی رقابت‌ها است. جمعیت کم آن موجب شده است تا اعضا صمیمیت و اتحاد بالایی داشته باشند. ریونکلاو همواره با تاپیک‌های متنوع، فعالیت‌ها و مسابقات درون‌گروهی تالار را گرم نگه می‌دارد و تنها گروهی است که فعالیت‌های بین‌گروهی با دیگر گروه‌ها برگزار کرده است.


گریفیندور

بعنوان پر افتخارترین گروه در کسب جام کوییدیچ مدرسه هاگوارتز در سایت جادوگران، به دلیل داشتن اعضای پر تلاش و متحد، هر ساله از مدعیان اصلی قهرمانی چه در هاگوارتز و چه در کوییدیچ است. جمعیت بالای این گروه نه تنها باعث نادیده گرفتن شخصی یا کم شدن انسجام در بین آن‌ها نشده است، بلکه اعضای این گروه همانند گله‌ای از شیرها همیشه حامی یکدیگر و افتخاراتشان هستند.


اسلیترین

بعنوان گروهی که آزادی عمل زیادی به اعضایش تقدیم می کند، فضای تالارش به گونه‌ای است که امکان فعالیت را برای اعضا راحت می‌کند. زیرا به دور از هر فشار و اجباری سعی می‌کند با سوژه‌ها و برنامه‌های خاص اعضا را به فعالیت تشویق کند. با تاپیک‌های جذاب و سوژه‌هاى متنوعى که هرگز شما را نا امید نخواهد کرد. اسلیترین همواره توانسته نویسنده‌ها و اعضای خوب و فعالی را تقدیم سایت کند.
پاسخ به: معرفی گروه های چهارگانه سایت (مخصوص تازه واردها)
پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
#4

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5466
آفلاین
معرفی گروه های چهارگانه سایت (از سال 93 تا 95)

این پست برای آگاه کردن دوستانی است که به تازگی وارد ایفای نقش می شوند و هنوز گروهی از گروه های هاگوراتز (گریفیندور، هافلپاف، ریونکلاو و اسلیترین) را برای عضویت انتخاب نکرده‌اند.

لطفا قبل از انتخاب یکی از گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و معرفی شخصیت، مطالب زیر را برای داشتن پیش زمینه‌ای نسبت به گروه‌های هاگوارتز بخوانید.

لازم بذکر است که برای بدست آوردن اطلاعات در مورد گذشته‌ی گروه ها می‌توانید از پست های قبلی در همین تاپیک استفاده کنید.


فرهنگ لغات! » رول= نمایشنامه و داستان
هاگوارتز= سایت جادوگران انجمنی را به مدرسه ی هاگوارتز اختصاص داده است که تمامی اعضا می‌توانند هنگام شروع ترم در کلاس‌ها شرکت کرده و برای گروه خود امتیاز کسب کنند. در نهایت یک گروه بعنوان قهرمان انتخاب می‌شود.اسلیترین

تالار اسلیترین خانه اصیل زادگان و نجیب زادگان و صد البته برخی جادوگران خاص و منحصر به فرد بوده است. تالار اسلیترین از نظر رده سنی اعضای جادوگران، همواره بالاترین میانگین را به خود اختصاص داده است.

اسلیترینی ها عمدتا بر خلاف سایر گروه ها اعتقاد زیادی به مشارکت در مدرسه هاگوارتز و مسابقات کوییدیچ ندارند. البته در مواردی هم اسلیترین در هاگوارتز و کوییدیچ آن درخشان عمل کرده و تنها با تعداد انگشت شماری از اصیل زادگان خود و تکیه بر "اتحاد اسلیترین" قهرمانی و افتخار را کسب کرده است. اعضای اسلیترین هیچ گاه به فعالیت بر پایه زور و خواهش و اصرار به منظور حفظ ظاهر و قدرت نمایی اعتقاد نداشته و همچنان هم ندارند و فعال نگه داشتن تالار اسلیترین را تنها بر پایه "حوصله" و "علاقه" می دانند.

اسلیترینی ها از آغاز سایت جادوگران بهترین نویسنده های دوره ای را در اختیار نداشتند، بلکه ابر نویسنده های تاریخی ایفای نقش سایت جادوگران را در اختیار داشتند که کل ایفای نقش با ایده ها و خلاقیت های آنان مسیرش را یافت و پیشرفت نمود.

شعار ندادن و تنها "عمل کردن" چیزی بوده که در سراسر سایت جادوگران از اعضای اسلیترین دیده شده است. نظم به شدت در این گروه اهمیت دارد و اعمال خودسرانه و ساختار شکنانه چندان در تالار اصیل زادگان جایی ندارد و همه به اتفاق به کنترل اوضاع بر پایه نظم اعتقاد زیادی دارند. به واسطه همین نظم برخی از مدیران سایت جادوگران، از گذشته تا امروز اسلیترینی بوده اند.

در تالار اسلیترین توسط ناظر یا بزرگان تالار هیچ سبکی از رول نویسی و مشارکت ایفای نقش به اسلیترینی ها تحمیل نمی شود. سوژه ها و مسیر داستان ها هرگز بدون پایان رها نمی شوند. به بیان برتر، همواره سعی شده حرمت سوژه ها حفظ گردد.


آشنایی با برخی از تاپیک های مطرح:

زنگ تفریح تالار اسلیترین: در این تاپیک طنز، یک اسلیترینی رولی زده و متناسب با آن سوالاتی را مطرح می کند و در پست های بعدی، سایر اعضای گروه به سوال ها جواب می دهند و در آخر یک نفر داستان را خاتمه می دهد.

حفره شرارت: حفره ای که تنها در تالار انسانهایی یافت میشه که خون شرارت در وجود آنهاست ...حفره ای که در زمان سالازار بزرگ ساخته شده و اینک جوابگوی خوی سیاهان دنیای جادوگريست !

نشست اسلیترین: یک تاپیک خلاقانه است که در آن اسلیترینی ها در حین رول نویسی به حل و بیان مشکلات تالار اسلیترین می پردازند.

ماجراهای اسنیپ و دوستان: ماجراهای طنز و بدبختی (شاید هم خوشبختی!) پروفسور اسنیپ با سایر اسلیترینی ها که در قالب رول نویسی شکل می گیرد و هر دوره یک سوژه یقه اسنیپ را می گیرد.

صندوقچه سوژه ساز: در این تاپیک اسلیترینی ها می توانند برای خلق یا پرورش یک سوژه اصلی یا سوژه فرعی پیرامون جریان رول ها یا شخصیت ها و ... برای رول های خودشان کمک بگیرند و سایر اسلیترینی ها کمک رسانی نمایند. همچنین برای گفتگو در مورد شیوه کار تاپیک ها نیز در این تاپیک کمک رسانی می شود.


اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...


تالار اسلیترین تالاری وفادار به لرد سیاه بوده و هست و بیشتر اسلیترینی ها در خدمت ارباب تاریکی ها هستند و به لرد سیاه در راستای دوباره جان گرفتن اصالت و قدرت کمک می کنند اما اسلیترینی های اندکی نیز بوده اند که سپیدی را به عنوان جبهه ی خود انتخاب کرده و برای کمک به محفل ققنوس کوشیده اند.
در اسلیترین اینجا بر خلاف اسلیترین کتاب های هری پاتر، شهرت و قدرتنمایی جایگاهی ندارد و اعضایی که واقعا به لذت بردن از تفریح و نه خودنمایی، اعتقاد دارند، بدون شک جایگاهی در تالار اصیل زادگان خواهند یافت.ریونکلاو

شما تالار ریونکلاو را در دنیای شگفت‌انگیز خلق شده توسط رولینگ، چگونه پیش خودتان تصور می‌کنید؟ احتمالا بگویید این تالار پذیرای افرادی است که صرفا ضریب هوشی بالایی دارند! اما باید بگویم که اینجا جواب کمی متفاوت است... ما در تالار ریونکلاو شاهد جادوگرانی بوده‌ایم که استعداد هوشی چندانی هم نداشتند یا حتی اینکه از این استعداد در راه تاریکی و خدمت به سیاهی استفاده کرده اند! و البته جادوگرانی که تمام تلاششان را کردند تا هوششان در نیکی صرف شود.

تالار ریونکلاو همیشه به خاطر حضور اعضای پرافتخار به خود می‌بالد و قطعا خواهد بالید! این افراد در طول تاریخ جادوگران آنقدر زیاد بوده‌اند که مثال زدنشان امکان پذیر نیست. اما گواه این مدعا چیست؟ بیشترین قهرمانی در هاگوارتز، رتبه دوم در قهرمانی‌های کوییدیچ هاگوارتز، داشتن یک تیم ثابت قدرتمند در اکثر لیگ‌های کوییدیچ و در نهایت قهرمانی جام آتش، قطعا می‌تواند به جرات این ادعا را ثابت کند.

با همه‌ی این احوالات، به راستی در درون این تالار چه می گذرد؟ در تالار خصوصی ریونکلاو، شومینه‌ای وجود دارد که تمام اعضا وقت و بی وقت در کنار آن حضور پیدا می کنند و حتی در مورد کوچک‌ترین مسائل به مشورت با یکدیگر می‌پردازند. نظر تک‌تک اعضا، چه تازه‌وارد و چه قدیمی، همگی مهم شمرده می شوند و شما به عنوان یک عضو تازه وارد، سرمایه‌ی تالار هستید، پس قطعا فردی مهم محسوب می‌شوید. تمام تصمیم‌گیری‌ها در کنارشومینه به اشتراک گذاشته می‌شود تا عاقلانه‌ترین و بهترین تصمیم‌گیری انجام شود. گرچه هدف از این دورهم جمع شدن‌ها، تنها تصمیم‌گیری‌های مهم تالار نیست، بلکه داشتن اوقات فراغتی شاد و بی‌نظیر درکنار هم می‌تواند بر همه چیز ارجعیت داشته باشد.

و این همه ی ماجرا نیست! برگزاری مسابقات درون‌تالاری از جمله مبارزات دوئل، جهت ایجاد رقابت و پیشرفت اعضای تالار را می‌توان بخشی از فعالیت های تالار محسوب کرد. و البته باید اضافه کرد، رقابت‌های کوچکی نیز هستند که تنها به یک تاپیک و چند پست خلاصه می‌شوند و بدون شک برترین‌هایش را بدون تقدیر از آن‌ها رها نمی‌کند.
در ادامه باید گفت ریونکلاو تنها گروهی است که سابقه‌ی دعوت کردن از دیگر گروه‌های چهارگانه هاگوارتز برای انجام فعالیت‌های گروهی و رقابتی در سطح کل سایت را داشته است. از جمله این فعالیت‌ها میتوان دوبار دعوت گروه گریفیندور برای انجام فعالیت گروهی با عنوان گـراونـدور در انجمن قلعه‌ی هاگوارتز نام برد. پس اگر به دنبال فعالیت‌های گروهی و رقابت‌های دوستانه هستید، بی‌شک ریونکلاو نیاز شما را برآورده می‌کند.
فراموش نکنیم که آموختن فن قلم و رول‌نویسی، اهمیت بسیار دارد. تاپیک‌هایی نظیر"خط خطی های عقاب" و "چگونه بنویسیم؟" به شما این امکان را می دهد تا به سرعت پیشرفت کنید و جای خود را بین نویسندگان خوب و بهترین‌های سایت باز کنید. تاپیک‌هایی که تمام نکات کوچک و بزرگ رول‌نویسی را از شکل ظاهری رول گرفته تا محتوای آن به شما آموزش می‌دهد. ناظران با تجربه‌ی تالار، همیشه در اولین فرصت به درخواست های شما پاسخ می دهند و رول های شما را به صورت جامع و مفید نقد می‌کنند.

ریونکلاو با خرد و هوش گره خورده است! شما می توانید گره های مغزیتان را در تاپیک های هوشمندانه و یا حتی نه چندان تفکر برانگیز این تالار باز کنید و هرآنچه در مغزتان می گذرد را به قلم بیاورید...

چند تاپیک تالار خصوصی ریونکلاو که می‌توانید در آن‌ها خوب تفریح کنید:

همایش ذهن برتر: حوصله و وقت رول زدن را ندارید؟ نگران نباشید، اینجا نیازی به فکر کردن نیست! فقط کافیست انگشتانتان را روی کیبورد تکان دهید و ذهنتان را خالی کنید!

باغ وحش: جادوگر و ساحره؟ یا جن‌ها، روح‌ها و دیگر موجودات عجیب و غریب؟ موجودات جادویی قسمتی از گروه را تشکیل داده‌اند و داستان‌های جذابشان را می‌توانید در اینجا دنبال کنید.

کافه ریون: محلی دنج برای قرارهای سری، گپ و گفت های محرمانه، خلوت‌های دو نفره و حرف‌هایی که هر کسی نباید بشنود! با سرو انواع نوشیدنی جادویی مخصوص که نمونه‌اش را در کافه‌های دیگر نمی‌توانید پیدا کنید.

زیر نور ماه: تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه چیزهای وحشتناکی ممکن است زیر نور ماه رخ دهد؟ لطفا شوخی و طنز را کنار بگذارید... اینجا همه چیز جدیست!

آزمایشگاه سرّی: در بین دیوارهای عظیم تالار، منطقه ای برای اکتشافات و اختراعات اعضای تالار نهفته است. لطفا کاری نکنید که منفجر شویم!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است! ... Only Ravenهافلپاف

هافلپاف گروهی است که در آن فضا برای پرورش تازه واردین بسیار فراهم است، اما همواره اعضای کهنه کاری داشته که به خوبی تجربه خود را به تازه واردین انتقال میدهند.

رکن اصلی هافلپافی ها "اتحاد" است. اعضای سخت کوش هافلپاف بدون اهمیت به تعدادشان خودشان را به چالش میکشند و از هیچ مسابقه و نبردی عقب نمی مانند و حاضرند هر کاری برای گروهشان بکنند، چون این تالار زرین بیشتر از یک تالار است! صمیمیت و روابطی که در بین اعضای این گروه وجود دارد در نوع خود بی نظیر است.

در تالار رول ها به درخواست شخص توسط ناظرین و اعضای باتجربه نقد می شود. تاپیک های تالار دارای طیف وسیعی از سوژه های طنز و جدی هستند که شرایط بسیار مطلوبی را برای رشد اعضای تازه وارد به وجود می آوردند و از طرفی استقبال و پیگیری دائم سوژه ها توسط اعضا، باعث شاد و زنده بودن همیشگی تالار شده است.

تالار هافلپاف همواره در هاگوارتز فعال بوده و در تمامی مسابقات بین گروهی با قدرت شرکت میکند.آنها در حال حاضر مدافع عنوان قهرمانی کوییدیچ هاگوارتز هستند!

سوژه های طنز، معمولا به صورت جهت دار ایجاد می شوند و در راستای موضوعات درون تالاری هستند. هدف آن ها تقويت نويسندگى است و اعضا مى توانند از خلاقيت ها و سوژه هاى خود استفاده کنند. در کنار طنز، سوژه های جدی هم براى افرادى که به جدى نويسى علاقه دارند وجود دارد.


از قسمت های مفید تالار می توان به بخش های جذاب زیر اشاره کرد:

خوابگاه مختلط: مکانی شاد و هیجان انگیز که اعضای گروه هافلپاف در آنجا تنها به خوابیدن اکتفا نمیکنند.

نقد و بررسي پست ها!!!(آموزش پست زني):تاپیکی که وظیفه آموزش به تازه واردین و حتی دیگر اعضای گروه رو داره!

خاطرات نوادگان هلگا:تاپیک پرطرفداری که به دلیل آزاد بودن در سبک و سوژه ها،خواهان زیادی دارد.

نوادگان اصیل هلگا: بعد از فعالیت های مداوم و وفادارانه در گروه، شما جزو نوادگان اصیل هافلپاف قرار میگیرید و نام شما برای همیشه در تالار جاودانه خواهد شد.

كمپاني فيلمسازي هافلپاف(Hco): در این کمپانی فیلم هایی به صورت هماهنگ و گروهی توسط اعضا ساخته شده و برای عموم اکران میشود.


در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سو سو میزنند...فرزندان هلگا میدرخشند!


اگر چه در کتاب های هری پاتر توجه چندانی به گروه هافلپاف نشده است، اما در اینجا تالار هافلپاف بسیار فراتر از چیزی است که در ذهن طرفداران هری پاتر وجود دارد. کم بودن اعضای این گروه، باعث صمیمی بودن جو تالار و سهولت در پیشبرد فعالیت ها شده و بستری مناسب را برای رشد تمام جادوگران و ساحره ها صرف نظر از ویژگی هایی که دارند فراهم کرده است زیرا طبق گفته ی کلاه گروه بندی "هافلپاف گفت من درس میدم به همشون ... همه رو به یک چشم می بینم فرقی نباشه بینشون"گریفیندور


گریفیندور... گروه شجاعان، وفاداران و نوادگان گودریک گریفیندور.
گروهی گرم و صمیمی برای همه‌ی علاقه‌مندان به نویسندگی و فعالیت‌های گروهی.
گریفیندور محل جمع شدن چنین افرادی است. گریفیندوری ها همواره به این موضوع افتخار میکنند و برای تالارشان تلاش زیادی میکنند.
اعضای تازه وارد، بلافاصله پس از ورود به تالار شلوغ و گرم گریفیندور (به صورت مخفف، گریف) به گرمی استقبال می‌شوند و با سایر اعضا و تاپیک‌های تالار آشنا می‌شوند.
در تالار گریفیندور، صمیمیت، دوستی و اتحاد همواره حرف اول را میزند و اعضا همواره آماده راهنمایی به یکدیگر میباشند. اعضای جدید را به گرمی در جمع خود می‌پذیرند و از هیچ کمکی به یکدیگر مضایقه نمی‌کنند. تنوع سبک نگارش و شخصیت پردازی اعضا در گریفندور فراوان است. مرگخوار و محفلی، طنزپرداز و جدی نویس، صحنه پرداز و دیالوگ محور و تقریباً همه‌ی گروه‌های سنی مختلف حاضر در سایت، زیر پرچم گریفندور فعالیت دارند.
تالار گریفیندور، تالاری عضو محور و بر پایه دموکراسی است. اعضای تالار همواره حق مشارکت در تمامی برنامه ها را دارا میباشند و در نظارت و برنامه ریزی تالار مشارکت مستقیم دارند. در گریفندور تلاش بر این است که از ایده‌های تمامی اعضا برای برنامه‌هایی متفاوت در تالار استفاده شود. این امر، روالی ساده دارد؛ همه‌ی اعضا به صورت مداوم ایده‌ها و سوژه‌های خود را با ناظرین تالار در میان می‌گذارند. بعد از اتمام هر سوژه یا برنامه، ناظرین تالار مخلوطی از برنامه‌های قدیمی و خلاصه‌ای از برنامه‌های جدید پیشنهاد شده را در تاپیک "برنامه‌های آینده‌ی تالار گریفندور" به رای گیری می‌گذارند و بسته به میزان مشارکت، یک و یا چند برنامه‌ای که بیشترین آرا را از طرف اعضا بیاورند، اجرایی می‌شوند.
در گریفندور، علاوه بر تاپیک‌های متعدد رول نویسی تک پستی و دنباله دار مطابق با سبک کلاسیک سایت جادوگران، چندین تاپیک متفاوت که مشخصه‌ و وجه تشاخص گروه گریفندور به حساب می‌آیند هم وجود دارند. در زیر می‌توانید خلاصه‌ای از تعدادی از تاپیک‌های پرطرفدار و مشخص گروه گریفندور را مطالعه کنید:

زنگ انشا:
به جرات می‌توان زنگ انشا را قلب تپنده‌ی گریفندور دانست. این تاپیک با تاریخ تاسیس ۲۴ اسفند ۱۳۸۵، یکی از قدیمی ترین تاپیک‌های تالار، میراث ارزشمند اعضا برای سال‌ها، و مهد تولد و پرورش سبک رماتیسم، سبک نویسندگی مختص گروه گریفندور است. اندکی بعد از تاسیس زنگ انشا، در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۸۶، برای اولین بار کارت‌های امتیاز زنگ انشا توسط "مگورین" معرفی شدند. این کارت‌ها هنوز هم توسط معلم‌های زنگ انشا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این امتیازها از آفرین و ده آفرین شروع شده و به زرشک، بالا ترین امتیاز قابل کسب در انشا می‌رسند. چند ماه بعد در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۸۶، لارتن کرپسلی معلم زنگ انشا شد و برای اولین بار سبک "رماتیسم مغزی" را به این تاپیک پیوند‌ داد. این سبک که بعد از آن تا امروز به وفور در این تاپیک تمرین شده، نوعی نوشتن بدون قید و بند و گاهاً حاوی ماجراهایی خالی از هر گونه دلیل منطقی است. گریفندوری‌ها تا امروز این تاپیک و این سبک را بسیار دوست دارند و با مشارکت بالا در کلاس‌های زنگ انشا، میراث نویسنده‌های توانای قبل از خودشان را ارج می‌نهند. همچنین هر دوره قوی‌ترین نویسنده‌های تالار در سبک رماتیسم مسئولیت معلمی این تاپیک را به عهده گرفته، وظیفه شناسانه تجربیات خود را با سایر اعضا به اشتراک می‌گذارند.

ارتش طوفان سرخ:
ارتش قدرتمند گريفيندور، «طوفان سرخ»، يكي از قديمي ترين ارتش هاي سايت و پرافتخارترين آن هاست. اين ارتش از سال ١٣٨٤ با نام «ارتش وايت تورنادو» شروع به كار كرد و در طي سالها فعاليت، كارنامه ي درخشاني از خود برجاي گذاشته است.
ارتش، در سال ١٣٩٢ توسط فرماندهان؛ جيمزسيريوس پاتر و دابي تغييراتي كرد و دستخوش يكسري اصلاحات شد. و بعدها به شكل كنوني آن؛ «ارتش قدرتمند طوفان سرخ» درآمد كه هنوز هم با قدرت به فعاليت ادامه مي دهد.
ارتش طوفان سرخ به عنوان يك ارتش منسجم متشكل از اعضاي گروه گريفيندور، با قوانين محكم و نظم خاصش نقطه ي اتكايي براي فعاليت هاي گروهي اعضا در داخل و خارج تالار خصوصي گريفيندور است.
يكي ديگر از ويژگي هاي اين ارتش، رتبه بندي و درجات ارتشي است كه به اعضا انگيزه ي فعاليت و پيشرفت در رول نويسي براي ترقي در ارتش را مي دهد. همانطور كه فرماندهان فعلي ارتش هم سربازان قبلي آن بوده اند! درجه بندی‌های کنونی ارتش به این ترتیب است: سرباز (آرماتوس)،
گروهبان یکم (لوخاگوس)، گروهبان دوم (لوخاگوس 2)،
سرگرد یکم (تاگماتارخیس)،
سرگرد دوم (تاگماتارخیس 2)،
سرهنگ یکم (کولونوس)،
سرهنگ دوم (کولونلوس 2)،
سرتیپ (تاکسیارخوس) و فرمانده (لوخاگوس)
مافیا با چاشنی گریفندور
شاید با بازی مافیا در دنیای مشنگی آشنا باشید. آماده شوید تا نسخه‌ی جادویی آن را در تالار گریفندوربازی کنید! جایی که هر بار یک نفر از اعضا به عنوان گرداننده‌ی بازی، تعداد کمتری از شرکت کننده‌ها را توسط پیام شخصی مافیا اعلام می‌کند، و سپس همه‌ی بازیکن‌ها در قالب شخصیت ایفای خود، از تردید‌ها و ظن‌های خود می‌گویند و با رای گیری، یک نفر را حذف می‌کنند. بازی تا حذف همه‌ی مافیاها (پیروزی تیم پلیس) و یا مساوی شدن تعداد پلیس و مافیا (پیروزی تیم مافیا) ادامه می‌یابد.

کوییز رول گریفندور
این بازی بسیار مهیج که اولین بار توسط آرتور ویزلی معرفی شد، در فاصله‌ی هر چندماه یکبار در تالار دوئل گریفندور برگذار می‌شود تا همه‌ی اعضا را به چالش بکشد. بسته به تعداد شرکت کننده‌ها، مسابقات کوییز رول از مرحله‌ی مقدماتی، یک هشتم، و یا یک چهارم شروع می‌شود، جایی که در آن شرکت کنندگان دو به دو با یکدیگر دوئل داده تا به مراحل نیمه نهایی و فینال صعود کنند. شاید تمامی اعضا در دوئل‌های کوییز رول شرکت نکنند، اما تمامی اعضا در مسابقات کوییز رول به نحوی مشارکت می‌کنند. سوژه‌های دوئل ها که باید به صورت سوالی باشد و همچنین نحوه نوشتن (رول داستانی یا انشا) توسط سوژه دهنده که از اعضای گروه انتخاب می‌شود تایین می‌شود. در هر مرحله سه نفر دیگر از اعضا به صورت تصادفی برای داوری انتخاب می‌شوند، اگر اعضا فرصت شرکت در کوییز دوئل‌ها را نداشته باشند، هنوز می‌توانند در قالب سوژه دهنده و داور در کوییز رول شرکت کنند. به قهرمان و نایب قهرمان کوییز رول گریفندور رنک‌هایی اهدا می‌شود که می‌توانند تا آغاز دور بعدی مسابقات این رنک‌ها را در امضای خود قرار دهند.

علاوه بر این‌ها، همواره سوژه‌های خاص و متفاوتی برای مناسبت‌های مختلف در تالار در جریان است. گریفندوری ها همچنین همیشه برای مسابقات و برنامه‌های خارج از گروه پیشتازند و از همه‌ی برنامه‌های سایت به گرمی استقبال کرده و حتی‌المقدور مشارکت می‌کنند. گریفندور همچنین برنامه‌‌ی مشارکتی تحت عنوان "گریواندور" با گروه ریونکلاو برگذار کرده است و به زودی برنامه‌ی مشابه‌ای با عنوان "گریفلپاف" با گروه هافلپاف خواهد داشت.

به صورت خلاصه می‌توان گفت اگر به دنبال یک گروه صمیمی و یک محیط پویا و متنوع برای داستان نویسی و صرف اوقات فراغت خود هستید، گریفندور بهترین گروه برای شماست.
‌در زیر می‌توانید پاره‌ای از افتخارات گروه گریفندور در سایت را ببینید:
قهرمانی ها در هاگوارتز:

قهرمان ترم 3 هاگوارتز.
قهرمان ترم 5 هاگوارتز.
قهرمان ترم 9 هاگوارتز.
قهرمان ترم 13 هاگوارتز.
قهرمان ترم 14 هاگوارتز.
قهرمان ترم 17 هاگوارتز.

قهرمانی ها در کوییدیچ:


قهرمان مسابقات کوییدیچ ترم 1 هاگوارتز.
قهرمان مسابقات کوییدیچ ترم 3 هاگوارتز.
قهرمان مسابقات کوییدیچ ترم 4 هاگوارتز.
قهرمان مسابقات کوییدیچ ترم 6 هاگوارتز.
قهرمان مسابقات کوییدیچ ترم 8 هاگوارتز.
قهرمان مسابقات کوییدیچ ترم 14 هاگوارتز

همچنین گروه گریفیندور، از دوران قدیم، شعری حماسی و بسیار زیبا را به عنوان شعار خود برگزیده است که اعضا، آن را در امضای خود قرار میدهند.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!


ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۱۶:۳۷:۰۳پاسخ به: معرفی گروه های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها)
پیام زده شده در: ۱۵:۱۱ شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳
#3

کلاه گروهبندی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۰۵:۵۹ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 803
آفلاین
معرفی گروه های چهارگانه سایت (از سال 90 تا 93)

این پست برای آگاه کردن دوستانی است که به تازگی وارد ایفای نقش می شوند و هنوز گروهی از گروه های هاگوراتز ( گریفیندور، هافلپاف، راونکلاو و اسلیترین ) را برای عضویت انتخاب نکرده اند.

لطفا قبل از انتخاب یکی از گروه های چهارگانه هاگوارتز و معرفی شخصیت، مطالب زیر را برای داشتن پیش زمینه ای نسبت به گروه های هاگوارتز بخوانید.

لازم بذکر است که برای بدست آوردن اطلاعات در مورد گذشته ی گروه ها میتوانید از پست های قبلی استفاده کنید.


فرهنگ لغات! » رول= نمایشنامه و داستان
هاگوارتز= سایت جادوگران انجمنی را به مدرسه ی هاگوارتز اختصاص داده است که تمامی اعضا می توانند هنگام شروع ترم در کلاس ها شرکت کرده و برای گروه خود امتیاز کسب کنند. در نهایت یک گروه بعنوان قهرمان انتخاب میشود.اسلیترین

تالار اسلیترین خانه اصیل زادگان و نجیب زادگان و صد البته برخی جادوگران خاص و منحصر به فرد بوده است. تالار اسلیترین از نظر رده سنی اعضای جادوگران، همواره بالاترین میانگین را به خود اختصاص داده است.

اسلیترینی ها عمدتا بر خلاف سایر گروه ها اعتقاد زیادی به مشارکت در مدرسه هاگوارتز و مسابقات کوییدیچ ندارند. البته در مواردی هم اسلیترین در هاگوارتز و کوییدیچ آن درخشان عمل کرده و تنها با تعداد انگشت شماری از اصیل زادگان خود و تکیه بر "اتحاد اسلیترین" قهرمانی و افتخار را کسب کرده است. اعضای اسلیترین هیچ گاه به فعالیت بر پایه زور و خواهش و اصرار به منظور حفظ ظاهر و قدرت نمایی اعتقاد نداشته و همچنان هم ندارند و فعال نگه داشتن تالار اسلیترین را تنها بر پایه "حوصله" و "علاقه" می دانند.

اسلیترینی ها از آغاز سایت جادوگران بهترین نویسنده های دوره ای را در اختیار نداشتند، بلکه ابر نویسنده های تاریخی ایفای نقش سایت جادوگران را در اختیار داشتند که کل ایفای نقش با ایده ها و خلاقیت های آنان مسیرش را یافت و پیشرفت نمود.

شعار ندادن و تنها "عمل کردن" چیزی بوده که در سراسر سایت جادوگران از اعضای اسلیترین دیده شده است. نظم به شدت در این گروه اهمیت دارد و اعمال خودسرانه و ساختار شکنانه چندان در تالار اصیل زادگان جایی ندارد و همه به اتفاق به کنترل اوضاع بر پایه نظم اعتقاد زیادی دارند. به واسطه همین نظم برخی از مدیران سایت جادوگران، از گذشته تا امروز اسلیترینی بوده اند.

در تالار اسلیترین توسط ناظر یا بزرگان تالار هیچ سبکی از رول نویسی و مشارکت ایفای نقش به اسلیترینی ها تحمیل نمی شود. سوژه ها و مسیر داستان ها هرگز بدون پایان رها نمی شوند. به بیان برتر، همواره سعی شده حرمت سوژه ها حفظ گردد.


آشنایی با برخی از تاپیک های مطرح:

زنگ تفریح تالار اسلیترین: در این تاپیک طنز، یک اسلیترینی رولی زده و متناسب با آن سوالاتی را مطرح می کند و در پست های بعدی، سایر اعضای گروه به سوال ها جواب می دهند و در آخر یک نفر داستان را خاتمه می دهد.

حفره شرارت: حفره ای که تنها در تالار انسانهایی یافت میشه که خون شرارت در وجود آنهاست ...حفره ای که در زمان سالازار بزرگ ساخته شده و اینک جوابگوی خوی سیاهان دنیای جادوگريست !

نشست اسلیترین: یک تاپیک خلاقانه است که در آن اسلیترینی ها در حین رول نویسی به حل و بیان مشکلات تالار اسلیترین می پردازند.

ماجراهای اسنیپ و دوستان: ماجراهای طنز و بدبختی (شاید هم خوشبختی!) پروفسور اسنیپ با سایر اسلیترینی ها که در قالب رول نویسی شکل می گیرد و هر دوره یک سوژه یقه اسنیپ را می گیرد.

صندوقچه سوژه ساز: در این تاپیک اسلیترینی ها می توانند برای خلق یا پرورش یک سوژه اصلی یا سوژه فرعی پیرامون جریان رول ها یا شخصیت ها و ... برای رول های خودشان کمک بگیرند و سایر اسلیترینی ها کمک رسانی نمایند. همچنین برای گفتگو در مورد شیوه کار تاپیک ها نیز در این تاپیک کمک رسانی می شود.


اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...


تالار اسلیترین تالاری وفادار به لرد سیاه بوده و هست و بیشتر اسلیترینی ها در خدمت ارباب تاریکی ها هستند و به لرد سیاه در راستای دوباره جان گرفتن اصالت و قدرت کمک می کنند اما اسلیترینی های اندکی نیز بوده اند که سپیدی را به عنوان جبهه ی خود انتخاب کرده و برای کمک به محفل ققنوس کوشیده اند.
در اسلیترین اینجا بر خلاف اسلیترین کتاب های هری پاتر، شهرت و قدرتنمایی جایگاهی ندارد و اعضایی که واقعا به لذت بردن از تفریح و نه خودنمایی، اعتقاد دارند، بدون شک جایگاهی در تالار اصیل زادگان خواهند یافت.ریونکلاو

همانطور که میدانیم، جی کی رولینگ ریونکلا را گروه افراد باهوش و دانا معرفی کرده، ریونکلا با اعضای خوبش در جادوگران هم همیشه جزء بهترین ها بوده و گواه این مدعا بیشترین قهرمانی در هاگوارتز، رتبه دوم در قهرمانی های کوییدیچ مدرسه و داشتن یک تیم ثابت قدرتمند در اکثر لیگ های کوییدیچه.

اما ریونکلا فراتر از این توصیفاته ... دوستی و صمیمیت گروه ریونکلا به قدری زیاد است که شما در هر زمان اعضای قدیمی ریونکلا را می بینید که کنار شومینه ی گرم و صمیمی تالار خصوصی ریونکلا در کنار سال اولی های تازه رسیده نشسته اند. این یکی از برتری های ریونکلا است ... اینجا همیشه باتجربه هایی هستند که به تازه واردها خوش آمد بگویند!

در کنار دوستی و صمیمیت این که ریونکلا برخلاف بعضی گروه های دیگر ترکیبی از اعضای جبهه های سیاه و سفید است گاهی کل‌کل های جذاب و داغی را ایجاد میکند، کل‌کل هایی دوستانه که تا حدی پیش میرود که اتحاد و همدلی اعضا را خدشه دار نکند و دوستی ها به قوت خود باقیست.

تاپیک های متعددی نیز برای آموختن رول نویسی در تالار وجود دارد که تمام نکات کوچک و بزرگ رول نویسی را از شکل ظاهری رول گرفته تا عمق آن، به شما آموزش میدهد. تاپیک هایی نظیر "خط خطی های عقاب" و "چگونه بنویسیم؟" این امکان را به اعضای تازه وارد میدهد تا به سرعت پیشرفت کرده و خود را بین نویسندگان خوب سایت جا کنند. ارشد ها (ناظر ها)ی با تجربه ی گروه نیز همیشه برای هر کمک و راهنمایی یا نقدی حاضرند.

در این تالار، تک تک نظرات و پیشنهادهای اعضا اهمیت دارد. هنگام نظرخواهی ها، ارزش نظر تمامی اعضا یکسان است. پس حتی شما بعنوان عضو جدید هم یک شخص مهم در ریونکلا محسوب میشوید.

به زبون خودمونی، خانواده خیلی مهمه ... یه خانواده ی عالی بهترین چیزیه که میشه داشت. ریونکلا همون خانواده ی عالیه! اعضای این خانواده به شما کمک می کنن تا پیشرفت کنین ... توی این خانواده همه حرف شما رو می فهمن و در اون شما به کسی برنمی خورید که با شنیدن حرفهای شما چشماشون گرد میشه و دهنشون باز می مونه و ذهنشون از کار میوفته!


چند تاپیک تالار خصوصی که میتوانید در آن ها خوب تفریح کنید:

پرواز بر فراز آسمان آبی: صندلی داغ تالار که اعضای جدید و قدیم به نوبت روی آن مینشینند و به شناخت بیشتر آنها از یکدیگر و آشنایی و صمیمیت بیشتر کمک میکند. حاضرید روی صندلی بنشینید و به همه ی سوالات داغ دوستانتان پاسخ دهید؟

همایش ذهن برتر: حوصله و وقت رول زدن را ندارید؟ نگران نباشید، اینجا نیازی به فکر کردن نیست! فقط کافیست انگشتانتان را روی کیبورد تکان دهید و ذهنتان را خالی کنید!

باغ وحش: جادوگر و ساحره؟ یا جنها، روح ها و دیگر موجودات عجیب و غریب؟ موجودات جادویی قسمتی از گروه را تشکیل داده اند و داستان های جذابشان را میتوانید در اینجا دنبال کنید.

کافه ریون: محلی دنج برای قرارهای سری، گپ و گفت های محرمانه، خلوت های دو نفره و حرف هایی که هر کسی نباید بشنود! با سرو انواع نوشیدنی جادویی مخصوص که نمونه اش را در کافه های دیگر نمیتوانید پیدا کنید.

زیر نور ماه: تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزهای وحشتناکی ممکن است زیر نور ماه رخ دهد؟ لطفا شوخی و طنز را کنار بگذارید ... اینجا همه چیز جدیست!

آزمایشگاه سرّی: در بین دیوارهای عظیم تالار، منطقه ای برای اکتشافات و اختراعات اعضای تالار نهفته است! لطفا کاری نکنید که منفجر شویم!


هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است! ... Only Raven

با تمام این حرف ها ریونکلا دلنشین تر و مجذوب کننده تر از این توصیفهاست ... فقط کافیست وارد ریونکلا شوید تا هرگز نتوانید از آن دل بکنید!هافلپاف

هافلپاف گروهی است که در آن قانون بسیار با ارزش است، اما سخت گیری وجود ندارد. کمتر اتفاق می افتد بین اعضا مشکلی پیش بیاید یا دعوایی در درون تالار صورت بگیرد.

رکن اصلی هافلپافی ها "اتحاد" است. اعضایش با اینکه کم هستند ولی شدیدا به تالار و همدیگر وفادار هستند و حاضرند هر کاری برای گروهشان بکنند، چون این تالار کوچک بیشتر از یک تالار است! صمیمیت و روابطی که در بین اعضای این گروه وجود دارد در نوع خود بی نظیر است.

در تالار هر پستی که زده می شود توسط ناظرین و اعضای باتجربه نقد می شود. تاپیک های تالار دارای طیف وسیعی از سوژه های طنز و جدی هستند که شرایط بسیار مطلوبی را برای رشد اعضای تازه وارد به وجود می آوردند و از طرفی استقبال و پیگیری دائم سوژه ها توسط اعضا، باعث شاد و زنده بودن همیشگی تالار شده است.

سوژه های طنز، معمولا به صورت جهت دار ایجاد می شوند و در راستای موضوعات درون تالاری هستند و زمانی که به سمت خراب و مسخره شدن می روند به سرعت سوژه آنها عوض می شود. سوژه های جدی هم که مسلما سوژه های طولانی هستند، دارای پیچیدگی و کیفیت بسیار زیادی هستند چون معمولا اعضا روی سوژه های جدی وقت زیادی می گذارند و سعی می کنند قضیه را مرموز پیش ببرند.


از قسمت های مفید تالار می توان به بخش های جذاب زیر اشاره کرد:

خوابگاه مختلط: مکانی شاد و هیجان انگیز که اعضای گروه هافلپاف شب های خود را در آن می گذرانند.

دادگاه خودمونی: در این دادگاه اعضای گروه یکدیگر را محاکمه کرده و از خجالت هم در می آیند. هیچ راه فراری حتی برای ناظرین وجود ندارد.

تولدت مبارک: روز های تولد اعضا در آن درج می شود و در روز تولد شخص همه اعضا با پست رول به او تبریک می گویند.

نوادگان اصیل هلگا: بعد از فعالیت های مداوم و وفادارانه در گروه، شما جزو نوادگان اصیل هافلپاف قرار میگیرید و نام شما برای همیشه در تالار جاودانه خواهد شد.

كمپاني فيلمسازي هافلپاف(Hco): در این کمپانی فیلم هایی به صورت هماهنگ و گروهی توسط اعضا ساخته شده و برای عموم اکران میشود.


هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق.


اگر چه در کتاب های هری پاتر توجه چندانی به گروه هافلپاف نشده است، اما در اینجا تالار هافلپاف بسیار فراتر از چیزی است که در ذهن طرفداران هری پاتر وجود دارد. کم بودن اعضای این گروه، باعث صمیمی بودن جو تالار و سهولت در پیشبرد فعالیت ها شده و بستری مناسب را برای رشد تمام جادوگران و ساحره ها صرف نظر از ویژگی هایی که دارند فراهم کرده است زیرا طبق گفته ی کلاه گروه بندی "هافلپاف گفت من درس میدم به همشون ... همه رو به یک چشم می بینم فرقی نباشه بینشون"گریفیندور


گریفیندور ... گروه شجاعان و وفاداران و نوادگان گودریک گریفیندور.

گریفیندور محل تجمع اینطور افراد هست و همیشه اعضای آن به این کلمات افتخار می کنند. در تالار گریفیندور تاپیک های متعددی وجود دارد و داستان جدی و طنز زیادی در آن نوشته می شود.

همیشه اعضای گریفیندور به یکدیگر کمک می کنند فقط کافی است از آنها درخواست بکنی. اعضای گریفیندور تاپیک های متعددی برای ثبت خاطرات خود دارند و هیچ وقت اعضای قدیمی را فراموش نمی کنند و خاطرات آنها را زنده نگه می دارند.

اعضای تازه وارد هنگام ورود به تالار پر زرق و برق گریفیندور با سوپرایز های متعددی برخورد می کنند و به قول معروف خود را گم می کنند چون به محض ورود به تالار در تاپیک محل ثبت نام گریفیندوری های واقعی ، ثبت نام می کنند و پیام متعددی از طرف ناظر دریافت می کنند که او را به فعالیت دعوت می کند .

تالار گریفیندور تاپیک های متعددی برای ابراز احساسات در اختیار اعضایش قرار می دهد که نمونه اش تاپیک هر چه می خواهد دل تنگ بگو ، هست که همیشه تاپیک محبوب گریفیندوری ها هست و اعضای گریفیندور هر چه می خواهند در آنجا می نویسند.

اعضای گریفیندور همیشه سعی در حفظ اتحادشان دارند و این اتحاد هنگام شرکت در کلاس های هاگوارتز رخ نمایی می کند.

در تالار گریفیندور همیشه شما حق رای خواهید داشت و هر تصمیم مهمی در تالار با همکاری و همفکری اعضا گرفته می شود و برای اینکار تاپیک هایی وجود دارد.

و این هم چند تاپیک خوب دیگر که در تالار وجود دارد:

باشگاه دوئل: این باشگاه دو تاپیک را شامل می شود و شما می توانید با دیگر اعضا گریفیندور تا حد مرگ دوئل کنید و قدرت رول نویسی خود به نمایش بگزارید.

شیطنت های قدیمی گریفیندوری ها: اینجا محلی هست که شیطنت های اعضا قرار می گیرد. شیطنت هایی که به فکر هیچ کسی نمی رسد و بسیار هیجانی و جذاب هستند.

امین آباد: فرض کنید تالار گریفیندور یک تیمارستان هست ... بله در این تاپیک شما هم مثل دیگر اعضا یک بیمار روانی هستین و شروع به انجام دادن کار های عجیب و خنده دار می کنید.

سفر به گذشته: همراه گریفیندوری ها به گذشته سفر کنید ... مطمئن هستم چیز های خوب و جالب منتظر شما هست.

نوادگان گودریک گریفیندور: اینجا دیگر جای هیچ شوخی وجود ندارد و باید کاملا جدی باشید چون داستان های بسیار خطرناکی در اینجا نوشته می شود و باید شجاعت خود را نشان دهید.

زنگ انشا: رماتیسم مغزی چیست؟ یکی از جذاب ترین تایپیک های گریفیندور، زنگ انشاست که همیشه موضوع های خوبی برای نوشتن دارد. ذهن خود را رها کنید و انشا بنویسید.


این هم شعار اعضا گریفیندور که در امضا خود می گذارند:

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!
و این تنها بخش کوچکی از تاپیک های تالار گریفیندور بود ... اگر می خواهید بقیه تاپیک ها و چیز های جذاب گریفندور را ببینید ، به گریفندور بیایید ... تالار گریفندور آماده ی پذیرایی از شماست.


ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۱۱ ۲۳:۵۳:۳۳
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۱۸ ۱۵:۱۹:۰۹
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۹/۴ ۱۹:۴۹:۱۳
ویرایش شده توسط سوزان بونز در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۳۱ ۸:۳۵:۵۴

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!


Re: معرفی گروه های چهارگانه سایت (مخصوص تازه واردها)
پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
#2

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5466
آفلاین
بیوگرافی(!) گروه های چهارگانه » از سال 87 تا 90 !


این پست برای آگاه کردن دوستانی است که به تازگی وارد ایفای نقش می شوند و هنوز گروهی از گروه های هاگوراتز _ گریفیندور، هافلپاف، راونکلاو و اسلیترین _ را برای عضویت انتخاب نکرده اند.

لطفا قبل از انتخاب یکی از گروه های چهارگانه هاگوارتز و معرفی شخصیت، مطالب زیر را برای داشتن پیش زمینه ای نسبت به گروه های هاگوارتز بخوانید.

لازم بذکر است که برای بدست آوردن اطلاعات در مورد گذشته ی گروه ها میتوانید از پست قبلی استفاده کنید.


فرهنگ لغات! » رول= نمایشنامه و داستان !
هاگوارتز= سایت جادوگران انجمنی را به مدرسه ی هاگوارتز اختصاص داده است که تمامی اعضا میتوانند هنگام شروع ترم در کلاس ها شرکت کرده و برای گروه خود امتیاز کسب کنند در نهایت یک گروه بعنوان قهرمان انتخاب میشود.گریفیندورگریفندور ... گروه شجاعان و وفاداران و نوادگان گودریک گریفندور.
گریفندور محل تجمع اینطور افراد هست و همیشه اعضای آن به این کلمات افتخار می کنند. گریفندور همیشه پر جمعیت ترین گروه هست و پر از اعضای جدید میباشد. در تالار گریفندور تاپیک های متعددی وجود دارد و داستان جدی و طنز زیادی در آن نوشته می شود.

همیشه اعضای گریفندور به یکدیگر کمک می کنند فقط کافی است از آنها درخواست بکنی. اعضای گریفندور تاپیک های متعددی برای ثبت خاطرات خود دارند و هیچ وقت اعضای قدیمی را فراموش نمی کنند و خاطرات آنها را زنده نگه می دارند.

اعضای تازه وارد هنگام ورود به تالار پر زرق و برق گریفندور با سوپرایز های متعددی برخورد می کنند و به قول معروف خود را گم می کنند چون به محض ورود به تالار در تاپیک محل ثبت نام گریفندوری های واقعی ، ثبت نام می کنند و پیام متعددی از طرف ناظر دریافت می کنند که او را به فعالیت دعوت می کند .

تالار گریفندور تاپیک های متعددی برای ابراز احساسات در اختیار اعضایش قرار می دهد که نمونه اش تاپیک هر چه می خواهد دل تنگ بگو ، هست که همیشه تاپیک محبوب گریفندوری ها هست و اعض گریفندور هر چه می خواهند در آنجا می نویسند.

در تالار گریفندور همیشه شما حق رای خواهید داشت و هر تصمیم مهمی در تالار با همکاری و همفکری اعضا گرفته می شود و برای اینکار تاپیک هایی وجود دارد.

و این هم چند تاپیک خوب دیگر که در تالار وجود دارد:

باشگاه دوئل: این باشگاه دو تاپیک را شامل می شود و شما می توانید با دیگر اعضا گریفندور تا حد مرگ دوئل کنید و قدرت رول نویسی خود به نمایش بگزارید.

شیطنت های قدیمی گریفندور ها: اینجا محلی هست که شیطنت های اعضا قرار می گیرد. شیطنت هایی که به فکر هیچ کسی نمی رسد و بسیار هیجانی و جذاب هستند.

امین آباد: فرض کنید تالار گریفندور یک تیمارستان هست ... بله در این تاپیک شما هم مثل دیگر اعضا یک بیمار روانی هستین و شروع به انجام دادن کار های عجیب و خنده دار می کنید.

سفر به گذشته: همراه گریفندوری ها به گذشته سفر کنید ... مطمئن هستم چیز های خوب و جالب منتظر شما هست.

نوادگان گودریک گریفندور: اینجا دیگر جای هیچ شوخی وجود ندارد و باید کاملا جدی باشید چون داستان های بسیار خطرناکی در اینجا نوشته می شود و باید شجاعت خود را نشان دهید.


این هم شعار اعضا گریفندور که در امضا خود می گذارند:

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!
و این تنها بخش کوچکی از تاپیک های تالار گریفندور بود ... اگر می خواهید بقیه تاپیک ها و چیز های جذاب گریفندور را ببینید ، به گریفندور بیایید ... تالار گریفندور آماده ی پذیرایی از شماست.


هافلپاف

هافلپاف گروهی است که در آن قانون بسیار با ارزش است، اما سخت گیری وجود ندارد. کمتر اتفاق می افتد بین اعضا مشکلی پیش بیاید یا دعوایی در درون تالار صورت بگیرد.

رکن اصلی هافلپافی ها "اتحاد" است. اعضایش با اینکه کم هستند ولی شدیدا به تالار و همدیگر وفادار هستند و حاضرند هر کاری برای گروهشان بکنند، چون این تالار کوچک بیشتر از یک تالار است! صمیمیت و روابطی که در بین اعضای این گروه وجود دارد در نوع خود بی نظیر است.

در تالار هر پستی که زده می شود توسط ناظرین و اعضای باتجربه نقد می شود. تاپیک های تالار دارای طیف وسیعی از سوژه های طنز و جدی هستند که شرایط بسیار مطلوبی را برای رشد اعضای تازه وارد به وجود می آوردند و از طرفی استقبال و پیگیری دائم سوژه ها توسط اعضا، باعث شاد و زنده بودن همیشگی تالار شده است.

سوژه های طنز، معمولا به صورت جهت دار ایجاد می شوند و در راستای موضوعات درون تالاری هستند و زمانی که به سمت خراب و مسخره شدن می روند به سرعت سوژه آنها عوض می شود. سوژه های جدی هم که مسلما سوژه های طولانی هستند، دارای پیچیدگی و کیفیت بسیار زیادی هستند چون معمولا اعضا روی سوژه های جدی وقت زیادی می گذارند و سعی می کنند قضیه را مرموز پیش ببرند.


از قسمت های مفید تالار می توان به بخش های جذاب زیر اشاره کرد:

خوابگاه مختلط: مکانی شاد و هیجان انگیز که اعضای گروه هافلپاف شب های خود را در آن می گذرانند.

دادگاه خودمونی: در این دادگاه اعضای گروه یکدیگر را محاکمه کرده و از خجالت هم در می آیند. هیچ راه فراری حتی برای ناظرین وجود ندارد.

تولدت مبارک: روز های تولد اعضا در آن درج می شود و در روز تولد شخص همه اعضا با پست رول به او تبریک می گویند.

نوادگان اصیل هلگا: بعد از فعالیت های مداوم و وفادارانه در گروه، شما جزو نوادگان اصیل هافلپاف قرار میگیرید و نام شما برای همیشه در تالار جاودانه خواهد شد.

كمپاني فيلمسازي هافلپاف(Hco): در این کمپانی فیلم هایی به صورت هماهنگ و گروهی توسط اعضا ساخته شده و برای عموم اکران میشود.


هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق.


اگر چه در کتاب های هری پاتر توجه چندانی به گروه هافلپاف نشده است، اما در اینجا تالار هافلپاف بسیار فراتر از چیزی است که در ذهن طرفداران هری پاتر وجود دارد. کم بودن اعضای این گروه، باعث صمیمی بودن جو تالار و سهولت در پیشبرد فعالیت ها شده و بستری مناسب را برای رشد تمام جادوگران و ساحره ها صرف نظر از ویژگی هایی که دارند فراهم کرده است زیرا طبق گفته ی کلاه گروه بندی "هافلپاف گفت من درس میدم به همشون ... همه رو به یک چشم می بینم فرقی نباشه بینشون"


راونکلاو

می خواهید یک راونکلاوی شوید؟ پس به معما پاسخ دهید! اگر به پاسخ رسیدید ما شما را رسما یک راونکلاوی اعلام می کنیم !!!

معما:
اگر راوی فردی به نام نکلاو باشد کدام حرف باید حذف شود؟
پاسخ را جایگزین تمام «ت» ها در جمله ی زیر کن تا به جمله ی اصلی برسی:
اگر به اتن رستدی بدان بت درنگ همگروهتم.

اگر به این رسیدی بدان بی درنگ همگروهیم.

همانطور که میدانیم، جی کی رولینگ راونکلاو را گروه افراد باهوش معرفی کرده اما راونکلاو فراتر از این توصیفه ... دوستی و صمیمیت گروه راونکلاو به قدری زیاد است که شما در هر زمان اعضای قدیمی راونکلاو را می بینید که کنار شومینه ی گرم و صمیمی تالار خصوصی راونکلاو در کنار سال اولی های تازه رسیده نشسته اند. این یکی از برتری های راونکلاو است ... اینجا همیشه باتجربه هایی هستند که به تازه واردها خوش آمد بگویند!

در این تالار، تک تک نظرات و پیشنهادهای اعضا اهمیت دارد. هنگام نظرخواهی ها، ارزش نظر تمامی اعضا یکسان است. پس حتی شما بعنوان عضو جدید هم یک شخص مهم در راونکلاو محسوب میشوید.

تاپیک های متعددی نیز برای آموختن رول نویسی در تالار وجود دارد که تمام نکات کوچک و بزرگ رول نویسی را از شکل ظاهری رول گرفته تا عمق آن، به شما آموزش میدهد. تاپیک هایی نظیر "خط خطی های عقاب" و "چگونه بنویسیم؟" این امکان را به اعضای تازه وارد میدهد تا به سرعت پیشرفت کرده و خود را بین نویسندگان خوب سایت جا کنند.

به زبون خودمونی، خانواده خیلی مهمه ... یه خانواده ی عالی بهترین چیزیه که میشه داشت. راونکلاو همون خانواده ی عالیه! اعضای این خانواده به شما کمک می کنن تا پیشرفت کنین ... توی این خانواده همه حرف شما رو می فهمن و در اون شما به کسی برنمی خورید که با شنیدن حرفهای شما چشماشون گرد میشه و دهنشون باز می مونه و ذهنشون از کار میوفته!


چند تاپیک تالار خصوصی که میتوانید در آن خوب تفریح کنید:

همایش ذهن برتر: حوصله و وقت رول زدن را ندارید؟ نگران نباشید، اینجا نیازی به فکر کردن نیست! فقط کافیست انگشتانتان را روی کیبورد تکان دهید و نظرتان را در مورد کلمات بنویسید!

باغ وحش: جادوگر و ساحره؟ یا جنها، روح ها و دیگر موجودات عجیب و غریب؟ موجودات جادویی قسمتی از گروه را تشکیل داده اند و داستان های جذابشان را میتوانید در اینجا دنبال کنید.

زیر شیروونی: اتاقی پر رمز و راز با اشیای فراموش شده و گاها دردسر ساز. منبع نیمی از اتفاقات عجیب همین جاست! پس اگر بدنبال ماجراجویی هستید، وارد شوید!

زیر نور ماه: تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزهای وحشتناکی ممکن است زیر نور ماه رخ دهد؟ لطفا شوخی و طنز را کنار بگذارید ... اینجا همه چیز جدیست!

آزمایشگاه سرّی: در بین دیوارهای عظیم تالار، منطقه ای برای اکتشافات و اختراعات اعضای تالار نهفته است! لطفا کاری نکنید که منفجر شویم!


فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ... Only Raven


پرافتخارترین گروه در مدرسه ی هاگوارتز ِ سایت جادوگران دلنشین تر و مجذوب کننده تر از این توصیفهاست ... فقط کافیست وارد راونکلاو شوید تا هرگز نتوانید از آن دل بکنید!اسلیترین

تالار اسلیترین خانه اصیل زادگان و نجیب زادگان و صد البته برخی جادوگران خاص و منحصر به فرد بوده است. تالار اسلیترین از نظر رده سنی اعضای جادوگران، همواره بالاترین میانگین را به خود اختصاص داده است.

اسلیترینی ها عمدتا بر خلاف سایر گروه ها چندان اعتقاد زیادی به مشارکت در مدرسه هاگوارتز و مسابقات کوییدیچ نداشتند. البته در مواردی هم اسلیترین در هاگوارتز و کوییدیچ آن درخشان عمل کرده و تنها با تعداد انگشت شماری از اصیل زادگان خود و تکیه بر "اتحاد اسلیترین" قهرمانی و افتخار را کسب کرده است. اعضای اسلیترین هیچ گاه به فعالیت بر پایه زور و خواهش و اصرار به منظور حفظ ظاهر و قدرت نمایی اعتقاد نداشته و همچنان هم ندارند و فعال نگه داشتن تالار اسلیترین را تنها بر پایه "حوصله" و "علاقه" می دانند.

اسلیترینی ها از آغاز سایت جادوگران بهترین نویسنده های دوره ای را در اختیار نداشتند، بلکه ابر نویسنده های تاریخی ایفای نقش سایت جادوگران را در اختیار داشتند که کل ایفای نقش با ایده ها و خلاقیت های آنان مسیرش را یافت و پیشرفت نمود.

شعار ندادن و تنها "عمل کردن" چیزی بوده که در سراسر سایت جادوگران از اعضای اسلیترین دیده شده است. نظم به شدت در این گروه اهمیت دارد و اعمال خودسرانه و ساختار شکنانه چندان در تالار اصیل زادگان جایی ندارد و همه به اتفاق به کنترل اوضاع بر پایه نظم اعتقاد زیادی دارند. به واسطه همین نظم برخی از مدیران قدیمی سایت جادوگران، اسلیترینی بودند.

در تالار اسلیترین توسط ناظر یا بزرگان تالار هیچ سبکی از رول نویسی و مشارکت ایفای نقش به اسلیترینی ها تحمیل نمی شود. سوژه ها و مسیر داستان ها هرگز بدون پایان رها نمی شوند. به بیان برتر، همواره سعی شده حرمت سوژه ها حفظ گردد.


آشنایی با برخی از تاپیک های مطرح:

زنگ تفریح تالار اسلیترین: در این تاپیک که رول پلینگی و طنز است ، یک اسلیترینی رول میزند و هم سوال طرح می شود و سایر اسلیترینی ها هم به سوال ها جواب می دهند و در آخر یک نفر داستان را خاتمه می دهد.

حفره شرارت: حفره ای که تنها در تالار انسانهایی یافت میشه که خون شرارت در وجود آنهاست ...حفره ای که در زمان سالازار بزرگ ساخته شده و اینک جوابگوی خوی سیاهان دنیای جادوگريست !

نشست اسلیترین: یک تاپیک خلاقانه است که در آن اسلیترینی ها در حین رول نویسی به حل و بیان مشکلات تالار اسلیترین می پردازند.

ماجراهای اسنیپ (یوگی) و دوستان: ماجراهای طنز و بدبختی (شاید هم خوشبختی !!! ) پروفسور اسنیپ با سایر اسلیترینی ها که در قالب رول نویسی شکل می گیرد و هر دوره یک سوژه یقه اسنیپ را می گیرد.

صندوقچه سوژه ساز: در این تاپیک اسلیترینی ها می توانند برای خلق یا پرورش یک سوژه اصلی یا سوژه فرعی پیرامون جریان رول ها یا شخصیت ها و ... برای رول های خودشان کمک بگیرند و سایر اسلیترینی ها کمک رسانی نمایند. همچنین برای گفتگو در مورد شیوه کار تاپیک ها نیز در این تاپیک کمک رسانی می شود.


اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...


تالار اسلیترین تالاری وفادار به لرد سیاه بوده و است و بیشتر اسلیترینی ها در خدمت ارباب تاریکی ها هستند و به لرد سیاه در راستای دوباره جان گرفتن اصالت و قدرت کمک می کنند. در اسلیترین اینجا بر خلاف اسلیترین کتاب های هری پاتر، شهرت و قدرنمایی جایگاهی ندارد و اعضایی که واقعا به لذت بردن از تفریح و نه خودنمایی، اعتقاد دارند، بدون شک جایگاهی در تالار اصیل زادگان خواهند یافت.با تشکر ویژه از اعضای گروه های چهارگانه! چون متن هر گروه، توسط اعضای همان گروه نوشته شده است که آوردن نام تمامی آن ها امکان پذیر نیست، و تشکری دیگر از گودریک گریفیندور و ریگولوس بلک از گروه گریفیندور و اسلیترین.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۹:۲۳:۴۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۹:۲۸:۰۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۹:۳۰:۰۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۷/۲ ۱۷:۰۱:۲۱
ویرایش شده توسط سوزان بونز در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۳۱ ۸:۳۱:۰۵معرفی گروه های چهارگانه سایت (مخصوص تازه واردها)
پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶
#1

سیریوس بلکold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
بیوگرافی(!) گروه های چهارگانه » از زمان تاسیس سایت تا سال 86 !


این پست برای آگاه کردن دوستانی است که به تازگی وارد ایفای نقش می شوند و هنوز گروهی از گروه های هاگوراتز _ گریفیندور، هافلپاف، ریونکلا و اسلیترین _ را برای عضویت انتخاب نکرده اند.

لطفا قبل از انتخاب یکی از گروه های چهارگانه هاگوارتز و معرفی شخصیت، مطالب زیر را برای داشتن پیش زمینه ای نسبت به گروه های هاگوارتز بخوانید.

گریفیندور


گروه گریفیندور اعضای زیادی دارد و این اعضا با هم رابطه خوبی دارند. در انجمن خصوصی این گروه تاپیک هایی برای صحبت کردن اعضا با یکدیگر و درد دل وجود دارد. برای نوشتن نمایشنامه نویسنده های خوبی وجود دارند که با اینکه سطح نوشتنشان عالی نیست ولی فعالیت زیادی دارند و می توانند به شما برای پیشرفت کمک کنند.
تاپیک هایی برای نوشتن هم به سبک جدی و هم به طنز در تالار خصوصی گریفیندور وجود دارد که با درخواست شما نقد هم خواهند شد. این تالار مانند بقیه تالارهای هاگوارتز دارای جوی صمیمی است و دوست پیدا کردن در آن بسیار راحت است.
بیشتر اعضای تالار طرفدار سپیدی هستند و در محفل ققنوس یا به نفع سفیدی فعالیت می کنند. گرچه بعضی از آنها هم به سمت سیاهی کشیده شده اند و از شجاعت خود در این جهت استفاده می کنند.
به دلیل تعدد و زیاد بودن اعضای گریفیندور، حتی در دوران مدارس هم فعالیت تالار از بقیه تالارهای هاگوارتز بیشتر است.

در زیر به چند بخش مهم از تالار گریفیندور اشاره می کنم :

هر چه می خواهد دل تنگت بگو‌: تاپیکی که در آن اعضا با هم صحبت و درد دل می کنند و اگر مراسمی مانند تولد باشد با حضور پرشور خود صمیمیت و دوستی خود را به دیگران اثبات می کنند.

خوابگاه گریفیندور : یکی از بهترین تاپیکهای تالار گریفیندور از زمان تاسیس تا حالا. در این تاپیک ماجراهایی که در خوابگاه گریفیندور اتفاق میفتد به سبک طنز یا بعضا جدی در جریان است.

زمین جادویی : تاپیکی که در آن مسابقات دوره ای با حضور اعضای گریفیندور برگذار می شود و مراحل این مسابقه در نوع خود جالب و جذابند.

تاپیک های همچون سفر به گذشته، مکانهای اهریمنی و ... که در آنها داستانهایی پیچیده و جذاب به سبک جدی دنبال می شوند.

هافلپاف


هافلپاف گروهی است که در آن قانون بسیار با ارزش است ، اما سخت گیری وجود نداره . کمتر پیش میاید بین اعضا مشکلی پیش بیاید یا دعوایی در درون تالار صورت بگیرد.

رکن اصلی هافلپافی ها " اتحاد " است ، اعضایش با اینکه کم هستند ولی شدیدا به تالار و همدیگر وفادار هستند و حاضرند هر کاری برای گروهشان بکنند ، چون این تالار کوچک بیشتر از یک تالار است!

در تالار هر پستی که زده می شود توسط ناظرین نقد می شود ، البته این مسئله تا زمان جلسه ناظرین ادامه داشت ... و حالا نقدگاه هافلپاف برای عموم باز است تا همه بتوانند داخل آن پست دیگران را نقد کنن ولی اگر کسی به ناظر در زیر پستش در خواست نقد بدهد ، ناظر آن پست را نقد میکند . می توان گفت تاپیک های تالار به صورت برابر داراری سوژه های طنز و جدی هستند. سوژه های طنز ، معمولا به صورت جهت دار ایجاد می شوند و در راستای موضوعات درون تالاری هستند و زمانی که به سمت خراب و مسخره شدن می روند به سرعت سوژه آنها عوض می شود . سوژه های جدی هم که مسلما سوژه های طولانی هستند ، دارای پیچیدگی و کیفیت بسیار زیادی هستند چون معمولا اعضا روی سوژه های جدی وقت زیادی می گذارند و سعی می کنند قضیه را مرموز کنن .

از بخش های مفید تالار میشه به چند بخش جذاب مثل :

تولدت مبارک : که روز های تولد اعضا در اون درج می شود و در روز تولد شخص همه اعضا با پست رول به او تبریک می گویند .

باشگاه هافلپافی های اصیل : باشگاهی که در آن پس از گذراندن یک دوره مشخص ، از اعضا برای عضویت دعوت می شود و بعد هم که فعالیت های برون تالاری می کنند و ماموریت هایی در سطح مانور در انجمن های رول اجرا میکنن .

قلم جادویی : که یک مقاله کامل در مورد روش های داستان نویسی و رول نویسی به صورت حرفه ای است .

كمپاني فيلمسازي هافلپاف(Hco) : در اون فیلم هایی به صورت هماهنگ شده با چند نفر ساخته می شود ، که فعالیت جذابی هم هست و هماهنگ شده .

و ....


ریونکلا


ریونکلاو یکی از با سابقه ترین گروه های هاگوارتز است که عضو های قدیمی بسیاری را در خود جا داده است.
ریونکلاو یکی از درخشان ترین دوره های خود را در سال گذشته با قهرمانی در هاگوارتز و کوییدیچ تجربه کرد.در این زمان این گروه فعالترین گروه هاگوارتز به حساب می آمد و بهترین نویسنده ها را در اختیار داشت.
در حال حاضر ریونکلاو با همان اعضای قدیمی خود در حال فعالیت است اما فعالیت این گروه به طرز چشم گیری کاهش یافته و با این حساب عرصه برای تازه واردان بسیار گسترده است.
یکی از بارز ترین خصوصیات گروه ریونکلاو که تقریبا در هیچ گروه دیگری دیده نمی شود صمیمیت بین اعضای آن است.به طوری که اعضای آن حتی در خارج از سایت نیز روابط صمیمانه ای با یکدیگر دارند.
گروه ریونکلاو همیشه منشاء فعالیت های گروهی زیادی بوده.معروف ترین دسته و گروه سایت که به حذب نیز مشهور است از این گروه منشا گرفته و بیشتر اعضای آن را این گروه تشکیل داده اند.
اعضای ریونکلاو همواره آغوش خود را برای فعالترین و بهترین اعضا باز گذاشته اند و کم تر عضو ضعیفی توانسته در این گروه موفقیتی کسب کند.


اسلیترین


گروه اسلیترین هم سابقه خوبی دارد. بعضی از اعضای این گروه در عرصه های مختلف شایستگی خود را ثابت کرده اند و توانسته قدرت اسلیترین را به نشان بدهند.
در اسلیترین گروهی به نام اتحاد اسلیترین وجود دارد که بسیاری از فعالیت این تالار اسلیترین توسط این گروه هماهنگ می شود.
در تالار اسلیترین هم صمیمیت خاصی بین اعضا وجود دارد که مختص این تالار است و قبل از تجربه کردن آن نمی توان چیزی در موردش گفت!
در تعطیلی ها و زمانهایی که مدارس فشاری به اعضا نمی آورد گروه اسلیترین گروه فعالی است و در آن می توان از کمک های ناظرینش و فعالیت اعضایش بهره برد و پیشرفت کرد.
بسیاری از اعضای اسلیترین در عرصه جادوی سیاه فعالیت دارند و مرگخوارا یا طرفدار سیاه ها هستند.


====


با تشکر از شناسه های ماندانگاس فلچر، کورن اسمیت و بلیز زابینی برای کمک در تهیه خلاصه ای از گروه های هافلپاف، ریونکلا و اسلیترین.


ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۳ ۱۷:۲۵:۱۸
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۸:۱۳:۳۷
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۲ ۱۹:۵۳:۱۷
ویرایش شده توسط سوزان بونز در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۳۱ ۸:۲۸:۳۱

باز جویم روزگار وصل خویش...شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.